Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

iiitam

Czy ktoś miał wstawiany implant zęba? Bo mnie chyba to czeka...

Polecane posty

Gość gość
Hej! Miałam jeden implant dwójki zakładany prawie dwa lata temu we wrocławskim Omnidencie. Sam zabieg składa się z dwóch etapów, najpierw wkręcają Ci śruby w dziąsło, potem po kilku miesiącach zakładają na nie porcelanowe albo inne nakłady które będą od teraz twoimi zębami. Sam zabieg nie boli bo masz pełne znieczulenie miejscowe natomiast po wstawieniu śrub jak przejdzie znieczulenie będzie bolało, ja w dodatku strasznie spuchłam i miałam dwa dni temperaturę ale potem było wszystko OK. Po pół roku jak śruby się zagoiły wstawiono te całe korony i dziś mam zęby jak nowe, wszystko dobrze się trzyma i jest bardzo wygodne więc w razie czego możesz skorzystać z tych co robili u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jestem osobą niepełnosprawną ruchowo. Poruszam się na wózku ale pojawiła się szansa na to abym mogła samodzielnie chodzić a bynajmniej o kuli. Jakby się to udało to byłabym bardzo szczęśliwa. W związku z tym proszę Państwa o pomoc w uzbieraniu pieniędzy na innowacyjne leczenie mojego schorowanego kręgosłupa. Posiadam subkonto w fundacji i można mi pomóc wysyłając sms-a na numer 75165 o treści POMOC 4501. Koniecznie trzeba podać mój numer bo inaczej pieniądze do mnie nie trafią. Koszt sms-a 6,15 brutto. Ponadto zbieram wszelką makulaturę (książki, gazety, zapisane kartki, wydrukowane w zakładach pracy ). Jeśli ktoś posiada coś na zbyciu chętnie przyjmę. Można wysłać pocztą lub kurierem na swój koszt po wcześniejszym uzgodnieniu. Pozdrawiam Marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o implanty, to ja mam doświadczenie, na którego podstawie mogę Ci polecić bardzo dobrego specjalistę-implantologa. Jest to dr WIliisowski z krakowskiej kliniki Luxdentica. Pan dr ma olbrzymie doświadczenie i zna się na temacie implantów naprawdę jak mało kto. Wiem, bo wcześniej byłam już u kilku innych lekarzy w Krakowie i Katowicach i niestety do żadnego z nich nie miałam zaufania. Jeśli się zdecydujesz na taki zabieg, to polecam Luxdenticę - zabieg bezbolesny, a "nowe" zęby możesz mieć w 1 dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam klinikę na ursynowie Dental Service, miałam robione praktycznie wszystkie zęby, ale jestem bardzo zadowolona z efektu. Jeżeli chodzi o lekarza proszę pytać o Dariusza Pitucha, czytałam o nim sporo, jest jednym z czolowych polski implantologów. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby ktoś jeszcze szukał informacji na ten temat - tutaj ciekawy artykuł na ten temat stomatologiczny-blog.pl/zakladanie-implantow-zebow/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaskaMosina
Ja wstawiałam implant w klinice Dental-Deisgn, kawałeczek od Warszawy, a moim lekarzem był Pan Rybicki. Wszystko odbyło się bez żadnych powikłań (a sporo się o tym naczytałam i miałam pietra :P). Ogólnie sama klinika jest mega, wszystko mają na miejscu, nigdzie nie trzeba jeździć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam , czy może ktoś polecić dobrego endodonte z krakowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam wstawiany. Zabieg dosyc kosztowny ale za to efekty są super. Ząb wygląda jak każdy inny. Miałam wstawiany ok. Pol roku temu w www.rojekdental.pl u mnie w Olsztynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sporo informacji na temat implantów znajdziecie też na tej stronie www.bezbolesnie.pl właśnie u nich miałam robione implanty, wszystko bardzo sprawnie poszło i w końcu mogę się uśmiechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minia1113
Hej, ja mam mieć wstawiany implant. Wybrałam klinikę soldent. Szukalam bardzo dlugo w internecie TEJ NAJLEPSZEJ, ale opinii jest bardzo dużo. W końcu znajomi rodziców polecili mi to miejsce. Jestem już po pierwszej wizycie. Zabieg jest podobno bezbolesny. Szczerze mowiac to nie moge sie juz doczekac, zeby miec wszystkie ząbki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierzam, zabieg jest calkowicie bezbolesny. Mialam wstawiany implant w zeszlym tygodniu - 5tka dolna, moze dlatego ani troche nie spuchlam, a co do bolu "pitem", skonczylo sie na jednym ketonalu tego samego dnia i to bardziej na wyrost niz z potrzeby. Nie spodziewalam sie, ze to tak bezbolesna i mila procedura :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*potem, a nie *pitem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zett
Sprawa jest taka: miałam uszkodzone dwa zęby ładnych parę lat temu, jedynkę i dwójkę. Nie do uratowania. W sumie mój błąd, że wtedy nie zrobiłem implantów i nie byłoby dziś tematu. Wtedy dentysta zrobił mi mostek- spiłował dwa sąsiednie. Po latach te spiłowane nie wytrzymały, popękały i teraz mam już 4 wakaty;) Dentysta stwierdził przy wyrywaniu resztek tych spiłowanych, że owszem- implantowanie od razu jest szybkie i prostsze. Ale ze względów medycznych lepiej zaczekać 3 miesiące, aż się podgoi. Za chwilę ten czas mija i teraz tak: czy można w czasie jednej wizyty wstawić 4 implanty? A może dwa i zrobić po pół roku na nich mostek? Wiem, że to zupełnie inne pieniądze, 2 a 4...ale inny komfort. jeśli daje się zrobić 4- zrobię 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A byłeś już u implantologa? Każdy przypadek jest inny... Ja na wszystkie pytania tego typu otrzymałam odpowiedź w gabinecie http://www.dentsm.pl, gdzie implanty mi wstawiano. Najlepiej udaj się do swojego dentysty, niech się wypowie, znając stan Twojego uzębienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAaa
Mam implant górnej jedynki. Nie żałuję wydanej kasy. Wygląda naturalnie, nic się z nim nie dzieje. Zabieg był całkowicie bezbolesny. Implant miałam robiony tu http://artdenta.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zett
widzę, że pojawiają się głównie naganiacze do konkretnych gabinetów ;)) Jestem 4 dzień po wwierceniu 2 implantów. Zabieg nie boli, ale męczy i dudni w głowie- zmieściliśmy się w 45 minutach. A wbijanie strzykawki ze znieczuleniem w 10 miejscach... wrogowi nie polecam. Przez 3 dni miałem ksywę Angelina J. Napuchnięta jak mały balon górna warga. Ale już opuchlizna zeszła, jest spory krwiak na wardze. Trochę przeszkadzają nici, jakimi chirurg szył dziąsło. Co do bólu po zejściu znieczulenia- poczułem go po 8-9 godzinach. Zażyłem 1 ibuprom. Ból zniknął i już więcej nie wrócił. A miałem na niego 30 tabletek Ibupromu i Ketonal z apteki ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam wstawione implanty jakies dwa lata temu w http://www.stomatologiarodzinna.net/ (w czestochowie) i jestem bardzo zadowolona. w ogole nie widac ze to sa "sztuczne" zeby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To polecam CI gabinet stomatologiczny www.ortodentis.pl, robią implanty zębowe. Ja do nich chodzę już długi czas i jestem zadowolona z poziomu świadczonych usług

