Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Dzięki Rebeka:), straszny dzień:( 35-tka, baw się dobrze, a na co idziesz ? Ja w ybieram się na \"Kwintesencję\" w Teatrze 2 Strefa, byłaś może ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko, dzieki za fotki 😘 ale ty to zupelnie inaczej niz w mojej glowie wygladasz! Masz bardzo srodniemnomorska urode, na pewno nie jestes Wloszka lub Hiszpanka? :) Sliczna! No i jak juz ktos gdzies powiedzial, z takim materialem genetycznym to trodno zeby dzieci ladne nie byly :) gdyby nie az tak duza roznica wieku to rezerwowalabym synka dla mojej cory ;) ciacho ci rosnie kochana!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo biegam cały czas, nie mam czasu ani kawy wypić ani w tyłek się podrapać i jeszcze z tym samochodem jakaś grubsza sprawa...sama widzisz - straszny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea, aleś mnie skomplemenciła:), taka opalona jestem, bo to zdjecia z wakacji - normalnie nie mam takiej karnacji, M ma ciemniejszą i córka, a ja z synem musimy troszkę się napracować, co by efekty były;), a ile ma Twoja córa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milego wieczorku, Agnieszko ! A ja czekam, az moj kierowca bedzie do domciu wracal :-(. Moze jeszcze jedna kawke...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ mam problem z dostaniem sie dzis na kafe🌼 🌼 Dea-dziekuje za zyczenia,moje fotki masz, juz chyba nie musze wysylac...?....i snieg juz widzialas 👄ja na fotografii....hihi...;) a ztymi sekretami to prawda 🌼 Annapo-ti,ti,ti....podgladasz sasiada?...👄 🌼 Iwonusna-nie denerwuj sie tak ta szkola -👄 🌼 Rebeka-ja tez chce troszke zimy...chociarz jeden spacerek👄 🌼 35-lubisz teatr👄 🌼 Agnieszka-rowniez udanego spektaklu👄 🌼 Kaszubka-👄🌼👄 🌼 She-👄🌼👄 🌼 Wesola Anka-👄 🌼 milego popoludnia babeczki.....pa kogo niewymienilam przepraszam i 👄pa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monobaza
Ewanisia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tez zabiegana jestem ale po pupie sie jeszcze moge podrapac ;) Agnieszko, moja za dwa tygodnie bedzie miala poltora roczku :) i jesli po mnie wezmie ( i po oby dwoch babciach, i jednej prababci) to za mlodszymi sie bedzie ogladala ;) oki, do potem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś z poezji, bo i tak nie wiem, czy uda mi się tu wejść. JESIEŃ Przyszła smętna, zimna, szara, Z kwaśną miną, nieprzyjemna, Pełna trosk, zmęczona, stara. Rozpętała wszędzie ciemność, Zieleń przez nią zbrązowiała, Z drzew ubrania wszystkie zdjęła, I nikt nie wie jak zdołała, czemu całe piękno wzięła. Mówią o nie prosto: jesień, Nasza złota, kolorowa, Co w koszyku cuda niesie, Tak wspaniała, wyjątkowa. A tymczasem ta ich jesień, Niczym demon zło rozsiewa, W swym koszyku smutek niesie, I rozbiera biedne drzewa, Zsyła deszcze, błyskawice, Wszystkim w głowach się przewraca, Na jej pomoc nikt nie liczy, Każdy u niej długi spłaca, Nikt nie ufa tym jej nutkom, Ona słowa nie dotrzyma, Precz jesieni! Precz jej smutkom, Niech już w końcu przyjdzie zima !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego wieczoru. czekam na film chociaz wciąż nie wiem, który wybrac - za dużo tych kanałów teraz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie i mam nadzieję ,ze uda mi sie połączyć za pierwszym razem. :) Dea ,fotki przesłane,ale uprzedzam,ze są z telefonu ,bo aparacik ma dotrzec dopiero pod choinke... Ewanisiu podglądam ,to za dużo powiedziane,widzę bo inaczej nie idzie przeciez nie bede okna zasłaniać,a ze jest na co ,to przeciez nie grzech sobie popatrzec :P Mnie sie podobaja bruneci,a moj slubny to blondyn wiec przynajmiej popatrze.... U mnie po wizytacji i nawet nie było najgorzej,chociaz pani wizytator była dociekliwa.Mam nadzieję ,ze wypadniemy dobrze,bo nasza szkoła jest ok,a przede wszystkim na miejscu a to duzy plus. Monobazo witam,a moze jakies słóweczko do reszty pań....