Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Gość wiolik
witam miłe panie! ja dziś piekę mięcho,a jutro choinka i sałatki. Miłego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ale dzisiaj sie wysilacie przy tym pisaniu:)No,ale wybaczam w koncu duzo pracy...U mnie tez ruch od samego rana ,a tak mi sie wstac nie chciało,wczoraj jeszcze troche poczytałam,bo czekałam na M ,ale sie nie doczekałam:(,ten jak wyjdzie z domu to juz potem ciezko mu wrocic... Bez T. na beniaminku to chyba tylkostringi ...ale zawsze mozesz sprobowac,teraz to i choinke mozna wykorzystac...:P Rebeko,wstawaj Spioszku... Rybko, no to milego pieczenia...:P Kaszubko,bedziesz piekła w niedziele ,nie szkoda Ci takiego dnia...Zostaw te robote na poniedziałek... Witam Wiolik ,zapraszam na wiecej i tez miłego dnia... Ewanisiu ,wyobraz sobie ,ze moj zna takie cos co wczoraj popijałas...A jak głowka... No dobra lece dalej popracowac,dla wszystkich pan po👄 i 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim, ja tylko na chwilę, bo wczoraj ze szpitala wyszłam i jeszcze coś słaba jestem. Zatrucie pokarmowe salmonellą typu D, leżałam od soboty, więc nic nie mam zrobione, tylko córka z M choinkę ubrali na mój powrót. W szpitalu na ścisłej diecie i jedyny pożytek to mniej o 5 kg, a na święta też wiele nie pojem, bo tylko chude mogę, upić się też nie bardzo, bo antybiotyk...ale dobrze, że mnie wypuścili, bo lekarz straszył, że zostanę aż do 30 stycznia. Nie zapomniałam o Was tylko nie dawali mi kompa, więc pozdrawiam serdecznie i poczytam zaległości.Zajrzę później i wszystkim miłego, choć pewnie pracowitego dnia 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj :(Agnieszko to nie wesoło miałas,ale wazne ze juz lepiej i olej przygotowania ,lepiej sobie odpocznij,bo zdrowie najwazniejsze,kiedys tez bylam w wigilie na Swieta i to nie nalezy do fajnych przezyc ,ale coz ...samo zycie..Duzo zdrowka ! Gdzie Ty załapałas ta salmonelle...nie moglas jej jakos pogonichi,hi...Jeszcze raz duuuuzo zdrowka...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas na herbatkę. Kawy na dziś dość. agnieszko 😘 bardzo bardzo Ci współczuję tego szpitala. I pewnie kroplówek i tej diety nie zadroszcze. W czym dopadłaś tę salmonellę o tek porze roku? Szybko wychodź z tego. Faktycznie jedyna pociecha że traci się przy tym kilka kg, ale jakim kosztem. Ja teraz na potęge tyję ( już jakieś 3 kg przybrałam), niegługo mnie z pracy zwolnią, bo tam mają rację bytu tylko szczupłe babeczki :P wiolik 🖐️ miłego pichcenia :D Anna 🌻 ja lubię gotować, piec. Sprawia mi to ogromną radość. Lubię również prasować. Czego nie cierpię - mycia okien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Anna :) teraz widzę jak głupotę napisałam :( oczywiście do 30 grudnia chciał mnie trzymać, nie wiem gdzie to złapałam, lekarze mówią, że mogłam od nosiciela, który nawet nie wie, że ma to w sobie. Widzę trochę zmian na kafe, coś ze stronami się porobiło...ale nadrabiam czytanie i może się połapię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka,miałamkiedys salmonellę, wiem co to znaczy i współczuję...ale figury zazdroszcze:P Dziewczyny chyba już przed Świetami nic nie napiszę więc zyczę WSZYSTKIM ( tym rzadko zaglądającym też:) ) dużo zdrowia,spokoju i radości w rodzinnym gronie :) \"Niech będą szczere życzenia, Choinka niech będzie z lasu, Życzę Bożego Narodzenia A nie Merego Christmasu\" Ks.J.Twardowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha sorki dopiero teraz do mnie dotarło,że sa tu "zagraniczne Panie";) które na pewno nie raz "Mery Christmas" usłyszą;) Buźka