Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Rebeko,ja tez mam dłuższe właśnie ze względu na wygodę,ale niestety mimo ze sa gęste i mocne nie idzie ich ułożyć ,chyba ze pójdzie przy tym butla lakieru a i tak po kilku godzinach wyglądam jak przed ułozeniem. W dodatku juz sobie wyobrazam jakbym wygladała po wyjsciu z obory,hi,hi,gdybym miała krotkie. Ale bardzo mi sie podobają niektore fryzurki i moja szwagierka (ta co jest fryzjerką) czasami mnie kusi ,zeby obciac,ale narazie poczekam... Jak tam sushi...? Najedzona...I w ogole to nie odprowadzasz M na lotnisko ?Chyba niedługo odlatuje,a Ty w pracy?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieciaki piszące na Generacji mają czasem kapitalne teksty, oto jeden z nich: 10 przykazań nastolatka 1. Nie Będziesz Się Wymykał Z Domu Gdy Rodzice Zasną (PO JAKĄ CHOLERĘ CZEKAĆ AŻ ZASNĄ?) 2.Nie Będziesz Pić Żadnego Alkoholu (TRAWA LEPIEJ KOPIE) 3. Nie będziesz Kradł Batonów W Sklepie Za Rogiem (W BIEDRONCE JEST O WIELE LEPSZY WYBÓR) 4. Nie Będziesz Wandalem (PODPALANIA SĄ DUŻO CIEKAWSZE) 5. Nie Będziesz Nigdy Się Włączał W Żadne Bójki (ZAWSZE ZACZYNAJ PIERWSZY) 6. Nie Będziesz Nigdy Podbierał Rodzicom Pieniędzy (KAŻDY WIE ŻE BABCIA MA ICH DUŻO WIĘCEJ) 7. Nie Będziesz Opuszczał Żadnych Lekcji ( ZRÓB SOBIE CAŁY TYDZIEŃ WOLNEGO) 8. Nie Będziesz Wymuszał Pieniędzy Od Rówieśników (MŁODSI MAJĄ ICH O WIELE WIĘCEJ) 9. Będziesz Pomagał Babinkom Przechodzić Przez Ulice (ZAWSZE ZOSTAWIAJ JE NA ŚRODKU SKRZYŻOWANIA) 10. **** ** ******* PRZYKAZANIE BYŁO ZBYT ORDYNARNE BY JE OPUBLIKOWAĆ =D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc chciałam przeslać moje zdjęcia ale nie wychodzą mi z poczty, próbuję i jak mi sie uda to podeśle do kazdej,jeśli chcecie oczywiscie Rebeka🌻z okazji imienin dużo zdrowia i szczęścia a reszta sama się spełni🌻 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko bardzo ,bardzo dziekuję ,ale masz fajne dzieciaki,no ale przy takim materiale genetycznym to nie mozna sie spodziewac niczego innego ,no nie.!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko,moja cora sie usmiala i mam nadzieje ,ze zaraz ich nie zacznie przestrzegac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna, bardzo dziękuję:) She, pewnie, że chcemy, co za pytanie - fajnie wiedzieć z kim się rozmawia:), ja Tobie też wyślę; Rebeka - no właśnie - M spakowany ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to teraz pisze co powiedział moj syn wrociwszy właśnie ze szkoly:Mi sie chce jeść!!!! Więc same rozumiecie,ze na chwilke muszę Was opuścić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dziewczynki, ja tez czekam na Wasze zdjęcia, coraz bardziej jestem ciekawa jak wyglądacie. Od Ewanisi, Rebeki i 35tki już mam i nawet pochwaliłam się nimi przed moją córką. Annapo - ten tekścik był w blogu 13toletniej dziewczynki. Agnieszko, są zdjęcia - cieszę sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo - ja musialam \"zainwestowac\" w prostownice, bo teraz jak sa krotkie to sie kreca jak szalone i po umyciu mam cale stado baranow na glowie ;-) :-D. Sushi pycha ! Znow sie objadlam jak dzika, chyba sobie kolacje odpuszcze, albo cos bardzo lekkiego zjem (moze jabluszka? :-D). Moj M o 16.00 leci. A odprowadzanie to sobie darowalam :-P, bedzie sie musial bez machania biala chusteczka obyc :-D. Dorosly jest, metro ma bezposrednie na lotnisko, na lotnisku sie nie zgubi a ja bym musiala wogole do pracy nie isc albo o 13.00 wyjsc, bo lotnisko po drugiej stronie miasta. A kazde pol dznia urlopu na wage zlota. Agnieszko - tylko nie zasnij ! Ja uwielbiam patrzc jak sypie snieg... najlepiej siedzac w gorach, w przytulnym domku, przy kominku ... