Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

iiitam

Czy ktoś miał wstawiany implant zęba? Bo mnie chyba to czeka...

Polecane posty

Gość genia65
miałam wstawiony implant, szczerze mówiąc bardzo się cieszę. najlepsza decyzja. nie wyobrażam sobie zostawiać pustego miejsca. polecam stronę: http://implantmasterspoland.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O Boże, 45 minut, 10 dni?? Ogromnie ryzykujecie, że implant się nie przyjmie. Najbezpieczniej poczekać z założeniem zęba kilka miesięcy po wwierceniu , aby kość zrosła się z metalem. Do końca życia? nie całkiem. O ile wiem, gwarancja dobrego użytkowania to około 10 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze jedno- implantem jest sztuczny tytanowy korzeń, "wwiercony" w kość, w miejsce, gdzie był naturalny korzeń zęba. Implantolodzy zalecają, aby po tym "wwierceniu" odczekać kilka miesięcy. Kość zrośnie się z implantem. Chociaż czasami nie zrasta się i trzeba zabieg powtarzać. Ta przerwa ma swoje wady- przez kilka miesięcy dalej mamy dziurę w uzębieniu (można zainwestować w "protezkę" zęba na parę miesięcy, trzymającą się drutami sąsiednich zębów. Poza tym po tych kilku miesiącach czasami trzeba czasochłonnie szukać, gdzie jest implant, bo tak dobrze zarośnie (kością i dziąsłem) ;)). No ale najpewniejsze metody są najdłuższe;) Do implantu przykręca się śrubą sztuczny ząb lub element, na który nakleja się ząb lub koronę lub nawet całą sztuczną szczękę. Fachowo opisane jest to tu: http://www.anident.pl/implanty.html Podsumowując- nie jest to proces kilkudniowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja także posiadam implant zęba. Nie masz się czego obawiać. Jeśli zostanie dobrze wykonany to nie będzie wyróżniał się wcale. Jeśli mieszkasz we Wrocławiu mogę polecić Ci gabinet http://citodent.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ssssnejk
Witam. Chciałem zmienić moje byłe nędzne życie (trzeźwy alkoholik ) i zdecydowałem się na implanty przy prawie całkowitym bezzębiu . Przedwczoraj wstawiono mi 4 implanty w szczęce górnej i jestem mocno spuchnięty . Ból do zniesienia przy pomocy ketonalu . Za 4 dni będę miał wstawiane w szczęce dolnej . Sam zabieg CAŁKOWICIE bezbolesny . Teraz wiem że do takiego zabiegu trzeba się poprostu przygotować . Zaopatrzyć się w płyny , jedzenie,kompresy, szałwię do płukania bo z taką opuchlizną na wyjście z domu nie ma szans . Moja głowa wygląda jakbym ją do ula wsadził . Zabieg wykonywany w Alfamedica w Częstochowie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo, że implant to duży wydatek i najlepiej mieć zaufane miejsce, aby go zrobić. Sam zastanawiałem się, gdzie iść. Jestem z Katowic, ale wolę dojechać gdzieś dalej, jeśli tam jest wyśmienity specjalista. Słyszałem pozytywne opinię o gabinecie w Gliwicach warto się z nimi skontaktować i wypytać o wszystko. Ceny mają dobre w stosunku do doskonałej jakości usług. Robią implanty od przeszło 10 lat i jeszcze nie słyszałem negatywnej opinii. Profesjonalny sprzęt najwyższej klasy. Mówi się, że mają bardzo ludzkie, osobiste podejście do klienta. Na pewno jeden z lepszych gabinetów na Śląsku. Polecam stronę: http://www.implantygliwice.biz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam wstawiane 4 implanty w grudniu .jak do tej pory wszystko jest ok. nie ma się czego bać, nie jest to bolesny zabieg wszystko w znieczuleniu. najgorsze to szwy , .delikatne jedzenie i picie przez słomkę . Płukanie dziąseł specjalnym płynem który daje lekarz i najważniejsze to branie antybiotyku w trakcie gojenia szczęki. po 2 tyg zdejmowane szwy . jedyne to bolesne były wyciski które niestety były bardzo głęboko wkładane na dziąsła i uwierały rany.ale da się wytrzymać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zya8
jak tam z implantami? w ogóle to jest jazda, najpierw znajdź dobry gabinet, potem zdecyduj się na rodzaj implantu. aj. ja wstawiałam w warszawie (jechałam ponad 200km) w impladencie. ale przynajmniej porządnie jest zrobiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażyna45
