Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytanko do..............

Sex z ARABEM - miała któraś???

Polecane posty

Gość ja tesz kce
to prawda zazdroszcze ci: -wspanialego "zwiazku" przez internet -tego ze dalas sie puknac meskiej prostytutce -ze jezdzisz na wozku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tesz kce
a swoja droga czym ci zawinila ta agnieszka z katowic ze sie pod nia podszywasz i robisz prowo jej kosztem....bo nie wierze to naprawde ty agusiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co ja pisze tak jest naprawdę.a wy to uważacie za bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie jestem pojebana,że sie związałam się z Arabem.Polskie chłopaki nie znają się na sexie tak dobrze jak Arab potrafi zaskoczyć naprawdę w łóżku i robi wszystko delikatnie i bezboleśnie.przynajmniej mój tak robi wszystko bardzo delikatnie i bezboleśnie,żeby mnie nic nie bolało i żebym czuła się cudownie w łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomieszana poplatana
skad wiesz jacy sa w lozku polscy mezczyzni skoro z tym arabem mialas swoj pierwszy raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję,że nie będę czuła do niego niechęci i będziemy uprawiali bardzo erotyczny sex codziennie przez miesiąc,bo tyle zamierzam być u niego w Egipcie,i pojawi się dzidziuś w moim brzuszku,chciałabym tego bardzo,żeby to marzenie się wkońcu spełniło.jak wezmę tabletkę przyśpieszającą zajście w ciąże to może to marzenie sie spełni i zajdę w ciąże z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce byc mama
jakie tabletki zazywasz? podasz nazwe tych tabletek przyspieszajacych zajscie w ciaze? dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierdole co za debil z tej agi..zazdroscimy ci nie wiem czego?widziałaś sie w lusterku..co za bajki tu piszesz ze najpierw odwołaś lot a potem że już nie odwołałaś, najpierw ze sie przyznał a potem ze nie...prowo nie złe ale nieudane ...jak ty chcesz mieć dziecko jak przebierać to trzeba ciebie wgl zal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubię lody
Napiszę krótko.Może i w łóżku coś tam potrafią dla takich co nie miała jeszcze porządnego Polaka. Kobieta w Świecie Arabskim to "0" i nic więcej.Miałem wielu kolegów w pracy i sami mi opowiadali,że baba to tylko do seksu i nic poza tym.Jeżeli coś nie pasuje,a starszy brat powie weź sobie inną to tak jest.Koran to coś co żadna nigdy nie zrozumie,a łóżko to z Arabem to ostatnie wyjście z samotności.Opanujcie się dziewczyny by nie było za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawde debil straszny strasznie ci zazdroscimy tej wirtualnej milosci:D ten arab pewnie takich latwych panienek zaliczy kilkanascie w ciagu msca a ta glupia siedzi i lize monitor wierzac w jego bajery.Dziecko zdecyduj sie ile on ma lat raz pisezsz 24 potem ze ma 26 moze ich bylo wiecej a Ty nie pamietasz???:D facet majacy tyle lat nie zadowoli sie waleniem konia w trakcie wirtualnej rozmowy z Toba pewnie napisze cos do Ciebie jak jest w pracy i mu sie nudzi a potem bzyka wszystko co popadnie :P:P obudz sie dziecko w koncu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez brawuryyy
zwykla prowokacja , a moze byc tez na zasadzie wzbudzenia zainteresowania . Choc raczej podaja sie za kogos ,moze jakies fakty sa autetyczne reszta fantazja i tyle. Ciekawe czy na zdjeciach to Ona , a moze czyjes zdjecie wstawila ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vaniiliia
aga gdzies przepadla ? Jak tam Twoj Turek nadal kocha ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vaniiliia
ops Egipcjanin*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to prowo dla glupich
bo ile mozna?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vaniilia
prowo nie prowo ale posmiac sie mozna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idź jak chcesz do lekarza.ja ci nie powiem nazwy tych tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadzwonił do mnie dziś rano i powiedział,że udało mu sie załatwić urlop jak ja przyjadę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vaniilia
myslisz ze sobie poradzisz na lotnisku? A tam w Egipcie bedziesz uzalezniona od niego,ja na miejscu Twoich starych bym Cie nie puscila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może wyjedziemy gdzieś razem w podróż po Egipcie i może pojawi sie dzidziuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vaniilia
to znaczy ze bedziesz na jego utrzymaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×