Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Witajcie moje kochane w sobotni śliczny poranek 🌼 ❤️ Stawiam wielki termos z kawą..... ooooo, jak pachnie..... a do tego torcik z truskawkami.... od tego nie przytyjecie :D Amarylis - głowa do góry..... pamiętaj, że marzenia się spełniają, tylko trzeba tego mocno chciec. :D Rybka i Ewanisia - u nas na ten kwiatek mówią "pałka".... a jaą ma nazwę botaniczną - tego nie wiem. Ma liście jak irysy [przez całe lato] a kwitnie zawsze o tej porze roku. Szybko dziś wstałam... powód jest... za kilka godzin będzie Piotrek,a potem grill w ogródku... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja tez witam!....przeciez nie bede gorsza...:) Przede mna dzien pełen wrazen i jak szczesliwie dotrwam do wieczora ,to moze zajrze... Corka juz na miejscu i nawet wysłała sms-a,ze wszystko ok...siedza na łące i słuchaja wystepow... Wczoraj przed wyjazdem przyjechała policja , sprawdziła autobus i kierowce,nie działał migacz ,ale naprawili na miejscu...pierwszy raz cos takiego mnie spotkało ,ale to dobrze...przynajmiej spokojniej sie czułam... ok zycze Wam wszystkim miłego dzionka ....🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze chyba sie nie otworzy.............chodziło mi o wiadomośc na onecie (pewnie w innych dziennikach też) o zgwałconej 14-latce..która jest w ciąży i chce ja usunąć........oraz o przeciwnikach aborcji................może wam sie uda przeczytac. Szlag człowieka może trafić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam week-end\"owo 😍 !! Zostalo jeszcze tego tociku z truskawkami ? To bardzo prosze, bo po obiedzie wlasnie z kawa usiadlam ;-) Kaszubko 🌻 - udanego grilla w milym towazystwie :-) Amarylis 🌻 - :-(... normalnie se jaja robia :-O Ania 🌻 - pelen milych wrazen, mam nadzieje :-) ...? Dla wszystkich nieobecnych i z gory usprawiedliwionych ;-) po 🌻 MILEGO POPOLUDNIA 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny no to jestem po pierwszym egzaminie z angielskiego:Poceny jeszcze nie mam ale zaliczone jest:P Jutro ciag dalszy nauki na uczelni amarylis🌻czytalam infoo tej zgwalconej i wiesz moim zdaniem tez nie powinna usuwać, tylko powinni jej zapewnić opiekę w czasie ciąży i w pologu, tyle małżenstw czeka na dzieci do adopcji,przecież nie musi je wychowywać. Dla mnie aborcja to też morderstwo-ale to jest moja osobista opinia-mam doniej prawo prawda?A 14-o letnia dziewczyna to juz nie takie dziecko, moja córka ma 15 lat i potrafie wczuć sie w sytuację i jeśli by ją cos takiego spotkało na pewno miałaby w nas oparcie i nie zgodzilibysmy sie na usuwanie ciąży. To tylko moje wyrazenie opinii,nie bierzcie tego za bardzo do siebie,ewentualnie mozecie sie już składac na moherowy berecik dla mnie;) pozdrawiam i dobranoc,na mnie juz czas:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ❤️ skladam podpis w trakcie meczu...milego wieczoru i buziaki dla wsiech...trzymam kciuki za wszystkich i za wszystko.. jak na razie to my kibicujemy i za malo czasu na pisanie .. 👄👄👄 bez wyjatku lista podpisana i usprawiedliwiona .:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Niedzielnie mile Panie ❤️ Rybko 👄 She 👄 trzymamy kciuki 🌼 Annapo 👄 milej wyprawy dla corci 🌼 Rebeko 👄 jak tam kibice we Francji? 🌼 Kaszubko 👄 Dea 👄 Wesola Aniu 👄 Rudamaxi 👄 Amarylis 👄 Goja 👄 BT👄 Ellisa 👄 wszystkim zycze milego dnia i stawiam kawke jesli ktos chetny rankiem... a my niemozemy juz sie doczekac wieczornego meczu...jedziemy teraz na mala wycieczke..hihii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 ❤️ Mam już laptopa - jestem pełna wrażeń... i zmęczona. Rozpiszę później - teraz ważniejszy jest odpoczynek. Za chwilę mecz - trzymam kciuki za Polaków. Do jutra 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kaszubko 😘 gratulacje. Czyli marzenia się jednak spełniają. She 🌻 ewanisia🌻 Annapo 🌻 Rebeka🌻 Dea 🌻 Wesola 🌻 Rudamaxi 🌻 Amarylis 🌻 Goja 🌻 bez t🌻 Ellisa 🌻 Kawa? Lecę zalać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Witajcie moje kochane..... co tak pusto? Stawiam na stoliczku kawę oraz listę obecności... