Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamcia83

Planujemy dzidzię na czerwiec/lipiec 2008

Polecane posty

Ale wiecie co moja kolezanka która niedawno urodziła jest na sto procent pewna że zaszła w dni niepłodne tzn tuż przed okresem bo w dni płodne nie było męza bo wyjechał i jest pewna że nie było nic. Wiec sama juz nie wiem jak to jest z tymi dniami. Czy moga się aż tak przesunać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no raczej mam regularne jak w zegarku zawsze tez wiem kiedy mam dni płodne, choć moja mama tez tak ma jak ja a 2 jej ciąże są z dni niepłodnych teoretycznie oczywiście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki a czy Wy macie widoczne objawy dni płodnych i potraficie stwierdzic jednoznacznie że są? Bo ja jak już wspominałam nie bardzo. Cykle mam regularne 32 dni i teoretycznie ok 16 dnia powinna wystąpic owulacja no może z poślizgiem dwó trzech dni w tą lub tamtą stronę ale ja nie wiem bo nic nie obserwuje. Czasem mnie tylko prawy jajnik kuje ale to tak zazwyczaj w 7 lub 8 dniu wiec chyba za wczesnie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam widoczne aż nadto:)i wiem ze to na pewno dni płodne bo ostatnio jak byłam u lekarza to jajniki mnie bolały śluz taki jak przy dniach płodnych i lekarz mi to potwierdził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okokokokokoko nie ma dwoch owolacji w jednym cyklu moze wystapic cos takiego jak pozorna owolacja... wszystko wskazuje ze owolacja ma sie pojawic jest plodny sluz itp ale do owolacji nie dochodzi ... proces ten zaczyna sie od nowa i wtedy juz owolacja nastepuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co dziewczynki ja słyszałam kiedyś ze są kiedy które cały czas są płodne badz mają dużą płodność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dasia owolacja nastepuje 11-14 dni przed okresem , a wiec w twoim przypadku ok 18-21 dc... A mnie kilka dni przed owolacja zaczyna mnie bolec jajnik i cale podbrzusze :( a owolacje poznaje po tym ze sluz płodny sie skonczył . Jesli tak sie dzieje to dzien wczesniej mialam owolacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owulacja występuje
16-12 dni przed okresem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie boje że nie mam wogóle owulacji i sie bede musiała leczyć buuu. Dzis zaczynam robic testy owulacyjne przez 5 dni 14,15,16,17,18 dzień cyklu i sie okaże .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może zaczne później te testy robić bo mi zabraknie do 20 dnia i bede musiała kupic nastepne opakowanie a kosztuje 25 zł narazie mam całkiem biały sluz wiec raczej nie plodny :( ale kurcze w zeszłym miesiącu to przez cały cykl miałam taki śluz całkiem mętny. I dlatego te testy kupiłam i zaczęlam sie martwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choć podobno brak śluzu płodnego nie oznacza braku owulacji tylko wtedy plemniki mają kiepskie środowisko do życia i szybko giną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie zadzwonili ze sklepu że jest już mój piekarnik i kuchenka, i muszę to dziś kupić jak chcę skorzystać z promocji. więc cóż robić kupię i zagracę mamie cały dom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :-) Ja jestem dziwnym przypadkiem bo cykl mam niby regularny bo zapisuje sobie od 7 miesięcy i mam zawsze na przemian 26, 30 , 26 , 30 26 , 30, 26.... jak myślicie czy mogę się tym sugerować np czekając na okres po starankach czy takie cykle świadczą o rozregulowaniu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesamowite naprawdę
dziewczyny, ale jak to jest możliwe? przecież to oznaczałoby, że ta babka miałą podwójną owulację!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............WIEK.....MIASTO....CYKL .STARAŃ...... PRZYB TERM. @ Kamcia...........23......Jastrzębie....... .......0.. Mikulina..........27.......Gliwice........ ........12..... ??? okokokokoko ...22.......Kraków............... ..1...........??? Mirabelka........25........ok.Wrocławia..... .....2..........22.10 Oli 1...........28........Karpacz.... ..........3............31.10 Dasia.............27.........Kraków..............3...... .....? Elmirka...........22........Chrzanów.............1.........ok 9.11 dopisuję się do tabelki po raz drugi bo już się wpisywałam ale o mnie zapomniałyście :-( :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale najdziwniejsze jest to ze tą owolacje miala jak byla juz w ciązy... dwa tygodnie roznicy jest miedzy jednym a drugim dzieciakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesamowite naprawdę
też nie mogę tego pojąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie organizm ludzi jest nieprzewidywalny dlatego nie da sie nic przewidziec ani zaplanować niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×