Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Przychodzi mały chłopczyk do burdelu w jednej ręce trzyma na smyczy zdechłą żabę a w drugiej świnkę-skarbonkę. Wchodzi, a burdel-mama na niego oczy: -Chłopczyku co ty robisz w takim miejscu, jesteś za mały żeby odwiedzać takie lokale. Na to chłopczyk: -Psysedłem tutaj bo chciałbym dziwkę z AIDSem!!!!!!!! -Ależ chłopcze: po pierwsze jesteś za mały na takie rzeczy, a po drugie nie mamy tutaj dziewczyn z AIDSem - mówi burdel-mama!! Chłopczyk: -Ale plose pani ja chcem dziwkę z AIDSem, ja zapłacę Po chwili chłopiec rozbija świnkę skarbonkę o blat stołu i wysypują się same pięćdziesiątki, setki, dwusetki Burdel-mama zrobiła ogromne oczy i mówi (łakoma na kasę!!) -Dobrze chłopczyku znajdę ci dziwkę z AIDSem ale musisz mi powiedzieć po co ci ona. -OK - powiedział chłopiec i zaczyna opowiadać: - Więc tak - jak ta pani z AIDSem mnie wykorzysta to wtedy ten AIDS przejdzie na mnie. - No tak - rzekła burdel-mama -A my mamy w domu pokojówkę, no i casem mój kochany tatuś odwozi wiecorem tą pokojówkę do domu wiecorem i po drodze w lesie ją wykorzystuje - to wtedy ten AIDS przejdzie i na mojego kochanego tatusia - Burdel-mama przytakuje ze zdziwieniem! - No a jak mój kochany tatuś wraca to w nocy casem się kocha z moją kochaną mamusią i wtedy ten AIDS przejdzie i na moją kochaną mamusię. - No tak !!- rozczarowana burdel-mama. -A zważając na fakt, iż rano jak tatuś mój kochany wychodzi do pracy to przyjeżdża śmieciarz i też casem wykorzystuje moją kochaną mamusię - to wtedy ten AIDS przejdzie i na tego pana śmieciarza? -No tak !! - zakłopotana burdel-mama. - No właśnie - mówi chłopiec: A MI WŁAŚNIE O TEGO SKURWIELA CHODZI.... BO PRZEJECHAŁ MOJĄ ŻABĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zartuje, Ewanisia :-D !! Chyba sie nie gniewasz, co ? A ja bardzo lubie zachody slonca. Nie twierdze ze to bylo glowne kryterium, ale jak szukalismy mieszkania to na ustawienie okien tez patrzylam :-P :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..wiem Rebeko ...ale swietnie to wyglada...powiem Ci ze ja chcialabym mieszkac pod lasem z dala od miasta albo calkiem nad morzem ..a dokladniej w okolicy plazy ....ale gdzies poludnie Hiszpani.....tak zawsze myslalam....🌼.....ogolnie fajnie odpoczywasz,.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, poludnie Hiszpanii to moje marzenie !!! Nasi znajomi z Niemiec chca wyjechac w okolice Walencji za jakies 5 lat... jak ich syn pojdzie na studia. Kto wie, moze na emeryturke my tez sie sie tam przeniesiemy...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...dobrze Rebeko zostalysmy chyba same ale ja zaraz tez zmykam bo juz M sie niecierpliwi....on nawet telewizje musi ze mna ogladac ...ah ci mezczyzni.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie z tego co wiem to duzo Anglikow kupilo domy w Hiszpani i Francji...w sumie to dobry okres na zakup po nizszej cenie ..bo to juz wszystko drozeje.....cudownie ...plaza,muzyka,zabawa i spiew.......🌼....jedz Rebeko ...to jak przyjade w te strony za jakies kilka ladnych lat to Cie odwiedze......jako babcia..hihihii....(zartuje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocy Ewanisia, podotrzymuj teraz towarzystwa Twojemu M... szkoda by bylo jakby sie pogniewal. Mnie sie juz tez oczy zamykaja... 😴 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...dzieki Rebeka ..dobrze juz dobrze ide do lozia ...fajne kawaly dzis czytalam ..jutro cos wrzuce ...sama pialam az sie poplakalam...Rebeko milej nocy i do jutra .....na tarasie .....🌼...albo kawce....na taras teraz z partyzanta....hihihi....ja dalej zartje......👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaszubka , rebeka 🌻👄 dzieki za fotki rebeka gdzie zapraszasz?:D bo ja dosc ruchliwa jestem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje panie....Ellisa fajno że już jesteś...może następne dziewczyny też się pokażą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Dzien dobry mile panie....🌼 ...sprostuje tylko rozmawialysmy z Rebeka o Hiszpani...ze fajnie tam jest........🌼 Pozdrawiam mile panie i zycze udanego dnia.....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide łamać nogi:P tfu, tfu przez lewe ramie zeby nie wykrakac;) buziaki ps. do Francji lubie:D szczegolnie tą galerie...