Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Lista obecnosci podpisana :-).... musze chociaz zobaczyc co sie dzialo przez ostatnie 4 dni ;-)... 😘 MILEGO SLONECZNEGO DNIA 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! To jak wszystkie podpisujecie te liste ,to ja tez... Dzisiaj do kawy dokładam pyszne ciasta,przywiozłam troszke ze chrzcin....Jest jabłecznik,takie cosik z kokosem i jabłkiem, i trzykolorowe ptasie mleczko z galareką...tort tez był ,ale niestety juz nie ma... Rebeko...wiesz ,ze mamy podobne widoki...tyle ,ze u mnie nie ma takich wierzowcow,ale woda,krzewy i łabędzie takie same...A czemu tylko 3 dni do pracy,jest jakies swieto o ktorym nie wiem? Rudamaxi...ja akurat jestem podobnego zdania,poki chęci i ochoty to sie ucz... Kaszubko...u Ciebie goscie ...a ja wczoraj w goscienie...jesli tak to mozna nazwac....bo szczrze powiedziawszy to wczorajsze chrzciny przesiedziałam w kuchni...robiłam za kucharke i dopiero ok 17.30 klapnełam na kawke...ale nie załuję... Moj M teraz u dentysty i jak tylko wroci jedziemy do siostry pozbierac sprzety,takze długo dzis z Wami nie posiedze ,ale na razie jestem :) Zycze miłego dzionka i posyłam po 🌻 i 👄...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysiu
Polecam serial"Gotowe na wszystko"-przyjaźń filmowa,można się dużo nauczyc,wpleśc w swoje życie.A tu co?Nigdy nie sprawdzicie się w realnym życiu...Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesola - \"kiedys w koncu zaswieci sloneczko\" :-D :-D Ania - trzykolorowe ptasie mleczko porywam... zanim zniknie z talezyka :-) Nie wiem jak to jest u Was ale tutaj 8.05 jest wolny, 9.05 zamykaja firme(przymusowe wolne :-)) i 12.05 tez jest swieto :-)... wiec przedemna 3 (juz teraz niecale :-) ) dni pracy i pozniej 5 dni \"laby\" :-) A teraz pora na tarasik :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko...no qurcze...a u mnie wszystkie te dni do pracy...:(...szczerze powiem ,ze troszke zazdroszcze ,ale mimo wszystko zycze miłego wypoczynku...mam nadzieje,ze od nas nie bedziesz odpoczywac;) Rybko...skromnie ...ale tresciwie:P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko 🌻 cierpię na chroniczny brak czasu. Na domiar zego jestem pociągająca i gorąca. O jak ja Ci zadroszczę wtego wolnego. Już bym cchiała żeby byo po komunii i spokój spokoj .... Dzieciaki wywieźliśmy na długi we na wiochę. A wczoraj przywieźliśmy już te harpie i zaczął się młyn. A była taka cisza :) Może jestem wyrodną ale cieszyłam się z ich nieobecności. Trochę popracowałam ale i nie omieszkałam lenić się. Wieczorki spędzaliśmy z mężem sącząc to i owo. Było superowsko, nie powtórzy się to już tak prędko. A teraz lecę do kuchenki bo mnie woła bulgotaniem wody na makaron i rosołu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysiu
"rybko 69"dzięki!Twoja odpowiedź mówi o Tobie baaardzo dużo.Zauważ,że to nie był atak z mojej strony...Mam nadzieję,że "koleżanki"wezmą to pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - bede dopoczywac... ale nie od Was... i Wam tez nie dam od siebie odpoczac :-P :-D :-D. Gdybym mogla to przyjechala bym do Ciebie... dac Ci zmiane zbys sobie mogla gdzies pojechac na kilka dni ... 