Ja miałam wszczepiany implant piątki ze znieczuleniem miejscowym. Zbieg przeprowadzał dr Wojciech Kołosowski w Unident Union Dental Spa we Wrocławiu. Pan doktor to prawdziwy fachowiec! Zabieg był bezbolesny i trwał ok. 20 minut ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z przedmówcą. Najlepiej najpierw znaleźć dobry gabinet, którego specjalizacja to implantologia, porozmawiać z nimi i oni pomogą dobrać rodzaj i technikę odpowiednią dla Twoich potrzeb i ząbków. Ja od siebie mogę polecić http://unimedex.pl/. Serio, zajrzyj, zobacz, mają bogatą ofertę i na pewno znajdzie się coś, co sprosta Twoim wymaganiom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Implanty stomatologiczne nie bolą! Każdy może je sobie spokojnie zrobić. Są trochę drogie, ale to jest inwestycja na długie lata. Ja robiłam w Studio SE i uważam, że to była bardzo dobra decyzja. Można sobie ofertę sprawdzić na stronie http://studiose.med.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierwsze to Candeo drugie to Candeo trzecie to Candeo czwarte to Candeo piąte to Candeo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierwsze to Candeo drugie to Candeo trzecie to Candeo czwarte to Candeo piąte to Candeo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierwsze to Candeo drugie to Candeo trzecie to Candeo czwarte to Candeo piąte to Candeo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierwsze to Candeo drugie to Candeo trzecie to Candeo czwarte to Candeo piąte to Candeo Candeo higher lower Candeo, jakie macie kody zaciemniające, jakie macie kody zaciemniajace, higher, lower Candeo, nie moge sluchac juz waszych rattlerow, powaznie zastanawiam sie co to za rodzaj promocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierwsze to Candeo drugie to Candeo trzecie to Candeo czwarte to Candeo piąte to Candeo Candeo higher lower Candeo, jakie macie kody zaciemniające, jakie macie kody zaciemniajace, higher, lower Candeo, nie moge sluchac juz waszych rattlerow, powaznie zastanawiam sie co to za rodzaj promocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierwsze to Candeo drugie to Candeo trzecie to Candeo czwarte to Candeo piąte to Candeo Candeo higher lower Candeo, jakie macie kody zaciemniające, jakie macie kody zaciemniajace, higher, lower Candeo, nie moge sluchac juz waszych rattlerow, powaznie zastanawiam sie co to za rodzaj promocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osteoplant sie wyprzedal? pierwsze to Candeo drugie to Candeo trzecie to Candeo czwarte to Candeo piąte to Candeo Candeo higher lower Candeo, jakie macie kody zaciemniające, jakie macie kody zaciemniajace, higher, lower Candeo, nie moge sluchac juz waszych rattlerow, powaznie zastanawiam sie co to za rodzaj promocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie co to jest, że te zęby się tak psują. Ile to cierpienia przez te zęby młodzi starsi najstarsi wszyscy cierpią przeklinają i płacą. Mam tego dość ktoś tu nas robi w jajo i to solidnie!. Czemu w tych głupich szkołach co się chodzi tyle lat uczą o zębach może na jednej dwóch lekciach?. Czemu tyle niewinnych osób siedzi po gabinetach w strachu lęku?.. A co Kaczyński wyjdzie i będzie pie.. o smoleńsku nam tego nie trzeba pora na rewolucje bo się dajemy robić w jajo!. Macie i zadbajcie o siebie bo nikt tego nie zrobi tu chodzi o $!! https://www.youtube.com/watch?v=5mYN7h7pgyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam 2 tygodnie temu wszepione 2 implanty zebowe 6 i 7. Od 2 tygodni mam okropny ból. Wczoraj lekarz sprawdzał, robił przeswietlenie dal nastepny antybiotyk i nic. Jak bolało tak boli. Od 2 tygodni jestem na ketonalu 100. Przed zabiegiem lekarz mowil ze wszystko bedzie super. Chyba jestem tym gorszym przypadkiem. Nie wirzcie we wszystko co mowia lekarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomalka12
To nie jest takie straszne, serio? :) wydaje się tylko, że to poważna sprawa, bo ma się wizję wstawianej w kość śruby. U mnie obyło się bez bólu i komplikacji. Zresztą jak gadałam z lekarzem (w stomatologii na podzamczu ze szczecina robiłam), niepowodzenia to zaledwie odsetek. W większości odrzucenia i komplikacje to wina pacjentów, którzy np. palą papierosy od razu po zabiegu i nie dbają o implant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMajka
