Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Zasnelam na kanapie :-O :-D :-D... wiec teraz szybki prysznic i ... ide dalej spac :-)... meczacy dzien za mna. 😘 😍 😘 DOBRANOC 😘 😍 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dzień dobry moje śliczne 🌼 Stawiam kawę.... znów słoneczny dzionek.... szykuje się upał. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 wyruszam do mojej ukochanej biblioteki :D Odezwę się po powrocie...:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kaszubko 🌻 witaj. U mnie padalo w nocy i obecnie pogoda (;) senna, pochmurna. Wreszcie sie wyspalam. Slonce codziennie rankiem grzało mnie w nogi a dziś nie. goja 🌻 w celu wyjasnienia - nie pracuje w 5.10.15. Obecnie pracuję w małym, śmiesznym, śmierdzącym miejscu ( nie jest to szalet miejski :P ). Gdzie zimą zimno, a teraz ugotować się można. teraz zrobię śniadanko dla mojej pociechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w srodek ... tygodnia :-) Wyspalam sie za wszystie czasy ;-)... jakie to fajne uczucie :-) Kaszubko 🌻 - u mnie slonce ... i deszcz. Rownoczesnie :-D. Zapowiada sie meteorologicznie ciekawy dzionek ;-) Rybko (kwiat] - a dla nas sniadanko ...? :-P ;-) 😘 MILEGO DNIA 😘... ja sie dzisiaj \"bycze\" ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko - dostaniesz nowego 🌻... a ze licze po cichu na sniadanko, wiec jeszcze jeden 🌻 :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kochane❤️ wczorajszy dzien byl bardzo pracowity i meczacy ..wieczorkiem nawet nieogladalam zadnego filmu ..zasnelam jak kamien .. ja juz po pracy ale za dwie godzinki mam kolejne zadanie ...to juz prywatnie ...czekam na syna ..bo poszedl na egzamin z historii ..jeszcze kilka dni i wakacje po testach ... corka M pojechala wczoraj do Polski na tydzien ...hmmm..? (jeszcze nie koniec) a teraz sprzatanie i obiadek zycze kazdej z pan milego dzionka i posylam 👄 i po 🌼 bez wyjatku... Annapo 👄 Rebeka 👄 Kaszubka 👄 Dea 👄 Rybka 👄 She 👄 Wesola Aniu 👄 Goja 👄 Amarylis 👄 Rudamaxi 👄 Ellisa 👄 BT 👄 chyba nieominelam nikogo ..jesli tak to double 👄👄 ..kawke poranna proponuje i serniczka na zimno ...Pozdrawiam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia 🌻 - serniczek, mniam !!! Trzymie kciuka za syna :-)... dzisiaj moge :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka 🌼 oj niewidzialam, dzieki bardzo ...ja juz buszowalam w kuchni ...tez jestem ciekawa jak to wyjdzie ...z lektur jest zwolniony ale historia Anglii ...hmmm ..9-go lipca chlopcy jada do Wloch na wakacje a 10-go beda wyniki ...no to trzymamy kciuki ..za godzine mniej wiecej procentowo bedzie wiedzial ...🌼 Dea .🌼.slyszalam ze tez sie wybieracie na urlop w te same strony? oni leca na lotnisko do Pescara ..a wy? 🌼 aha..Rebeko ..co z waszym urlopikiem ..gdzie jedziecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek 🌻 slonko do nas dzisiaj dotarlo :) o upalach nie ma co na razie mowic, ale czlowiek juz sie lepiej czuje jak za oknem slonecznie! Na razie moje drogie panie, bo praca czeka a dzis straaasznie niewyspana jestem - mala buszowala w nocy :o duze 😘 dla kazdej z osobna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia - To czekam na nowinki :-) A co do moich wakacji to mozesz sobie poczytac (do wyboru po francusku, angielsku, niemiecku albo holendersku ;-) ) Juz sie nie moge doczekac :-)... dobrze mi to zrobi bo juz pare razy zlapalam sie na tym ze byle co mnie denerwuje, narzekam i latwo sie irytuje... nie lubie siebie takiej :-P http://www.ile-des-pecheurs.com/ Dea 🌻 - nie przepracuj sie ;-) :-D Na tarasik zapraszam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisiu, ja lece z mala 19go czerwca (juz sie nie moge doczekac!) do Forli. Ryanair tam lata i jest to akurat miasto gdzie mieszka moja rodzina :) Mama wypatruje nasz samolot z kuchni i dopiero wtedy wyjezdza po nas, na lotnisko doslownie 3 minuty jazdy!!!! Ja tez trzymam kciuki za powodzenie syna, jak bylam w jego wieku to histori nie lubilam (teraz wrecz uwielbiam). Czekacie na mistrzostwa? Rebeko, Wlochy sa w grupie z Francja… I znowu po przeciwnych stronach bedziemy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea - ale za to beda przynajmniej emocje ;-). I do cwierc wchodza 2 ekipy wiec moze wejda obie :-) U nas w pracy juz leca