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i za chwilę znikam;) Wczoraj kawka po irlandzku,dzis wieczorem winko u koleżanki, jutro chyba pizza z piwkiem u znajomych a pojutrze wiadomo...szampan!!! :D szkoda,że nie frrrancuski;) A od Nowego Roku chyba odwyk?;)):P Dzięki za gratulacje, powiem szczerze, że nie wiem czy płakać czy śmiać się z tej podwyżki,bo jest po prostu symboliczna,ale dobrze, że w ogóle jest;) Rebeko dzięki wielkie za zdjęcia, Kaszubko Twoje dawniejsze też doszły,wybacz,że się w Twoich potomkach \"nie łapię\";)) JEŚLI JUTRO ODZYSKAM APARAT ( CHYBA ZNAJOMI PO PROSTU BOJA SIE POWIEDZIEC,ZE COS SIE W NIM POPSULO:( ) TO WAM WSZYSTKIM POWYSYLAM FOTKI,ZEBY WAS STRASZYLY JESZCZE W STARYM ROKU;) A Sylwek w domu,jak już dawno nie bylo...starsze dziecko u kolegi z noclegiem a młodsze hm hm u koleżanki z noclegiem:P ,ale po sąsiedzku;) A my mamy chatę wolną:D...oj będzie bal;) :D Miłego popołudnia i weekendu,pewnie zdążę z życzeniami przed północą;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Normalnie wymeczona jestem dzisiaj i fizycznie i intelektualnie i w ogole:P:( Udało mi sie wreszcie wspolnymi siłami z corka ,i korzystajac zWaszych sugestii zainstalowac Nero :) Huuuura! Sama nie wiem co pomogło,bo zablokowalismy Avasta i jeszcze cora poprzenosiła zdjecia na inny dysk...Juz niewazne ,wazne ze w koncu nie bede sie tym denerwowc... Dzieki! Ewanisiu no popatrz czego dzieci nie wymysla, zeby sie pozbyc śmieciarza załatwia pol okolicy Hi,hi...:)Dobrze ,ze to tylko dowcip... A jak juz na starosc sie przeprowadzicie z Rebeką do tej Hiszpani ,to naszykujcie mi tez jakies lokum ,bo ja tez chciałabym tam pomieszkac... Eliso,a gdzie Ty poszłas łamac te nogi TFU...? BT,jak tak dalej sie bedziesz goscić ,to rzeczywiscie poszukaj jakiegos klubu AA w poblizu...hi,hi,hi:)Ale tego szampana jeszcze wypij,bo to juz i tak nie zaszkodzi... A ile to młodsze dziecko ma ,ze juz nocleguje u kolezanki? Ja tez chce miec pusta chate :O Dobra dziewczyny ,jeszcze zajrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie patrze ,ze nie ma jeszcze Rebeki...No chyba nie spi do tej pory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od kilku godzin mam urwanie głowy - dzieciaczki mają cały pokój usłany zabawkami... jakby tego było mało - zaczynają mówić, że zostaną na noc... już nawet wiedzą z kim będą spać teraz mam małą chwilkę odpoczynku...trochę przycichły - te maluchy mają 2 i 4 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potocznie mówi się, że "jaki sylwester, taki cały rok". Z tą wyjątkową nocą związanych jest wiele zwyczajów i przesądów. Jeden z nich mówi, że należy pozbyć się starych problemów, aby nie wchodzić z nimi w nowy rok. Jeśli chcemy się uwolnić od przykrych wspomnień, w sylwestrową noc warto spisać zmartwienia na czerwonym papierze, żeby później móc je spalić. Może to być również kosmyk włosów, bilecik, albo list miłosny. Noworoczny płomień unicestwi raz na zawsze pamiątki po niemiłych wspomnieniach. Wszelkie długi i pożyczki najlepiej uregulować jeszcze przed sylwestrem, żeby nie wchodzić w nowy rok z długami i w najbliższej przyszłości nie stać się ofiarami niesłownych dłużników. Żeby nie cierpieć na brak pieniędzy, 31 grudnia do portfela warto włożyć łuski z wigilijnego karpia. Pewien przesąd mówi też, że warto w dzień przełomu włożyć na siebie nową bieliznę, koniecznie z metką, a tego dnia szczególnie zadbać o piękny wygląd. Wróży to powodzenie u płci przeciwnej w następnych miesiącach. W ten dzień zdecydowanie nie wolno sprzątać, bo "wymiata się" szczęście z domu. Gospodynie dawniej dbały, aby spiżarnia nie straszyła pustkami; to odganiało biedę w następnym roku. Pomyślność przynosi nakręcenie zegarów tuż po północy. Kiedy zegar wybije północ, wówczas najstarsza osoba w rodzinie powinna szeroko otworzyć okno lub drzwi; w ten sposób zaprosi do środka Nowy Rok i życzliwe domowi duchy, a to co stare szybko opuści cztery ściany. Kolejny sposób na poznanie przyszłości to wróżba z bąbelkami w kieliszku z szampanem. Duże bąbelki, chaotycznie poruszające się w kieliszku zapowiadają rok przemian, wypadków i romansów. Eleganckie, drobne i unoszące się równymi łańcuszkami do góry, zwiastują zdrowie oraz pogodne dni w życiu rodzinnym. Jeśli łańcuszki krzyżują się, to nie należy szastać pieniędzmi i przede wszystkim zadbać o zdrowie. Ponieważ w sylwestrową noc również gwiazdy zapowiadają przyszłość, warto zwrócić uwagę, co dostrzeżemy na nocnym niebie. Jasne i piękne gwiazdy, a rankiem nad horyzontem promienne słońce na bezchmurnym niebie, wróżą bardzo pomyślny rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam na chwilke ,ale jesli ktos jest to pobede dłużej... Kaszubko mnie czeka sylwester z dzieciakami i nie jestem zbytnio uszczesliwiona tym faktem,ale coz zrobic,przyzyje i to... Eliso ,no to moj M Ci pewnie by pozazdroscil ,ale jak dla mnie to gory odpadaja,potrzebuje przynajmiej 4 dni na zaaklimatyzowanie sie...boli mnie glowa ,jest mi niedobrze itp... W takim razie baw sie dalej dobrze i naprawde uwazaj na konczyny hi,hi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×