c.d mojej przygody z implantami. Jestem po wizycie u stomatologa. Ten ból związany był z pojawieniem się stanu zapalnego, nad śrubą pojawiła się ropa. Pani doktor usunęła implant, wyczyściła otworek, ból był nie do zniesienia. Nie wiem co mnie dalej czeka. Boli mnie ząb sąsiedni, jutro jadę na leczenie kanałowe. Wydałam bardzo duzo pieniędzy i nic nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaRyzek
Miałem wszczepiany implant zęba przy znieczuleniu miejscowym w Unident Union Dental Spa przez doktora Kołosowskiego! Pan doktor to prawdziwy fachowiec! Zabieg przeprowadzony był bardzo szybko i bezboleśnie.W końcu mogę się normalnie uśmiechać ;) A jeśli chodzi o cenę to zależy od stanu uzębienia;) Ja nie zapłaciłam tak dużo jak się spodziewałam a "ząbek"wygląda rewelacyjnie;)Nie załuje, że zdecydowałam się na ten zabieg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety ale przy wyborze lekarza implantologa nie warto się kierować oszczędnością czy promocją tylko renomą tej osoby i jej doświadczeniem. Bo później są takie historie typu "po zabiegu były komplikacje...", "zapłaciłam tyle kasy, a cierpię" itp.itd. Ja robiąc implanty, wybrałam dra Wilisowskiego z Luxdentica, bo miał świetne opinie i na stronie czytałam o jego doświadczeniu. Super wrażenie zrobił na mnie podczas konsultacji a jeszcze okazało się, że wcale nie jest drogi, tzn. ceny porównywalne z innymi lekarzami z Krakowa. A komfort jaki miałam podczas zabiegu i po nim i podejście pana doktora no i efekt - to wszystko bezcenne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toja1111
Mam nadzieję że implanty z czasem będą tanieć. Też ie to czeka. obecnie mam mostek ale zęby pod nim już takie słabe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po wypadku miałam wstawiany implant dwójki i jestem z niego zadowolona. Implant niczym się nie wyróżnia i wygląda zupełnie jak naturalny. Jeśli jesteś z Wrocławia mogę polecić Ci gabinet stomatologiczny www.margo-stomatologia.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam uważnie to forum i stwierdzam że 90% to reklamy gabinetów stomatologicznych, jestem 6 dni po wszczepieniu implantu, ból powraca co kilkanaście/kilka godzin, biorę ketonal i się martwię co będzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstawialm implant 4 dni temu. Zabieg bezbolesny. Dostalam dodatkowo zastrzyk w tyłek :) z olfenu i dexavier (przeciwopuchliźnie - nie wiem czy dobrze napisalam nazwę) plus zestaw zastrzyków do domu na kolejne dwa dni. Dopiero dzis zaczynam odczuwac cos w rodzaju bólu, swędzenia i dyskomfortu.jednoczesnie dostalam antybiotyk kyory zaczęlam brac dzien przed zabiegiem. Jestem chyba z tych wrażliwych na ból bo czuję, że dzis muszę pomoc sobie jakąś tabletką. Dzieki zastrzykom pierwzze 3 dni wspominam super zero bólu i opuchlizny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stary temat ,ale może komuś pomoże wczoraj miałam odbudowę kości pod implant , strasznie bolało choć lekarz zapewniał że nie będzie w ogóle bolało. Jestem załamana , bo czeka mnie jeszcze wkręcenie implantu , br się tego boję . Nie rozumiem jeszcze dlaczego mam cały przód dziąsła z szyty jak miałam ubytek kości tylko pod jednym zębem , może ktoś też tak miał niech napisze swoje dośwaidczenie .Ogólnie masakra , nigdy więcej się nie zdecyduje na taki zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również miałam odbudowę kości i za jednym razem wszczepienie implantu. Powiem tak bolało i boli. W trakcie zabiegu lekarz dokładał znieczulenie nie wiem ile razy. Mam szwy w podniebieniu i dziąśle co utrudnia mi picie nie wspomnę o jedzeniu. Wczoraj byłam na ketanolu dziś nie chce go brak ból jest znośny, może wieczorem zastosuje ibuprom. Przed zabiegiem naczytałam się na forach, że to nic nie boli jest opuchlizna i wszystko ok. Taaa jasne brakuje jeszcze tylko latających motylków... Zabieg jest mało przyjemny chociażby na te wszystkie cudowne dźwięki i bolesny. Nie wiem czy kiedyś zdecydowałbym się ponownie na taki zabieg chyba tylko stosując narkozę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×