zaklady :-) ... wlasnie sie zastanawiam jakie podac wyniki... moze pomozecie ...:-P ? Holandia - Wlochy ? Czechy- Portugalia ? Holandia - Francja ? Szwecja - Hiszpania ? Francja -Wlochy ? Jakby co to podzielimy sie wygrana :-D A teraz rybka ;-) 😘 mnie wzywa ... wracam za godzinke... no, moze z malym hakiem :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko ...70% testu zaliczone ..tak twierdzi syn ..zobaczymy ..jego ulubione to przedmioty scisle ...z reszta radzi sobie slabiej ...ale pisal tez z polskiego ..testy zostaly wyslane gdzis tam do Londynu do sprawdzenia ...a co do waszego urlopu ..to bardzo tanio .i oczywiscie ladne miejsca..zazdroszcze wam ...🌼 Dea ..to bedziecie od siebie jakies 100km ...do Forli mieli za daleko ..a Ryanair lata rowniez do Pescara ...tez dobrze ..tzn; ze Twoj M zostaje? jak to? ..moja mama zmienila prace teraz pracuje w hotelu w Civitanowej ..dopiero trzeci dzien tam jest a narzeka na brak organizacji ze strony hotelu...nienalezy raczej do osob bojacych sie pracy...moje dzieci beda z moja siostra ...juz sie smieja ze sie zanudza ...ona jest taka troche przejeta matkowaniem ..a oni luzacy...oj niewiem jak to bedzie ..dzieki za trzymanie kciukow...Pozdrawiam 🌼 aha Rebeka ma racje nieprzepracowuj sie za bardzo.:D dobrze moje panie a teraz was zostawiam a ja lece do pracy ..syn jest to mi pomoze bedzie szybciej...do pozniej i milego dzionka ...nareszcie przestalo padac...sloneczko wychodzi... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha ..my tez czekamy na Euro ...jakie wyniki obstawiacie? Dea ..u nas to bedzie sie dzialo nie? ..slyszysz co oni tu mowia o meczach? pa,pa Rebeko ...smacznego 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 wróciłam..... i widzę, że zajmujecie się piłką... hihiihihi - to nie mój sport... ale.... gdy mąż zajmuje się oglądaniem meczów - ja mam więcej czasu dla siebie..... nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. 🌼 W bibliotece straciłam na pewien moment dobry humor..... przez jedno głupie babsko.... powiedziała między innymi, że skoro mąz mną się opiekuje, to powinnam byc mu wdzięczna i mam się cieszyc, że jestem obsługiwana.... dobre sobie.... zadałam jej kilka pytań - czy ona nigdy jeszcze nie potrzebowała pomocy innych... czy zawsze wtedy z pokorą przyjmowała ich pomoc..... czy nie ma ochoty zamienic się ze mną i byc na łasce i niełasce innych przez wiele, wiele dni, miesięcy... Ale jej się buzia otworzyła i zamilkła.... 🌼 książki wybrałam sobie super - między innymi wzięłam Chmielewskiej "Traktat o odchudzaniu"... dawno jej nie czytałam. O laptopie wiem już coraz więcej..... coraz bardziej zbliża się realizacja moich marzeń. Maciuś znów jest chory, a dopiero co dostawał antybiotyki, zastrzyki.... czekam na telefon od Ani... ciekawe co teraz lekarz jej powie... nie podoba mi się, że maluszek ostatnio tak często łapie rozmaite choróbska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko🌻 sałatka pomidorowa z serem żółtym i majonezem może być? Dziś bez czosnku, żby koleżanki nie stroniy ode mnie. A może kotlecika prosto z patelni z ziemniaczkami?Juz mam obiad gotowy. ewanisia czyli 2/3 sukcesu kaszubko \"2/3 sukcesu\" to też Chmielewskiej. Też była moją ulubioną autorką swego czasu. Jak i Colette. Przykre, ale głupich nie sieją. Chyba czas na mnie. Dziś już bez werwy idę do pracy. Coś mnie łamie w krzyżu. Chociaż pewnie się tam rozkręcę, tym bardziej pochlonie mnie praca, że mam męczącą koleżankę. Trochę hipochondryczka. Dziewczyny to miłego popoludnia, żeby humorek dopisywał i nikt nie był w stanie tego zmienić, żadne babsko, ani żaden chlop. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto wie co czują rybki? Czy one tęsknią? Co one czują, kiedy mówię, że ich nie lubię, że faworyzuję glonojada? Zdechła jedna i muszę oznajmić to mojej starszej córce. Wiem, że bardzo to przeżyje. Młodsza już płakała dziś zanim poszła do szkoły. Zdechła samica mieczyka i wiecie co, on cały czas był przy niej. A teraz w tym miejscu gdzie leżała w akwarium przebywa. Zaraz moja pociecha przyjdzie a ja wychodze do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszeczkę ziemi, troszeczkę słońca - Eleni Gdy słońce ześle na ziemię swój blask znów myśli me płyną od nieba do gwiazd gdy barwne