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She 🌻 - dzieki. Agnieszko - M wlasnie dzwonil, juz nalotnisku po odprawie. O 18 w Krakowie bedzie, jak wszystko bedzie OK. Znalazlam cos takiego wiec wklejam (tylko nie pokazujcie tego Waszym facetom !) : Uszczęśliwienie kobiety jest bardzo proste, oto zasady... A. Należy TYLKO być: 1. przyjacielem 2. partnerem 3. kochankiem 4. bratem 5. ojcem 6. nauczycielem 7. wychowawcą 8. spowiednikiem 9. powiernikiem 10. kucharzem 11. mechanikiem 12. monterem 13. elektrykiem 14. szoferem 15. tragarzem 16. sprzątaczką 17. stewardem 18. hydraulikiem 19. stolarzem 20. modelem 21. architektem wnętrz 22. seksuologiem 23. psychologiem 24. psychiatrą 25. psychoterapeutą. B. Ważne też są inne cechy. Należy być: 1. sympatycznym 2. wysportowanym ale 3. inteligentnym ale 4. silnym 5. kulturalnym ale 6. twardym ale 7. łagodnym 8. czułym ale 9. zdecydowanym ale 10. romantycznym ale 11. męskim 12. dowcipnym i 13. wesołym ale 14. poważnym i 15. dystyngowanym 16. odważnym ale 17. misiem ale 18. energicznym 19. zapobiegawczym 20. kreatywnym 21. pomysłowym 22. zdolnym ale 23. skromnym i 24. wyrozumiałym 25. eleganckim ale 26. stanowczym 27. ciepłym ale 28. zimnym ale 29. namiętnym 30. tolerancyjnym ale 31. zasadniczym i 32. honorowym i 33. szlachetnym ale 34. praktycznym i 35. pragmatycznym 36. praworządnym ale 37. gotowym zrobić dla niej wszystko [np. skok na bank] czyli 38. zdesperowanym [z miłości] ale 39. opanowanym 40. szarmanckim ale 41. stałym i 42. wiernym 43. uważnym ale 44. rozmarzonym ale 45. ambitnym 46. godnym zaufania i 47. szacunku 48. gotowym do poświęceń i, przede wszystkim, 49. wypłacalnym. C. Jednocześnie musi mężczyzna uważać na to, aby: a) nie był zazdrosny, a jednak zainteresowany b) dobrze rozumiał się ze swoją rodziną, nie poświęcał jej jednak więcej czasu niż danej kobiecie c) pozostawił kobiecie swobodę, ale okazywał troskę i zainteresowanie gdzie była i co robiła d) ubierał się w garnitur, ale był gotów przenosić ją na rękach przez błoto po kolana i wchodzić do domu przez balkon, gdy ona zapomni kluczy, lub gonić, dogonić i pobić złodzieja, który wyrwał jej torebkę, w której przecież miała tak niezbędne do życia lusterko i szminkę. D. Ważne jest aby nie zapominać jej: 1. urodzin 2. imienin 3. daty ślubu 4. daty pierwszego pocałunku 5. okresu 6. wizyty u stomatologa 7. rocznic 8. urodzin jej najlepszej przyjaciółki i ulubionej cioci. Niestety, nawet najbardziej doskonałe wykonanie powyższych zaleceń nie gwarantuje pełnego sukcesu. Kobieta mogłaby się bowiem czuć zmęczona obecnością w jej życiu idealnego mężczyzny oraz poczuć się zdominowaną przez niego i uciec z pierwszym lepszym menelem z gitarą, którego napotka. A teraz druga strona medalu. Uszczęśliwić mężczyznę jest zadaniem daleko trudniejszym, ponieważ mężczyzna potrzebuje: 1. seksu 2. jedzenia Większość kobiet jest oczywiście tak wygórowanymi męskimi potrzebami mocno przeciążona. Zaspokojenie tych potrzeb przerasta siły naszych pań. Wniosek : Harmonijne współżycie można łatwo osiągnąć, pod warunkiem, że mężczyźni wreszcie zrozumieją, iż muszą nieco ograniczyć swoje zapędy i pohamować swoją roszczeniową postawę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka - jasne, w górach przy kominku z grzańcem w łapce - też lubię, ale w mieście...nie bardzo, już sobie wyobrażam powrót do domu, bo pewnie zima znowu, jak co roku,zaskoczyła drogowców;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i