Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Ide spac panienki 💤 ... nie wiem czy mnie grypka czasem nie dopada, nie czuje sie najlepiej juz od rana i tak jakby katarek ...? Mam nadzieje ze jutro bedzie lepiej. Dobrej nocki i kolorowych snow !! 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z zimnym porankiem , zaspana mówię dzień dobry :) Myslałam, że to jeszcze ciepło nas nie opuści, ale jakże się myliłam :( Zimno, nieprzyjemnie wieje...tylko się zagrzebać w koc. Musze jechać jakis płaszcz sobie kupić i buty...Tylko pytanie kiedy i czy dostanę przy swoim rozmiarze... Czas też aby rozejrzeć sie za kurtka dla syna..i jakies inne piedoły. łatwo powiedziec, trudniej z realizacją. Wczoraj niestety nie miałam czasu zajrzeć, wzięłąm się solidnie za pracę. Dokończyłam w domu,podrukowałam materiały do nauki o prawach UE...bbrrrr. Potem jeszcze sprawdzenie mojego orła, który ma dzis sprawdzian...i inne porządki domowe. Około północy poszłam spać...nawet juz nie zglądałam do netu. A miałam przygotować swoje cv i list motywacyjny, aby złożyć u siebie w firmie....No cóż, zmobilizuję się dzisiaj :) Teraz na dobry nastrój.......🌻 Sława Przybylska - Pamiętasz, była jesień Pamiętasz, była jesień Mały hotel \"Pod Różami\", pokój numer osiem Staruszek portier z uśmiechem dał nam klucz Na schodach niecierpliwie Całowałeś po kryjomu moje włosy Czy więcej złotych liści było wtedy Czy twych pieszczot, miły Dzisiaj nie wiem już Odszedłeś potem nagle, drzwi otwarte Liść powiewem wiatru padł mi do nóg I wtedy zrozumiałam: to się kończy Pożegnania czas już przekroczyć próg Pamiętasz, była jesień Pokój numer osiem, korytarza mrok Już nigdy nie zapomnę hotelku \"Pod Różami\" Choć już minął rok Kochany, wróć do mnie, ja tęsknię za Tobą I niech rozstania, kochany, nie dzielą nas już Pociągi wstrzymać, niech więcej już listonosz Złych listów nie przynosi pod hotelik róż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie i zapraszam na poranna kawe... ciasto juz wyszlo ale mam kruche ciasteczka. Sloneczko u mnie swieci od samego rana :-) Milego dzionka dla wszystkich 🌻 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa6868
czcze! To podobno znaczy w młodzieżowym slangu cześć. Tak szept przypomniałaś nam że niuchronnie idzie jasień. A ja jeszcze mam wszystkie kochane kwiatki na tarasie i w ogródku. To moje hobby ogród a szczególnie kwiaty. Witaj trzydzie...... U ciebie też takie piękne słońce? Anapo u ciebie teraz jest napewno pięknie!:))))) Kto był na grzybach?Ja w niedzielę byłam na spacerku po lesie i nawet mi sie trafiło porę ładnych kźlaczków. Ja też przyłączam się jak mieszkać to od razu na swoim .Ja mieszkałam ze swoimi rodzicami ja miałam komfortową sytuacje dla mnie nie było problemówale mój M ma na ten temat inne zdanie i zawsze o to się sprzeczamy.Dlatego omijam te tematy dalekim łukiem i nie chciałabym się wrócić do tych lat. Teraz jesteśmy na swoim i jest dobrze. Czas czasem stawia nas w takich sytuacjach że nie zawsze je przewidujemy .Wiem jedno do marzeń trzeba dąrzyć bo one się spełniają ale wiele zależy od nas samych. I nikt nic za darmo nam nie da więc trzeba się starać jak najlepiej to umiemy , i nie oglądać się na czyjąś kieszeń!!!!!! Całuski dla smutasków:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziędoberek!!!! Już po śniadanku i rannych obrządkach,i niestety nic ciekawego na horyzoncie,normalka ;sprzątanie,obiad,jakieś zakupy(niestety spożywcze)i znowu do krówek.Jedyna atrakcja to wywiadówka u córki. :( Jakiś katarek też mnie męczy,cieknie jakby kran kto odkręcił ,a chusteczki też się kończą. Podziwiam,ze potraficie wypić tyle winka i jeszcze jakoś funkcjonować,ja po 100 gramach prawie padam pod stół.Taką słabą mam głowę i bardzo rzadko coś wypijam,najwyżej 50 likieru malinowego do gorącej herbaty na rozgrzanie.Robię taki likier raz w roku i jeden litr wystarcza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Rybka ! 