Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

❤️ Z serca życzę radości i spokoju płynącego z nadchodzącej magicznej nocy Świąt Bożego Narodzenia, spokoju i ciepła w gronie najbliższych osób, ukojenia w tym tajemniczym czasie...nabrania siły i pogody ducha na nabliższe dni. Wszystkiego najlepszego dla Was i Waszych najbliższych. Dla wszyskich Ewuś spełnienia najskrytszych marzeń, sukcesów osobistych jak i zawodowych, uśmiechu, który zagości na stałe w waszych duszach :) Wszystkiego dobrego dziewczynki :) 👄👄👄 Spokojnych i zdrowych Świąt dziewczynki życzę :) 👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor ! Wszystkim Drogim Ewom ,(a moze i jakis Adam u ktorej w domu) zycze pomyslnosci ,sukcesow w pracy ,pogody ducha ,usmiechu ,duzo kasy ,mało kłopotow,sporo zdrowka i wszystkiego ...wszystkiego...wszystkiego najlepszego... Przepraszam ,ze dopiero dzisiaj ,ale zyczenia jak najbardziej ze szczerego serca... Jak tam świeta...?Chyba miło je spedzacie ,bo tutaj pustki... Ja własnie wrociłam z przyjecia urodzinowego chrzesnicy M...Takze kawka wypita ,dobre ciacho zjedzone i teraz powoli trzeba znowu do moich krowek zajrzec...Tak to juz u nas jest ,ze nawet nie musimy sie przejmowac kaloriami bo na bierzaco je spalamy... No to bawcie sie dalej dobrze ....🖐️ i do jutra....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Święta, święta, święta.... U mnie najmłodsze maluchy przewracają dom do góry nogami......ale jakoś idzie wytrzymać... kotka z pieskiem pochowały się....nie lubią takiego rozgardiaszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....Dobry wieczor.....🌼🌼🌼....... ..u nas atmosfera swiateczna siedzimy w domku teraz gramy i spiewamy koledy.....jest grono przyjaciol i ogolnie jest bardzo fajnie...dziekuje serdecznie za zyczenia,kartki,fotki choinki i maile ....zycze wszystkim Wesolych Swiat....... jakos nie moge sie oprzec zeby nie zajrzec chocby na chwilke..... Pozdrawiam ....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie błogi spokój w domu - jutro będzie dniem odpoczynku i potężnego lenistwa....to też czasem jest potrzebne. Ale na topik zajrzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie 😘 Swieta, Swiata i ... po Swietach ... :-( przynajmniej dla nas. Wlasnie wrocilismy od rodzicow, jutro tu juz normalny roboczy dzien :-O. Niewazne ze Swieta krotkie, najwazniejsze ze byly udane, radosne i prawdziwie rodzinne 😍 :-) Zycze Wam i Waszym bliskim milego dalszego swietowania, odpoczynku i ... dobrego trawienia po tych wszystkich pysznosciach :-) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Rebeko - to zapach kawy mnie tu przyciągnął. Wiedziałaś jak postawić mnie na nogi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko 🌻 - Milo ze zagladlas :-) ! Pusto tu dzisiaj :-(, no ale trudno sie dziwic : nasze panie dalej swietuja :-). Biorac 4 dni wolnego mozna bylo w tym roku 11 dni w domu siedziec... U nas niestety 26 jest juz normalnym dniem pracy... a w dodatku sama z calej ekipy jestem :-O, wiec pracy sporo... Jedyna pociecha dla mnie ze troche mniej zjem, wiec mniej kilogramow do zrzucenia po Swietach bedzie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas jest słonecznie, lecz mroźno... to wyklucza moje wyjście na spacer - a szkoda. Nauczyłam sie kamerką robić zdjęcia i zapisywać je - a instrukcja jest w języku ang, czyli czarna magia dla mnie...ale pokonałam przeszkody... Wczoraj dzieciaki mojego starszego syna ślicznie pozowały mi do zdjęć i bardzo im się podobało, gdy potem widziały siebie na ekraniku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spałam teraz ponad godzinę i jeszcze nie potrafię się dobudzić.... nadrabiam