kwiaty się chylą do rąk podnoszę do góry wzrok Tam w niebie wysokim jest dobro i zło podziwiam obłoki nim padnie z nich grom i szukam daremnie słów , które wziął wiatr i czego mi jeszcze brak Troszeczkę ziemi, troszeczkę słońca gdy dzień nie dzieli a noc nas łączy troszeczkę ziemi, troszeczkę serca tego pragniemy by piękniej żyć Troszeczkę ziemi, troszeczkę nieba bo chmur i cieni nam już nie trzeba Troszeczkę ziemi, troszeczkę słońca trochę nadziei i więcej nic Przyglądam się kwiatom i dobrze mi z tym dopóki trwa lato nie lękam się zim i chociaż jesienny powieje wnet wiatr odnajdę znów lata ślad Troszeczkę ziemi, troszeczkę słońca gdy dzień nie dzieli a noc nas łączy troszeczkę ziemi, troszeczkę serca tego pragniemy by piękniej żyć Troszeczkę ziemi, troszeczkę nieba bo chmur i cieni nam już nie trzeba Troszeczkę ziemi, troszeczkę słońca trochę nadziei i więcej nic To od lat jest moja pieśń , weź mój świat i w dłoniach nieś To od lat jest moja pieśń , weź mój świat i w dłoniach nieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko 🌼 jeden z moich zięciów zajmuje się rybkami... - spytam się córki...może coś wie na ten temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko, dobrze tej pani powiedzialas. Nie zdajemy sobie sprawy z sytuacji innych dopuki nie przejdziemy stu mil w ich butach (nie wiem skad znam takie powiedzenie…) i jeszcze wtedy nie zrozumiemy jej do konca. Bezczelna pani, jak mozna sobie pozwolic tak mowic! Co do pilki noznej to ja ogladam juz tylko mecze miedzynarodowe i to tez raczej podczas mistrzostw. No chyba ze gra AC Milan ;) Rebeko, no ciekawie bedzie, jestesmy w wg mnie najtrudniejszej grupie :o wszystko sie moze zdarzyc, wiec wynikow nie bede przewidywac. Tak samo jak nie chcialam myslec ze Wlochy wygraja mistrostwa swiata, zeby nie zapeszyc ;) Ale do telewizora bede przylepiona i fajnie ze bede tez we Wloszech (o ile beda oni jescze w turnieju) bo lubie atmosfere po wygranych meczach, ludzie na ulicach do poznej nocy, machanie flagami I ogolna lecz cywilizowana biba. Nie tak jak tu w UK, gdzie chlopy tylko sie upijaja do upadlego bez roznicy czy ich druzyna wygrala czy przegrala :o Ewanisiu, a co sie ma tu dziac? Nic nie slysze. Tzn, Anglia sie nie zakwalifikowala (z czego sie po kryjomu siesze) ale nie slyszalam o planach jakis wybrykow. Rybko, ojejku, nigdy bym nie powiedziala ze rybki moga tak reagowac. To tez Kreatury Boskie …. Z przepracowaniem sie nie ma ryzyka, tylko dzisiaj mi to wszystko wolniej idzie bo chodze na rzesach (juz po 4ech kawach jestem!) Wiec przepraszam za ewentualne literowki czy tez ortografowki …..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze bede musiala sama wytypowac wyniki :-P :-D... mam zajecie na popoludnie ;-) Ewanisia - to cool, moge puscic kcoiuka :-). Zostaly mu jeszcze jakies testy czy juz tylko czeka na wyniki ? Milego popoludnia :-). Kaszubko - u mnie tez Chmielewska \"na tapecie\" ... wlasnie czytam \"Zapalniczke\". A \"Traktat\" mi sie pododbal, uwialbiam ksiazki piasne w tym tonie. Trzymie kciuki za Twoje plany :-) i nie dawaj sie glupim babsztylom : wdziecznosc wdziecznoscia ale cieszyc to sie naprawde nie ma z czego... ludzie czasami sa okropni :-O Rybko - zjem na kolacje ;-). Mowie o salatce a nie o rybkach ... rybki to bardzo mile, czule i uczuciowe stwozonka ;-) :-D Mam nadzieje ze sie rozkrecilas i milo Ci sie pracuje :-) Dea - to ja Ci sie przyznam (po cichu :-) ) ze ja Frankom tez za dobrze nie zycze :-P ... troszke zbyt zarozumiali sa jak na moj gust ;-). A Wlochow bardzo lubie ;-) ... z zasady? przez nostalgie? ... diabli wiedza :-D... wiec oprocz Polakom im tez bede kibicowac :-). Popoludniowa kawka na stole : \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ ... ale moze Ty, Dea, juz wiecej nie pij ...? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko, no to swietnie! Bedziemy tym samym druzynom kibicowac!!!! nie, dla mnie kawy juz nie ... teraz jem sushi, czyli rybke, i teraz mi sie glupio zrobilo ... tylko ze to losos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 aja będę Wam kibicowac i mężowi.... hihihiihihi :D Zapraszam na tarasik.... wszystkie palące i wszystkie niepalące.... miejsca jest dośc .... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×