Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

She, do kupna komputera namówiły mnie dzieci, teraz tylko mogę im za dziękować. Bardzo mało chodzę - głownie ćwiczenia i internet to jakby okno na świat. Poza tym, gdy zaczyna się następny etap w życiu [chodzi tu o wiek] warto ćwiczyć umysł dalszą nauką i rozległymi zainteresowaniami. Gdy dzieci robią się dorosłe i opuszczaja dom rodzinny, w domu robi się pusto - konieczne jest wtedy dodatkowe zajęcie, my mamy mały ogródek i tam spędzamy czas od wiosny do wczesnej jesieni, do tego dużo czytam no i krzyżówki. A oprócz tego rozpieszczanie wnucząt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka🌻mam do matematyki seksualny stosunek,ona lezy a ja ją pierdole;)Przecież mam jeszcze cały tydzień do zaliczenia:P Bromba🌻a co to za samokrytyka? Więcej wiary w siebie, jestes super babka i tej wersji sietrzymam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - zaloze sie ze to ostatnie zajecie nalezy do Twoich ulubionych... She - i tak mam wiele podziwu dla Ciebie, ze Ci sie chce... Ja tez skonczylam edukacje majac ponad 30 lat ... wieczny student. Ale warto !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba wpadam w megadół i przy życiu trzyma mnie tylko peryskop. nie potrafię już być szczęśliwą, nie pamiętam chyba już, jak to jest do diabła z takim życiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bromba, skarbie - to tylko wstrętna depresja jesienna, nie daj się. Jesteś silna, odważna i mądra - byle co Ciebie nie złamie. Głowa do góry i uśmiechnij się , jutro będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem bromba 🌻no coś Ty. Ja wiem że jesteś niepowtarzalna jak każda z nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
she:D 🌻 no pewnie, zapas w koncu dzis zrobilam:D bromba 🌻 nie jestes beznadziejna tylko moze troche za szybko cos robisz albo cos;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bromba - szczescia czasami trzeba szukac w nas samych. Nie latwo to idzie ale niekiedy sie udaje ! A z Ciebie fajna babeczka to napewno znajdziesz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bromba a może powiedz co Cie boli, może w jakiś sposób możemy Ci pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Analiza chemiczna kobiety... Temat: Analiza Chemiczna Przedmiot badan: Kobieta Symbol: Ko Odkryta przez: Adama Waga atomowa: Srednia oczekiwana 59 a.j.m. (atomowych jednostek masy), ale znane sa izotopy od 50 do 80 a.j.m. Wystepowanie: Nadwyzki ilosciowe w obszarach zurbanizowanych. Wlasciwosci chemiczne: a) Wykazuje duze powinowactwo ze zlotem (Au), srebrem (Ag), platyna (Pt), szlachetnymi i pólszlachetnymi kamieniami i mineralami. b) Zdolna do absorbowania wielkich ilosci drogich substancji. c) Moze samorzutnie eksplodowac jesli pozostawic ja sama w obecnosci mezczyzny. d) Nierozpuszczalna w cieczach, ale jej atywnosc wzrasta po nasaczeniu etanolem (alkoholem etylowym). e) Ulega naciskowi tylko we wlasciwej plaszczyznie krystalograficznej. Wlasnosci fizyczne: a) Powierzchnia zwykle pokryta warstwa barwników. b) Wrze i zamarza bez wyraznej przyczyny. c) Topi sie po jej wlasciwym potraktowaniu. d) Gorzka jesli uzywac niewlasciwie. e) Znajdowana pod róznymi postaciami od czystego metalu do pospolitej rudy. Zastosowanie: a) Wysoce dekoracyjny element, szczególnie w samochodach sportowych. b) Przedstawicielka silnych reduktorów pieniedzy. c) Pomocna przy wypoczynku. Testy: a) Czysty egzemplarz przybiera odcien rózowy jesli jest odkryty w naturalnej postaci. b) Zielenieje jesli obok niej znajduje sie lepszy izotop. c) Wysoce niebezpieczna w niedoswiadczonych rekach. d) Niemozliwe posiadanie wiecej niz jednego trwalego izotopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł;) Witam Was z I zmiany :P ;) Mam nadzieje,że chociaż sobotę mi odpuszczą bo chyba padnę;) Co do tego \"otwieracza\"...nie będe sie rozwijać,zresztą trudno mieć wenę o tej porze;)...może później skribnę coś więcej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....dzien dobry......stawiam poranna kawke....-kwiatek] ....Bez Torebki...-👄.....milej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matka z córeczką przechodzą koło kościoła. Matka mówi do dziecka: - Patrz córeczko, tu jest dom Boży. - Ale mamo, Bóg mieszka w niebie! - Tak, ale tu prowadzi swój interes... --------------------------------------------------------------------------------------- Dwóch policjantów wraca z polowania i nic nie niosą. Jeden mówi: - Nie wiem, albo te kaczki za wysoko latały, albo myśmy tego psa za nisko rzucali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny 🌼, Ewanisiu poprawiłaś mi humor, a dzisiaj bardzo tego potrzebuję 😘 Bez T, jakie fajne chlopaki :), ja też nie rozumiem co z tym otwieraniem :( Bromba, no to jest nas dwie :( zaraz jadę na badanie, już bym chciała mieć to za sobą :( dam znać jak wrócę, dla wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja również DZIEŃ DOBRY Zaraz będę pomykać do pracki. Brrr, śnieg, wiatr, zimnica straszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane 😘😍. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 dla wsztstkich sympatycznych pan i druga kawke stawiam \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ ... Agnieszko - jestesmy z Toba !!!😍 Pracy mam troszke wiec zagladne pozniej... A narazie posylam sloneczko i milego dnia zycze !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry u mnie pochmurno i ... śnieżnie:D ale za ciepło na śniego wiec sie rozpuszcza:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ i dzien dobry Agnieszko, trzymam mocno mocno kciuki!!!! 😘 Bromba, dzieki za foto, super babka z ciebie - ale jestes pewna ze jestes 30paro latka? bo zuuuupelnie nie wygladasz! I glowa do gory, kochana, nie gon za czyms co tylko wydaje sie szczesciem, znajdz go w sobie, wokol siebie, w prozie codziennego zycia. Sluchaj jak ptaki pieknie spiewaja coranku, ogrzej sie w promieniach slonecznych - czuj nature. Pomaga!!!! Narazie duza 😘 🌻😘 dla wszystkich Pan!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szurol
Chcemy zaproponować konsumentom rewolucyjne rozwiązanie pomagające organizować "codzienne" zakupy. Podziel się swoja opinią. Możesz wygrać MP3!!! Wejdź na stronę - link poniżej. www.datadomain.pl/ankieta.php Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziendoberek! witam wszystkie panie goraco,chociaz u mnie za oknem znowu biało i mrozno,ale serce mam gorace i stad te pozdrowienia tez takie cieplutkie... Agnieszko dla Ciebie dzisiaj szczegolnie duzo ciepełka...mamy nadzieje ,ze naprawde nie bedzie tak żle ,chyba wiesz ,ze wszystkie zyczymy Ci jak najlepiej ...🌻 Brombo naprawde musisz uwierzyc ,ze dobre chwile tez na Ciebie czekaja,wszystkie mamy rozne problemy ,i czasami kazda wpada w jakis dolek,ale musisz wierzyc ze to sie tez kiedys skonczy...Takze ,głowa do gory 🌻 Ide teraz troszke popracowac... Dla wszystkich razem i kazdej z osobna 🌻 i 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--------------------------------------------------------------------------------------- Rebeka🌼Ellisa🌼Agnieszk_a🌼Wesola Anka🌼Rybka69🌼She Kameleon🌼Kaszubka🌼Annapo🌼Jestem Bromba🌼Bez Torebki🌼Dea Erw🌼Iwonusna🌼 i dla wszystkich niewymienionych-👄 i 🌼....niewiem czy kogos pominelam lecialam przez trzy kartki....... Agnieszko-👄👄👄---jestesmy z Toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wszystkie ciezko zapracowane ,to az glupio zebym tu siedziala ...tez sie wezme za cos ...tylko za co ...za duzo tej roboty nie wiem co wybrac...moze poprasuje...pranie chyba sie wypralo to powiesze ,moze jakis obiad postawie.... no dobra ...dalej bede na podgladzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadlam szybciutko i zapraszam teraz na popoludniowa kawke... Widze ze pustawo tu dzisiaj :-(. No coz nie codzien Swietego Jana (;-)). Annapo - Jakie prasowanie, odpocznij sobie, dziewczyno, bo ty w pracy 7/7 to powinnas korzystac z kazdej wolnej chwili ! Ja mam jeszcze troche pilnej pracy, ale zostane na podgladzie.... 😘 PS : Nie chcialabym zapeszyc, ale nie wiem czy zauwazylyscie ze kafe ostatnio swietnie sie spisuje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczynki. Mąż wyciągnął mnie dziś na zakupy - pogoda na szczęście dopisała. Kupiłam chyba wszystkie potrzebne drobiazgi do pieczenia ciast - wykorzystałam fakt, że dziś są w cenach promocyjnych. Skusiłam się na kupno małego świątecznego obrusu - był taki ładny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko ,nasza cierpliwosc została nagrodzona,bo rzeczywiscie nie mozna na kafe ostatnio narzekaćoby tak dalej... Wiesz moj znajomy to mowi ,ze odpocznie w trumnie,ja chyba tez hi,hi :p A tak powaznie to ja mam ten luksus ,ze jak nie chce czegos zrobic to nie robie ,nikt mnie nie zmusza...A jak cos robie to przynamniej nie mam czasu na narzekanie... Kaszubko ,chyba nie bedziesz juz teraz piekła na świeta ...? Chociaz ponoc są pierniki ,ktore piecze sie szybciej zeby do swiat zmiekły....Ja na swieta z reguły pieke tylko jedno ciasto,bo moja tesciowa piecze tzw,kolocz (4 blachy) i nie ma komu tego potem zjesc...A ja bardzo nie lubie wyrzucac jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×