tylko podpisuje listę obecności;( Moj @dres to lesta@interia.eu jesli mozecie to podeślijcie fotki,ja swoje chyba dopiero w przyszłym tygodniu będę mogła. Spadam,bo mnie dziecię wygania 😭 A z okazji imienin to oczywiście WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!! i złotej rybki Rebeko;) oraz duuuużo zdrowia życzę🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 - zadnych niecnych planow, ja porzadna jestem (taka od porzadku, a nie od pozadania ;-) :-D), odpoczne sobie... i on tez ! Przynajmniej poogladam filmy ktore masowo znosze z pracy do domu i nigdy nie mam czasu obejrzec. A wogole to taka rozlaka dobrze robi, pozniej sie bardziej docenia to co sie ma ! A akwarium to nie moje, to u kuzyna jak bylismy we wrzesniu w Polsce. Mnie sie to bardzo podoba ale nie mam cierpliwosci i czsu zeby sie tym zajmowac :-O. Bez_Torebki - 🌻 wielkie dzieki ! A zdaje sie ze mialas kawke przygotowac dzis o 10 i co ? :-P.Zartuje :-) ! Zdjecia wysle z domu bo w pracy nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kłopoty z pakietem Mąż 1.0 Do Serwisu Technicznego: Około roku temu zmieniłam oprogramowanie na rzekomo lepsze. Do tej pory używałam pakietu Przyjaciel 5.0, a zamieniłam go na intensywnie promowany pakiet Mąż v 1.0. Niemal natychmiast po uruchomieniu nowego oprogramowania zauważyłam, że system pracuje dużo wolniej, szczególnie jeśli chodzi o aplikacje związane z kwiatami i biżuterią, które pod pakietem Przyjaciel 5.0 działały błyskawicznie i bezbłędnie. Jakby tego było mało, instalacja pakietu Mąż 1.0 spowodowała automatyczne odinstalowanie tak wartościowych programów, jak Romantyczność 9.9, za to zainstalowanie istnego śmiecia informatycznego, jak Żużel 4.5 i Liga Polska 3.0. Nie chce przy tym działać program Rozmowy 8.0, a próba uruchomienia programu Sprzątanie & Porządki 2.6 powoduje zawieszenie całego systemu. Próbowałam ratować system uruchamiając Pretensje 5.3, ale bez widocznych rezultatów. Co robić? Zdesperowana Szanowna Zdesperowana, Przede wszystkim pamiętaj, iż Przyjaciel 5.0 to pakiet rozrywkowy, a Mąż 1.0 to profesjonalny system operacyjny. Radzę spróbować komendy: C:/JUZ MNIE NIE KOCHASZ po czym zainstalować Łzy 6.2. System Mąż 1.0 powinien wtedy automatycznie uruchomić aplikacje Poczucie Winy 3.0 i Kwiaty 7.0. Pamiętaj jednak: nadużywanie aplikacji Łzy 6.2 może spowodować, że Mąż 1.0 zresetuje ustawienia na Milczenie 2.5, Hulaj Dusza 7.0 lub Gorzała 6.1. Ten ostatni jest szczególnie groźny, ponieważ powoduje wygenerowanie plików dźwiękowych Chrapanie.WAV. POD ŻADNYM POZOREM nie instaluj pakietu Teściowa 1.0. Nie próbuj też reinstalować nowej wersji pakietu Przyjaciel. Oprogramowania te spowodują definitywne zniszczenie systemu operacyjnego Mąż 1.0. Podsumowując, system Mąż 1.0 to mimo wszystko wspaniałe oprogramowanie. Jedyne jego niedoskonałości to mała pamięć operacyjna i wolne instalowanie nowych aplikacji. Nieoficjalnie radzę zastanowić się nad zakupem dodatkowego oprogramowania, poprawiającego działanie systemu Mąż 1.0. Osobiście polecam Wykwinta Kolacja 3.0 oraz Sex Bielizna 6.9. Powodzenia, Serwis Techniczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi - Kaszubko - fajne ! I duzo prawdy w tym jest... niestety ! Uciekam do domciu. Zagladne wieczorkiem ! 