Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Witam Kochane ❤️ wiem,wiem niebylo mnie ale to spowodowane jest moim bolem kregoslupa ..wczoraj lezalam i nawet niemoglam sie obrocic na bok ..tylko z pomoca ...mysle ze po czesci sama sobie to zrobilam ...jak wiecie bo juz pisalam zaraz po gosciach wzielam sie za sprzatanie i ze byla ladna pogoda umylam auto ..a i w pracy mialam zaleglosci wiec musialam zrobic ...przewialo mnie i teraz jestem na antybiotyku ...ja mam takie bole trzy razy do roku ...dzis musialam wziasc tabletki na morfinie bo musze sie zajac obowiazkami ...wiem ze wieczorem mnie rozlozy i niewiem czy jutro dam rade wstac ..to sie przeciagnie okolo tygodnia ...ale nic niemoge zrobic ... zajrzyjcie na poczte wyslalam do tych do ktorych mam adres ...jesli ktos niedostal prosze o adres ..na fotkach jestesmy ja z M ..Wiola z M i kolezanka z M i jej dzidzia ..a w zoltej koszulce kolega ...pewnie rozpoznacie ...ja mam kilka fotek ale musze usunac niepotrzebne rzeczy z komputera i dopiero posle ..na tamtycvh sa moje dzieci i jedna fotka z corka Wioli ... Rybko👄 pytalas czy tylko corka Wioli robila fotki ...tak ona idzie do szkoly na fotografa a my sama wiesz jak to jest na imprezce komu chce sie stac z aparatem ..hihii..dlatego ja wlaczzylam kamere i do tego pamiec z dwoch telefonow ...wyobraz sobie ze niemamczasu ich zgrac ...Powodzenia zycze na komuni 🌼 Kaszubko 👄 opis super co do mojego imienia ...i tu sie zgadza i tu tez ....moze ja jestem ta dobra i ta zla ..hihii...dziekuje bardzo 🌼 Rebeko 👄 jak po wizycie hydraulika? przypuszczalnie albo pospawa na nowo albo wymieni grzejnik ...a u mnie cos sie stalo z piecem i leci mi non stop woda ..musze dzwonic po kogos bo codziennie dolewamy wode do pieca ...ah samo zycie ..aha bibloteczka swietna ..masz pomysly ..🌼 She 👄 u Ciebie tez komunia widze ...poslalam fotki ale w dalszym ciagu niewiem ktory to Twoj adres ..jesli niemasz lapka w gore 🌼 Annapo 👄 fajna mialas wycieczke ...ah przynajmniej tak mozesz odpoczac ..mysle ze kiedys dojdzie rowniez do naszego spotkania topikowego a zarwanymi nocami sie nieprzejmuje ..raz sie zyje ...🌼 Rudamaxi 👄 wspoczuje bo co jeszcze moge Ci powiedziec ...ja tez jestem zdana teraz na dzieci i M bez nich nieruszylabym sie z miejsca ..wiem jaki to bol ...zycze powodzenia 🌼 Wesola Aniu 👄 fajnie ze Ty jestes jak innych niema ..dzieki za kawke pilam rankiem ale bylam w pracy a ze dzis wszystko idzie mozolnie niezdazylam sie przywitac i podziekowac ...🌼 Amarylis 👄 Ellisa 👄 Dea 👄 co u Ciebie i Myszki ...pewnie tez piekna pogode jak ja 🌼 aha Kaszubko ja jestem 3 i do tego byczek ale reszta sie zgadza moje dziecie to blizniak ...Pozdrawiam wszystkich i ide dokonczyc obiad ...a na jutro bigos bo moge niewstac ...pozniej ide na ogrod wystawic troszke plecki moze mnie wygrzeje ... milego dzionka zycze i stawiam kolejna kawke ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chwilka czasu Witam Was serdecznie anna 🌻 przezcytałam u Ciebie o kawie i szybko nastawiłam wodę kaszubko 🌻 to moja Mika tak na dzień dobry zniszczyła nowiutką sofę i fotel zrobiwszy sobie z nich drapak. Uciekała mnóstwo razy do sąsiadów ( mieszkamy na 10 piętrze ) balkonem