Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukamczegosladnego

Linkki sukienek na studniowke

Polecane posty

Gość szukamczegosladnego

Heya wam , wiem iz do 100dniowki jeszcze 4 meisiace ale planuje juz poszukac czegos odpowiedniego :) czegos innego , slicznego. Impreza jest raz w zyciu dlatego tez chce wygladac cudnie, jesli macie jakies ciekawe linki do stron gdzie mozna kupic m in sukienki prosze tu wklejac , Z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2020
Muszą być to sukienki. Poszukam czegoś. Jaki rozmiar nosisz, i jaką masz figurę - to ważne. Znajdę coś w sklepach internetowych-ktore poleam bo dużo kupuję tam i żeczy super. Oraz na Allegro- są tam również dobre ciuchy. Tylko powiedz jaką masz figurę, włosy i rozmiar. Czekam na odpowiedź, a na 100% coś znajdę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja polecam uszycie
sobie sukienki wg wlasnego projektu:) wtedy po pierwsz enikt takiej nie bedzie mial a po drugie bedzieszmiala taka sukeinke jaka sobie wymarzylas;) ja tak zrobilam i bawialam sie swietnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2020
Jak wolisz, ale ja umiem znaleźć takie kreacje, że bedą super. Polecam się :D. Już szukam, oglądam, ale powiedz o to co pytałam . Ważny rozmiar i figura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukamczegosladnego
no wiec mam 165 cm wzrostu rozmiar nosze 36 , ale za to mam biust dosyc duzy 75 D , Wloski mam blond do ramion obciete na dosyc widoczna aymetrie. Od razu pisze ze musi to byc cos innego bo zawsze ubieralam sie jakos inaczej i kocham zywe kolary. Hmm uszycie kiecoszki tez dobry pomysl .jednak nie znam tak dobrej krawcowej,ktorej moglabym zaufac, Mieszkam w malej miescinie,, wiec nie wiem czy tu ktos sie zna az tak na takich kreacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podam ci link do tematu w którym sie wypowiadałam ale było tam wiele sukienek a nie chce sie poważać:) http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3459396&start=30 przeglądnij postaram sie jeszcze coś wkleić jeśli podasz mi ogólna koncepcje sukienki chodzi mi o styl czy jakaś bardzo balowa czy może skromna gorset czy krótka itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukamczegosladnego
Gość szukamczegosladnego
bron boze tylko nie z gorsetem to porazka , takiej typowej balowej tez nie chcialabym bo jest niewygodna i w dzrwi bym sie nie zmiescila musi byc cos elganckiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vilemo 28
Nie gorset jeśli już to koniecznie na ramiączkach bo opada i ciągle podciągać tańczy sie dużo i dyskotekowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsdfs
dziwlchy dawac jakies fajne linki! tez mi sie przydadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukamczegosladnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×