Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Kaszubko, herbatka z bzu i mięty bardzo smakuje, nawet nie trzeba namawiać, wąchają też olejek sosnowy i tak na moje oko, to chyba im lepiej. Dzięki za receptury🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło matko...Wy tu o swietach i sylwku już:))) A ja zawsze wszystko na ostatnią chwile i też wychodzi;) Jutro 5 rano a pozniej 4 dnia laby (tfu tfu tfu ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na sekundke, zeby \"dobry wieczor\" powiedziec😍 ... Zajeta jestem strasznie, przygotowuje z moim M \"sciagi\" ;-) bo jutro idzie na pierwsze testy. Ewanisia - hihi a ja sie juz zastanawialam gdzie tez ty mozesz mieszkac :-D :-D ! Jeszcze do Was zagladne pozniej, bo raczej wczas dzis spac nie pojde :-O 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane 🖐️ tylko wam 😘 wysle bo strasznie zalatana jestem :( a dzisiaj to juz wogole myslalam ze motorek w pupie mi zacznie dymic ;) nogi wchodza tam skad wyszly, ide w lozio! Kaszubka, te twoje zielarskie przepisy cuda!!! musze sie wziac i poszukac angielskie odpowiedniki niektorych ziol. 😘 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sciagi popisane;-) jeszcze list do sadu mi lezy na sumieniu ... ale to juz moze jutro ... Myslalam ze sie troche odstressssuje w Waszym towazystwie a tu widze pusto :-O. No ale biorac pod uwage godzine to nie dziwi nic ;-) Dea - fajnie ze wpadlas choc na 2 slowa 🌻 Mam nadziej ze cos wylatasz ;-) :-D Agnieszka - nie daj sie zadnym chorobskom !!! Kaszubko - 🌻 Wesola Anko - 🌻 Bez _torebki - to tak jak ja ! Po co sie stresssowac niepotrzebnie, nie ? 3 dni przed zupelnie wystarczy ! Malenkiej cos nie widac ... mam nadzieje ze ta przeprowadzka taka zajeta ! Dla relaksu poslucham sobie tego : http://pl.youtube.com/watch?v=YbJqswLi3uE i tego : http://pl.youtube.com/watch?v=5GZlJr1c48k i wskakuje pod kolderke ! Dobrej nocki zycze Wszystkim 😴😘😍 !! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! ( i chłopaki...chciałoby sie rzec;) ) Bromba... aTy co tak wcześnie? tez pracujesz o nieludzkiej porze? ;) Trzymaj sie i nie daj sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witejcie poranne ptaszki. ewa.... ja vangelisa znam dobrze ale za muzyką instrumentalną aż tak bardzo nieprzepadam. bez .... co do dnia wolnego to ja po prostu tak sobie zaplanowałam ale zapytam się jeszcze szefowej. Rebeka jak tak dalej pójdzie i będziesz tak długo siedziała przed tym kompem to dostaniesz szybko zmarszczek .No niestety ktoś ci to mósi uzmysłowić.Sen to jak dobry lifting ,7h to dobra dawka😘:classic_cool:i żeby to było mi ostatni raz.:) kawusia już się kończy trzeba popracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry 🌻 ja tez o nieludzkiej porze zaczynam ;) tzn o 8ej... a przy tym bieganiu zebym choc kilka kilo zgubila a tu nic, brzuszysko jak bylo tak jest :( okej, ide zagrzebac sie w pracy do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez torebki - ktory swiat sie wali? ej, glowa do gory! Po burzy zawsze wychodzi slonce! Zawsze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam s loneczny jesienny dzien ! 🌻 |love]😘 Stawiam kawke - dla niektorych to juz druga, a moze nawet trzecia ... ? Bromba 🌻 - trzymaj sie ! Jutro bedzie lepiej ! Jak sie wali to bedzie miejsce zeby wybudowac cos jeszcze piekniejszego ! Bez_torebki 🌻- nie wiem jak ty to robisz ze jestes przytomna o takiej nieludzkiej porze ?! Iwonisia 🌻- hihi, obiecuje poprawe ale co je poradze jak ja sie tak nauczylam... sowa ze mnie, bardzo lubie noc... ale wstaje o 7.00 wiec te 6 godzin zazwyczaj mam... za to w WE sobie pozwalam nawet na 10-11 godzin snu. Dea 🌻- wpadnij choc na kawe ! 