i narazała mnie tym na nerwy łzy i załamywanie rąk. Ale to moj pupil i wszystko ma wybaczone i darowane. Ona przecież w nocy śpi przy mnie. Tzn ja na sofie a ona obok na fotelu. Mika tylko leje jak ma chcicę. dziewczyny, znacie może przepis na sałatkę z kurczakiem wędzonym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewanisia🌻 no jesteście cudne ( naprawdę, nie kadzę ). dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka 👄 podstawiam kieliszek ..chetnie za 400 stronke ..a osobiscie bardziej wole psy niz koty ...kiedys mialam kotke ale sie puszczala na lewo i prawo az dostala parchow ze zlego towarzystwa ..hhiii..🌼 She 👄 wielkie dzieki ..przesylka poszla ...🌼 a ja jestem na ogrodku i wyleguje sie na lezaku ..oh jak dobrze ..zaraz bedzie syn ze szkoly ..i bedziemy szukac marynarki dla niego ..za tydzien ma bal maturalny i dwie chetne panie ktore chca isc z nim a on ma problem bo dziewczyny sie pobily o niego ..smiejemy sie ze moze isc z dwiema ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisiu - ten adres jest dobry - fotki dostałam, obejrzałam... :D Z tamtej poczty tylko wysyłam zdjęcia... otrzymywać wolę na pocztę o2 Jednak chciałabym widzieć Ciebie w blond... ciekawe jaki kolor włosów miała Ewa z raju????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam slonecznie !! 😍 Na szampana sie zalapalam :-) ! Zaniedbalam Was troszke ... ale nie dam Wam od siebie odpoczac :-P juz sie melduje na posterunku :-) Kaszubko 🌻 - w moim imieniu duzo sie zgadza ;-) ... ale mnie tu jeszcze brakuje jednego: Twojego ;-). A puszke Pandory najlepiej szampanem zalac : My bedziemy mialy dobre humorki a te wszystkie klopoty sie utopia :-D !!! Shrek jest slodki ! Wesola 🌻 - widze ze skladkowy expres sie dobrze spisuje :-) Rudamaxi 🌻 - cierpliwosci i wytrwalosci zycze ! Rybko 🌻 - potwierdzam : Nivea Body - Summer Beauty (do cery jasnej). Salatki nie znam ... A hydraulik byl mlody i przystojny wiec mu pozwolilam pomacac ;-)... stwierdzil ze jednak wymieni na nowszy model ;-) :-D :-D Ania 🌻 - tez bardzo lubie wypady w plener :-). Owocnej papiekowej roboty :-). I dzieki za ptasie ;-)... na galaretke tez sie skusilam :-P Ewanisia 🌻 - biedulo Ty jedna :-(, trzyma sie tam jakos i odpoczywaj ile i kiedy tylko mozesz. Zdjecia cudne i widac ze humory dopisywaly :-). A jesli chodzi o syna... od przybytku glowa boli ? :-D :-D Po 🌻 dla reszty pan ! U nas pogoda cudna :-) : 27°C i bezchmurne niebo, szkoda siedziec w domu wiec szybciutko na chwilke nad rzeke idziemy, bo M znow dzisiaj wieczorem jedzie :-(...Ale za to pozniej 4 dni wolnego wiec bedziemy sie byczyc :-P... tym bardziej ze pogoda ma sie utrzymac od wtorku :-) Milego popoludnia dla wszystkich ! 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko 🌼 piszesz - masz 🌼 Halina: Pochodzenie: polskie Znaczenie imienia: ? Liczba dla imienia: 7 Znak zodiaku: Panna i Koziorożec Planeta: Księżyc i Saturn Imieniny obchodzi: 1 Lipca Imię Halina, chociaż nie słowiańskie, powstało w Polsce i jest używane głównie w naszym kraju. Prawdopodobnie powstało jako odmiana imienia Helena, może pod wpływem Aliny czyli Adeliny. Sławę zyskało za sprawą opery "Halka" Moniuszki ze słowami Wolskiego. Wszyscy