Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

soko81

Kto ma termin porodu za kilka dni ???

Polecane posty

Hej !!! Mam termin porodu za 2 dni. Chciałabym sie dowiedziec ile z was ma termin na 13/14 września lub niedługo, czy macie obawy, lęki, pewnie chcecie tak jak ja juz trzymac swoją dzidzię. Ja mam objawy już od 2 tygodni, skurcze dzień w dzień, czop, biegunka itp Chciałam przyspieszyc sprzątanie, mycie okien, seks, jednak synek uparty i czasem mam wrażenie, że będę w ciąży całą wiecznośc...W dodatku od tygodnia mam beznadziejne samopoczucie, ciągle chce mi sie płakac i jestem jak bomba. Kiedy ten koniec ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ranka5
mam termin na 18...podobnie jak Ty czekam, przyspieszam i nic sie nie dzieje, skurcze mam od jakiegos tygodnia, najgorsze sa chwile czekania, oby tylko dziecko urodzilo sie zdrowe, to zrekompensuje wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe jak czytałam Ciebie to tak jakbys napisała dokładnie co ja bym chciała napisac tez mam termin porodu za 2 dni, strasznie sie stresuje, wszystko mnie drazni, ale ogolnie rzecz biorac zbieram sily, codziennie rano jak wstaje mam nadzieje ze to juz a tu dupa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zong
ja mam 16 wrzesien, u mnie nic sie nie dzieje cisza jak makiem zasial, moze ja jestem jak słonica i rok bede nosic dziecko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panicznie sie boję mam, mam już wszystkie objawy podobnie jak ty soko od okolow 2 tygodni, obnizenie brzucha, odejscie czopu,skurcze i to czasami nawet bardzo bolesne, ale nic sie nie dzieje,wolałabym juz urodzic niz tak czekac i czekac no nie ma nic gorszego, ciakwe kiedy urodzimy trzymam kciuki za wszystkie mamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale co tam
strach, co tam lęki, najważniejsze żeby było zdrowe no nie:)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rugby 16
dlaczego ja nie rodzę, jestem tez dwa dni przed porodem, mam objawey dłużej bo 3 tygodnie i kuźwa nic, no nic, jestem taka zestresowana i znerwicowana ze szok:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenkass
tak ja mam termin za 2 tygodnie, jak kazdy boje sie ,a le zgadzam sie zdrowie najwazniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropka65
dlaczego mam sie bac??? Przeciez planowalam dziecko i czekalam na nie tyle czasu, nie boje sie bolu, to tyylko bol przejdzie przyjdzie minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za to
ja mam termin dzis i nic sie nie dzieje, a strach, jest ale bardziej jestem zmeczona i chce miec to za soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinkaa
ja mam na 17 i boje sie jak cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropa22
ja mam na 21 i tez sie boje, no ale znieczulenia moze nam pomoze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ja mam termin za 9 dni :) i tez czekam , nie zauwazyłam nic przewidującego, no może oprócz obniżonego brzucha i związanych z tym dolegliwości, ale tak ok zong słoń chodzi w ciąży 22-23 miesiące, to nie wiem co juz lepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja chyba będę tak jak ten słoń zong...i jeszcze na dodatek zaczęło mnie bolec gardło:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropa22
ciagle sie wsluchuje w organizm i cisza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaPha11
Ja mam termin cesarki wyznaczony na 13. Lekarz mówi, ze najlepiej byłoby, zeby nastapiły juz jakies pierwsze objawy porodu. Ja jednak nie mam zadnych, zero skurczów, zero obniżenia się brzucha, nic. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam termin porodu na jutro i praktycznie nic się nie dzieje - oprócz bólów brzucha i czasem kręgosłupa. Nawet czop mi nie odszedł. Pewnie przenoszę o kilka dni. Też mi się wydaje, że jestem w ciąży od zawsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×