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ❤️ Kaszubko 👄 Rybko 👄 Rebeko 👄 dobrze ze Kubica sie spisal :D 🌼 milego dzionka ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj byłam na wsi. Troch krotko bo kilka godzin. Niestety nie mogę soebie na więcej pozwolić. Za dawnyh czasów kiedy to ja nie pracowałam a córy jeszcze nie chodziły do szkoły przebywałam całe tygodnie na wisce u mojej cioci. Moje dzieci były od piatku. Tam przygarnęły kotkę sąsiadki. Podkarmialy ją i glaskały. Potem kot nie chciał odejść, upatrzył sobie jeden fotel i spał piszeczoch. Na mnie syczał ( mąż oczywiście nie podchodził, bo twierdzi, że kotów nie lubi. ( Hi, dobre a wychodząć do pracy daje mi buziaka i Mikę głaska po gowie. Mika spędza noce zqawsze na fotelu obok mnie ). Śliczna ta kotka trójkolorowa, tylko bardzo chuda i stąd jej imię - Deska. Modsza po powrocie stwierdziła iż kocha tamtą kotkę a nie Mikę. Nasza nie jest pieszczochem. Chyba mam dobrą krew, bom pogryziona paskudnie przez jakieś owadzicha. kolejna kawka i zmykam zrobić coś pożytecznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poniedzialkowo, slonecznie i radosnie 😍 Wesola 🌻 - byl grill ;-) ? She 🌻 - gratulacje i trzymie kciuki za nastepne :-) Ewanisia 🌻 - kibice oczywiscie wierza w swoja druzyne... ja tez postawilam na frankow ;-) A Robercik jest The Best !!! Rudamaxi 🌻 - jak Ci idzie pisanie ? Kaszubko - super !! Teraz juz nas nie opuscisz :-) Rybko 🌻 - zalej ta kawe, najlepiej takiego \"szatana\" bo dzisiaj nocka byla krotka ;-) :-D. I pilnuj tych ukaszen, moja mama przez taka glupote 3 tygodnie temu tak zaczela puchnac ze musiala jechac na pogotowie :-(... Bardzo mi sie podoba imie kota ;-) :-D My wczoraj zgodnie z planami pojechalismy do mieszkania rodzicow... i nie macie pojecia jak sie ciesze :-) !!! Nigdy bym sobie nie wybaczyla gdybym nie uslyszala Mazurka Dabrowskiego :-) !! Po wyscigu jeszcze wstaplismy \"na chwilke\" do znjomych... i w rezultacie do domu wrocilismy cos kolo 3.00... wiec nie mialam serca zeby Was o tej porze budzic :-P :-D. Dzis chodze na rzesach a w dodatku mam troszke pracy... no, moze troszke wiecej niz troszke :-O i jeszcze posiadowke po poludniu... mam nadziele ze nie zasne :-P... 😘 MILEGO DNIA DLA WSZYSTKICH 😘 i ....mam Was na oku :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko ..ja tez lubialam jezdzic do mojej babci na wioske..oh te czasy 🌼 Rebeko ..ciesze sie ze zwyciestwa Roberta 🌼 zajrzyjcie na poczte poslalam wam fotki ciasta ktore upiekl moj M ..musialam zrobic te fotki...ale bylo pyszne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia - wyglada smakowicie :-). Zostalo jeszcze czy wszystko zniknelo ? Kiedy dokladnie jest ta Wasz rocznica ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewanisia ciasto dostałam z twojej poczty, czy Twój wypiek? Poproszę o przepis. ( moje wyglądało bardzo podobnie. A wyglądało bardzo krotko )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko ..ciasta juz niema...hihii..kto by wytrzymal :D /a rocznice mamy dzisiaj 🌼 Rybko ...juz podaje przepis ..to od mamy M ... 8 jajek 2 szkl cukru 8 lyzek oleju z oliwek 2 szkl maki 1 czubata lyzka maki ziemniaczanej 2 lyzeczki proszku do pieczenia wszystkie skladniki po kolei mixowac i piec 40 min w temperaturze 175 do 180 stopni po ostudzeniu jak kto woli z roznymi owocami mozna podawac ..u nas bylo z truskawkami na to bita smietana i na koncu galaretka truskawkowa.. mniam ..smacznego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak,tak duza ..i Rybko ja tego niepieklam ale dogladalam i ja robilam galaretke ..teszta niemoja...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×