dla wszystkich zapracowanych👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko,ja tak szybko pisalam ,ze dopiero teraz czytam co mi wyszlo,i szczerze mowiac sama mam problemy zrozumiec...Ośle,ośle sam pisałeś... Oczywiscie w mojej poprzedniej wypowiedzi miało byc ,ze kiedys tez na Wigilie i Swieta byłam w szpitalu i ze to nic milego... Rybko a ja własnie zastanawiam sie nad kawa ,bo miałam niezłe przejscia z Rybka zwana karpiem,i potrzebuje czegos na pokrzepienie...Ja tez lubie prace domowe ,ale wole jak nie sa tak na szybko ...i nie wszystko na raz... Bez T Mam nadzieje ,ze jednak jeszcze znajdziesz dla nas chwilke ,ale jesli nie to juz teraz składam Tobie i Twoim najblizszym zyczenia by sie spelniły wszystkie marzenia i te dotyczace prezentow,atmosfery,pogody itd...Wiesz wszystkiego naj.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....Dzien dobry albo dobry wieczor,.....jak kto woli u mnie po poludniu.....wrocilismy dopiero dzis male szalenstwo zakupowe z M dziecie mlodsze na basenie a starszy juz na imprezie ......u mnie dzis goscie wieczorkiem bo niebedziemy mieli okazji sie spotkac na imieninkach........🌼...zaraz robie salateczke na wieczor....bigosik super ciasto kupilam ...a wiec zrobione.....ale jutro musimy isc do pracy...prywatnie ale dobre pieniadze...wychodze na prosta dzieki .....🌼 Aga-👄.....wypoczywaj kochana i zdrowiej ....🌼 Annapo-👄....oj spilam sie troszke pozniej musialam otrzezwiec bo inaczej sie nie poloze....(samoloty)...a dzis mala poprawka.....nic na to nie poradze....lubie gosci przyznam sie.......to Twoj M lubi takie slodkie rzeczy czy tylko zna ...🌼 Rybko-👄...jak sie czujesz?.....🌼...a jak pieczenie ciast .... Kaszubko-👄...juz swieta bliziutko u Ciebie widze...🌼 Bez_T-👄 Wesola Aniu-👄 Wiolik-👄 a dla reszty pan-👄....chyba wszystkie jeszcze w kuchni ...pewnie sie zejda na wieczor.....🌼 jestem juz na podgladzie....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewanisia 🌻 mam całą duuuuużą michę ciasteczek. Teraz biorę się za sernik. Podobno zawsze się udaje, oby. Boli mnie dziś kręgosłóp więc wrewy i animuszu mi brak. Czekam na męża bo wraca z choinką. Dziś nie mogłam ujechać z dziećmi takie nieposłuszne. Cały dzień kłocą się. Jutro na szcęście do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko moje dzieci przestaly sie klucic od kiedy maja osobne pokoje....wiem co masz teraz ......a powiem Ci ze moj M z ciast to tylko sernik bez lukru niemam piekarnika wiec nie pieke od trzech lat moze i dobrze bo na bank kilka kilogramow byloby wiecej.....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGA-...a jaka to jest po japonsku.....🌼.....to skad Twoj M jedzie z ta choinka ze na 3 bedzie.....? Glamurek...👄....to odpoczywamy i Twoje zdrowko ....za ten kregoslup....hihihi...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorowo wszystkie fantastyczne 30-ki 😘 😍 U mnie od samego rana (czyli do 9.00, bo musialam swoje odespac :-) ) na pelnych obrotach : zakupy ogolne, pozniej dwie choinki (jedna dla rodzicow, wiec trzeba bylo tez im zawiezc), szybki obiad, ubieranie choinki i generalne sprzatanie... ledwo przed chwila skonczylismi...:-( Ale taraz juz moge powiedziec MAMY SWIETA !! Uwielbiam ten moment kiedy w domu czysciutko, choinka pachnie, wszedzie pelno ozdobek, stroikow i dekoracyjnych swieczek. Wiadomo ze jeszcze drobne poprawki beda konieczne ale najwieksza robota skonczona. Mam nadzieje ze u Was wszystkich tez ta \"przedswiateczna goraczka\" powoli opada. Annapo 🌻 - figi na fikusie :-D, no dla mnie bomba ! Ja mam taka dosyc duza dracene ale jeszcze na niej bielizny nie suszylam :-D. Jak tam corcia ? Mam nadzieje ze lepiej sie czuje ...? 