Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamcia83

Planujemy dzidzię na czerwiec/lipiec 2008

Polecane posty

aj w pracy nerwy a jeszcze szkoła na głowie to chyba efekt długotrwałego zmęczenia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podjełam chyba jedna z trudniejszych decyzji w życiu od przyszłego miesiącu zaczne starać się o maleńkie cudo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też własnie tak mam nie powiem ze nie mam wątpliwości bo mam cholerne ale czy za kilka lat ich nie bede miala?boje sie tylko jak ytrzymam pracujac i studiując:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za te słowa były mi potrzebne ale mam jeszcze jedną misje zanim zacznę staranka to muszę zrzucic zbędny balast w postaci 10 kg do przodu juz 3 dni jestem na diecie i szłu dostaje bo efektów nie widać, choć przecież to dopiero 3 dni więc czego jak oczekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym kochana. 3 dni to jeszcze mało czasu. Najważniejsze żeby zmienić nawyki żywieniowe, a czy schudniesz 3 kg czy 5 czy 15 to jest najmniej ważne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ale gdy kilka lat temu schudłam ponad 17 kg obiecłam sobie ze nigdy ni przytyje ale uparta jestem wiec schudnę:)moj mężuś uważa ze jestem szczupła, fajnie ze miłość zaślepia:)a męża ma bardzo kochanego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki bardzo ja trzymam kciuki i życzę miłego staranka o dzidzie:)uciekam juz milej nocki pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wam. Wiecie co wczoraj wymyśliłam, że zrobiłam test za wcześnie. Cykle po odstawieniu tabletek miałam 48, 44 i 37 dni, więc powinnam wyliczyć średnią i wtedy spodziewać się okresu, myślę że test należałoby zrobić koło 45 dnia cyklu, a nie tak wcześnie jak ja to zrobiłam, staram się więc być dobrej myśli i czekam. Wam dziewczyny też życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propo mojego mieszkanka dziś idę kupić farbę do kuchni, ale nie mam pojęcia jaką, jaki kolor. Meble będą 2-kolorowe - jasne drewno i ciemne. Co radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny. Mirabelka, strasznie długie masz cykle, nie masz czasem problemy z wyliczeniem owulacji? Przy takich cyklach może ciężko? Albo mi się tak wydaję bo ja z kolei mam krótkie cykle 23 dni i niewiem czy to dobrze. Dziś 18 dc, i cały czas ZNP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny🌼 Zrobiło się w miarę luźno, ale szeryf dalej jets. Za chwilę się gdzieś wybiera. Jejku, jak mnie dzisiaj brzuch boli tak jak na @ :o ałaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale ciężko Ci chyba wyliczyć dzień spodziewanej @, skoro tak naprawde niewiadomo kiedy ona nadejdzie. A ty Mikulinko kiedy się spodziewasz @?, życzę Ci aby nie przyszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co, ja dostaam niespodziewanie @ 12.10...to teraz nie wiem kiedy ona będzie...tak liczę pomiędzy 10-12.11....bo już sama nei wiem co mi się przestawiło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oli pewnie że ciężko, nigdy nie wiem kiedy okres nadejdzie. Staram się zawsze wypośrodkować. Skoro ostatnio miałam cykle 48, 44 i 37 dni, to okres powinnam mieć gdzieś w przyszły wtorek, w 45 dniu cyklu. I niepotrzebnie sugerowałam się teraz tym że miałam ostatnio cykl 37 dniowy. Dlatego powinnam czekać do przyszłego tygodnia i dopiero potem robić test :) Ale i tak jestem pozytywnie nastawiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Mikulinka, biedactwo. A co masz mieć teraz okres, że tak się czujesz? Mirabelka, nadal trzymam mocno kciuki :). Kochana powiedz mi jakie będziesz miała kafelki w tej kuchni? Oli co tam słychać?/ Co u reszty dziewczyn? Ja w sumie cylke mam też po odstawieniu 41, 41, 35... Kiedy będę płodna to nie mam zielonego pojęcia. Stawiam na częste przytulanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, poczytałam z grubsza jak u was, chyba w miare wszytsko ok... mirabelka...ja też robię test w sobotę, może to i wcześnie ale siostra mówiła mi że tydzień przed spodziewana miesiączka wyjdzie już słaba kreseczka, ona wlaśnie tak miała , jak już wam pisałam. a wiecie co... obym się nie myliła, może to nie to ale...czuje ze jestem w ciązy, nie umiem Wam tego wytłumaczyć, od 3 dni mam takie..hmm ciągnięcie w dole brzucha, tak jakby mi ktoś łyżeczką tram skrobał..non stop, calutkie dnie, takie dziwne uczucie, na to pewnie za wcześnie ale spiąca jestem ciągle. pobym sobie nie wmawiała, ale naprawde czuje coś tam :-), aha no i poleciało mi torszkę czegoś z piersi!!!! dwie kropelki żółtawo białawo przeźroczystej substancji :-), na te wsyztski objawy jakby za wcześnie, ale ja chyba bardziej to czuje nie fizycznie ale, no...intuicyjnie nie wiem czy takm ozna poiwedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki!u mnie kolejny gorszy dzien jakoś mnie dzisaj wszytsko przerasta:( mirabelko do tkiego koloru mebli wiele kolorów :żółty, pomarańcz, a nawet czerwień mi zaczynają sie dni płodne i wszytsko mnie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamciu powiem ci że objawy masz ciążowe życze ci aby teścik tylko to powtierdził!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rihanna, Ja jeszcze dodałabym , kremy, piaskowe, beżowe i inne brązy :) Zależy jakie kafelki. I czy odcień tego drewna jest bardziej w brąz czy w czerwień :). Kamcia to pochwal się jak już będziesz wiedziała co i jak :). Miło cię czasem zobaczyć tutaj :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×