Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamcia83

Planujemy dzidzię na czerwiec/lipiec 2008

Polecane posty

Wiecie co jest śmieszne, że jeśli wierzyć tym kalendarzom internetowym, to jeśli udało by mi się zajśc w ciąże w tym miesiącu, to dziecko urodzi się już w sierpniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka, Rihana, Kamcia...witaski Kamciu---> trzymam kciuki... Mirableciu---> kolor żółty, piaskowy, kremowy...:) Dziewczyny, ppszukuje kosmetyków z NIVEA BEAUTY...ale nhie balsamy tylko tusze do rześ błyszczyki kredki itp. Gdzie ja mam ichj szukać????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorówka Nivea
to niestety jak na razie nie w Polsce:O jedynie na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam cię okołoo kamciu a nawet nie wiem czy nie w licpu się urodzi na jaką strone wchodzisz?bo ja na www.invicta.pl/kalkulatory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Wczoraj miałam problem z netem i nie mogłam pogadać ale dziś już jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj i dzis robiłam testy owulacyjne i pozytywnie mnie nastawiły bo mi wyszło że zbliża sie owulacja :) Bo juz sie bałam że jej nie mam. Ale jest ok więc działamy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki powiedzcie mi jak to jest z tymi staraniami o dziewczynkę albo o chłopczyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponoć na chłopca trzeba się starać przed owulacją na dziewczynkę w dniu owulacji. Ile w tym prawdy niewiadomo i myślę, że jeśli już to potrafią to wykorzystac dziewczyny które obserwują swoje cykle itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamciu z tego co pamiętam to rozpoczęłyśmy starania w tym samym tygodniu, od 15.10 ?? jeżeli się mylę to sorki. Powiem Wam dziewczyny że ja się wogóle nie nastawiam, po tym co się naczytałam. W ciąże nie jest tak łatwo zajść ,a jak się ma jeszcze do tego problemy to już wogóle. Wszystkie te objawy mogą przecież sugerować nadejście @, a ja miałam te same objawy tzn kłucie w piersiach i jajnikach w poprzednich 2-óch cyklach i niestety nic :-( Ja oczywiście życzę Wam z całego serca abyście nie dostały tym razem tej okrutnej @. Ja nie robię testu poprostu poczekam i zobaczę co się okarze w przyszłym tygodniu koło czwartku. Czytałam ostatnio forum \"bocian\", dużo tam ciekawostek na temat objawów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikulina ty to masz szczęście. :D Ja też chcę kogoś za granicą :D Mam takie malutkie kobiece marzenia a w Polsce albo są koszmarnie drogie, albo ich nie ma wcale :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam w Niemczech 4 ciocie i wujka w Nowym Jorku :) To prawda , że u nas nie ma tych samych kosmetyków co za granicą..więc mam okazję dostać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko, odwrotnie... jeżeli chcesz chłopaka to staraj się dzień przed lub w samą owulację a to dlatego że plemniki Y są szybsze ale krócej życją, natomiast jeżeli chcesz dziewczynkę to postaraj się kochać tylko na 2 lub na 3 dni przed owulacją a to dlatego że żeńskie X są wolniejsze ale za to dłużej żyją i poczekają na jajeczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oli głowa do góry muszisz myśleć pozytywnie najgorzej na zajście wpłwywa nastawienie a dlaczego tobie ma się nie udać skoro rodzą dziweczyny którym lekarza powiedzieli że nigdy nie urodzą:)wytrwałości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Rihana poprostu nie szaleje nie nastawiam się tak bardzo bo boję się rozczarowania, ale oczywiście staram się myśleć pozytywnie i wiem że nastąpi ten moment że zobacze II kreseczki i że za 9 miesięcy urodzę zdrowiutką dziewczynkę lub zdrowiutkiego chłopczyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Oli wiedziałam, że mi gdzieś dzwoni :D Ja tam nie wnikam w to bo mój cykl to jak wróżenie z fusów :) Hehehe tak samo rpawdopoodobne, poza tym nigdy się tym nie interesowałam. Mikulina ty to masz ekstra :D No nie zazdroszcze ci jak koleżance w podstawówce która miała tatę, który wyjechał do niemiec i zawsze miała ekstra zabawki :D Ojjjj miała taki domek składany dla Barbie, samochód, domek w walizce i te ilości lalek, ciuszków dla nich mmmmm. Ja obecnie jestem fanką kosmetyków Pupa, mają przesłodkie opakowania, ale niestety u nas ceny 100 zł wzwyż. Kiedyś chciałam kupić taki ogromny zestaw, ale tam już było wszystko nawet lakiery kosztował na allegro cos ponad 500 zł. No ale nie zamówiłam :( Niestety nie ma go u nas i nie sprowadzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak na planowanie płci mogą pozwolić sobie kobitki kiedy wiedża kiedy dokładnie mają owulację lub po prostu te które testują A ja mam fioła na punkcie aptecznych kosmetyków jak La Roche lub Vichy. Ostatnio kupiłam sobie podkad nowość , który trzyma się dosłowie cały dzień i się wogóle nie zmywa, kosmetyczka mówiła że zawdzięcza to swoim składnikom: pigmenty. Kupiłam go bo miałam i jeszcze odrobinę mam, problemy z cerą: przetłuszcza się, czasami pojawiają się drobne zmiany skórne. Kiedyś wyglądałam okropnie, mnóstwo piguł no i teraz pozostały malutkie blizny,a ten podkład jest rewelacyjny wszystko kryje a do tego jest bardzo wydajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam dziś mnóstwo roboty, więc już się z wami pożegnam. PAPAP Kamciu ja testu nie zrobie w sobote, bo uznałam że to za wcześnie. Ale za ciebie trzymam mocno kciuki, oby nam się udało. Ja testuje w przyszłym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oli ja mam takie potworne uczulenie na vishy. Koszmar wystarczy odrobina a robie się purpurowa. Niby kosmetyki dla alergików, te sprawy. A moja mama ma to samo. Ja z kosmetyków to tak różnie. Z pielęgnacyjnych to nivea visage, a z kolorówki to różnie od sensique, które ostatnio kupuje w ogromnych ilościach, po margarett astor i inne :) Zależy co:) Papa Mikulinka, papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×