znamy słowa arii Jontka: "Hej, Halino, hej, jedyna". Widocznie twórcy opery znaleźli imię, które brzmiało wystarczająco egzotycznie jak na mieszkankę mało wówczas znanego i dzikiego Podhala. Liczbą imienia Halina jest siedem, liczba wiedzy, tajemnic i intelektu. I rzeczywiście, Haliny mają zwykle wiele zdrowego rozsądku, nie podejmują pochopnie decyzji, zwykle chętnie biorą udział w szczegółowych dyskusjach, a także korzystają z rad wielkiego grona doświadczonych przyjaciółek. Zachowują zdrowy dystans wobec wszelkich sensacji i nagłych wydarzeń, rzadko dają się ponieść nastrojom chwili i porywom entuzjazmu. Mają w zwyczaju działać powoli, z namysłem, ale skutecznie. Zwykle są nad wiek poważne. Pociąga je wiedza, gruntowne wykształcenie i często zostają specjalistkami w poszukiwanych zawodach. Częste wśród Halin jest nieprzeciętne zamiłowanie do porządku, do tego, by postępować według planu. Ich mieszkania i ogródki urządzone są metodycznie; od razu widać, do czego służy każde miejsce i każdy mebel. Choć za młodu, gdy brakuje im jeszcze doświadczenia i obycia, Haliny sprawiają wrażenie istot słabych i wiotkich, to jednak obdarzone są konsekwencją i idą przez życie w dobrze określonym kierunku. Dlatego w gronie rodziny, w małżeństwie, z roku na rok wychodzą na prowadzenie i stopniowo ze skromnych "szyj" awansują do roli prawdziwych "głów". Podobnie jest w ich karierze zawodowej: często mija sporo czasu, zanim Halina w pełni przekona się do swojej wartości i zauważy, że potrafi wszystko to, co inni, tyle, że lepiej. Imię Halina z natury jest najbardziej odpowiednie dla znaków Panny i Koziorożca. Podkreśla ich wytrwałość oraz dobre rozeznanie w sprawach konkretnych i materialnych. Odpowiednie jest również dla Skorpiona, Raka i Ryb, może jeszcze dla Byka, Wagi i Bliźniąt, mniej zaś dla Barana, Lwa, Wodnika i Strzelca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze szampan sie leje !!!! ;) ja tez sie pisze, plis Witam drogie, wspaniale Panie. Jestem troszke zapracowana, dlatego nie zagladam, nawet internetu nie wlaczam, zeby sie nie rozpraszac :( jak tylko sie to wszystko skonczy, wroce :) narazie duze i sloneczne 😘 dla wszystkich p.s. Ewanisiu, dzieki za fotki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O co widzę rozpusta szampan w biały dzień :P Stawiam kolejne butelki,żeby nie było przestoju ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowie przy budowie naszego topiku,oby nam sił i ochoty wystarczyło na pisanie :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka mi przypomniala Aerosmith ;-) i wlaczlam sobie \"Armagedon\" :-)... dla samej sciezki dzwiekowej :-)... wiec juz teraz Wam tylko \"dobranoc\" powiem ... 😘 Spokojnych Snow 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No byla bym sklamala ;-)... nie tylko dla sciezki dzwiekowej ale i dla Bruce\'a :-P... Buziaczki !! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj ja otwieram bal :-)... 