35 - 🌻 A to dla tych ktore dotra pozniej 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea...to Bromba pisała,że jej się CHYBA świat wali....a \"chyba\" czyni wielką róznicę;) Rebeka...a kto to powiedział,że jestem przytomna? :P ;) Tak pracuję niestety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziędoberek! U mnie urwanie głowy,wszystko do góry nogami,a ja tak lubie jak wszystko jest po kolei... Roboty coraz więcej i nie wiadomo gdzie łapki wsadzić ,na szczęście są ludziska ,ktore pomagają ,takze idzie temu jakoś podołać... Wczoraj szwagier wieczorem wylądował w szpitalu,nie jest wesoło..:( Oni tez mają gospodarkę i szwagierka nie daje rady sama ,więc teściu tam pojechal z 2 szwagrem(tym co u nas w gościnie).A co dalej to nie wiem... Zanosi się ,ze to moze potrwac...:( Agnieszko za wczasu wez jakies medykamenty,albo cos od Kaszubki,bo szkoda ,zeby Cie na wolne rozłożyło:( Brombo ,głowa do góry ,czasami musi coś \"paść\' ,zeby zrobić miejsce na nowe,lepsze..:D Iwo ja tez nie bardzo lubie muzykę instrumentalną ,ale czasami dla odmiany ,czemu nie ? Dea,ja tez czasami o takiej nieludzkiej porze zaczynam,ale ze nie mogę polezec nawet w WE to jakoś nie czuję wyrzutów,:P No dziewczyny spadam do pracy ,ale będę na poglądzie U nas tez słoneczko wygląda czasami za chmurek i od razu jakoś lepiej ten świat wygląda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobietki🌼wlasnie pije druga kawke i zabieram sie za obiadek bo niemam zabardzo czasu a dzis jeszcze po poludniu do pracy REBEKA72🌼zeby ulatwic CI zadanie to powiem tylko tyle jezeli znasz RZECZKE obok NOWEJ RUDY to ja stamtad jezeli nie to nieznasz mnie,milego dzionka a dla wszystkich pan po🌼 pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak przeczytałam co napisałam to wyszło mi ,ze moje ulubione słówko to \" czasami\" No ale czasami ,sie nie wysypiam i czasami powtarzam,hi hi...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry...dziś u mnie słoneczko, a na początku niebo brzydko się chmurzyło. Już jestem po miłej niespodziance - zjawił się maluśki Maciuś ze swoją mamą - za tydzień Maciek skończy 9 miesiąc życia...jak ten czas szybko leci. Jesień - a więc radziłabym [ wszystkim] pić przynajmniej 2 razy dziennie napar z pokrzywy. Pokrzywa jest obdarzona wszechstronnymi właściwościami leczniczymi - między innymi leczy przeziębienie, działa zapobiegawczo, reguluje wszelkie sprawy żołądkowe [ spada nam przy okazji trochę tłuszczyku]] ], pomaga na bóle reumatyczne, usuwa katar alergiczny itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez myslalam ,ze Ewanisi - zagraniczna dziewczyna, takze 35 jest nas dwie :P Kaszubko,to fajnie jak mały juz w domu,teraz to juz bedzie tylko lepiej A moj tesc pokrzywe jada jako dodatek do twarogu i nie parzy go ...?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobiety 👄 chciałam cos napisać, ale nic mi nie przychodzi do głowy. mam pustkę, a raczej mam myśli zajęte czymś innym. życiowe rozterki. kiedy byłam dzieckiem, marzyłam by być dorosła. teraz wiele bym dała, by być znowu dzieckiem. przed niektórymi pytaniami nie wolno uciekać, bo potem wracają i mają podwójny juz znak zapytania na końcu. potem dochodzi jeszcze wykrzyknik. może człowiek nie boi się samych pytan, co odpowiedzi na nie. a może nie tyle odpowiedzi, co działanie, które wtedy już musi podjąc, żeby zachowac szacunek do samego siebie. piszę chyba bez ładu i składu. mam nadzieję, że wybaczycie mi to. 🌻 for all :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia - ja tez myslalam ze ty zza ... i tak sie zastanawialam co to za egzotczny kraj ze nawet Swiat Bozego Narodzenia nie obchodza ;-) :-D :-D :-D :-D Kaszubko - Macius to ten ktory byl chory, nie myle sie ? Fajnie ze masz taka rodzinke ktora czesto i chetnie sie odwiedza. Znam takie ze mieszkaja dwa domy od siebie a spotykaja sie raz na rok :-O. Bromba - 😘 Bez_rorebki - faktycznie chinska? Czy to znow jakies powiedzonko ktorego nie znam :-O ? Znowy mi sie reklamy wstawily na stronke :-O ... postaram sie jakos przetrzymac, moze znow znikna same, tak jak poprzednio ;-) :-) Zapraszam na poobiednia kawke \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REBEKA-boze narodzenie tu sie obchodzi ale nie tak kameralnie jak w polsce,dzis jest tu hallowen dzieci sie przebieraja,chodza po domach i zbieraja slodycze taka tradycja,cukierek albo psikus,co kraj to obyczaj wy wszyscy macie dlugi weekend a my niestety pracujemy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia - u mnie tez chodza ... kupe cukierkow i batonow kupilam z tej okazji ... i mam nadzieje ze duzo ich przyjdzie bo jak nie to sama \"bede musiala\" to zjesc ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TRZYDZIESTKAPIATKA🌼ja w UK a tu strzelaja od tygodnia petardami,tez zwyczaj,i tak jest do 5-ego listpada petardy i jeszcze raz petardy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×