Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

a propos niespodzianek basenowych:D dzis nie bylo owlosionej pani za to byl pan, gdzies tak 185 wzrostu i noga gdzies rozmiar 38:D smiesznie wygladalo:D no ale lepsze to niz owlosiona baba:P ale mi sie nudzi ze na takie glupoty zwracam uwage:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basen to nie dla mnie - mieszkam nad morzem, ale boję się wody - ogarnia mnie zawsze dziwny strach przed utonięciem [ kiedyś jako pięciolatka tonęłam]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Wpadłam tylko Was pozdrowić sedrecznie i zmykam Jestem przepracowana i zakręcona i nieprzytomna Dobranocka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wieczorkiem wszystkim ! widzę, że kawa mi wystygła, ale niestety znowu kafe wygrało :( beznadziejny mam dzień, bo: - córka pojechała z kumpelami po prezenty mikołajkowe i ukradli jej komórkę :( - stosuje autosugestię, czyli sugeruję sobie, że mam auto a tak naprawdę jeszcze nie mam bo wciąż w warsztacie :( Rebeka, witajcie się długo i czule ;) Ellisa, zespół nazywa się The Last Goodnight a piosenka chyba The pictures of you...ale tu nie jestem pewna a na dniach ich płyta będzie w sklepach:) taka mądra jestem bo córka słucha tego na okrągło ;) myślę, że kieliszek wina dobrze mi zrobi ;) jak ktos jeszcze nie śpi to zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka - dziekuje:D nie wiem czy moj Mikolaj bedzie znal ten zespol:D a tak w ogole to ciekawe czy w ogole moj post sie pojawi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany! list! nie wiem czy moj Mikolaj to przetrzyma:D moje dzieci pisaly:D syn chcial seksowna bielizne m.in. kupilam mu m.in . bokserki z reniferem:D znam tytul: poison kiss:D wlasnie zareklamowali plyte:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seksowną bieliznę ? :D :D :D przynajmniej jasno sprecyzował ;) mnie zostały jeszcze prezenty dla chrześniaka (może też mu kupię coś seksownego) i dla siostry M i tu wysiadam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzydziestkapiąta
witam babeczki w czwartek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam laseczki , a był Mikołaj, był:) i nawet malutkiej rózgi nie dostałam, taka byłam grzeczna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️[czesc🖐️ a mnie Mikolaj nie odwiedzil.... tzn jakis szkrab wskrobal sie do lozka ok 3 rano i potem sie tylko rozpychal(a) i chrapal(a).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi, w mojej skrzynce pocztowej w biurze znalazlam czekoladowego Mikolaja :) wiec chyba dobra bylam ... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pieknie ! 😘😍 i po 🌻 dla kazdej !! Wbrew obawom 35-tki do pracy dotarlam... nieco spozniona bo jakos dziwnie ciezko mi bylo wykulac sie spod kolderki :-O. Mikolaj dotarl caly, zdrowy i w nienaruszonym stanie (sprawdzilam dokladnie ;-)), ale malo braklo... :-O:-D Dobrze ze nie zauwazylam dramatycznego sms-a wyslanego o 17.20 : \"Jestem 10 km od lotniska, stoje w korku...\" bo spedzilabym fajny wieczor... :-O Pierwszy raz slyszalam zeby ktos zjawil sie na lotnisku 5 minut (!) przed odlotem i udalo mu sie mimo wszystko odleciec :-D... bez karty pokladowej i z bagazem w kabinie... :-D. Czarujacy lajdak ...;-) :-D ? Qrde, nawet nie mysle jak on to z tymi sympatycznymi paniami zalatwil, no ale z drugiej strony przez te 5 minut to duzo czasu nie mial wiec chyba mu odpuszcze :-D. Teraz popracuje troche, ale bede zagladac... Milego dzionka zycze kochane 😍 PS : potwierdzam , Mikolaj lubi niegrzeczne dziewczynki... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis probowalam jeszcze zaparkowac w pewnym centrum handlowym malo ze tych cholernych tarasow nie cierpie i jezdze tam tylko jak musze, to dzis ludzie chyba jeszcze w mikolajow sie bawili i dodatkowo sie tam zwalili:P dla malolatow prezenty trafione chociaz mala pijawka nie dotarla do seksownej bielizny tak sie zajela pierwszym prezentem:D:D:D kawe stawiam!!! \\_/>\\_/>\\_/>\\_/>\\_/>\\_/>\\_/>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 - no malo braklo a bylby nie przylecial... co do naruszenia to nie mam informacji...;-). A co do wczorajszego wieczoru.... mezatka jestes od kilku(nastu) lat to co Ci bede tlumaczyc :-D. Dea - Fajny taki \"mikolaj\" co sie wdrapuje do lozka. Ucaluj \"cukiereczka\" Isa - dzieki za kawke, nie mialam jeszcze czasu wypic, zycie mi ratujesz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka, dobrze że sprawdziłaś czy \"towar\" nienaruszony dotarł ;) Ellisa , chętnie na kawkę:) u mnie też trafiłam z mikołajkami:) Wesoła Ania i 35, może każda napisze jaki dzień najbardziej pasi i potem dogadamy gdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka, no to strasznie zmeczona pewnie jestes ;) Ellisa, a ile ma twoj maly lat? I juz o seksowna bielizne wola? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka ja z Pyr:D:D:D:D mam jeszcze grzybki marynowane ale do kawy to chyba nie pasuja?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea on ma całe 8:D ale juz sie wydalo ze to szpila starszej siostry:D ale i tak co sie usmialam to moje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×