Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

A ja przez popołudnie zrobiłam ażurowy szalik,może uda się w tygodniu wystawić i sprzedać;) Jutro 5 rano ...buuu....;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mile panie w niedzialny wieczor ! 😘😍🌻 Marusia - wskakuj do nas jak masz ochote 🌻... Szkoda ze tak duzo pan wpada tylko z jednorazowa wizyta, i slad po nich zanika :-( ... Kaszubko - zdjecia wyslalam, bylo by mi milo gdybym mogla dosatac twoje... kiedy tam bedziesz mogla :-). Bez_Torebki - udanej sprzedazy ! Oj, napewno zle sie wstaja rano, ale za to popoludnia masz wolne, a my clay Bozy dzien w tej robocie spedzamy :-( A jak juz bedzies w pracy tak wczesnie to przygotuj, prosze, kawke, tak na 10.00 jak ja do pracy dotre ... Z gory dziekuje :-) ! Qrde - pojechalam w sobote do sklepu z ziolami, kupilam ledwo kilka MALENKICH paczuszek :-O i wydalam majatek !!! Oni chyba poszaleli, ja nie wiem, te ziola z suszonymi truflami sa czy co ?! Dalam mojemu M liste to mi z Polski przywiezie - wole poczekac 3 tygodnie niz tym zlodziejom placic ciezkie pieniadze ! Zycze wszystkim milego wieczoru i mam nadzieje ze \"zobaczymy sie \" jutro na kawie ! 🖐️😍😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc byłam wczoraj na urodzinach mojej babci -90-tych. Byly tance, dużo jedzenia,picia i wszystko byłoby dobrze gdyby nie......nagła smierć mojego wujka a brata(młodszego)mojej babci Odchodził na naszych oczach wśrod prawie całej rodziny- śpieszmy sie kochać ludzi bo tak szybko odchodzą Pozdrawiam,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich 👄 ostatnio mam trochę na głowie, trochę za dużo nawet i w dodatku zaczyna dopadać mnie jesienna deprecha :(. nie mówię już, że jestem na diecie od jakiegoś czasu i przez to ciągle głodna i ciągle zła :( Ale pozdrawiam Was wszystkie 🌻 i obiecuję odezwać się niebawem. ps. moją fotkę także chcecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesola Anko - 🌻- pannica ze hej ! I podobna do Ciebie ! She - 🌻 badzo to przykre i smutne. Szczere wyrazy wspolczucia. 😍Spieszmy sie...zbyt szybko :-( Bromba - 🌻 nie dawaj sie depresji. Wpadnij do mnie na WE bo ja \"slomka\" od jutra bede to Ci sie humor poprawi. A co do zdjec to no pewnie ze tak ! Ja jestem ciekawa czy masz takie uszy jak ta z bajki ;-) :-P :-D. A tak powaznie to wszystkich zdjecia chce, ale nie bede sie napraszac... Adres w nicku - wszystkie przesylki beda mile widziane ! Do juterka ! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesola Anko - 🌻- dziekuje ! Pannica ze hej ! I podobna do Ciebie ! She - 🌻 badzo to przykre i smutne. Szczere wyrazy wspolczucia. 😍Spieszmy sie...zbyt szybko :-( Bromba - 🌻 nie dawaj sie depresji. Wpadnij do mnie na WE bo ja \"slomka\" od jutra bede to Ci sie humor poprawi. A co do zdjec to no pewnie ze tak ! Ja jestem ciekawa czy masz takie uszy jak ta z bajki ;-) :-P :-D. A tak powaznie to wszystkich zdjecia chce, ale nie bede sie napraszac... Adres w nicku - wszystkie przesylki beda mile widziane ! Do juterka ! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼powiedzialam wam dobranoc i widze ze zalapie sie na dzien dobry🌼wstawac spioszki kawka stygnie i zaczynamy nowy tydzien ...... czekam na reszte zdjec kobietki Bromba oczywiscie ze Twoje chcemy 🌼 podpisac liste kto jeszcze? She -🌼to bardzo smutne co piszesz 🌼trzymaj sie milego dnia babeczki....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, teraz się tylko przywitam, ale po10 chętnie przysiade na kawkę, She - bardzo mi przykro, fotki potem powysyłam, dla wszystkich🌼 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam w poniedzialek ! 