😘 dla niej ! BT 🌻 - robie test :-D ciekawe czy sie rozpoznasz ;-) :-D. U mnie bedzie \"Joyeux Noël\" ale ja tez wole \"Wesolych Swiat\" :-) Rybko 🌻 - ty nie czaruj, bo tobie i 10 kilo wiecej nie zaszkodzi ;-) :-)! Wesola Ania 🌻 Kaszubko 🌻 Agnieszko 🌻 - duza 😘 dla Ciebie, biedaczko, ale Cie dopadlo przed samymi Swietami :-( ! Malo nam bylo anginy corki Annapo i przeziebien Dea i Zuzy to jeszcze salmonella :-( . Najwazniejsze ze Swieta w domu z najblizszymi bedzies spedzac :-). Mam nadzieje ze nawet te dietetyczne dania beda Ci smakowac ! Ewanisia 🌻 - ja w kuchni dopiero w poniedzialek ugrzezne :-O, ale nie w mojej tylko u rodzicow :-). Nie wiem cz Wiolik to ktos nowy czy jedna z naszych pan pod innym nickiem... Tak czy tak WITAM z 🌻 Tym ktore spedzaja Swieta poza domemi i powoli sie \"wykruszaja\", wyruszajac w droge, juz teraz zycze, dla Was i Waszych bliskich, SPOKOJNYCH I RADOSNYCH SWIAT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem! Ja znowu tylko na chwile,znowu mialam kłopoty z kompem i wezwałam mojego fachowca i znowu wszystko inaczej...:( Miedzy innymi mam nowy adres ,mam teraz korzystac z komunikatora tlen, iprzy okazji starałam sie o zamieszczenie stpoki i nie wiem co z tego wyniknie. Ewanisiu moj M tylko słyszal o takim napoju ,przynajmiej tak mowi...Miłego goszczenia..... Rebeko u mnie tez juz prawie Swieta ,ale jeszcze nie zawiesilismy oswietlenia ,zeby jakos zaznaczyc ,ze od teraz juz mozna swietowac... Corcia juz lepiej ,ale nadal lezy w łożeczku.. A ja dzisiaj tez ide juz spac,bo jakos same mi sie ślepia zamykaja ,takze DOBRANOC....Jutro zajrze😴 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim🌼 zaraz wyruszam do teściów i chciałam wszystkim Wam dziewczyny życzyć pogodnych, rodzinnych, spokojnych i pysznych Świąt oraz wymarzonych prezentów, dla wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane ! 🌻 dla kazdej ! Niedziela, wiec tloku sie tu nie spodziewalam i slusznie ... Kaszubko - pieknie to brzmi, tak w \"oryginale\" jak i w tlumaczeniu ...i lamie sie oplatkiem 😘 Dziekuje rowniez wszystkim dziewczetom za zyczenia. Jutro rano jade juz do rodzicow pomoc w przygotowaniach (M dojedzie po kursie), a oni internetu nie maja wiec wiec juz teraz zycze Wam i Waszym bliskim z okazji Swiat : Nadziei - by nie opuszczała Radości - by rozweselała Miłości - by obrodziła Dobroci - by zawsze była oraz Wigilii i Swiat w ciepłej rodzinnej atmosferze. Trzymajcie sie cieplutko. W wracam 26.12 ... do Was :-) i do pracy :-( 😘😍 🖐️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, moje kochane. Od rana miałam tak słaby zasięg internetu, że wcale wejść nie mogłam...teraz nareszcie udało się.. Korzystam więc z tego póki mogę i składam życzenia świąteczne. Czej pierszi gwiôzdë mërgnienié Rozwidni nen smroczny swiat A strojny danczi pôchniączka Wspòminkã mdze dzecnëch lat Czej kòl kòlãdów spiéwaniô Redosc zamieszkô w Was Pëszné żëczbë Wóm skłôdóm W nen Gòdów swiątëchny czas! To samo po polsku: Gdy gwiazdka już zamigocze Rozjaśni ponury świat Gdy zapach choinki przywoła Wspomnienie dziecięcych lat Gdy w czasie kolęd śpiewania Radość zamieszka w Was Życzenia świąteczne Wam złożę W Bożonarodzeniowy czas Lub: Gdy pierwsza gwiazda na niebie Rozświetli ten mroczny świat A strojnej choinki zapach Przywoła wspomnienia sprzed lat Gdy podczas kolęd śpiewania Radość zamieszka w Was Życzenia świąteczne Wam składam W ten Boga narodzin czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Święta idą! Pewnego Bożego Narodzenia, bardzo dawno