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny ja sie na dzisiaj zegnam ,bo jutro szybsza pobudka się szykuje ,a jeszcze chce cos poczytac...🖐️ Do jutra i dobrej nocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór, tak tylko na chwilkę weszłam ale nie ma Was:) A ja film świetny oglądam z Edem Harrisem i Vigo Przystojniakiem Mortensenem- ależ ciacho ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ buziole dla wszystkich👄 zimno dzisiaj i niezdziwilabym sie jakby juz tak zostalo🌼 Annapo-👄 patrz jezeli jest na co ....Pozdrawiam babeczki kawka i ciasteczka ....prosze 🌼milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Podpisuje liste i znikam dalej pracowac....Kawke potem wypije...Miłego dzionka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie na stanowisku ;-), szybka kawka \\_/\\_/ \\_/ \\_/ \\_/ i do pracy. Milego dnia drogie panie 🌻😍😘, bede zagladac !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez macham 🖐️ :) u nas tez zimno, wszedzie szron jak z domu wyszlam. w tym momencie wcinam niezbyt chetnie muesli bez mleka i sok z marchewki (ale ten to ja lubie). ale kawka juz na mnie czeka ;) Rebeko, debatuje nad przyjazdem ale nie moge jakos skombinowac dat :o w tym WE szokujaco drogo, w przyszlym juz taniej ale ja mam wizyte u gina w sobote o 11tej. Ale zastanawiam sie czy na moje urodzinki nie pojechalibysmy sobie nas Sekwane - to byloby juz w grudniu niestety i tylko na niedzielne popoludnie... A jak nie to jest zawsze wiosna :) ? Annapo, zdjec jeszcze nie dostalam... :o 35tka, jak bylo w teatrze? na czym byliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytalam... Ewanisia 🌻 Annapo 🌻 - no nie wiem... wiesz jak to jest : \"mysla, mowa i uczynkiem...\" :-D - zartuje, je tez lubie popatrzec... a do mojego M i tak zawsze wracam ! Co to z ta Wasza szkola - chca ja zamknac ? Wesola Anko 🌻 Dea 🌻 - ja mam w ten WE imprezke u znajomych, ale pozniej jeszcze przez 2 WE jestem sama (chyba ze moj M zmieni date). Wiem dobrze ze to moze byc skomplikowane, kazdy ma jakies plany, rodzinke, ceny tez do niskich nie naleza... Nie zmuszam do niczego ale bylo by mi milo :-). Tak jak mowisz, wiosna tez mozna, jak juz sie zrobi cieplej... bo dzis cudownie (bezchmurne niebo), ale za to bardzo mroznie :-O - moje ubranka ze skutera sprzed 4 lat bardzo sie przydaja ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie ciezko sie tu dostac dzisiaj :-O ! Annapo 🌻 - no nie wiem... wiesz jak to jest : \\\"MYSLA, mowa i uczynkiem...\\\" :-D - zartuje, je tez lubie popatrzec... a do mojego M i tak zawsze wracam ! Co to z ta Wasza szkola - chca ja zamknac ? Dea 🌻 - ja mam w ten WE imprezke u znajomych, ale pozniej jeszcze przez 2 WE jestem sama (chyba ze moj M zmieni date). Wiem dobrze ze to moze byc skomplikowane, kazdy ma jakies plany, rodzinke, ceny tez do niskich nie naleza... Nie zmuszam do niczego ale bylo by mi milo :-). Tak jak mowisz, wiosna tez mozna, jak juz sie zrobi cieplej... bo dzis cudownie (bezchmurne niebo), ale za to bardzo mroznie :-O - moje ubranka ze skutera sprzed 4 lat bardzo sie przydaja ;-). Dla reszty pan 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, czy Wy też macie takie trudności z kafe ? to już któryś dzień z kolei:( załatwiłam samochód zastępczy :), a nasz trochę postoi w warsztacie:( Piję kawkę i będę zaglądać:) Dea, Ewanisia, Rebeka, Kaszubka, Annapo, Wesoła Aniu, Bez T, 35- tka, Iwa i dla wszystkich 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam zmarźlaki. Dea trzymam za słowo kawa w przyszłym roku. Ja też mam problem z kafe pisze drugi raz . EWA głowa mnie już ziś nie bili ale jak mam być spokojna jak jeszcze do szkoły będą chodzić przez co najmniej 8 lat, to ja osiwieję. Ale przecież nie nażekam ale może ktoś mnie troszkę pożałuje? Rebeko ty jesteś pedagogiem?Jak to długo może potrwać, oczywiście mówimy o dorastaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×