Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Ania - a bardzo chetnie :-D Psiapsola moze i by sie zdziwila ale pewno i ucieszyla :-)... to sa \"rozrywkowi\" ludzie i wlasnie dlatego ich kocham 😍 : moge do nich zadzwonic rano ze wieczorem u nich bedziemy (tak jak dzisiaj :-) ) i jestem pewna ze pierwsze slowo jakie uslysze bedzie \"SUUUUUPER !!!\" :-) \"aktentasze\" wiem ;-) ale \"nectasze\" nie lapie :-(...? Kaszubko - mowie sie trudno ;-) Udanego dnia w plenerze :-) Wesola - to Cie po drodze \"zwiniemy\". Stan przy drodze zebysmy nigdzie nie musieli zjezdzac :-D :-D... chociaz moze nie, bo takie stanie przy drodze moze sie dwuznacznie kojazyc :-P... Z Ciebie atrakcyjna babeczka, jeszcze bym dostala od Twojego M :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She - malo braklo a bym Ci ten 12000 wpis zabrala ;-). Twoje zdrowie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka🌻nie dałabyś rady,u mnie wszystko było pod kontrolą;) No to zdrówko za taką stronkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko...nectasza to siatka na zakupy...takie jak kiedys sie chodziło do sklepow szyte z materiału lub robione ze sznurkow.... She...no to Ci sie udało,....gratulacje! A teraz pedze do urzedu i na zakupy....ciekawe co sie paniom urzedniczkom nie spodoba w moim wniosku....zawsze cos tam wynajda...moze chociaz raz nie znajda!....bardzo sie starałam... Rebeko do miłego ! Baw sie dobrze i po powrocie sie melduj....Gutte reise! (mam nadzieje,ze mi wyszło:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She - u Ciebie zawsze wszystko jest pod kontrola :-) Ania - mam nadzieje ze nie zapomnialas nectaszy ... bo w czym te zakupy przyniesiesz na zakupy ;-) Owocnych bojow w urzedzie ! Obiadek sie gotuje :-), lece do piwnicy po walizke ... ciuszki prawie suche :-)... czeka mnie prasowanie :-O... nie lubie ;-)... no ale jak mus to mus :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M za drzwiami ;-) wiec juz teraz tylko \"do zobaczenia\" wam powiem :-) 🌻😘🌻 MILEGO I SLONECZNEGO WE dla wszystkich ! 🌻😘🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ tylko pomacham ..wrocilam ze szpitala ..byly badania...niejest dobrze..napisze jak dam rade....sorki wybaczcie...pozdrawiam.. milego dnia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na chwilke tylko ,juz jestem spozniona... Ewanisiu...ojoj...nie strasz tylko napisz co sie dzieje,oczywiscie jesli mozesz...a jak nie chcesz na forum to napisz choc kilka slow na poczte...alee przede wszystkim zadbaj o zdrowko... Rebeko...no ! zapomniałam nectaszy...ale ostatnio zakupy pakuje do kosza,bo tych nectaszy musiałabym sporo nosic... A mnie chwyciła mała migrenka a jeszcze musze druga zmiane zaliczyc,ale chyba prosto z chlewa do lozeczka pojde...To na razie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe czy po mnie przyjadą ? OOOOO i znowu okazja jest do świętowania ;) Zawsze się coś znajdzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisio - powtórzę za Annapo - odezwij się - napisz @... nie jesteś sama... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane ❤️ Na powitanie dla kazdej z pan posylam 👄 dzis rano syn dzwonil na pogotowie bo juz niewytrzymywalam z bolu .wiecie ze my kobiety mozemy duzo przejsc ale ja juz niemoglam ...pogotowie zabralo mnie do szpitala ..badania zrobione ..mam uszkodzony nerw kregoslupa ..8 lat temu mialam zapalenie otrzewnej i lekarz robiac blokade ..zrobil ale trafil na nerwa ...mam zrosty na calej miednicy i cholerne bole ...M wrocil z pracy i zmienil dzieci ...byla pielegniarka dostalam zastrzyki cos jak nasza gentamecyna ..czy cos w tym rodzaju ...po zastrzyku i oczywiscie morfinie jest lepiej ale to znow chwilowe ...niemoge nic zrobic i musze lezec ...najgorsze jest to ze u mnie w pracy nieplaca chorobowego ..a ja niemoge sobie