temu, Święty Mikołaj przygotowywał się do swojej corocznej podroży. Jednak wszędzie piętrzyły się problemy... Czterech z jego elfów zachorowało, a zastępcy nie produkowali zabawek tak szybko jak elfy, więc Mikołaj zaczął podejrzewać, że może nie zdążyć... Następnie pani Mikołajowa oświadczyła mu, że jej Mama ma zamiar wkrótce ich odwiedzić, co bardzo zdenerwowało Mikołaja. Na domiar złego, kiedy poszedł zaprzęgać renifery, okazało się, że trzy z nich są w zaawansowanej ciąży, a dwa inne przeskoczyły przez płot i zwiały Bóg jeden wie dokąd. Mikołaj zdenerwował się jeszcze bardziej ... Kiedy zaczął pakować sanie, jedna z płóz złamała się. Worek runął na ziemię, a zabawki rozsypały się dookoła. Wkurzony Mikołaj postanowił wrócić do domu na kawę i szklaneczkę whisky. Kiedy jednak otworzył barek, okazało się, że elfy ukryły cały alkohol i nic nie było do wypicia... Roztrzęsiony Mikołaj upuścił dzbanek do kawy, który roztrzaskał się na kawałeczki na podłodze w kuchni. Poszedł więc po szczotkę, ale okazało się, ze myszy zjadły włosie, z którego była zrobiona... I właśnie wtedy zadzwonił dzwonek do drzwi... Mikołaj poszedł otworzyć. Za drzwiami stał mały aniołek z piękną, wielką choinką. Aniołek radośnie zawołał: - Wesołych Świąt, Mikołaju! Czyż nie piękny mamy dziś dzień? Przyniosłem dla Ciebie choinkę. Prawda, że jest wspaniała? Gdzie chciałbyś, żebym ją wsadził? .... I stąd wzięła się tradycja aniołka na czubku choinki.... Wesołych Świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo sie starzeje albo choruje prezenty kupione, ciasta upieczone, wszystko pogotowane, posprzatane na jutro tylko zadanie kupic chleb i zrobic salatki... pierwszy raz w zyciu chyba tak:) bez torebki dzieki za slowa ks. Twardowskiego.... jak zwykle piekne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Wszystkim moim kochanym paniom ,ich rodzinom życze pieknych,spokojnych Swiat,duzo prezentow ,miłej atmosfery,i wszystkiego naj..... 👄 i 🌻 dla kazdej z Was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Kiedy w Betlejem rodzi się Dziecię, radość przynosi wszystkim na świecie. Niech wraz z Bożą Dzieciną dni szczęśliwe przypłyną, a pokój jak gwiazdka niech świeci. Mnóstwa prezentów pod zieloną choinką, pyszności na wigilijnym stole, wspaniałej rodzinnej atmosfery, wypełnionej melodią staropolskich kolęd, a także wystrzałowego, bąbelkowego Sylwestra i spełnienia marzeń w Nowym Roku życzy... EWA k]🌼🌼🌼🌼🌼🌼 ....i jeszcze osobne zyczenia dla 35.....Ewus kochana z okazji imienin zycze Ci spelnienia wszystkich najskrytszych marzen ...i oby ten rok nastepny byl lepszy od tych dotychczas spedzonych ...duza buzka dla Ciebie......👄 a dla wszystkich pan ...aby dzis na waszych twarzach goscil usmiech i oby wasze zyczenia rowniez sie spelnily 👄....... buziaki od mojej rodzinki ....👄................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Póki jeszcze mogę się dostać Dla naszych Ew - dzisiejszych solenizantek - życze Wam wszystkiego naj...naj...naj STO LAT I jeszcze raz życzenia świąteczne dla wszystkich: Wesołych Świąt! Bez zmartwień, Z barszczem, z grzybami, z karpiem, Z gościem, co niesie szczęście! Czeka nań przecież miejsce. Wesołych Świąt! A w Święta, Niech się snuje kolęda. I gałązki świerkowe Niech Wam pachną na zdrowie. Wesołych Świąt! A z Gwiazdką! - Pod świeczek łuną jasną Życzcie sobie - najwięcej: Zwykłego, ludzkiego szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....dziekuje wam mile kobietki w Swoim imieniu i 35....a co mi tam buzka dla was Kaszubko-👄 Ellisa-👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×