Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamcia83

Planujemy dzidzię na czerwiec/lipiec 2008

Polecane posty

ja mam problem z kompem narazie, mieli i mieli i nic mi nie chce wysyłac ani odbierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doszły do mnie zdjęcia mikuliny i dorotki, no i wiem już jak wygląda kamcia. Fajnie jest poznać się , chociaż tak na fotce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha a ja to już nie ekstra cooooo? haha zartuje to z naszje wycieczki w niedziele ostatnia. zaraz wkleje jakies ze ślubu nie mam jeszcze waszych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja dostałam zdjęcia Dorotki tylko!!! :(:(:( Mirabelki dostałam ale to zdjecie faceta a od ciebie Kamciu nie mam pusty mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wam przeslę mailme parę moich ślubnych. Kamciu...no już wiem jak wyglądasz.... tylko dalej nie wiem jak nasza Mirabelcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecej na forum nie wklejam bo po co inni maja ogladac...przesle jak sie ze skrzynką uporam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjęcie jest czarno białe, ale w pracy mam mały wybór fotek. Kiedyś postaram sie wysłać parę normalnych z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dajcie znać czy foto doszło. Do ciebie kamcia nie chce się e-mail wysłać, chyba masz jakiś problemik ze skrzynką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie, ja musze kompa wyłączyć bo nie da rady dam mu dychnąc iwejdę pozniej odbiore wasze fotki i poczytam...mieli i mieli mi, jak siadzie to wogóle będzie super:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak Kamciu, ładnie wyglądałaś :D A jak pięknie będzie wyglała nasza Dorotka 13 października :D echhh tobie to dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirableka...ja mam zdjęcia Twojego przystojnego męża tylko ciebie nie ma chyba ze to ty jestes ten drugi POan haha zartuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co...ja jak zobaczyłam zdj Mirabelci to myślałąm że ona jets facetem i nas tu na tym topiku wkręca ...serio :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×