🖐️ Jak morale ? Chyba lepiej, co ? Co do kozuszka to nie mam doswiadczenia, ale chyba najlepiej zrobi to fachowiec - i nawet tak drogo to nie kosztuje... Witam Anappo 🌻- co do winka to wcoraj poszlo pol butelki... Ale ja wlasciwie zadnako innego alkoholu nie pije... no moze jakiegos malego drinka od okazji... a ze okazji dosyc duzo ;-) :-D ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzydziestkapiątka🌻moja mama twierdzi ,że robi to dla mojego dobra, żebym nie popełniała jej błędów:P Rybka🌻zapodaj tę kawkę, chętnie sie napiję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzydziestkapiątka 🖐️ - u mnie tez slonko !! A tak odnosnie relacji rodzice/tesciowie/dzieci to po tym co opisujecie zaczynam czuc sie jak w siodmym niebie !! Wlos sie na glowie podnosi !!! Jak to dobrze ze my mieszkamy sami !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim. U mnie tez od rana słońce i ciepło. Gdyby wszyscy byli idealni - na świecie panowała by nuda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kaszubko 🖐️ Gwarno sie tu robi... zapowiada sie mily dzionek !!! Ja sie juz uzaleznilam od teo topiku !!! Ale zebym miala tylko takie uzaleznienia ;-) :-D 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka 🖐️ nowy tydzień, nowe wyzwania, tak więc jakby nieco inaczej, lepiej możnaby powiedzieć. Korzuszek tak cchiałam we własnym zakresie bo nawet niw eim czy mi się opłaca cokolwiek z nim działać. Alu 🌻 a czy ja mogłabym prosić o zdjątka w kreacji? Emilek pod nickiem ;) Wczoraj zrobiłam sobie małe cudo. Obszylam \"stary\" sweterek sztucznym futerkiem. Wprawdzie wszystko w odcieniach szarości ale lubię to. Muszę wykorzystać czas poki jestem w domu. Teraz zabieram się za sprzątanie, pranie i klopsiki szwedzkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja piłam w sobotę po uczelni :P wstawiłam sie deko, ale dobrze mi było ;) Tylko, że drinolki tak mi dobrze wchodziły :) Ale dziś pewnie jakies piwko sobie wieczorem na odprężenie strzelę, dawno browarka nie piłam....A pianka kusi ;) Słońce piekne, ogrzewa mi ramiona....Chyba sie skusze na piątek wolny...Troche bym sobie odpoczęła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale robicie mi ochotę na piwo. Coś czuję, że nie wytrzymam i namówię męża na wesoły wieczór . A wszystko na "P" tez popieram !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lece na obiad - moze bedzie winko Y - dzis szef stawia za ta instalacje sprzed 2 tygodni. Czyli moze przed 14 dwa P zalicze ;-) :-D Trzecie wieczorkiem...? Kto wie ...? ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wygralam jakieś batoniki w konkursie(tańcząca lala) ale przyśla dopiero po skończeniu konkursu czyli za jakis miesiąc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35-ka...podpalam, a nie pale non stopa ;) A to różnica. A batoniki tuczą.....a ja się dietuję wciąż....Przez weekend na uczelni 2 kg spadłam. Nerwy, kawa i brak czasu na jedzenie ....zrobiło swoje :) A tak naprawdę to lubię zapalić....zwłaszcza do alkohola :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa6868
Rebeka no i co na ten obiad jadłaś bo ja jestem przed to chciaż zasyce opisem głód . Dajcie już spokoj tym browarkom jesteście gorsze od facetów. Oni zaczynają z otwarciem sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam na chwilkę .Przygotowałam już obiadek,zapieka się w piecyku,pachnie cudnie.Pierwszy raz coś takiego robię ,nie wiem jak wyjdzie na razie zapach superek.To taki karczek zapiekany z pieczarkami,papryką i cebulką.Browarek do tego pięknie by pasował,ale ja nie przepadam a dzieciaki nie piją(jeszcze):P a małżonka nie będę przyzwyczajać. U nas ciepło ,chociaż słoneczka nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche dluzej to trwalo niz zwykle... trzydziestkapiątka - troszke sie spoznilas, szkoda, bylo by mi milej, a tak z samymi facetami... :-P Iwa, w menu dzisiaj : salatka z krewetkami (ledwo pare krewetek sie tam petalo... :-O ) filecik z soli w sosiku, z jarzynkami i zapiekanka z kabaczkow. Tiramissu Co kto lubi, dla mnie pycha... No i winko, dobrze zgadlam ;-) ale... rozowe, szkoda bo wole czerwone no ale do rybki... I ograniczylam sie do jednej lampki (no ba tak glupio troche sie upic przy szefie) - ale ile to samozaparcia wymagalo :-D. I tak jest mi wesolutko :-D :-D :-D :-D. Smacznego dla tych ktore jeszcze sa PRZED obiadem !! Ide po kawke do automaciku, zaraz wracam do was... Juz widze ze reszta dnia bedzie spoko :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No laseczki może jeszce kawka w tym towarzystwie, bo zaraz zaczniecie się rozchodzić do domów z pracki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×