Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamcia83

Planujemy dzidzię na czerwiec/lipiec 2008

Polecane posty

sprawdzałam sobie w jakiejś internetowej tabelce przewidywania płci co powinnam urodzić- wyszło że córeczkę. Zobaczymy czy wróżba się sprawdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny mąz odebral mi wyniki i wyobrazcie sobie ze okazalo sie ze IgM mam ujemne a nie dodatnie tak jak poimformowała mnie o tym laborantka wynik ten swiadczy o ttym ze przechodziłam juz cytomagelie a nie ze jestem chora .. huuuuuuuuurrraaa ale i tak za jakies 3 tyg powtorze badania zeby sprawdzic czy przeciwciala mi maleja czy wzrastaja Ale dzis jest cudowny dzien Mirabelka mnie tez wyszla dziewczynka ale lekarz mowił ze chyba bedzie chlopak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tych tabelek internetowych wyszla dziewuszka, a jak kiedyś wróżono mi z obrączki to chłopak. Okaże się jak już dzieciątko będzie na świecie, bo czasem to i lekarz sie myli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mini to super wieść
:) dziewczyny, a nie macie przeczuć co do płci dziecka? ja jestem pewna, że nosze dziewczynkę, wręcz nie mam wątpliwości;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheheh, jestem już po wizycie. Marghi leć do lekarza zamiast się zamartwiać, kobieta w ciąży jest uprzywilejowana jeśli chodzi o służbę zdrowia. Mini fakt to badanie jest drogie, zapłaciłam za nie w całości 80 zł. Dasia to cudowne wieści. :D bardzo się cieszę., Mirabelka ty też idź do lekarza, skoro jesteś chora Co do przeiwdywania to coś czuję, że będzie córcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa Młoda Mężatka
Hej :) Mogę się tu do Was wepchnąć? :> Jestem w 11 tygodniu, mam termin na 2 lipca (wg OM) lub 4 lipca (wg USG) a dzidzia i tak się urodzi kiedy będzie chciała ;) Szczerze mówiąc jeśli chodzi o płeć cały czas mam przeczucie, ze to będzie córeczka :) Mój Mąż też jest święcie przekonany, ze będzie dziewczyna ;) chociaż tak naprawdę wszystko nam jedno, byle było zdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja już po zakupach i po obiadku a właściwie po jednym daniu:) Co do płci to bardzo bym chciała dziewczynke ale mam przeczucie że to chłopczyk jest we mnie. Ale najwazniejsze żeby było zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze byłam pewna że będę miała syna, ale jak już zaszłam w ciąże to nie mam żadnych przeczuć, przynajmniej na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ... Moja siostra zawsze czuła, że urodzi dziewczynbkę... ma syna. :D Z opbrączki wyszło jej, że najpierw córka potem syn...u mnie odwrotnie...zobaczymy. U siostry się nie sprawdziło ;) Ja dzisiaj już od samej 7 się wk****** :o Jeśli przezyję tu do 15 to będzie cud, przez dużę C :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedys chciałam dziewczynkę, potem chłopca, a teraz to już mi wszystko jedno. Cieszę się że jest i rośnie w moim brzuszku. Nie wiem czy chcę znać płeć. Na dzień dzisiejszy nie, ale pewnie później będę chciała. Poza tym mąż chce wiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny...czuję się wypolona zawodowo...Mam dość wszystkiego. Liczę po cichu na to, że zajde w ciązę to saobie na L4 pójdę bo już mam dość. Ale kiedy na to L4 pójdę, nawet najstarsi górale nie widzą... Przezyję jeszcze nadchodzący tydzień a potem do pracy dopiero po nowym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mamy dziś piękną pogodę, za oknami słonko świeci:-) u mnie nadal bez zmian-tzn @nie ma i mnie to cieszy zastanawiam się czy zrobić jutro z samego rana teścik czy poczekać do przyszłego tygodnia?? jutro będzie 7 dzień po terminie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elmirka ale wiesz jaki test kup firmy vitom, albo pre-test. One u mnie najładniej wyszły :D A pogoda piękna poszłabym na jakiś spacer ale samej mi się nie chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elmirka podziwiam za cierpliwosc ja juz bym z siedem razy zrobila do tej pory he he :) zycze pozytywnego zdania testu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja ostatnio miałam jakiś Quick Vue, może pójdę dziś do apteki w ramach spacerku i jutro rano go zrobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy w aptekach mają wybór różnych testów, bo ja zawsze tylko mówiłam że chce jakiś test płytkowy i mi same coś tam dawały a nikt mi nigdy nie przedstawił żadnej możliwości wyboru:-) więc np jak powiem że chce któryś z tych co mi napisałaś to powinni je mieć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam zadowolona z Ouick Vue i pre testu. (pre test ma zbiorniczek na mocz co bardzo sie przydaje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to już zdecydowałam że jutro zrobie, bo i tak cały czas o tym myslę, a na tym teście jest napisane że w przypadku wyniku negatywnego i dalszego braku miesiączki, test należy powtórzyć po 48- 72 godz. A jutro już będę 72 godz no i może też troszkę mój błąd wtedy że niepotrzebnie od razu robiłam test zamiast poczekać do rano, bo przecież po nocy najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elmirka ja robiłam Quick Vue i Pre-test i oba wyszły bardzo ładnie. Poza tym w aptece powiedzieli że Quick Vue to bardzo dobre testy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja właśnie sama się zastanawiam, czy jest w tym jakiś sens, bo przecież testy są niby czułe bardzo więc jakby coś było to powiny wykryć :-( z drugiej strony czytałam na necie że zdarzają się przypadki, gdzie nie od razu to druga kreska wychodzi. ja nawet się tak nie napalam że to ciąża ale po prostu psycha mi siada już, bo nigdy w życiu mi się tyle okres nie spóźniał. Mam nagłe napady płaczu i czuje że hormany szaleją w moim ciele , a do tego piersi mnie bolą. już sama nie wiem co robić- chyba się rozpłacze :-( :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elmirka kochana nic się nie stresuj, może akurat, a jeśli nie to trzeba próbować dalej. Testy czasem się mylą, czasem nie wykrywają ciąży, czasami na początku jest niski poziom hcg. Szczególnie jak robi ię w ciągu dnia. Uszy do góry. Trzymam mocno kciuki. I pisz szybko co wyszło. Powiedz mi ile wy jesteście po ślubie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka dołączę do was jak już wróce od gina, a wybieram się w środę. Muszę zobaczyć moją kropeczkę na usg dopiero wtedy na 100% uwierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas jeszcze większość dziewczyn nie była na USG. A ja mimo, że zobaczyłam nadal nie wierzę, no chyba, że biorę pod uwagę moje mdłości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×