Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

witam Rebeka praca juz napisana ,promotor na 86 stron wywalil mi tylko jedno zdanie ale skad ja mialam wiedziec ;) ze w lutym zmienila sie tresc przytoczonego przeze mnie w pracy artykulu.teraz zakuwam do obrony i jest ciezko malej ida o zgrozo wszystkie czworki na raz:O Teraz mi pokibicujcie zwlaszcza 20 czerwca o 9.30 Kazda sciskam z osobna i po 😘-u przesylam Konradek dzisiaj poszedl pierwszy raz do szkoly po ospie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewanisia czyli tak jakbys to Ty piekla. Masz większy wkład ;) dzieki za przepis. Ja wciąż nie mogę się zabrać za pierogi z truskawkami, czasu mi brakuje rano a po powrocie z pracy nie bardzo mam siłę. Mąż mówi że nie pracuję ekonomicznie i tam daję z siebie wszystko a w domu padam na pyszczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Rybko ..pierogi z truskawkami ..tez bym zjadla ale robic mi sie niechce..chyba ze podrzucisz troszke..hihi..a co Twoj M taki wyrozumialy ...kuchnia tez jest meczaca .a ciasto w zupelnosci jest zasluga meza ..galaretka to zadna zasluga..hihi🌼 Rudamaxi ..trzymamy 20-ego za Ciebie kciuki..buziaki dla Konradka🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra kobiety zmykam na troszke mam spotkanie w sprawie pracy ..niedlugo wracam ..trzymajcie kciuki ..to dodatkowa prywatna ..ale zawsze cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry - podpisuje liste i zmykam :( na kilka dni 😭 Jade na szkolenie poza Londyn i az serce mi sie kraja bo juz tesknie za Myszka moja!!! Nigdy jeszcze jej nie zostawilam, nawet na jedna noc… bedzie w dobrych raczkach tatusia, ale wiecie jak to jest, mama zawsze najlepsza :) Kaszubko, gratulacje laptopa!!! Dopielas do celu! Rebeko, nie zapracuj sie. Niestety Grand Prix nie widzialam, milam troche do zrobienia w domciu, ale zaraz poczytam. Co do meczu, mowi sie trudno no i pilka jest okragla. Dla mnie przygoda pilkarska zaczyna sie dzisiaj wieczorem, Holandia - Wlochy! Bede juz w hotelu I mam nadzieje ogladac mecz w barze popijajac zimne piwko! ;) She, gratulacje! Rudamaxi, powodzenia! Wszystkim po duzym 😘 i duzo sloneczka zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę żebyście mi życzyły powodzenia, bo chyba dziś będę miała rozmowę z szefem. Przy przyjmowaniu się oznajmił, iż co 2 sobota wolna. Obecnioe koleżanka pełniąca funkcję kierowniczki ( charytatywnie ) twierdzi - \"to tak nie do końca \" kiedy jest potrzeba to się pracuje. Jeszcze nie usłyszałam - proszę od niej ani od niego. Zobaczymy co z wyniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wróciłam - czy chcę, czy nie chcę - muszę teraz już zostac w domu... ma to swoje dobre strony :D gdyż częściej zajrzę na topik. Wczoraj to był dla mnie inny świat - wędrówka po strasznie wielkim sklepie - takim mega markiecie....i oprócz laptopa kupiłam tylko parę bułek :D za dużo było innych rzeczy i w cenie bardzo podobnej jak w moim mieście. Najbardziej spodobał mi się sprzedawca tych komputerów - młody, przystojny i bardzo miły.... dzwoniłam do niego wcześniej - więc ledwo zjawiliśmy się u niego - od razu wiedział, że to właśnie ja i serdecznie przywitał... później dał nr telefonu, abym mogła do dzwonic w razie kłopotów z obsługą laptopa.... ocziwisye, że szybko to wykorzystałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaszubko pewnie bułek z truskawkami :P Lecę kochane pa miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! U mnie ciagle urwanie głowy i nie mam na nic czasu,takze tylko witam sie z Wami,zebyscie wiedziały ze zyje ,mysle o Was i jak tylko sie troszke wyrobie to zajrze na dłuzej...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam cala i zdrowa... ale strasznie rozleniwiona i rozespana ;-) :-D... a tu tyle pracy :-O. Widze ze truskawki dalej sie przewijaja jako watek glowny :-D... troszke mi latwiej bo w sobote w koncu zjadlam... nawet nie byly takie najgorsze, udalo mi sie w nich doszukac smaku truskawek :-) Rybko - powodzenia i nie daj sobie w kasze dmuchac ;-) !! Ewanisia - 😍 wszystkiego najlepszego i nieustajacej milosci na te papierowe gody 😍 :-) Trzymie kciuki za Ciebie i za syna :-) Rudamaxi - bedzie dobrze ! O kibicowaniu bede pamietac. A Wiki raz pocierpi i bedzie miala 4 z glowy. Duza 😘 dla Niej ! Dea 🌻 - napewno Ci ciezko ciezko, ale mimo to zycze udanego i wesolego szkolenia. mam nadzieje ze sie jeszcze pojawisz przed wakacjami ...? Dzis 2 mecze do ogladania... na pierwszy pewno nie zdaze ale drugi mur-beton bede ogladac... dobrze ze to ten ciekawszy. I jeszcze jedno bo ciagle zapominam... zaciekawilas mnie tym adwokatem... jak masz ochote to napisz cos wiecej ;-) ...? Ania 🌻 - ja tez mysle :-) Powodzenia zycze i wytrwalosci !!! Kaszubko - jak jestes w domu to moze wyskoczymy na taras ...? Cos do schrupania juz bylo to teraz dymka ...? Ktos dolaczy ... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pustka - nikogo nie ma... a więc idę też spac... jest bardzo gorąco.... Dobranoc ❤️ 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry przy kawie termometr wskazuje w tej chwili 50 stopni na balkonie. Miejsce bardzo nasłonecznione. W mieszkaniu mimo zamkniętych i zasłoniętych okien jest piekiełko. Pozdrawiam z piekła rodem - diablica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ❤️ Rybko 👄 swietna pogoda ..az milo sluchac..u mnie juz 19 na termometrze..🌼 Rebeko 👄 dziekuje bardzo ..wypilismy wczoraj szampana i niemoglam sie podniesc z lozka ...ah ale czego sie nierobi dla milosci:D ..dzieki za trzymanie kciukow...dostalam ta prace i dzis zaczynam ..wprawdzie raz w tygodniu ale zawsze cos 🌼 Dea 👄 milego szkolenia i przykro mi z powodu przegranej Twojej druzyny ...ale tzrymamy kciuki to dopiero poczatek..🌼 stawiam kolejna kawke i za niedlugo zmykam mmdo zobaczenia pozniej i milego dnia ... Kaszubko 👄 Annapo 👄 Wesola 👄 Rudamaxi 👄 She 👄 i dla reszty skladu 👄 i po 🌼 lista podpisana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewanisia 😘 super, gratuluję. Też muszę coś podłapać, jakąś dodatkową ale nie bardzo wiem co. Chałupnictwo to wyzysk. Wiem z autopsji. a tera cza soś pożytecznego zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 🖐️ ❤️ Już też podpisuję listę.... Ewanisio - w moim laptopie jest program Vista Home Basic.... musze na nowo wszystkiego się uczyc, szukac itp.... Powoli coś zaczynam.... chciałabym miec niektóre podobne programy jak w tamtym... teraz szukam metodą prób i błędów. Jednocześnie co chwilę wgrywają się aktualizacje, co utrudnia mi moje szperanie w Googlach. Mam na wesoło - nie nudzę się... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka - teraz chałupnictwo się nie opłaca - kiedyś tak.... pracowałam dla Cepelii i można było zarobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko ...dodatkowo to bede sprzatac ..ale dopiero dzis dogadam sie co do placy ...pozniej bede wiedziec..tez myslalam o chalupnictwie ale w sumie mnie interesuje cos z komputerem ...🌼 Kaszubko ..dlatego zmienilam Viste na Windowsa ..bo niema wszystkich potrzebnych programow do Windowsa ..zycze powodenia ..🌼 a teraz zostawiam was mile panie bo za 15 min mam byc na miejscu ..milego dzionka i tzrymajcie kciuki to ponoc bardzo zamozna i wybredna rodzina ..pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewanisia trzymam mocno. Ja miałam ochotę na aukcjach w internecie wystawiać coś. Nie bardzo wiem jak się za to zabrać. kaszubko tym bardzij że cepelia była renomowaną rękodzielniczą firmą, jedyną na polskim rynku bez konkurencji. Jestem w trakcie robienia pierogów z truskawkami. Moje młodsze dziecię przed wyjściem do szkoly pochlonęło ich co najmniej 10 szt. Przynajmniej wiem, że dobre. idę dalej lepić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W domu jest teraz 25 st. na dworze 27 i temperatura wciąż rośnie. Mąż pojechał po truskawki... wcześniej kupił śmietanę i jogurty.... Rybka - ja dla Cepelii robiłam na szydełku spódnice, bluzki, chusty, narzuty itp. Natomiast rozmaite serwetki zanosiłam do komisu..... też się opłacało. Zapraszam na następną kawę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaszubko toś Ty zdolna bestia :P ja pomykam do pracki. Wczoraj nie było szefa to i nie byo rozmowy. Może dziś. miłego popoludnia wsiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja dalej jak w ukropie...nawet nie czytam,bo nie mam kiedy...dzisiaj przyjechał jeszcze od szwagra brat i moze troszke pomoze,przynajmiej te naprawde ciezkie prace wykona,a le dla mnie to troszke dodatkowych zajec,bo i obiad trzeba konkretny i jakis deser ,potem jeszcze naszykowac spanie... pozdrawiam Was wszystkie i zycze kazdej z osobna milego dzionka...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane ❤️ wrocilam i jestem padnieta..ale o tym napisze wam pozniej ..teraz musze szybko jechac na zakupy i zrobic obiadek ..milej reszty dnia.. Rybko ..dzieki za te kciuki przydaly sie ..milej pracki a o aukcji pogadamy pozniej 🌼 Kaszubko ..jak bedziesz na tarasiku to zapal za mnie ..bo ja nawet czasu na dymka niemam ..a niepalilam 4 godz. 🌼 Wesola ...ja wystawiam lapke na kawke mrozona..🌼 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×