Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sprzedawca Słońca

zawsze Słońce... a teraz chce sprzedac siebie...

Polecane posty

To moze inaczej zapytajmy-jakie warunki musi spelnic kupujacy aby zakupic towarek ;) Ja sie nie kwalifikuje,ale co tam ;) Podyskutowac mozna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty jestes zarówno sprzedawca jak i produktem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy ja moge uczestniczyc prz rekrutacji :P:D ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze o liscie motywacyjnym nie zapomnij.. tam sie opisuje sie i poleca..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D to CV ze zdjęciem i listem motywacyjnym prosze przesyłac na mojego maila również :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm...poczucie humoru to ja mam,wesola jestem,kochac potrafie...ale nawet 20 lat nie mam :P Co teraz.... hmmm-jakby nie bylo...to nie moja wina,ze rodzice sie tak spoznili ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prześlij zgłoszenie to rozpatrzymy wniosek :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość typowwa
hahaha "kawaler do wzięcia" pamiętacie majkę? Mało do d.. mu nie wlazła:) Aż ją wziął na bok i publicznie jej rzekł, żeby się tak nie napalała, bo nic z tego nie będzie. Tam wielką psycholog zgrywała. Że go rozgryzie itp. Teraz to ona wielka aktorka:O koń by sie usmiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do Ciebie..? ja chce sobie zdjecia pooglądac..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie oglądam reality show.. a TV oglądam jak jem :P:D musze mieć wtedy TV włączone :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moge przeslac zdjecia bo nie moge hehe ;) Na tlenie sie zacina i na interii tez :P A wiecej se maili nie zakladam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi nie :O Nie wiem dlaczego ... kawal wam lepiej napisze bo co... ;) gdzies na forum znalazlam ;) Mężczyzna u lekarza: - Ależ tak, kocham moją żonę, ale nasze miłosne współżycie nie jest już takie jak kiedyś. - Jest pan za gruby i leniwy. Musi pan biegać - codziennie 8 km - a forma panu wróci. 10 dni później mężczyzna dzwoni do lekarza: - Od 10 dni robię po 8 km dziennie i czuję, że nabrałem fantastycznej formy. - Wspaniale! A co z życiem erotycznym i żoną? - Życie erotyczne? Żona? Jestem przecież 80 km od domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyjecie? ;) Bo u mnie takie nudy,ze szok :O Pewną panią dowiedziała przyjaciółka. Kiedy skończyły spacer po ogrodzie i weszły do szklarni, przyjaciółka zapytała: - Jak udało ci się wyhodować tak intensywnie czerwone pomidory? - To nie takie trudne. Staję w szklarni zupełnie nago i wszystkie pomidory natychmiast czerwienieją. Przyjaciółka postanowiła oczywiście wypróbować uzyskana radę, a kiedy panie spotkały się po kilku dniach, pierwsza z nich pyta: - No i jak? czy mój sposób poskutkował na twoje pomidory? - Ani trochę... Ale za to jak podziałał na ogórki! Wszystkie skurczone i pomarszczone całkowicie się wyciągnęły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejna kopia tego samego tematu. Każdy ma prawo mieć swój topic i teraz \"Sprzedawca Słońca\" też ma swój własny topic. Zawsze to kolejne miejsce to wpisywania się. Zaczyna się od nostalgii. A potem to już gadki - szmatki jak to się potocznie mówi. Chęć posiadania partnera/partnerki wraca do każdego jak bumerang. Albo sami sobie o tym przypomnimy albo sytuacje które widzimy. Ps Rosja - Polska w Moskwie w siatkówce mężczyzn -Wygrać dla kibiców, wygrać dla siebie-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×