Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Kaszubko...ja jak pierwszy raz robiłam sobie blond,to pani fryzjerka ,az siadla i powiedziała,ze za nic nie mam otwierac oczu,....ale otworzyłam i przezyłam szok....zamiast blondu miałam piekny rażący pomarancz...:) Ale od fryzjera wyszłam w koncu jako blondynka....od tego czasu ,zeby sobie zrobic blond potrzebuje bardzo silna farbe... A taka reklamę tez dostałam ,ale nie sprawdzałam konkretów... Na teraz sie pozegnam ...ale wieczorem na pewno zajrze...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - przeczytalam :-) Ja tez wysypiam sie w sobote i trudno mnie spedzic w ten dzien z lozka przed poludniem :-D. Jestem typowym przykladem wspolczesnej mlodziezy ...? :-D :-D :-D. I zawsze mowilam ze nie powinno sie zaczynac pracy przed 9.00 :-D :-D :-D. Wyprzedzilam naukowcow !!!!:-D :-D :-D Wiec teraz, zeby sie nie przemeczac ;-), ide sobie :-P... Zakupy, moze jakas sympatyczna kolacja :-P... i postaram sie do Was zagladnac wieczorkiem :-) Duza 😘 dla wszystkich !!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wieczorkiem...melduje sie ....musze jeszcze przeczytac i zaraz bede,acha jeszcze pojde po szampana ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja z szampanem ,a tu nikogo....sama mam pic?....HALLLO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu - trochę za cicho wołałaś... ale usłyszałam... hihihihihi :D Dostawiam jeszcze następnego szampana - nie mylić z szamponem... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie melduje :-) Po kolacji zostalo winko... moge poczestowac ;-) I kupilam piwko dla Kaszubki i Rybki ... i wszystkich innych ktore lubia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co... sama zostalam :-( ...? Wracajcie, pliz, ja juz bede grzeczna !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko 🌼 👄 - jesteś kochana ❤️ - pamiętasz, że piwo najbardziej lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No troszke sie naczekałam,ale po starej znajopmosci - wybacze :P... Rebeko....a masz moze reedsa,bo jakos mi ten szampan nie podchodzi...jak zakupy? Kaszubko....poznajesz sie w lusterku?...A ogolnie ,to zadowolona jestes z nowej fryzurki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W oczekiwaniu na Was poczytałam sobie inne topiki na kafe i sie troszke posmiałam,a w ogole to nasz mi sie z nich wszystkich najbardziej podoba :P....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu - mi się ta fryzurka podoba - mam dobrze obcięte włosy [zawsze chodzę do tej samej mlodziutkiej fryzjerki]... loczków nie ma [postarzają tylko] -i niech włosy odpoczną,,, a poza tym tak jest wygodniej dla mnie.... no i mój ulubiony kolor - zawsze ten sam od wielu lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zajrzyjcie za chwilke na poczte ...cosik posle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie Kaszubko ;-) - moze dlatego ze okurat poszlam po szklanki na piwo. Ania - zakupy sie udaly... oczywiscie jak na moj gust wydalismy raz wiecej nie powinnismy... no ale w zeszly WE nie bylismy na zakupach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - tu nie ma redsa :-O, bo bym Ci napewno kupila.... ale mam Martini i Campari... skisisz sie :-) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro po południu mają byc w moim ogródku przyszli teściowie Piotrka.... niby jestem spokojna - ale zawsze coś wynajduje do denerwowania się - a to czy będzie ciepło i czy będzie słoneczko... a to czy misie spodobają.... a to czy ja sie im spodobam... tego a to - jest cholernie dużo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko....o ile mnie pamiec nie myli to niedawno zaoszczedziłas 200 euro ,to najwyzszy czas je wydac:P Kaszubko...ja licze ,ze jednak zrobisz jaks fotke w nowej fryzurce,a tym bardziej jak Ci sie podoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - dobrze ze jestam po kolacji bo chyba znow bym miala problem z klawiaturka :-P... Marzy mi sie takie ognisko z duszonkami, kielbaska i ... piwkiem. To jedyna okazja przy ktorej napije sie chetnie piwa :-) A z M to niezly Ian Mosley :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko...a to juz teraz wiemy czemu ,tak pedziłąs do tego fryzjera hi,hi... masz racje trzeba sie pokazac od jak najlepszej strony :D...i spokojnie na pewno wszystko sie ułozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - nie martw sie, bedzie dobrze... W koncu wszystkim chyba zalezy na tym zeby wszystko bylo OK. Rodzice przyszlej synowej maja psa ? Bo to jedyny mozliwy konflikt jeki widze : psotka i ich piesek ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrz, Ania, nie pomyslalam o tym, ale masz racje ;-)... to dlatego Nasza Kaszubka po fryzjarach lata 😘 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko...a co to te duszonki,bo jakos nie kojarze...(pewno po szampanie hi,hi...:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawa gdzie Wesola... tak sie dopominala o bibke dzis wieczorem, a teraz jej nie ma !!! Skandal !!! :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - duszonki to po "naszemu" duzy gar, pokrojonych w plasterki ziemniakow poprzekladanych boczkiem, kielbasa, marchewka, cebula i nie wiem czym jeszcze... Piecze sie to szczelnie zamkniete (wieko przykryte darnia) w zarze ogniska, powolutku zeby sie nie przypalilo tylko wlasnie "dusilo"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko ....ja to po sobie wiem,ze zawsze przed wizyta staram sie poprawic ,co sie da z wygladem...chociaz ostatnio nie na wiele sie to przydaje...ale staram sie ludzi nie straszyc:). M w domciu...czy sama? A jak przygotowania do remontu łazienki,bedziecie sami remontowac czy jakis"fachowiec"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... ale i tak sie zawsze przypali i wlasnie najlepsze sa te przypalone z dna.... A ten wytopiony boczek to ambrozja (bo na nektar za geste :-P) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziasiaj M w domciu... znalazl cos ciekawego w okienku i co chwile slysze glosne "hihihi" ;-)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za wytłumaczenie ....teraz mi ślinka cieknie :(...jeszcze takiego czegos nie jadłam,ale po opisie poznaje ,ze palce lizać... Lepiej zmieńmy temat na mniej kulinarny,bo bede musiała do lodowki zajrzec,a niestety pełna ... A co do Wesołej....pewnie to machanie ja wykonczyło i musiała sie polozyc....a moze jeszcze zajrzy? W koncu noc jeszcze młoda :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A lazienke zlecimy jednak fachowcowi... nie chce sie pozniej wkurzac przez nastepne 10 lat ze nie jest zrobione tak jak bym chciala... tyle ze chyba sie odwlecze... bo ten WE w Niemczech byl nieplanowany ... i niestety : albo rybki, albo akwarium ;-) :-P. osobiscie wole udany WE nie najpiekniejsza lazienke :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×