Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Ania - tez fan... ale po dwoch stronach barykady jestesmy : on kibicuje mercedowi (Kovalainen'owi) a ja Ferrari :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie nienadazam teraz za wami ;) ..synowi zgralam -Shrooms- M gra troche za glosno ..uciekam do kuchni ..mam swoj sposob na uciszenie ..cos niemoge sie dzis skupic..milego pisania ..wroce i poczytam pewnie jeszcze bedziecie..hihi.. 👄 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - nie draznij lwa :-P... dam mu narazie spokoj... dopoki siedzi grzecznie to ja moge posiedziec z Wami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amarylis...juz całkiem zgłupiałam po co Ci zwir?...do tego oczka?... Jednak bedziesz musiała sie tu wybrac,nie widze inaczej :D...zwir,kamienie a nawet i wode u mnie dostaniesz ile dusza zapragnie R...to moze tak wirtualnie tez sie napije...zostało tam tego "mojego" Martini?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
R...co by to była za frajda jakbyscie tym samym kibicowali?...u mnie tez podobnie,tyle ze maz z reguły tym lepszym kibicuje i dopiero jest wesoło?...jest sie o co pokłocic hi,hi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - u mnie Martini jest zawsze :-) Prosze : Y°... z oliwka ;-)... jak nie lubisz to mozesz wyrzucic ;-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo....:D :D :D.............z tym żwirem to żart.oczywiście że nie potrzebuję...............szukam tylko kamieni...i to ŁADNYCH;)............ Ewa Demarczyk - Groszki i róże Masz takie oczy zielone Zielone jak letni wiatr Zaczarowanych lasów I zaczarowanych malw Dla ciebie mały ogrodnik Zasadził groszków tysiąc W kapocie stracha na wróble Pragnął ci miłość przysiąc Więc z koszem groszków mały strach Pierwszy raz spojrzał ci w oczy O tysiąc więcej znalazł barw Niż wyśnił sobie w nocy I odtąd pod oknem twoim Zaczarowany kamienny Z bukietem groszków stoi Strach romantyczny wierny Masz takie usta czerwone Czerwone jak pożar zórz Zaczarowanych ranków I zaczarowanych róż Dla ciebie mały ogrodnik Posadził pnące róże Że tobą był urzeczony Pragnął cię nimi urzec I z róż naręczem przyszedł raz Prosić o jedno twe słowo Oślepił go twych oczu blask Milczałaś kolorowo I odtąd pod oknem twoim I groszki kwitną i róże Na modłę wiotkich powoi Pną się i pną po murze Masz takie usta czerwone Czerwone jak pożar zórz Zaczarowanych ranków I zaczarowanych róż Masz takie oczy zielone Zielone jak letni wiatr Zaczarowanych lasów I zaczarowanych malw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amarylis...no ladne kamienie to u mnie tylko w pierscionku,a tych Ci nie odstapie :D...co prawda za p.Demarczyk tak bardzo nie przepadam ,ale akurat te piosenke bardzo lubie... R...oliwke odłoze dla znajomego,bo niezbyt lubie,ale Martini pycha i bez oliwki...dzieki... Jejku ...oczy mi sie kleja ,a tu dopiero 23...musze po zapałki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
R...ja ogladam tylko pilke nozna i przezywam okropnie...zdaza mi sie nawet popłakac ze złosci... Piosenek jutro posłucham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko.......lubimy to samo:D....ciesze się.. MOje dzieci tez słuchaja podobnej muzyki.....więc ogólnie ..nie wchodzimy sobie w drogę................ Annapo.........szkoda:(:(........ale rozumiem;):D.......... jak ostro to ostro....................moje klimaty.............. http://daro34.wrzuta.pl/audio/44ZydsDqcn/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
R...jak ja bym tak zasneła...to jutro moja cora by mnie ze skory obdarła...:)...bardzo cieszy sie na ten wyjazd a ja mam troszke obaw,jak zwykle...nie lubie jak dzieci gdzies jada,boje sie zeby nic złego ich nie spotkało...to chyba wszystkie mamy tak maja... Otworze okno to moze swieze powietrze mi pomoze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - normalne ze sie troszke martwisz... ale corcia nie jedzie sama i bedzie pod dobra opieka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amarylis :D:D:D Rebeko..zupelnie ;) Annapo ..czy to jej pierwszy wyjazd .bo mam wrazenie ze to Ty jestes bardziej przejeta..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to chyba na koniec posyłam.............bo jutro mam wczesna pobudke....i dzień w samochodzie.. Trzymajcie sie................buziory.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×