pozwolic na lezenie ... lekarz powiedzial ze musialam cos dzwignac do tego zapalenie od przewiania ...od poniedzialku mam fizykoterapie i dalsze leczenia ...i najprawdopodobniej jakis zabieg ...dlatego moje wyniki sa zle ..mowi ze to ostatni gwizdek na moje leczenie ...jak nie urok to .......? ... musze wziasc urlop bezplatny i co mam zrobic ...radza so bie u mnie powoli ale widze ze sie martwia ... musze konczyc bo juz niemoge byc w tej pozycji ...jak sie znowu rusze to bede pisac nawet trzymanie laptopa niewchodzi w gre ... Pozdrawiam was wszystkie i zycze cudownego weekendu ..przedemna ciezka noc ..ale jestem tak zmeczona bolem ze przysypiam co chwile a moze tez tabletki i zastrzyki dzialaja ..dziekuje za troske buziaki dla was i do nastepnego wpisu ..pa,pa juz was niewymienie ale mocno caluje 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was ewanisia 🌻 bardzo współczuję bólu. Mąz poszedł z małą na próbę do kościoła a ja jestem tak zmęczona że padam. Dziś byłam wredną jędzą i szarpałam nerwy mężowi :P A być może i zasłużenie. Dobrze że to już wieczór. Jeszcze tylko 3 dni i po sprawie! i będzie spokój i bloga cisza. Oby nie zapeszyć. Uciekam Miłego wieczorku i 😘 wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i poryczałam się, bo wiem co to znaczy ból, który nie ma ochoty ustać i trwa... trwa w nieskończoność..... 🌼 👄 Będę trzymać kciuki, abyś Ewanisio szybko wróciła do zdrowia... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiecałam ,że będe pisac.i co?......i internet nie pozwolił.Przez dwa dni miałam utrudniony dostep...próbuje dzis. Własnie wróciłam z ogrodu....zajechana............ale zadowolona.:) Rebeko..👄 Kaszubko...👄 wesoła....👄 annapo...👄 She.👄 Ruda.👄 ewanisia👄👄.............👄 Rybka👄........i dla wszystkich nie wymienionych 👄.ide zrobic herbatkę.........może jeszcze wejdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! No niech bedzie widac,ja po mojej porannej harówce musze jeszcze expresik z kawa postawic...ale coz....:) To dołoże jeszcze na dobry poczatek dnia kolocz z jabłkiem i posypka... Rybko...cierpliwosci...juz niedługo i bedzie po wszystkim....a kłotnie przy takiej okazji ,to chyba w kazdym domu takze sie nie przejmuj...trzymam kciuki ,zeby wszystko przebiegło ok i uroczystosc była juz tylko przyjemnoscia.. Ewanisiu ...ja tam nie jestem od tego ,zeby Cie pouczac,ale wydaje mi sie ,ze jak to tak daleko juz zabrneło to naprawde nie masz sie co zastanawiac tylko brac ten urlop i poswiecic troszke czasu na podreperownie zdrowia...bo to najwazniejsze ...trzymaj sie cieplutko i dbaj o siebie...czasami trzeba byc egoistka i postawic swoje na pierwszym planie... Kaszubko...zawsze z miła checia ogladam Twoje fotki i tym razem tez zajrzałam do garnka... Amarylis...na czym to jezdzisz w tym ogrodzie?...:) No to ja na razie spadam popracować......moze wieczorem zajrze...miłego dzionka i po 🌻 i👄 dla kazdej z pan posyłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Aniu 🌼 👄 ... i cała pozostała reszta dziewcząt 👄 🌼 Za parę godzin przyjeżdża moje chłopaczysko - jest ciepło, słonecznie... Do kawy dostawiam tym razem nadziewane marmoladą pierniczki - oblane czekoladą ... Jeden z sąsiadów od wczesnego rana głupieje z głośną muzyką - facet jest już po pięćdziesiątce, a jeszcze mu odbija... zwariować można... i jak tu miec otwarte okno - wszystko przegłusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Kaszubko chcesz ,żebym sie odwodniła. Ty wiesz jakiego dostałam slinotoku....jak przeczytałam o tych rogalikach. ? Serca nie masz;):) A co do sąsiada.....zrób to samo .tylko włąćz muzyke poważną.....na cały regulator..podziała......sprawdziłam:D Annapo........jeździłam na wiadrze, na taczce , na łopacie...na czym sie dało:D :D Buziory:):):)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Stawiam