😘😍🌻 Ewanisia - zglaszam obecnosc ! Agnieszko - kawke juz szykuje, wpadaj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dobry dzien : Maz zwraca sie do zony: - Kochanie, przyniesiesz mi herbate? Zona (zalotnie): - A czarodziejskie slowo? Maz: - Biegiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim. Dzięki za zdjęcia, dziś dopiero je obejrzałam tak na szybkiego, później jeszcze raz obejrzę na spokojnie. Jesteście szczupłe i ładne - nie potrzebna Wam zadna dietka....ja to mam kg na zbyciu. Teraz tylko muszę poczekać, aż wnuczka weźmie moje zdjęcia z telefonu i wrzuci je do komputera oraz pokaże mi, jak dalej mam robic. Wczoraj znów padł mi internet, zaczynam żałować, że wzięłam go z Plusa, za często wyłączają - średnio 2 razy w miesiącu. Włączyli dopiero dziś rano. Dziś w nocy spadł śnieg, dzieciaki ganiają na podwórku - dla nich to wielka frajda - szkoda tylko, że nie jest taki puszysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko, zioła w Polsce nie są faktycznie drogie. W sklepie zielarskim - sypane, w paczuszkach po 50g, są od 2 do 4 zł. Zioła mają średnio jeden rok ważności, więc można je kupić na zapas. Warto, abyś miała pokrzywę i fiołek trójbarwny, do tego lipę, kwiaty bzu czarnego i rumianek. Czy wszystkie "wagi" to blond - bo ci moi dwaj to też blondyni,,, żartuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - to mile co piszesz (kwiat], ale wiesz, ubranie duzo potrafi ukryc :-P a jak przyjdzie sie rozebrac na plazy lub na basenie :-O :-( ... to tluszczyk tu i owdzie wylazi :-). Moj M to sie cieszy ze zobaczy prawdziwa zime... choc nie wykluczone ze pogoda sie jeszcze zmieni, bo to jeszcze troche za wczesnie na zime. Ja pamietam ze na imieniny moje i taty to czesto mielismy pierwszy snieg (tak przy okazji to dzis moje imieninki :-) a jutro mojego taty) Wesola Anko - 🌻 Ide sobie zalatwic transport na srode, bo znow nam strajki zapowiadaja :-O :-(... i niewiadomo w dodatku ile tym razem beda trawaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dekalog szczęścia · Człowiek rodzi się zmęczony i żyje aby odpoczywać. · Kochaj swe łóżko jak siebie samego. · Odpoczywaj w dzień, abyś mógł spać w nocy. · Jeśli widzisz kogoś odpoczywającego, pomóż mu. · Praca jest męcząca więc należy jej unikać. · Co masz zrobić dziś zrób pojutrze - będziesz miał dwa dni wolnego. · Jeśli zrobienie czegoś sprawia ci trudność, pozwól zrobić to innym. · Nadmiar odpoczynku nikogo nie doprowadzi(ł) do śmierci. · Kiedy ogarnia cię ochota do pracy, usiądź i poczekaj aż ci przejdzie. · Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Gdy rano wstalam w okienko spojrzalam 🌼 zacwierkaly mi ptaszyny ze dzis sa RENI imieniny🌼 🌼wszystkiego co naj i spelnienia najskrytszych mazen🌼 kobietki lece do dentysty,niedlugo wracam,pa,pa..... Rebeka-obecnosc wpisana🌼 Wesola Anka-🌼 Kaszubka-🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znzczenie imion-🌼 Renata - ma swoje ideały, do których konsekwentnie darzy. Nie zraża się trudnościami, które ja napotykają. Lubią porządek, dyscyplinę i naukę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam dzień, nawet kawę piję w biegu:( Rebeka - wszystkiego najwspanialszego Ci życzę i dużo😘 a to dla Ciebie .......... , . - . - , _ , ....... ......... ) ` - . .> \' `( ....... ........ / . . . .`.. . . .. ........ ........ |. . . . . |. . .| ......... ......... .. . . . ./ . ./ ........... ........... `=(.. /.=` ........... ............. `-;`.