Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytanko do..............

Sex z ARABEM - miała któraś???

Polecane posty

A potem spuści wpierrdol i zabierze paszport. :D Obleje mordę kwasem i do widzenia. :D Znajdzie sobie jakaś ładna do ruchania, a ty będziesz prać ich szmaty i obspermioną pościel. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurwa, a ta szmata za mną znowu łazi. :D Mam stalkerkę. Co, nie masz się z kim bawić? Blondynka obciąga koleżce przez gadu? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiosenna Majka
Nie zabierze paszportu i nie da wpierdol, bo co z tego bedzie miec? Najpierw musi zalatwic sobie wize,paszport itp, a to zajmie pare lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiosenna Majka
Pieklo z zycia to moze robic jesli ona zdecyduje sie zamieszkac w jego kraju. A tu raczej widze naciaganie na wize.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do kobitek, które chcą się zwiazać z Arabem. Za nim to zrobicie poznajcie dobrze kulturę jego kraju, żeby sprawdzić, czy się odnajdujecie w tym na dłuzszą metę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosenna Maju, Majko. :) Ja tu widzę prowokację, bo nie wierzę, że ludzie są tacy głupi. Choć przyznam, ze zabawnie się czyta. Zwłaszcza o dzidziusiu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przykro mi bardzo!!!
ooo widze ze rozwalilam twoj zwiazek z bika hehe wszystko zmyslilam! ale jestes naiwna! wierzysz jemu,wierzysz mi,zdecyduj sie dziewczyno wiem w jakim hotelu bylas bo podalas tyle informacji ze kazdy glupi by sie skapnal! wiem tez gdzie mieszkasz ;) na przyszlosc zastanow sie zanim pokazesz swoje foty p.s. i tak go rzuc w cholere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiosenna Majka
nimfa- racja, ale jak dla mnie to mezczyzna tez powinien brac pod uwage, ze przeciez wiaze sie z kobieta z innej kultury i oboje powinni wypracowac kompromis. Z tym, ze jest to na pewno nielatwe, zalezy tez w jakim kraju taka para funkcjonuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zhadesu
Ja bym się w życiu nie związała z arabem oni mają chore myślenie i nie szanują kobiet do tego mi sie nie podobają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinien, ale dla własnego bezpieczeństwa warto wiedzieć jak najwięcej. Są kobiety, które zyją z mężem Arabem w jego kraju i sa tam szczęśliwsze, niż na zachodzie. Są też takie, które cierpią nie mogąc się przestawić i tęskniąc za kuturą, którą nasiąkły. A Wiele takich par decyduje się na życie w kraju kobiety. Dlatego nie twórzmy mitów i nie generalizujmy, bo każdy przypadek jest inny. Taką sprawę trzeba rozpatrywać indywidualnie- w oparciu o dużą wiedzę i świadomośc do jakiego świata się wchodzi, i z czym to się wiąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vaniiliia
ja pierdole jak w telenoweli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vaniiliia
i co Ci powiedzial ,jedziesz do niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do przykro mi bardzo a ta twoja koleżanka naprawdę była w Pyramisa blue lagoon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedział mi,że nigdy mi czegoś takiego nie zrobi,bo bardzo mnie kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiosenna Majka
Racja, ale jest roznica pomiedzy jakimstam Arabem a gosciem pracujacym w hotelu, tu szanse na powodzenie sa jeszcze mniejsze, powiem, ze wrecz minimalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przykro mi bardzo!!!
nie mam zadnej kolezanki ktora byla w tym hotelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vaniiliia
a co on na to ze jedziesz do niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję,że będziemy sie kochać.i będzie bardzo romantycznie i zapomnimy o wszystkim to co było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję,że sie bardzo cieszy,że przyjeżdżam do niego.mam już tą bieliznę,którą kupiłam,właśnie dziś przysłali.mam nadzieję,że sie zdziwi jak mnie zobaczy w czymś takim w łóżku i,że będziemy się bardzo mocno kochali sie w łóżku podczas jak będę u niego.już nie umiem sie doczekać. mówcie co chcecie,ale ja i tak jego bardzo kocham.i wszystkie mi zazdrościcie tego cudownego związku. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×