kawe... ________ $$$$$$$$ ____$______ $$$$$$$ ____$$$$_______ $$$$ _____$$$$$$$____ $$$ _______$$$$$$$__ $$$ __________$$$$__ $$ ___________$$$__ $ ___________ $$ ___________ $ ___________ $_$$$$$$ _________ $$$$$$$$$$$$$$ __ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ __ $$$_$$$$$$$$$$$$$$$$$$_$$$$$ __ $$______$$$$$$$$$$$____$__$$ __ $$____________________$$__$$ ___ $$___________________$$__$$ ___ $$__________________$$__$$ ____ $$________________$$$$$$ _____ $$$____________$$$$ ______ $$$$________$$$$$ _______ $$$$$$$$$$$$$$$ ________ $$$$$$$$$$$$$ $$________ $$$$$$$$$________$$ $$$$$_____________________$$$$ _$$$$$$_______________$$$$$$$ __ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ _____ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dzień dobry...... 🌼 👄 ❤️ Aby wszystkie fajne dni w żółwim tempie upływały, by co dzień uśmiechał się do Was świat cały. By nigdy nie było porannej pobudki i wiał wiatr specjalny co rozwiewa smutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Myslałam ,ze uda mi sie wczoraj posiedziec,ale wrociłam dopiero o 21.30 z obory i jak sie wykapałam to dzieciaki siedziały na kompie a potem wciagnąl mnie film... Moja corcia spiewa w chórze i jakos tak sie zlozyło ,ze dopiero wczoraj pierwszy raz miałam okazje jej posłuchac,no,nie powiem podobało mi sie ...takze troszke sie znowu łyknęłąm kultury przez duze K... A wieczorem to M mi znowu cisnienie podniosł,bo nawiał z pracy....obszukałam całe obejscie i dopiero komorka udało mi sie ustalic ,gdzie przebywa...musiałam go usprawiedliwic:(niestety na jego oczach chłopak na motorze wjechał w auto...i M jako pierwszy komorka wzywał pogotowie... Dzisiaj w kosciele i po temat numer 1 wszelkich rozmow to ten wypadek... Mnie to szkoda tej kobiety co prowadziła to auto,prawdopodobnie rozwoziła ciasto na komunie a w dodatku jechała z 2 letnim dzieckiem....to nie była jej wina ,ale wspolczuje,nie chciałabym nigdy sie znalesc na jej miejscu.Kierowca motoru ponoc pod wpływem alkoholu i raczej nie ma wielkich szans na przezycie...:( No i nawet w takiej małej wsi nie ma spokoju... Teraz pozdrawiam Was serdecznie i zycze miłego dzionka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich Ewanisia moc fluidków mam nadzieje ze dzisiaj jest o wiele lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę ,że nie tylko ja wyjechałam bez komputera;):D :D . Pozdrawiam wieczorkiem........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Ok,wychodzi na to ze musze uruchomic expres.... Kawa sie robi ,do kawy jakies ciacho sie znajdzie ,więc prosze sie czestowac i poklikac troszeczke... Jak tam komunisci:P...imprezki udane,mam nadzieje...? U mnie slicznie ,ciepło i slonecznie,ale humorek nie za bardzo,jakos tak nic mi sie nie chce i zła jestem nie wiedziec czemu?... Teraz musze troszke domek ogarnac i pomyslec nad obiadkiem,ale bede zagladac.... Posyłam dla wszystkich pan slodkie 👄.....I odezwijcie sie !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌼 ❤️ Aniu - świetnie, że jest już kawa i ... do tego ciastka.... Byłam wczoraj w paskudnym dołku - na szczęście dziś juz się z tego pomału wygrzebuję... czasem ma się takie wstrętne dni. http://www.garnek.pl/kama1307/1637480 - to śliczny Kubuś - córka z dziewczynkami uratowała go przed przejściem po tęczowym moście.... teraz mieszka sobie na wsi... i dużo broi, ale jest kochany. :D Sobotę miałam mocno zajętą - jednak była jeszcze Mika.... ale to był prawdopodobnie ostatni raz przed sezonem... teraz będą przyjeżdżać bez pieska, gdyż pociągi i autobusy będą zatłoczone - dla tak dużego psa nie będzie już miejsca - ludzie mają pierwszeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) słonecznie i bardzo pięknie 🌻 Dzięki za kawę przyda się na poranny rozruch ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×