😘 Rybko - tam od razu wyrodna ;-)... kazdemu sie nalezy troszke spokoju, odpoczynku i samotnosci we dwoje ;-) od czasu do czasu. Kiedy ta komunia ? Zalapie sie na talez rosolku :-) ? Przed chwila dzwonil hydraulik... musze wziasc wolne w srode po poludniu bo przyjdzie .... obejrzec kaloryfer :-O... a kiedy wymiana ? Znow bede musiala wziasc wolne :-O ? Ratunku !!! Ja juz nie mam urlopu !!! A nasza opinia juz jest wyrobiona od dawna... :-)... i tak latwo jej nie zmienimy :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K to był atak na pentagon. Też dobry film o tym zrobiono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co jest :-( !? Co tu tak pusto :-( !!? Popoludniowa kawa czeka : \\_/\\_/\\_/\\_/ ... moze kogos zwabi :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już jestem - dopiero wróciłam z ogródku - tam tak ciepło..... :D :D :D i leniwie, a czas płynie szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrociłam ...ale nie na długo...bo dzisiaj moja kolej odebrac dzieciaki z basenu a poza tym moja cora juz wisi mi nad głową w oczekiwaniu na kompa...;) Rebeko...a nie umie ten hydraulik przyjsc w czasie Twojego wolnego... A i chyba jakas telepatia zadziałala,bo tak sobie właśnie myslałąm ,ze skoro masz tyle wolnego to moze bys przyjechała...nie musiałabys nawet na zamiane od pomogłabys mi w pracy i szybciej bym miała wolne i potem mogłybysmy sobie odpoczywac razem.. Och marzenia....fajna rzecz:) Kaszubko...u mnie ogródek jakos nigdy sie z leniuchowaniem nie kojarzył;) Wesoła 🖐️ Ok kompa przekazuje latorosli i prawdopodobnie dopiero jutro zajrze....takze zycze miłej reszty dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo - ja nigdy o tej porze nie leniuchowałam w ogródku - ale od trzech lat... wiadomo.... nic nie mogę zrobić... tylko podsuwam pomysły. Zawsze było do pielenia, siania, przesadzania.... teraz nie lubie tam być... siedzę tylko bezczynnie i diabli mnie biorą... wracam z ogrodu wściekła - a nie potrafię mężowi wytłumaczyć, że to juz mnie cieszy. W tym roku zmniejszylismy do minimum grządki, aby było jak najmniej do roboty. Dla jednej osoby i tak sporo zostało. Wolę, gdy ruszamy na zakupy - tu mam chociaż kontakt z ludźmi - na działkach niezbyt... i o czym mam z nimi rozmawiac -zawsze pytają o to samo - jakby oczu nie mieli - nie zdają sobie sprawy, że mnie te pytania tylko dobijają. Koniec rozczulania... bo się jeszcze rozryczę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *_* *_*
Krzysiu,wystarczyło o tym powiedzieć żonie,a nie pisać na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rebaka72
Ale mi dali do wiwatu :-O, prawie cale popoludnie ciezko przepracowalam :-P... ale za to czas szbko zlecial :-). Teraz juz do domu lece :-)... moze uda mi sie do Was zagladnac na chwilke wieczorem ! Duza 😘 dla wszystkich !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem po pracy padnięta i nadal szalenie pociągająca. Łeb mnie zaczyna boleć. Rebeko komuinię mam 11 maja. A na rosołek zapraszam. Teraz zyczę Wam spokojnego miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wieczorem... ale dlugo miejsca dzis nie zagrzeje, bo dobry film leci :-) Milego wieczoru dla wszystkich ! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane❤️ ...tylko sie przywitam :D ..bo jak wiecie mielismy spotkanie z kolezanka z sasiedniego topiku ..bylo swietnie dwa dni super zabawy ..sa fotki ,nawet filmy ..ale o tym napisze jutro ..dzis tylko 🖐️..i zycze milej nocy albo jak kto woli wieczru ..pa,pa jutro wczesniej wstaje a przydalby sie jeszcze jeden dzien wolnego;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dzień dobry 🌼 Dziś wędruje na stolik czekoladowa kawa + świeże bułeczki i dżem wisniowy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie na posterunku, porywam kawe i buleczki (dzieki Kaszubko !) i uciekam na zebranie :-O... Duza 😘 dla wszystkich pan i MILEGO DNIA !! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×