😘 Dzis wwczesniej na nogach, pomimo dnia wolnego bo wlasnie przed chwila dzwonil M.... Wsciekla na niego bylam, bo chcialam sobie pospac 😠, ale mi szybciutko przeszlo ;-)... JEDZIEMY NA WE DO MOJEJ PSIAPSIOLY !!!! Z tej okazjii dobra kawke wszystkim stawiam... z koniaczkiem czyli ... hiszpanskie \"carrachilio\" (nie pamietam jak sie to pisze ;-)) MILEGO DZONKA dla wszystkich i po 🌻 dla kazdej z Was ! Jestem na podgladzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Rebeko 🌼 ... dzień dobry wszystkim 🌼 🌼 Rebeko -aż bije od Ciebie radością 👄 A ja dziś dostawiam potężny kawał sernika - starczy dla wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - dzieki za serniczek 😘 Nawet nie masz pojecia jak sie ciesze :-), bo juz myslalam ze bedziemy te 4 dni w domu siedziec, a tu taka niespodzinka :-) Pranie na szybko wlaczylam i ciekawa tylko jestem czy mi ciuszki wyschna... Musze choc troszke dom ogarnac, obiadek przygotowac i spakowac kilka rzeczy bo M wpadnie do domu ok 14.00 i trzeba bedzie szybciutko sie zbierac zeby na wieczor zajechac ... YUPI !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry rozpusty ciąg dalszy hi,hi,hi.........kawa i sernik mniam:) Rebeko zazdroszczę tych wojaży ;) Kaszubko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Oj ,ale zjadłabym serniczka....z braku prawdziwego musze zadowolic sie wirtualnym,jedna zalete ma na pewno,mozna jesc do woli i nie ma nic na bioderkach :)... Ale na takie prawdziwe ciasto chyba tez sie dzisiaj skusze... Szampana nie udało mi sie napic,ale poszukam po katach a nuz gdzies jeszcze cos w butelce zostało...:P Kaszubko ...dzieki za Szreka i stronke ...chwilowo musze dokonczyc papierki,ale jak tylko bede miała chwilke to na pewno zajrze.. Rebeko...jak tak ładnie u Was i pogoda :) dopisuje to pranie pewnie Ci wyschnie,a jak nie to włozych do nylonbojtla(hi,hi,pewnie sie domyslisz o czym mowie) i u kolezanki dosuszysz.... Ewanisiu...dzieki za fotki i mam tylko nadzieje ,ze kiedys sobie zrobimy podobne ...a tak ogolnie to nie przemeczaj sie bo zdrowie tylko jedno...odpoczywaj ile wlezie ... Dea...czekamy i dobrze ,ze pamietasz ,całuski dla Myszki... Dobra pedze teraz dalej do tych papierkow ,bo M juz zaczał i lepiej mu potowarzysze,zeby potem nie poprawiac:P 👄 dla wsiech...jak mi sie uda to bede zagladac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pranie sie suszy, domek w miare OK, teraz ide cos ze soba zrobic... przede wszystkim trzeba sie uczesac ;-)... hihihi dobrze ze tu nie ma kamery bo od rana rozczochrana jak Nie-Boskie stwozenie chodze :-D :-D Ale najpierw jeszcze moze by tak dymka ...? Kaszubko, Ewanisia, Dea ...? Na balkon zapraszam :-). Niepalace panie tez moze dolacza ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - zderzenie czolowe :-D. No jasne ze wiem co to nylonbojtel :-D Wesola - mozemy cie zabrac, jakbys miala ochote :-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko - na taras juz nie zdążę, bo wyruszam na działkę - odezwę sie po powrocie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoła nylonbojtel to woreczek plastikowy... Rebeko....to ja sie tez zabiore..tylko spakuje aktentasze i nectasze...:D...jak tak dalej pojdzie to moze zamowmimy autobus i pojedziemy hurtem do tej Twojej kolezanki,kazda wezmie wałówke,jakąś flaszke i zabawa jak sie patrzy...ale by fajnie było... Pewno by sie Twoja kumpela zdziwiła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×