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam robiony implant zębowy w gabinecie www.stomatologiaraszewska.pl i jestem zadowolona z poziomu świadczonych usług

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam i to absolutnie nic strasznego :) jednak trzeba trafić na dobrego dentystę. Ja znalazłam swojego na https://www.pkt.pl/ i teraz cały czas chodzę do jednego bo jest świetnym dentystą i ma przystępny cennik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgaKa
Moja siostra miała wstawiany i jest zadowolona z decyzji. Robiła w unident union u nas we Wrocławiu, podobno bardzo profesjonalny implantolog Pan Kołosowski bodajże(nie wiem,czy nie przekręciłam nazwiska:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem po wstawieni implanta sam zabieg nie był bolesny wiadomo po zabiegu tak . lekarz przepisał mi antybiotyk osłonowe i przeciwbólowe oraz lód do domu. A jeszcze wychodząc do domu dał mi duże opakowanie do płukania jamy ustnej przy szwach .Jestem drugi dzień po zabiegu ruszam szczęką opuchlizna jeszcze nie zeszła , jem delikatnie jedną stroną a piję przez słomkę.Za dwa dni mam sieępokazać. Myślę że będzie dobrze , nie mam krwawienia tylko lekki dyskomfort i ciezko połykać ślinę. Da się to wszystko wytrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janPawlak
Czy mogę poprosić o wyppowiedź kogoś, kto przeżył z implantem dłużej niż rok ?:) Jak narazie to mam tylko kolegę, który po 1,5 roku musiał go usunąć , bo mu się jakiś syf robił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AgaKa - Porobno babcia miała wąsy :D AgaKa 2016.07.18 Moja siostra miaa wstawiany i jest zadowolona z decyzji. Robia w unident union u nas we Wrocawiu, podobno bardzo profesjonalny implantolog Pan Koosowski bodaje(nie wiem,czy nie przekrciam nazwiskausmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardziej bolało wyrwanie zęba niz wstawienie implanta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja także miałam jakiś czas temu wstawiane implanty zębowe i jestem z tego bardzo zadowolona. Moje uzębienie w końcu wygląda tak jak powinno. Ale planując cos takiego na pewno koniecznie trzeba wybrać się do jakiegoś sprawdzonego gabinetu. Ja byłam w http://rodentia.opole.pl/. Trafiłam tam na profesjonalistów, dzięki którym w końcu nie musze wstydzić się swojego uśmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata 2323
Mam pytanie. Jestem stewardessa i rok temu musialam usunac gorna 6, teraz chce zastaic zeba implantem. Moje pytanie brzmi czy w okresie do 10 dni po wszczepieniu implantu bede mogla wrocic do latania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zrobilam sobie dwa implanty. Zabieg trwal 45 minut- Bez bolu. Chirurg wspanialy. Jestem szczesliwa. Pieknie to wyglada i ..... do konca zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×