Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Rebeko...dzieki ale ja juz zostane przy drineczku nie bede mieszac bo zle sie skonczy ...na zdrowko ....🌼...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko ...jedynie z Twoja poczta mam problem zobacz bo mogly niedojsc ...jezeli tak to prosze o ktoras z dziewczyn o przeslanie....dzieki....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisiu ,nie musisz pic wszystkiego na jeden raz,bo rzeczywiscie to sie moze zle skonczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leje winko Y Y Y Y ... prosze lapki wyciagac :-D !! Annpo - zjadlam szybciutko, tylko moj "student" potrzebowal malej pomocy... i nie umialm mu odmowic :-O. Strasznie sie stresuje tym egzaminem i nie mam serca zeby mu powiedziec :"radz sobie sam"... Ja tez mysle ze to antywirus... ale normalnie powinnas w nim miec taka opcje ze "pyta Cie" czy chcesz dopuscic taki czy inny program... Qrde, ciezko sie tak tlumaczy na odleglosc :-O... Ewanisia - dla mnie bomba !!! Wracaj do blond i to juz !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisiu na jaka skrzynke poslalas ,bo ja nie mam zadnych zdjec :( Przed chwilka sprawdzałam annapo3@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko,dzieki za winko,dobrze ,ma ten Twoj student ,ze ma taka pomocna duszyczke,za darmo :) i jeszcze pojesc dostanie! A zadne takie pytanie nie wyskoczylo ,ze strony Avasta ,tylko ,właśnie informacja ,ze mało miejsca na dysku...Ale zostawmy to na dzis,jutro sie bede martwic... A co robicie w Sylwka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..Annapo,Rebeko ..ja jednak mysle ze to jest za malo miejsca na dysku ..tym bardziej ze wyskoczyl komunikat wczoraj ...po prostu usun niepotrzebne rzeczy jakies filmy,zdjecia ...i wtedy na bank wgrasz bez wylaczania programu antywirusowego...a jaka ...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...cos nie wyszlo z koncowka...hihihi...my na sylwka siedzimy w domu ..nikt jeszcze nie rzucil zadnego hasla...spontanicznosc.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo - wcale nie tak calkiem za darmo :-P, juz on tam dobrze wie jak sie odwdzieczyc :-P :-D :-D A co do Sylwestra to mielismy miec znajomych... ale rodzice prosili zebysmy przeniesli impreze do nich... wiec chyba bedziemy w 6 osob u nich swietowac... Znajomi sa tez znajomymi rodzicow i w wieku "pomiedzy" nami i rodzicami wiec wszystko gra. Ja nie lubie zadnych organizowanych imprez :-O, zreszta M tez nie ... Wole spokojnie posiedziec w milym towazystwie, pogadac,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my tez siedzimy w domu ,chociaz mamy taki pomysł ,zeby wybrac sie na taka pobliska gore i obserwowac petardy...ale musi byc dobra widocznosc,bo jest tam takie miejsce ,gdzie widac 5 wiosek lezacych u podnoza tej gory...Nie wiem ,czy to wypali,bo o ile sie nie myle ,to szwagierka ma zamiar podrzucic nam swoje pociechy do pilnowania..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalezy w jakim wieku te "pociechy" - moze tez chetnie poogladaja...? Ja troche zaluje ze nie bedzie nas w domu, bo my jestesmy na gorce i od nas tez super widac 5 czy 6 okolicznych miasteczek :-(... no ale nie mozna miec wszystkiego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz sobie przypomnielam ze obiecalam zdjecia... Zaraz wysle... Ciekawe gdzie nam Kaszubka zniknela :-( ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko ,no jak musi zapłacic to sobie bedzie bardziej te pomoc cenil hi,hi.. Ewanisia pisala ,ze tylko z Twoja skrzynka ma jakis kłopot ,a mnie juz nogi bola od "biegania " do skrzynki:P a i tak tam nie ma zdjec Ewanisi. Jak było pusto ,tak jest pusto,wiec jesli Ci to nie zrobi problemu ,to moze moglabys mi posłac te zdjecia ,nawet nie musi byc od razu :O Ja juz tez troszke mam na razie dosyc hucznych zabaw ,ale nie wykluczam ,ze jeszcze kiedys ... Nawet niedługo szukuje sie impreze w gronie osob z ktorymi bylismy na andrzejkach i moze tym razem tez pojdiemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko pociechy maja:10 lat i 7 lat chłopcy i 3 latka dziewczynka i nie da rady ich zabrac ,bo do naszego golfa tylko 5 osob wejdzie:( A poza tym to takie zywe sreberka i nie wiem czy dałabym rade je upilnować hi,hi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo - nie ma problemu, zdjecia Ewanisi juz leca... moje z achwilke bo musze je zmniejszyc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo...bo ja wyslalam je na ten drugi adres....ale juz kopiuje ten...🌼 Rebeka niewiem dlaczego do Ciebie za kazdym razem mam tak....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo ..a teraz wyslalam na ten drugi ..ciekawe sprawdz.... Rebeka a do Ciebie normalnie doszly..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisiu po 1 juz doszły ,teraz mam podwojnie ,ale fajne zdjecia moge ogladac do woli...Dzieki,a teraz moja opinia ,:mnie sie podobasz i w wersji blond i ciemnej,chociaz na tym jednym gdzie masz blong i okulary przeciw słoneczne na głowie chyba najbardziej,ale to tylko moja opinia i nie musisz sie nia przejmowac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia - ja dostalam bez problemu... na dwie skrzynki : "wanadoo" i interia". A moje juz leca... Swieta i kilka z zachodem slonca :-)... uwielbiam to ogladac :-) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisiu ja nawet teraz wiem czemu,mi sie na tym akurat najbardziej podobasz ,chyba sekret tkwi w makijażu...To ,ze nie masz takich podkreslonych oczu sprawia na mnie takie wrazenie łagodnosci Hi,hi ale sie nie gniewaj poprostu pisze co czuje...I błagam nie przejmuj sie tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko polej tego winka ,bo mnie juz nawet zapałki nie pomagaja ,a chce doczekac na Twoje zdjecia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No popatrz Ewanisiu poprostu mi sie podobasz naturalna,a tak ogolnie to mnie raczej mezczyzni pociagaja,zeby nie było głupich skojarzen.hi,hi:P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka ...doszly swietne fotki a kto robil te z krajobrazem...i mysle ze jestes podobna do mamy...mam racje ...?...swietne sa dzieki....👄 Annapo....👄.....hihihi.....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Y Y Y Y ... prosze bardzo !!! Zdjecia poszly !! Ewanisia - pospieszylam sie ... na "interie" nie doszly... lepiej uzywaj "wanadoo"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widoki superek,na pewno w orginale jeszcze lepsze,a jak jest takie niebo to moj M twierdzi ,ze Mikołaj piecze ciacha...:P U nas tez czasami jest na co popatrzec,chociaz w poblizu duze kominy zakładu i czasami to co sie z nich wydobywa zasłania sporo.. Rebeko,musiało Ci byc fajnie u rodzicow ,bo az promieniejesz na tych zdjeciach ,i jesli sie nie myle to mi sie wydaje ,ze podobna jestes raczej do taty...chociaz? A teraz pojde juz do łozeczka ,bo jak wiecie musze jutro wstac...Miłej nocy i dzieki za pogaduszki i miły wieczor dzieki nim 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No popatrz jakie sprzeczne opinie z tym podobienstwem,ale przyjmijmy ,ze kazda z nas ujrzała w Tobie te wlasnie polowe hi,hi A teraz spac.....😴 Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fotki to moje dzielo... (skromna jestem, wiem :-P :-D). W lecie czesto mamy takie widoki bo okno z salonu na zachod wychodzi. A ztym podobienstwem .. troche tak (wlosy, ksztalt twazy)... ale usta i oczy mam taty... Zreszta kto to wie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×