Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Ewanisia - no to 😘 dla mamy i korzystaj ile sie da ! Mieszkanie \"na blysk\" juz przygotowane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...wiesz co Rebeka nie zdazylam sie wyrobic ale juz rozplanowalam jutrzejszy poranek....poodkurza syn ...sam sie zobowiazal...mama bedzie w poludnie,wiec dam rade...zrobie to szybko ....hihi... jutro wiadomo dlugie rozmowy a w nastepnym tygodniu zwiedzanie i zakupy....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem co te chlopy w tych kulkach widza...Moj by tez w kregle gral jakby tylko mial wiecej czasu... To moze zamowimy u Beztorebowej takie cudenka i do Alegro sie wystawi...Moze kto kupi hi,hi... Ewanisiu ,moj taki madry znajomy twierdzi ze sprzata sie po gosciach a nie przed...I to nawet madre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...nie Aga..-juz byla trzy razy...w tym raz Swieta i Sylwestra,bylismy o polnocy zobaczyc na miescie ale bylismy rozczarowani ....ludzie sie mniej ciesza ta impreza..z regoly tylko skladaja sobie zyczenia na ulicy,malo jest petard...malo tej radosci,....a mama teraz zostaje u mnie kilka dni i jedzie zobaczyc wnusie...no i urlop w Polsce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przezylam jednego Sylwestra na Champs Elysées... i powiedzialma sobie \" nigdy wiecej !\"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to udanej wizyty Ewanisiu :), kochane moje ciężko mi się z Wami rozstawać ale M taki już niecierpliwy, że pożegnać Was muszę, nie chcem ale muszem - jak mawiał nasz byly prezydent ;) milej nocy, dla wszystkich mnóstwo😘 i do jutra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie zasypiam,tylko te moje komorki jakos wolniej działaja.Braki mieska i organizm oslabiony z leksza...:P Napisze Wam co jest moim przysmakiem...kupuje kiełbase np.Slaska i kłade na kaloryfer,jak polezy dzien to nie dosyc ze pachnie,wytopi tłusz i smakuje hmmm palce lizać...I wlasnie na nia pokusze sie za pol godziny,wystarczy jeden gryz i niebo w gebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko ,to ululaj meza i wracaj...hi hi .To oczywiscie zart ,milej nocy... A reszta zostaje czy idziemy spac kobietki ...????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia - no w Paryzu... Znajomi chcieli koniecznie isc to dalismy sie namowic... Na poczatek trzba bylo prawie 3 kilometry na piechote isc bo nie bylo gdzie bkizej zaparkowac apozniej to juz zaglada : tlok, chalas, moj M to malo co odemnie nie dostal bo niem fajny pomysl zeby do mnie od tylu podejsc a ja myslalam ze to ktos obcy :-O. Dopiero ok 1.30 znalezlismy SUDEM stolik w knajpce i reszta nocy byla OK, ale od tego czasu nikt mnie nie namowi na takie \"masowe imprezy\" !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisiu przewaznie połoze na kawalek papieru ,zeby nie brudzila ,a pod kaloryfer tez jakies zabezpieczenie,bo czasami tego tłuszczu jest duzo i kapie...Tak mnie nauczyla moja mama i teraz moje dzieci tez to poluboly,bo ta kiełbasa inna w smaku...Zawsze mozna sprobowac,a jak Ci nie zasmakuje to sie nic nie stanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko ja tez nie lubie tłoku i takie imprezy nie dla mnie ,kiedys wlasnie w sylwestra oberwałam w głowe butelka,bo ktos tak sie dobrze bawił,ze mnie małej nie zauwazyl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo - moja babcia tak robila i ja tez to uwielbialam ! No i popatrz, doczekasz sie jednak. I az nie moge uwierzyc ze ja tez do tej pory siedze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo ja jeszcze tego nie probowalam tak ale chetnie bo narobilas mi smaka na taka pachnoca kielbase.... 🌼 Rebeka -a jak jest naprawde we Francji ladnie itd;a jacy sa ludzie no i knajpki....muzyka...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze ,ze jak potem umyje zabki to i po niebie w gebie zostaja tylko wspomnienia. A skad ,z jakiego rejonu Twoja babcia,bo moi tesciowie sie smiali,jak im powiedzialam ze tak robila moja mama ...A ona to wyniosla z domu rodzinnego...Oczywiscie nie susyła tej kielbasy na kaloryferze ale gdzies kolo pieca w kuchni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo - mam nadzieje ze bez szkody na zdrowiu sie obylo ? Jak bylam mlodsza to jeszcze... na koncerty przeciez jezdzilam a tam luksusow nie bylo, ale teraz... Nawet juz organizowane wakacje i wycieczki mi nie pasuja... polubilam luz i to ze jestem niezalezna i robie co chce, a nie to co wszyscy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co ,moze jednak pojdziemy do łóżęk ,bo ja jutro musze wstac....Niestety...Jutro sie na pewno odezwe ,a teraz zycze miłej nocy...👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo - dziadkowie z okolic Krakowa byli. Ewanisia - mnie sie podoba, faktycznie : jest co zwiedzac, nocne zycie tetni, knajpki na kazdym rogu, ludzie... no coz, rozni, ale ja jak do tej pory, moze mialam szczescie, ale na \"paskudne charaktery\" nie trafilam. ogolnie tacy malo zestresowani i flegmatyczni... Ael wiesz, po tylu latach to mi sie to juz \"przejadlo\" i do Paryza jade tylko do pracy i jak ktos nas odwiedzi to organizujemy jakies \"wyjscie\"... Wolimy spokoj, i WE najczesciej spedzamy w domu... u nas lub u znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo -jak naj bardziej OK ! Widze ze Cie do tego \"mieska\" ciagnie ;-) :-D No to lec, lec ;-) dobranoc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×