Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Dziedoberek !!! To moze i ja sie skusze na kawke... Dea,ja posłałam fotki na jo-mitura i teraz nie wiem czy doszły,mam nadzieje ze tak....Jesli chodzi o sklep to w moich rejonach nic co by jakos podobnie brzmiało mi sie nie kojarzy...:(A te butki to mam rozumiec ,ze z takiej ryby\"wegorz\' czy to coś innego ? Bo nie bardzo sobie mogę je wybrazić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znów są kłopoty z wpisywaniem - mogę głównie tyko Was czytać...coś ta Kafe ostatnio sprawia duże trudności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie kawa:), Dea nie słyszałam o tym sklepie:(, zdjęcia Ci wyślę, ale jak będę miała trochę czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziedoberek !!! To moze i ja sie skusze na kawke... Dea,ja posłałam fotki na jo-mitura i teraz nie wiem czy doszły,mam nadzieje ze tak....Jesli chodzi o sklep to w moich rejonach nic co by jakos podobnie brzmiało mi sie nie kojarzy...:(A te butki to mam rozumiec ,ze z takiej ryby\"wegorz\' czy to coś innego ? Bo nie bardzo sobie mogę je wybrazić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie kawa:), Dea ja też nie słyszałam o takim sklepie:(, zdjecia Ci wyślę, ale jak będę miała trochę czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea - cos dla Ciebue : \"Zastanawiające, że wyraz \"len\" występuje tylko w rodzaju męskim...\" A co do sklepu to ja Ci niestety nie pomoge ...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co Wy dzisiaj takie zapracowane wszystkie....?Dobrze ,ze ja w domciu pracuję a teraz jeszcze bez nadzoru szefostwa ,ale tez sie nie nudze.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos ta kafeteria ma dzisiaj jakieś słabe ruchy?! Trudno mi sie dostac...:( Rebeko,przeciez w tym nie ma nic dziwnego,widziałaś kiedyś leniwą kobietkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam sie , czy teraz dojdzie - do iluś razy sztuka.... Zawiało nas od strony Gdyni, a jeszcze porządnej zimy nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo 🌻 - tyko od czasu do czasu ;-). Tak na stale to nie. A na obiad i tak pojde, a co !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze,ze te problemy z wejściem na kafe to nie tylko ja mam... Rebeko a widzisz ją jak patrzysz do lustra,bo mnie się to niestety zdarza...:P U mnie rano to nawet tak jakos wiosennie,takie piekne widoki mialam z okna kuchennego...Mój sasiad orał sobie ogródek i chyba mu sie cieplo zrobiło bo zaczął się rozbierac ,ale niestey..................bardzo szybko skończył:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo - no wlasnie, w lustrze... :-D. Widoki super ;-), szkoda ze skonczyl :-). My mielismy w pracy na przeciwko budowe szkoly... to widok z tarasu przez cale lato byl suuuuper ! Tylko jakos malo cieplych dni bylo i koledzy nie byli tacy chetni na papieroska jak teraz ;-) :-D A kafe swoja droge cos szwankuje... ale dziewczyny - do wytrwalych swiat nalezy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam sie na jakiś czas odmeldować,bo musze jakies jedzonko naszykować,a potem do szkoły .Mamy jakąs wizytację z kuratorium i pani wizytator zażyczyła sobie rozmowy z rodzicami... Wpadne moze wieczorkiem,na razie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam przy drugiej kawie ,komu jeszcze? Kaszubko nas też zawiało oczywiście rano obwodnica zakorkowana do pracy jechałam 40 min gdzie normalnie jadę 20 min no i oczywiście spóźniona :(ale nikt mnie nie widzdział . Po wywiadówce jeszcze boli mnie głowa i chyba przybyło mi siwych włosów :( Rebeko zaczyna być głosno o tych strajkach,a jak to długo jeszcze potrwa? No nie zazdroszczę ci . Dea byłaś w Gdańsku !!!!!! ale gdzie masz rodzinkę bo ja mieszkam koło Auchana . No to mamy zimę a ktoś mi tu prorokował że jeszcze daleko i co!!!!! To dla miłych Pań 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 35- i co z tym fotografem i aparatem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She, dzieki, znalazlam bo dlugim \'grzebaniu\' w necie :) W tym sklepie w Galerii Baltyckiej widzilam przepiekne buty i teraz wiem ze jest to firma Alberto Fermani. A ty tez z Gdanska? Iwa, bylam bylam, ale tylko poltora dnia :( to rodzina mojego M i teraz mieszkaja na Oliwie (przepiekny ten Park Oliwski), a dawniej na Oruni. Ja Gdanska dobrze nie znam, ale teraz jak jedziemy do Pl to tylko tam :) Annapo, no wlasnie, zdjecia nie doszly po adres to jo_mitura, ale wyslij na ten w stopce, bo specjalnie go otworzylam na Wasze buzki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwa, to ja tak pisałam o zimie. A o zawianej Gdyni to nawet w Radiu Kaszebe mówia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubka🌻Gdynia zawiana powiadasz?Jak sobie wypiję to moze i bedzie zawiana;)Nie jest tak źle, ale podejrzewam że korki na Wiśniewskiego będa spore i znowu mój syn bedzie w szatni czekal jako ostatni na mnie:P Dea Erw🌻ja z Gdyni ale Gdańsk też znam;)szlajam sie czasem to tu to tam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwa (kwiat] - nie wiadomo jak dlugo, bo nikt nie chce ustapic... nowy prezydent chyba tak latwo nie popusci... a zwiazki zawodowe maja ludzi gleboko :-O. Wiem ze Wam pewno wesolo nie jest ale ja tez chce zimy !!! Takiej prawdziwej, ze sniegiem !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She, zawiana w tym sensie, że od nas do Gdyni trudny teraz dojazd - z tej akurat strony . ale to normalne dla naszych drogowców - nas zawsze na koniec zostawiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea w Oliwie !Ja pracuje w Oliwie ok.500m od parku.Jak będziesz latem umówimy sie na kawę co ty ma to? W Galeri Bałtyckiej byłam godzinkę no można tam się pogubić. ZSzokował mnie butik do którego weszłam przez przypadek ,na środku stał stolik z kawą ciasteczka, kanapy skórzane i ciuszki teraz uwaga podkoszylek 100% bałna wygladał na taki normalny cena uwaga 560zł ale za to jaki przystojny pachnący był tam sprzedawca uuuuuu mówie wam i niestety dyplomatycznie wyszłam no cóż troszkę drogi ten butik hihihihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny podano mi świetna strone może wy już ją znacie nie wiem, ja jeszcze nie byłam, świetnie się dzisiaj ubawiłam . To ten adres www.nasza klasa.pl Spróbujcie kto nie był . HHHHi ii ale jajca zdięcia z 4 kl podstawówki znalazłam , no cóż pyza byłam hihihi. Dobrej zabawy kto się odnajdzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwa, pewnie ze na kawe sie pisze! A latem na pewno chociaz na tydzien pojedziemy bo mala musi babcie, prababcie i ciotki widziec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×