chyba braki snu z poprzednich dni. W jakich jeszcze krajach nie obchodzą drugiego dnia świąt - i ciekawa jestem dlaczego tego nie robią....to nie jest sprawiedliwe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! Wiem,ze niewiele nas tutaj dzisiaj i jak juz Rebeka napisała to zrozumiałe,w koncu u nas jeszcze swieta,ale tez nie umiałam sie powstrzymac ,zeby nie zajrzec.... Rebeko nie smutno Ci samej w pracy....To naprawde niesprawiedliwe... Zajrzyj do skrzynki... Posiedze tu chwilke ,wiec jakby ktos chetny na słowko to zapraszam... Kaszubko ,mnie sie tez jakos spac chce,ale wlasnie dostarczono mi małego drinkusia wiec moze jakos wytrzymam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadrabiaj, Kaszubko, spij ile masz ochote : zbliza sie Sylwester wiec znow krotka noc na horyzoncie ;-) :-) Nie wiem gdzie jeszcze nie obchodza \"Szczepana\"... We Francji jest oddzielenie wladzy od kosciola i jest wiele swiat katolickich ktore tutaj sa dniami roboczymi... :-(. Ale w Niemczech maja jeszcze lepiej ! Moja przyjaciolka mieszka na granicy dwoch \"landow\" : maz pracuje w innym a ona w innym. I 1-go listopada ona szla do pracy (land protestancki) a jej M mial wolne (land katolicki). To dopiero dezorganizuje zycie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebko,maz wszedl na kompa ,ale bede zagladac...Wypilam szybkiego drinka i zmusilam swoja rodzinke do zdjecia ...za chwilke przesle i Tobie Rebeko i Tobie Kaszubko...U mnie dobre ciacho to mozecie sie czestowac... Rebeko pracujesz do 18 tej czy krocej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - slodkie maluszki 😘! Przy takich urwisach napewno nie ma czasu na nude ! Widze ze swietnie sobie radzisz z kamera !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko, mam dobrych doradców i dobre modele do fotografowania... Ale jest kilka osób w rodzinie którym naprawdę ciężko zrobić zdjęcia...tu pomocna okaże się się kamerka - wykonam zdjęcia bez uprzedzenia, gdy najmniej będą się tego spodziewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....Dzien dobry bo u mnie wlasnie zaczal sie dzien ....pospalismy sobie dzis dluzej .... Rebeko w pracy jestes dzis ja ide jutro....👄 Kaszubko-👄.....ja tez mam zajrzec na poczte?..... dla reszty pan 👄....... jestem na podgladzie............🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia 🌻 - pozno troszke zagladasz :-(... ja do domu zaraz uciekam :-) Kaszubko - duza 😘 dla Ciebie za dotrzymanie towarzystwa ! Annapo - ? 🖐️... postaram sie zagladnac wieczorem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...oj pozno Rebeka ale nic nieporadze...do pozna siedzielismy ....wypoczywaj po pracy jutri chyba sie zejdziemy... Annapo👄...niewidzialam wczesniej Twojego wpisu....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo 🌻 - Twojego wpisu tu nie bylo !?! I dlatego to moje \"?\" bo czekalam na Ciebie ... :-O Za zdjecie z gory dziekuje !!! Porywam ciacho i uciekam ! Powinnam do 18.00 ale te 5 minut sobie odpuszcze... mam badzieje ze zadnej katastrofy za te 5 minut nie bedzie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie wpisu Ani nie było wcześniej. Rebeko,to ja Tobie również muszę podziękować - dzięki Tobie nie nudziłam się. Ewanisio, Rybko, Annapo - zajrzyjcie na pocztę - do reszty dziewcząt nie wysłałam - wysyłanie jeszcze przychodzi mi z trudem. Ewanisiu, a może Ty zamiast mnie wysłałabyś do reszty dziewcząt moje zdjęcia - proszę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko dziekuje bardzo urocze maluchy ......przesylka poszla dalej panie wejdzcie na poczte...milego wieczorku..🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×