😘😍🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She dziękuje za zdjęcia :) 35- a ja Twoich z Sylwestra nie mam :( Dziewczyny mi coś skrzynia nawala,jak byście były tak miłe i tym co nie mają moje fotki przesłały ,bardzo dziękuje👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje ,ze posłałam fotki do; Ewanisi Rebeki Agnieszki Jestem Bromba Wesoła Anka Bez torebki Kaszubka Dea Iwonusna Bardzo bym prosiła jesli ,ktoras nie otrzmała to niech melduje. She i 35 nie mam od Was adresu i nie moge posłać ,możliwe ze gdzies podałyście a ja przeoczyłam,jeśli tak to powtórzcie. Na razie zycze miłego wieczorka .Jak mi sie uda to jeszcze zajrze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorowa pora ! 😘 Annapo - dziekuje za zdjecia. Wielka serdecznosc od Ciebie bije ! Bez-Torebki - wyslalam ... Pusto jakos w domu...:-( nie umiem sobie miejsca znalezc, ale bede musiala sie przyzwyczaic... :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko, ja też nie potrafię długo być sama - długo dla mnie to czasem nawet parę godz. Kiedyś wysłałam męża i resztę rodzinki na wieś na parę dni, sama chciałam odpocząć psychicznie....i guzik, juz po kilku godz załowałam swojej decyzji i nie potrafiłam znaleźć sobie ani miejsca w domu, ani żadnego zajęcia. Nie jestem typem samotnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko,ja w moim 16 letnim stazu pozycia małzeńskiego nie byłam ani raz sama w domu,zawsze ktoś sie pałetał pod nogami.Nawet jeśli małzonek gdzies sie wyrwał to zostawali tesciowie,dzieci i cała czeladka zwierzaczków.Jakoś nie umiem sobie tego wyobrazic. W pierwszym roku po ślubie ,gdy juz w ciązy nie mogłam jechac z nimi na pole i zostawałam sama to przynajmiej zwierzaki wpuszczałam do mieszkania ,zeby nie czuć sie samotnie .W bloku,gdzie mieszkałam z rodzicami to zawsze jakies odgłosy dolatywały z klatki(,chociaż nawet byłam sama w mieszkaniu) i czlowiek tak jakoś razniej sie czuł .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo - wyobrazam sobie ze Twoj dom tetni zyciem na okraglo i pewno czasami az za bardzo ... Ale wiesz, to jest tak ze czasami to czlowiek marzy o tym zeby zostac smemu na kilka dni, zeby odpczac... a jak sie faktycznie zostanie samemu to... jakos lyso, brakuje obecnosci, ruchu...I tak dobrze ze prawie calymi dniami nie ma mnie w domu, zostaja tyko wieczory. Dzis pewno zrobie sobie wieczorek \"wypoczynkowy\" - pachnaca kapiel, dobra ksiazka... A jak znam siebie to pozniej juz bede sobie szukala zajecia w domu : jakies zalegle porzadki, na ktore nigdy nie ma czasu, albo ochoty, bo zawsze to przyjemniec posiedziec we dwojke przy dobrym filmie. No i filmy w ktorych mam straszne zaleglosci, bo takiego np \"Holidays\" albo \"In her shoes\" z Cameron Diaz to juz z moim M nie obejrze a sama, prosze bardzo ! A w sobote ide na imieniny do znajomych... No i jeszcze mam Was wszystkie 😘!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś tak mordka mi się drze ,wiec idę ha-ha .🖐️ 😴 Miłej nocy,przede wszystkim Tobie Rebeko,mam nadzieje ,ze przynajmiej masz jakąs przytulanke .:P Ja sie przyznam po cichu,ze sypiam z 2 Jaśkami..... Jeden to mąż, a drugi to.................................. poduszeczka taka maluśka ,ktora u nas tez nazywa sie jaśkiem... D O B R A N O C !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Annapo ! 😴 Slodkich snow zycze ! A ja do goracej kapieli wskakuje ! Do jutra !🖐️ 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko,film,ksiazke to rozumiem,ale porzadki......? Litości! Przeciez to grzech w wolnym czasie...!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko -🌻 wybacz prosze, nie zauwazylam wczesniej twojego wpisu :-O. Duza 😘 dla Ciebie !!! Ja juz po kapieli, wygrzana i pachnaca ide sie zakopac pod kolderke z ksiazka... i z Kubusiem Puchatkiem :-D. I pewno nad ksiazka zasne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×