Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Rybko widze ,ze z ciebie wierna osobka...cały czas tylko piscik :0...ale jak lubisz to czemu by nie?... Sorki...ale własnie jacys ludzie przyszli kupic jałowke i musiałąm chwilke pogadac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka ..tak wszyscy raczej uwazaja ze my z Niemcami przegramy..ale roznie bywa..:D Rybko ..dopiero obejrzalam fotki ..no no ..a piesek wyglada lekko jak sztuczny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisiu...tez nie nadazam...a ja tez lubie włochow ,ale jeszcze bardziej hiszpanow... R...niestety Beretka ,za stara...co nie znaczy ,ze nie jest urodziwa...:) Amarylis ja po wszelkich trunkach czerwienieje i nie tylko na buzi,ale i na szyji...mam to po mamie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amarylis ciekawa muzyczka...po mojej mamie pewno nie odziedziczyłas hi,hi... masz juz to oczko wodne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amarylis...ja przy takich piosenkach bawiłam sie na dyskotekach...to były czasy hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amarylis -wymieniaj :-D Jastem zalamana bo franki nie transmituja w ta niedziele Formuly1 :-( :-O... Zamiast tego bedzie mecz ... Austra - Chorwacja :-O... Nie powiem gdzie mam mecz, bo nie chce sie wyrazac !!! Chyba bedziemy musieli jachac do rodzicow zeby na satelicie poogladac :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
R...rozne rzeczy moga stac :)...oj np. pusta szklanka...skonczyła mi sie herbata :( Amarylis...u mnie wybieraja zwir w okolicy ,to mozesz przyjechac po kamienie,jest całe mnostwo... Ewanisiu...ja mysle ,ze kiedys na pewno wygramy,tyle ze nie wiem czy tego dnia dozyje...ale wiesz nadzieja umiera ostatnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amarylis -"Boys" to jets hit u nas w pracy !! Nawet sie smialismy ze zaczniemy teledysk integrowac do programow instalacyjnych ... wtedy nikt by cie nie wykrecal od roboty, i chyba nawet by sie bili o to kto ma instalowac :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
R...niegrzeczne franki:O,jak oni moga Ci cos takiego zrobić hi,hi...a jak tam kaloryfer u mamy...moze 2w 1 ...sprawdzisz kaloryfer i obejrzysz formułe.. Amarylis...chłopcy Ci sie marzą? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - kaloryfer ... stoi :-P :-D :-D... powiedzieli ze wymienia dopiero kolo lipca... maja duzo pracu, biedaki :-D. No ale sezon grzewczy daleko... nie pali sie, chyba zdaza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
R...ja juz nawet sama herbata sie zadowole,bo jadłam wedzony ser i mnie suszy...chyba skocze po jakas wode...przy okazji zapedze syna do lozka...ale to mi tylko sekunde zajmie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amarylis - Perfect jest perfect !! Ide po winko :-) ... Ma jednak cos znalazl ;-)... siedzi grzecznie i nie marudzi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez lubie jak mężczyzna siedzi i nie marudzi;):D............... masz racje z tym perfectem.....można słuchac godzinami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
R...a moze sie przewrocił,skad wiesz ?Jedz obejrzec hi,hi...A Twoj maz tez taki" fan" Formuły? Amarylis..u Was tez zwir wydobywaja?,bo u mnie to same dziury dookoła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moge juz posłuchac piosenek...bo moje niegrzeczne dzieci gdzies wyniosły słuchawki,a oba juz w łożeczkach... Amarylis...pomarzyc to i lekarz nie zabroni....ja jednak wole pomarzyc o czyms innym...np.o swietym spokoju... R...jak cos znalazł to mu nie przeszkadzaj,niech tez ma troszke spokoju ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×