Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamcia83

Planujemy dzidzię na czerwiec/lipiec 2008

Polecane posty

NICK.....................WIEK........MIASTO.............CYKL.STARAŃ............ Kamcia....................23...........Jastrzębie..............0......................... Mikulina...................27............Gliwice................10......................... okokokokokokoko......22............Kraków.................0.........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja siostra jest na froum LiPIEC 2007, maja juz maluchu one wszytskie i pisza ze z aniedługo pojawi sie na forum temat LIPIEc 2008 i wiecie ze to możemy być my!!!!!!!!!!! ale czad:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehehehe Wiem że głuptas jestem, ale widać dziewczyny, że któtko chyba na kafe jesteście. Tutaj ludzie takim jadem pluja na wszystko co inne :) Co do lipca, ehhh marzy mi się, żeby się udało. jeszcze niedawno wydawało mi się, że tak wiele czasu jeszcze a tutaj został mi jeszcze jeden cykl. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czasami z nudów patrze na inne topiki ale jakies nowe dziwne tematy i rzeczywiście niektórzy plują jadem...ale chyba nie u nas? :) na forum to moje początki, pewnie ktoś dokuczy kiedys, asle co tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy Kasiutka chce sie wpisac jak pojawi sie mirabelka to trzeba jej dac do wpisania sie i chyba nikt wiecej nie został, bo reszta wchodziła i wychodziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ja jestem nieplująca :D heheheeh. :) Ja tam chętna do pomocy i raczej nie oceniająca. Juz musi mnie coś naprawde rozwalić, zebym to złośliwie skomentowała.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko zdenerwowałabym sie jakby byl tu jakis oszust albo ktos podszywający sie pod faceta hihihi niedawno była jakas akcja ze dziewczyna wchodzila na rozne tematy, opisywala jak to w ciazy jest i niby dziecko traciła i wyczaili ją inni ze oszukuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety kazdy moze wejsc i czytac nasze wypociny, ale to dla nas tylko jest, wymiana zdań, porad, problemów...to dużo daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie pisałam nigdy na innym forum wiec nie ma porównania, zagladałam tylko na inne tematy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja mówie o forum kafeterii. Widać co tu sie dzieje, czasami to dramat, nie wiem co daje innym zbluzganie kogoś, obrażanie itd. A co najgorsze ludzi się szufladkuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie mi oczy się już kleją to znak że łóżko mnie wzywa. m juz śpi więc idę się przytulić. będę miała nagrzane łóżko:):):) pojawię się pewnie jutro ok 7,00 z kawką pachnącą dobranoc i sweet dreams:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co dużo jest tego typu kobiet tam. Ja nie wiem z czego to wynika, ale ja to widzę wśród koleżanek, tutaj nie chodzi o bycie z kimś a o sam ślub a dokładnie to o wesele. tu nie chodzi o miłośc i chęć bycia z kimś a o samą ceremonię, żeby można było machać obrączką prze oczami koleżanek itd. To przykre. Żeby kamcia wiedziała chodzi o dziewczatko które założyło temat bo o niczym innym nie marzy jak o ślubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to poczekam jeszcze na linka o tych slubach bo sie wkreciłam:0 ja czytam aktualnie gazety o dzieciach bo kolezanka jest w ciazy i tak czyta i czyta i sie zaraziłam hehehe z ksiazkami ciezko, lubie cos po angielsku przeczytac..obojetnie co byleby bylo napisane po ang zebym z wprawy nie wychodziła ale juz mi sie pokonczyły te które przywiozła:( lubie ksiazki o losach ludzi, psychologiczne o cierpieniu ale nie zrozumcie źle czytałam pare o maltretowanych dzieciach po prostyu wzruszam sie i chłonę je dosłownie w dwa wieczory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamcia hehehe ty lubisz o maltretowanych dzieciach ja lubie o psychopatach i seryjnych mordercach :) ale typowo naukowe nie powieści. A wzruszające tez lubie, mam teraz mnóstwo książek ale nie mogę się zmusić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×