-\' ............. ............... `)| ... , ......... o fotkach pamiętam i jak tylko będzie chwila to wysyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osoba nosząca imię Renata jest: Perfekcyjna w swych poczynaniach, pełna szacunku dla innych, z szerokimi horyzontami myślowymi.. Radości i zdrowia we wszystkich dniach życia. Spełnienia marzeń najskrytszych. Gwiazdki z nieba i rumieńców na twarzy. Niech Cię usypia światło księżyca i szum wiatru za oknem. Niech Cię budzi śpiew własnego słowika i słońca strumienie. Spokoju duszy i zimą różowych nauszników na uszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziedoberek! Witam serdecznie i zapraszam na pachnaca kawke i serniczek. Renatko wsystkiego namilszego,przede wszystkim duzo zdrówka,dobrego humorku i spełnienia marzen....🌻 ,👄 Wracam jeszcze do zdjec.Niestety ja na razie nie posiadam aparatu ,dopiero ma ponoc znalezc sie pod choinka,ale pospisywałam sobie wszystkie adresy @ i powolutku posle kazdej zdjecia z komorki,nie wiem tylko jak bedzie z ich jakoscia... Umnie napadało sniegu około 15 cm.,ale teraz świeci słonko wiec po południu moze byc z niego tylko fajne błotko ;) Serdecznie witam tez,Marusie i zapraszam do czestych odwiedzin...🖐️ Brombo trzymaj sie i nie poddawaj tej depresji,na pewno i dla Ciebie znowu zaświeci słoneczko i zobaczysz ze nie jest tak żle....🌻 A depreche pakuj do koperty i wyślij na ksiezyc... She ,wyrazy wspołczucia ,nie zawsze doceniamy naszych bliskich,dopiero jak ktoś odchodzi to wiemy odczuwamy ,ze brak tej osoby ...Ale niestety takie juz jest to nasze zycie ,kogos sie wita na tym Swiecie a kogos trzeba pozegnac....:( Zycze wszystkim miłego dzionka ... Bede na podglądzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo Wam wszystkim dziekuje, dziewczyny 🌻🌻🌻🌻. Ewanisiu, Kaszubko - cos w tym jest... ale wady tez napewno sa, tylko z grzecznosci je pominelyscie ;-) :-D 35 - no tak, imieninki pewno w Wigilie ? Postaram sie nie zapomniec ! U mnie w rodzinie obchodzi sie imieniny, w rodzinie mojego M urodziny, wiec my obchodzimy i jedno i drugie :-D, ale tak z umiarem... Annapo - dzieki za sernik ! Uwielbiam ! Transport sobie zalatwilam... Wkurzaja mnie te strajki jak nie wiem co : grupka uprzywilejowanych bije sie o swoje interesy a utrudnia to zycie wszystkim innym (czyli 95% ludzi). I tak przynajmniej kilka razy w roku... :-(. Ja tez chyba zaczne strajkowac... tylko pewno nikogo to nie ruszy :-( Ide na sushi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 przesyłaka-fotki otrzymałam.Dzieki serdeczne.Cóż mogę powiedziec....Zakochać sie i.....umrzeć;) Ale ja niestety po dziewczynach mam wysypkę hi hi hi.... Jeszcze cos mi się przypomniało :Rebeko to moje zdanie ,ale mi podobasz sie bardziej z grzywką.A nie szkoda Ci było włosow,ja jakos nie mam odwagi na takie radykalne ciecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo - hihi, ja tez mam uczulenie ! Dzieki, ja tez wole krotkie. Nie szkoda mi bylo nic a nic !! Moje wlosy sa bardzo cienkie i juz mi sie znudzily. Wahalam sie tylko ze wzgledu na wygode : dlugie wlosy, jak sie nie ma czasu, wystarczy spiac i sprawa zalatwiona, a krotkie trzeba juz koniecznie uczesac... Ty, z tego co widac na zdjeciu masz ladne, geste wlosy... moze troche szkoda bo takie wlosy to prawdziwa ozdoba i ladna fryzurke latwo zrobic... Z drugiej strony to tylko wlosy i przeciez odrosna. Kawke stawiam \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko, przysiadam na kawkę, Anna i Kaszubka napiszcie czy zdjęcia doszły:) Śniegiem u mnie sypnęło, tylko topi się, bo mrozu nie ma, ale szaro i sennie się zrobiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×