Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

🌼Dzien dobry🌼 BT-..jak dobrze ze juz kawka czeka ....dzieki ....🌼.....to teraz powinnas byc z torebka..... wszystkim milego dnia zycze.......🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):):):):) Dzień dobry! Dobrze,że kawa już czeka dzięki :D A teraz pora w świat hi,hi,hi,hi........hej przygodo zwana życiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ewanisia 🌻 bez_torebki 🌻 a ja z kolei muszę kupic sobie jakąs torebkę, bo aktualna jest mocno zużyta. wesoła anka 🌻 Straciłam powonienie więc kawa bez aromatu jest diabła warta. Dziś kolejny dzień walki z chorobą. Jednak zarejestrowałam małą do kekarza. Dla niej wypić czy syrop czy ziólka to gehenna, a tabletki łyka spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i o zdrowie pytam ;-) 😘... Chociaz moze lepiej nie bo widze ze chorobska sie panosza na calego:-(. Nie dawajcie sie !! Tylko walka z choroba gwarantuje szybki powrot do zdrowia :-D !! Po 🌻 dla kazdej z osobna ... a po 2 🌻🌻 dla wszystkich chorych !!! U mnie duzo pracy :-( , ale jestem na podgladzie :-)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja chociaz dzisiaj bardzo pozno... Przede wszystkim szybkiego powrotu do zdrowka tym co choruja,u mnie na razie ok i niech tak pozostanie ,bo w tym okresie swoje chyba juz odchorowalam:P Oj mialam dzisiaj rano mala powodz w piwnicy brrr :O Poszla uszczelka z bojlera i juz myslalam ,ze nawet wody nie bedzie ,ale teraz chyba M juz opanowal sytuacje,chociaz nie obylo sie bez nerwow... Ok ide popracowac,a Wam zcze milego dzionka i oczywiscie jestem na podgladzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko pyszny i jaki zdrowy,nigdzie nic nie przybylo,a przyjemnosc była mniam,mniam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko 😘 skad ty bierzesz takie fajne rzeczy;-) ?! Ja juz po obiedzie... szybciutko ale rybka (;-) ) dobra byla :-D Na kawe czas \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/ ... dzis \"macchiato\"...prosze sie czestowac !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciek już z mamą poszedł do domu zrobić sobie spanko..... teraz mam czas dla siebie. Za tydzień skończy roczek... to mały mądrala, lubi jeść i daje się kochać...zwierząt się nie boi, dotyka pieska, kotkę - a one jemu ufają. Rebeka - czas na przerwę i papieroska..... taras czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na razie znikam,bo trzeba obiad dokonczyc,a potem jade na zakupy i wywiadowke do cory...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, panienki, co tu tak pusto :-( ? Wpadam na chwilke relaksu, mysle : fajnie, poczytam co tam moje dziewczyny naprodukowaly... a tu nic :-( 😭 To ja w takim razie na taras ide... a Wy to jak chcecie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje przeurocze urwisy - psinka i kotka - bardzo dbają o moją dietę i wagę [ kotce wrócił apetyt ] i łobuziaki zjadły połowę pieczeni z mojego obiadu..... teraz się oblizują, a ja jem kapustę kapustę kiszoną - tego mi nie zabiorą, bo nie lubią. Miałam kiedyś psa, który lubił jeść surowe warzywa i owoce... nawet ogórek kiszony mu smakował. Co nas tak mało dziś na topiku ????? Może zrobimy zaciąg śpiewając: "Mało nas, mało nas Do pieczenia chleba, Tylko nam, tylko nam Ciebie tu potrzeba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas nie obeszło si bez kekarza:(, ale na szczęcie obeszo się bez antybotyku:). Tyle że na leki poszło 90 zł mimo wszystko. A może jednak byście tak kasy nie trwoniły na tarasach? kaszubko jeszcze jakem żyła se na wsi to też miałam, ale kota, który jadał surowa kapustę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - na Ciebie mozna liczyc ! 😘. Ciekawe gdzie sie Ewanisia \"szlaja\" ;-) :-D Rybko - Dobre i to... choc niestety lekarstwa sa straaasznie drogie :-O. A co do tych papierosow to... nie wydam na papierosy to wydam na cos innego... Na papierosy u mnie szefostwo nic nie mowi ale jakbym codziennie \"nawalona\" do pracy przychodzila to moglo by byc gorzej ;-) :_D :-D. A tak po cichu Ci powiem ze mam papierosy po \"promocyjnej cenie\" ;-) ... WE w Niemczech, stacja benzynowa w Luxemburgu i ... tak sie robi oszczedosci :-D. Dziewczyny sie porozjezdzaly, Annapo na zebraniu ;-), mam nadzieje ze cora Agnieszk ma sie juz lepiej ... Ja do domu tez juz uciekam... dzis fajny film w telewizji wiec nie wiem czy zagladne...ale kto wie ;-). Milego wieczoru zycze skarby 😍 !! 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dużo kasy nie tracę na papierosy - kupuję tytoń i gilzy - za cenę jednej paczki papierosów ze sklepu ja mam trzy. Rybko,moja kocica od czasu do czasu je surowe ziemniaki i bardzo często obgryza jeden kwiat - nie ma "panie zmiłuj się" - jedna chwila nieuwagi i kwiatek uboższy o jakiś tam listek.... oprócz tego zjada jakiś gatunek trawy, gdy na moment wypuszcza się ją na dwór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...czesc kobietki .......wrocilam .......... Rebeka.....wyszlajalam sie dzis z M ......zrobil mi niespodzianke i zgarnal mnie ze soba ....a wyszlam w sprawach urzedowych i do apteki.......ale oto jestem ......to mowisz ze zakupy robicie na tankszteli ....hihi...wiesz zawsze uwazalam ze niemcy maja dobre marlboro big pak i wyobraz sobie ze jechalismy do niemiec to wszyscy kupowali paierosy w polsce bo taniej ..a my odwrotnie...na pierwszej stacji......to jest oszczednosc co?....i masz racje lepiej palic niz sie uwalic przed praca...hihi...👄 🌼 Kaszubko....dzieki za paczka...👄 🌼 Annapo.....milej wywiadowki..👄 🌼 Rybko....buziaki dla malej i dla Ciebie za wytrwalosc..👄 🌼 BT..👄 🌼 Wesola Aniu..👄 milego wieczotu zycze........🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesola Aniu...to polewaj mozemy wypic ....moj M jutro wzial urlop wiec ja pozniej do pracy......a co masz za bable.....?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×