Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

...oj Rebeka u mnie zanosi sie dzis na dluzsza imprezke....moj M umowil sie z kumplami ....wiec pospie jutro....hihihi...:D Kaszubko --kiedys bylam na koloni w Lebie i uczyli nas jednej kaszubskiej piosenki...pamietam ja ale szczerze to nierozumie....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...wlasnie a gdzie jest...35...moze sie rozchorowala po imprezie...hihihi... Dea-🌼...ja z checia na ta kawke bo cos mi malo jednej dzisiaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
../\\/\\/\\/\\/\\/\\ /___________\\ Qrde, jak wy to robicie !!?? Mnie nie wychodzi !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos troszke krzywa jest, Rebeka - nie do twarzy mi bedzie :o Ale co mi tam, i bez korony kawy ci nie odmowie ;) plus czekoladki :) dobrze ze BT tego nie widzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....jakie zdjecie dostalam od Rybki....dzieki za fotke piascika ...usmiech z twarzy mi nie schodzi...hihihi...;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea - wiedzialam ze masz dobre serce ! Mam pytanko dziewczyny : moge Wam wyslac, od czasu do czasu, jakis filmik ? Nie bede Wam zasmiecas skrzynek jesli sobie nie zyczycie...? JakWy macie cos fajnago to ja biore wszystko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie ,ale nie wiem na jak dlugo, bo niedlugo dzieci przyjda i pewnie znowu beda chcialy jesc i w dodatku jak je nakarmie to w nagrode :( wyrzuca mnie z kompa... Juz po zakupach i zeby było sprawiedliwie to musze publicznie przeprosic naszych drogowcow ,jak juz sie czlowiek dostanie na glowna droge to nie poznac ,ze snieg w okolo,takie czarniutkie :D Humor tez sobie poprawiLam ,bo oprocz planowanych spozywczych zakupow kupiłam sobie (nieplanowana) spodnice ,niby nic (kawalek szmatki ) a jak cieszy... stawiem do waszej kawy capuchino ,moze ktos lubi,i piernika z marmolada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo, wieki całe nie jadłam piernika z marmoladą...bardzo chętnie :), myślałam, że wcześniej się urwę i też zakupy zrobię ale chyba nic z tego :( a jaką spódniczkę kupiłaś - na dzisiejszą imprezkę ? Rebeka, mnie możesz przysyłać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo - prawdziwa typowa kobieta z Ciebie 😘 ! Mnie na poprawe humoru dobrze robi ... \"peche-melba\", \"banana split\" albo jakis inny deser :-D. Cool, bede wysylac... postaram sie nie przesadzac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka mozesz przesadzac ja tez mam wiecej filmow niz zdjec .....a propo zdjec Rybka ja niemam Twoich.... Annapo-👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka, dla mnie tylko \"pikantne\" prosze ;) neeee, wszystko biore :) ja teraz tez spadam na zakupy bo musze sobie jakas garsonke kupic, moze nawet ze spodnica tym razem? Dobrej zabawy dzis wieczorem tym co hulac beda, a tym co pod pierzynke zeby wam cieplutko bylo :) ❤️ Rebeka, zapomnialam, ja to i moze bym cie zastapila na impresie ale reputacje pewnie bym ci zepsula ;) po kilku kieliszkach nie pod stolem ale na zaczynam tance :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieciaki dotarly ,a spodnica taka na zime ,troszke dluzsza i cieplejsza,ale ja lubie czasami w zimie tez spodnice ubrac ,tym bardziej ze mam fajne buciki...hi,hi... Musze na chwilke do kuchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - rozne... krotkie, wesole, ciekawe... moze nawet \"pikantne\" :-P...? Dea - takiej co pod stalem to chyba by nie chcieli ! Udanych zakupow !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko, dostałam Piaścika - przyda se...choćby na wirtualnego kaca. Rebeko i Ewanisio - dla Was tekst i wrzuta "nuty kaszubskie" To je krótczi, to je dłëdżi, to kaszëbskô stolëca To są basë, to są skrzëpczi, to òznaczô Kaszëba . Òznaczô Kaszëba, basë, skrzëpczi, krótczi, dłëdżi, to kaszëbskô stolëca. To je ridel, to je tëcz, to są chojnë, widłë gnojné To je krzëwé, to je prosté, to je òsné kòło wòzné. Tylné kòło wòzné, to je krzëwé, to je prosté, chojnë, widłë gnojné, ridel, tëcz, òznaczô Kaszëba... To są hôczi, to są ptôczi, to są prësczé półtrojôczi To je klëka, to je wół, to je całé a to pół. Klëka, wół, człé, pół, hôk, ptôk, półtrojôk, chojnë, widłë gnojné... To je małé, to je wiôldżé, to są jinstruméńta wszôlczé. http://www.wrzuta.pl/audio/ytP8xRzmGI/kaszubskie_nuty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Kaszubko -to jest to....to wlasnie nas uczyli...dzieki.... ale mi tato zepsul impreze ...teraz siedze i mysle ....a mamie skoczylo cisnienie ....dostalismy wlasnie telefon z Polski ....ze u mojego taty bylo pogotowie.....mial zapasc.....jest alkoholikiem i zawsze mowilismy ze moze lepiej dla mamy jak jej tam niema,ale jak dzieje sie komus krzywda to ja niepotrafie przejsc obojetnie.....tyle lat umilal nam zycie ...a tu taka wiadomosc to juz drugi raz w tym m-cu....oj niewiem co myslec.....nie wroze mu dlugo ale on nie chce sie leczyc ma zaawansowana miazdzyce,nie chodzi bo ma nogi sine ....nie widzi bo stracil wzrok ....ale pic moze..... odezwe sie pozniej kobiety bo wisze teraz na telefonie.....i znowu kosmiczny rachunek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - tez znam i wlasnie taki byl moj pierwszy kontakt z ta mowa ! Ewanisia :-( 35 🌻 - nie ma problemu, wlasnie dlatego pytam bo wiem ze niektorzy sobie nie zycza. A co masz zaplanowane na wieczor to i tak sie domyslam :-P :-D!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisiu trzymam kciuki za tate,nawet jesli nie zawsze bylo dobrze ,to przeciez ojciec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak troszke popracowalam :-) Teraz juz do domciu uciekam. Narazie 🖐️ ale moze zagladne na chwilke po kolacji. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisiu, trzymajcie sie cieplutko i oby wszystko sie jak najlepiej ulozylo ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amant, prowokujesz chłopaczku, ale zapamiętaj jedno: ta krowa co dużo ryczy - mało mleka daje. I to już wszystko na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×