Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Dzień dobry 🌼 Znów wrócił internet - nie było go kilka godzin..... buuuuu. Rebeko ❤️ na wszystko w życiu musi byc odpowiedni czas - będziesz gotowa - będzie dziecko - nic na siłę!!!! She ❤️ będzie dobrze - jestem tego pewna. Ewanisio ❤️ trzymam kciuki, aby wszystko ułożyło Ci się pomyślnie. Rybko ❤️ mój mąż też pracował w różnych porach dnia i nocy - ciężko mi było..... jedna z moich córek ma również przeokropnie - jej mąż ma nienormowane godziny pracy.... U mnie dziś pada, siąpi..... buuuuu.... nie znoszę tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisze pisze i nagle mi sie stronka przestawila i wszystko wcielo ... 😡 Witam 🖐️🌻 She 😘 kciuki trzymam, wierze ze dobrze pojdzie, bo musi!!!! Kaszubko 😘 ja doczytalam konca, musze powiedziec ze to bardzo dluuugie opowiadanie... ale wychodzi jeszcze raz na to, ze lepiej miesz chlopa mlodszego ;) :p Rybko 😘 ojejku, ty weze lubisz? bleeee, no ale nie dyskutuje sie z gustami innych ;) Rebeko 😘 jak ja dobrze te docinki znam, tzn znalam. Ale na pewno twoja mama nie moze sie doczekac by byc babcia, i stad takie przycinki. Wiesz, w naturze burze tez sa potrzebne ;) Ewanisiu 😘 ciagle zabiegana, kochana. Mam nadzieje, ze wszystko dobrze, prawda? Dzis z domciu klikam, bo mala zakatarzona i troche goraczkowala w nocy, wiec dzis spedzamy dzien razem. Szkoda ze u nas szaro, buro, zimno i mokro ..... Na dobry dzien dla wszystkich 🌻😘🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea, Rebeko - to była tylko jedna ze 100 opowieści z "Dekamerona". A ta akurat opowiastka faktycznie wskazuje na to, że lepiej miec młodszego hihihihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaszubka🌻ja mam młodszego o całe 4 miesiące:P Dziewczyny, dzięki za wsparcie, tez w duchu myślę ze zaliczyłam, no przecież głupi ma zawsze szczęście no nie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She, no to chociaz z tej racji musisz miec zaliczone ;) :D:D:D:D A tak naprawde to szczerze podziwiam i nie wiem jak ty to kobieto robisz, praca, dom na glowie i jeszcze studia. Niesamowita jestes!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She, no tyz prowda... Ja natomiast wielki leniuch jestem, i ciagle tylko czekam az ktos mi da kopniaka w cztery litery. Czas na leniuchowanie zawsze mam ;) Jakos te fotki sie nie otwieraja ... nic, przesle na maile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - na kazdego przyjdzie jego kolej ;-) Dea 🌻 - pewnie ze potrzebne, ja sie i tak dziwie ze tak dlugo byl spokoj ;-). 😘 dla cukiereczka :-) She - tylko nie glupi :-P. Cso w tym jest... ja czesto odkladam sprawy \"na pozniej\" ale za to jak sie juz za to wezme ... to tylko wiory leca ;-) :-D :-D Wlasnie zaczyna padac :-(... no tak, zbliza sie pora obiadu :-O. Pod parasol na taras Was nie bede ciagla bo to watpliwa przyjemnosc... bedziemy zdrowsze ;-) :-)... a moze po poludniu bedzie lepiej ...? A moje QI mnie nie interesuje :-P... nie mam ambicji nalezec do Mensy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja swoje IQ znam - jest wystarczające jak dla mnie - przeciez wytrzymałam tyle lat z jednym facetem hihihihiihihi - to zbyt niskiego IQ nie mam :D Pada deszczyk.... mam dzis chłopa w domu..... i na dodatek on się nudzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko, jak ja nie cierpie jak moj M sie nudzi, wtedy gra mi na nerwach! Wlasnie cukiereczek zasnal sobie na wersalce i chrapie ... a ja poogladam sobie troche lodowki na necie. Ponoc IQ zmienia sie w zaleznosci od wieku i jak trenujemy nasz mozg. Ale ja tez nieciekawa jestem, jak dotad radze sobei dosc dobrze z tym co mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko, Dea - chlop w chlupie to jak wrzod na pupie :-D. Czasami ciezko zniesc... ale czasami fajnie jak ktos jest obok ;-) Troszke sie przejasnilo wiec uciekam na obiad... moze przebiegne miedzy kroplami :-P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Juz nawet zdążyłam zaliczyć fryzjera ;) Moje 2 starsze dziewczynki pojechały na zakupy a mlodsza na podwórku A wieczorem jediziemy she🌻 te czekam z utęskniniem. Pewnie bo Ty musisz poprawić na 5 jesli już. Dea 🌻 fotka mi się nie owtwiera :( A węże uwialbiam za ich majestatyczność. Ja prze internet kupiłam Aristona 2 metry wys :D Rebeko 🌻 do Castoramy to my bardziej jeździmy z dziećmi na lody i hotdogi. Podają wyśmienite w punkcie gastro tam. A przy okazji kupiliśmy dawno już upatrzony przeze mnie uchwyt do powiszenia żelazka, krajalnice ( szwagiereczce również ) i 2 lusterka ( żebym mogła podziwiać się :P hhihi a co, chociaż w ten sposób dowarościuję sie ). ewanisia 🌻 powodzenia! kaszubko🌻 u mnie to odwrotnie, mój facet ma wysokie IQ że ze mną wytrzymuje lata. Ale to chyba nie nazywa sie IQ to miłość. Moja modsza jest straszną psiarą i nagrodą dla niej jest że może wyprowadzać psy sąsiadów. Przed chwilą była z taką psinką - Mają w domu a mój kot uciekając mnie podrapał :( Mam na szyi ślady pazurków. Teraz żegnam miłe panie chyba do jutra bądź pojutra. Buźki 😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko 🌼 pisałam trochę zawile i bardziej na wesoło o tym IQ.... ale i tak jedno do drugiego cos ma - jeśli się mądrze kocha - to miłośc przetrwa lata..... a poniewaz to ja wciąż nasz związek łatam, ceruję, naprawiam [z przymrużeniem oka] to chyba aż taka głupia nie jestem hihihihiihi... a może jest odwrotnie..... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko, swietne te obrobki!!! Dzieki! 😘😘😘 to wszystko na Picassa sie robi? Zaraz przesle mojej mamie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea - tym razem nawet Picasa nie ruszyłam - wykorzystałam do tego trzy inne programy.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka - a moja Kotka nienawidzi innych kotów - i przed nimi ucieka... natomiast psów wcale sie nie boi... mało tego - rządzi nimi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko 🌻 - ja jak przyjezdzalam do moich SP dziadkow to pierwsze co robilam to biegalam po calym domu w poszukiwaniu kota i psa... i pozniej chodzlilam dumna jak paw :-P z kotem pod pacha (kot byl duzy a ja mala i jego tylne lapy ciagnely sie po podlodze :-D ) i z psem na sznurku :-D :-D. Oj, nielatwe zycie ze mna mialy :-D Ale najciekawsze bylo to, ze zwierzaki z podziwu godnym stiocyzmem znosily te moje zapedy dyktatorskie :-D :-D Naszej Ani juz nie bylo od 3 dni :-( ... to troszke do Niej niepodobne... :-( Wiecie co ? Slonce wyszlo :-) To moze by tak kawe w lapke i na taras wyskoczyl ...? Dea, Kaszubko ... co Wy na to ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko 🌼 no to biegiem na tarasik hihihiihihi :D Ja byłam nazywana "kocią mamą" , a żadnemu psu równiez nie przepuscjłam - każdego musiałam dotknąc, pogłaskac....do tej pory te zwierzaczki zaczepiam..... nie jest ważne jakiej sa wielkości - ważne, że mi ufają i dają sie pogłaskac . Faktycznie cos nie tak z Annapo - zawsze się pokazała choc na chwilkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
•’``’•,•’``’•,........,•’``’•,•’``’•, ’•,`’•,*,•’`,•’............’•,`’•,*,•’`,•’ .....`’•,,•’`.............. .`’•,,•’`.. …..............…,•’``’•,•’``’•, ...........…...…’•,`’•,*,•’`,•’ ..............……....`’•,,•’` …...…,•’``’•,•’``’•, …...…’•,`’•,*,•’`,•’ ...……....`’•,,•’` .,•’``’•,•’``’•, .’•,`’•,*,•’`,•’ .....`’•,,•’ Pozdrawiam........jak zwykle w biegu.... Szkoda,że już o mnie zapomniałyście:(:(........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amarylis 🌻 - no cos ty, chyba nikt nie zapomnial ;-) !!! Tylko juz gardlo boli od krzyczenia :-D. No i kazda tutaj wpada kiedy ma czas... i ochote :-P... Fajnie ze zagladasz choc od czasu do czasu... ale mam nadzieje ze w koncu znajdiesz chwilke zeby na tyleczku przysiasc ;-):-D :-D... i troszke z nami pogadac :-) Uciekam do domku slonka... zaplanowalam na dzisiaj rozmrazanie lodowki bo w zamrazalniku juz mam jedna bryle lodu :-O... moja lodowka-staruszka ma ponad 7 lat i jakos nie chce sie sama rozmrozic :-P... Dziekuje za mile towazystwo i zycze milego wieczoru dla wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amarylis 🌼 Rebeka pisze prawdę.... a ja jeszcze dodam, że Twoja poczta odrzuca moje @ .... tak samo poczta Goji robi..... więc, niestety, jest wielkie zero kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas burza :) mala zasnela a i ja bym sie z checia polozyla :o zobaczymy czy mi zrobi troche miejsca na wersalce? Do jutra kochane bo wieczor sie zbliza i zaraz za garki sie bede brala :( pa pa i dobrego wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pospałam - bite 2 godziny :D .... wciąż jeszcze ziewam..... to był i jest śpiący dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _VIKI_
rybka69 na 100 procent jestem pewna że ma niskie IQ.Wystarczy zadać kilka pytań.Już dawno to sprawdziłam.HIHI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaniam sie wieczorkiem :-) Zmeczylam lodowke :-) !!! Jak nowa :-) Teraz jeszcze trzeba by ja czyms zapakowac, bo jakies nedzne resztki sie w niej poniewieraja :-( ... ale to juz poczeka do jutra...albo i do pojutrza :-P. SPOKOJNYCH SNOW i DO JUTRA 😘 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawac spioszki !!! Poranna kawa i buleczki z czekolada na stole :-) MILEGO DNIA DLA WSZYSTKICH 😘 😍 🌻 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 no już wstałam hihihiihhi :D Tak głośno krzyczałas Rebeko ❤️ że musiałam oczy otworzyc..... ale jeszcze ziewam..... :D Kawa - to cudowny napój dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×