Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Kaszubko 🌻 - je tez bez kawy nie moge zyc :-) Rozumiem ze dzien senny (przynajmniej u mnie :-O) ale moze by chocîaz panie lapka pomachaly ... :-( ? Ja sie juz powolutku zaczynam martwic o niektore ... :-( No ale skoro jestesmy same to moze na male ploteczki wyskoczymy, hihihi... na tarasik ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To lecimy na tarasik - póki mam czas.... :D Mąż pojechał po następne zioła - wróci za godzinę.... W mieszkaniu obok [za scianą] trwa remont - słyszę dziś warkot wiertarki brrrr......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️🖐️ ja od dzisiaj kawy nie pije ..... zobaczymy ile to potrwa, narazie jeszcze nie zasnelam pod biurkiem :o Rebeko, toz to ty taka pracowita pszczolka, bzzzzzz duzo 🌻 ow i 😘 ow na dobry dzien!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jesze jedno viki vel na 100 ja przyjanmniej na 100 mam wlasnej roboty dzieci ... cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę spac - dobranoc 🌼 .... I jeszcze jedno - przestałam lubic pomarańcze - wolę jabłka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis szwagier z ksiazka siedzi a M daleko do domu :-(... a mnie wieczor uplynal pod znakiem Wesela : ogladalam film z wesela na ktorym bylismy we wrzesniu zeszlego roku.... troche sie posmialam :-D... Kaszubko - Kaszubka i Rap : to rozumiem ;-) :-D Na Ewaniasie czekamy, Rybke serdecznie pozdrawiamy ;-) i do snu uciekamy :-D... Wiec teraz juz Wam tylko \"DOBRANOC\" szepne ;-)... i do jutra 😘... Trzymajmy kciuki zeby juto byl lepszy dzien na kafe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 😍 !! Dzis Was nie budze krzykiem tylko zapachem kawy/herbaty/cacao ... ;-) i do tego croissany dokladam :-) MILEGO DNIA DLA WSZYSTKICH !! SHE - napsz zaraz jak bedziesz wiedziec, pliz , bo mam stressa :-P :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka🌻napisze na pewno, ale to dopiero pod wieczór bo po wyniki musze na uczelnie jechać dopiero na 16:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Trochę dziś chłodniej i mąz w chałupie siedzi - nie ma jak pisac - z niego wielka gaduła :D She - też czekam na wiadomośc o wynikach ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za pogoda!!! okolo 18 stopni, pada i wieje. U nas lato sie skonczylo przed rozpoczeciem sie :o dzisiaj marnie sie czuje, cos chyba zlapalam, gardlo cale \'narosniete\' i z nosa kapie... no i popijam kawke ;) dlugo bez niej nie wytrzymalam. Komu stawiac? buzki dla Pan i jesli macie to przeslijcie troszke promyczkow!!!! She, czekam z niecierpliwoscia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też co chwilę dziś popaduje.... więc nie mogę Tobie, Dea posłac słoneczka - szkoda. Zastanawia mnie, co się dzieje z Annapo - ostatnio się nie pokazuje - zaczynam sie martwic. Czas na tarasik i ploteczki - zapraszam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She 🌻 Kaszubko 🌻, Dea 🌻 - to odemnie dostaniecie promyczki ;-)bo u mnie dzisiaj slonka sporo :-) Na tarasik z Wami wyskocze... ale szybciutko, bo juz mnie na obiad ciagna :-P... glodomory :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż pomimo niezbyt fajnej pogody wyruszył na działkę - powiedział, że nie jest z cukru.... :D a więc dla mnie chwilka wytchnienia. Od dośc długiego czasu jesteśmy ze sobą 24 godziny na dobę - to bywa czasami męczące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesola 🌻 - nikt nie zna :-O... niestety :-( Kaszubko - mniam :-) Chodzcie szybko na taras :-) wlasnie ogladamy proby przed defilada 14 lipca : mirage, airbus\'y, helikoptery i inne latajace talatajstwa :-P jak na dloni :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - kolaze sliczne, dziekuje :-). Co to za swieto bylo ze tak pieknie statki udekorowane ? Uciekam do domu kochane 😍 ale wieczorem zagladne (o ile kafe pozwoli :-O) bo czekam przeciez na wazna wiadomosc :-P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Bardzo przepraszam ,za cisze ,ale nie mam szans nawet na chwilke zajrzec... latam po całych dniach po roznych urzedach ,pzu, laboratoriach i oprocz tego staram sie jeszcze jakos ciagnac normalne zycie...do tego zasypały mnie ogorki....i mielismy gosci... Dzis juz goscie pojechali do domu i wzieli ze soba nasze dzieci,takze sa szanse ,ze sie odezwe... Nawet nie daje rady poczytac....Mam nadzieje ze u Was wszystko dobrze i naprawde z reka na sercu obiecuje wkrotce zajrzec na dłuzej... 👄 dla wszystkich ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko - to słynny odpust Piotra i Pawła.. 29 czerwca....jedyny taki w Polsce. wtedy jest pielgrzymka morska... rybacy z półwyspu przypływają na kutrach do puckiego portu i tu odbywa sie msza..... w porcie na większym kutrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to już wszystko wiem;) Dziewczyny,dziękuje Wam bardzo za dobre fluidki i za kciuki, jestem na 6 semestrze. Z ostatniego egzaminu dostalam 4:D No to teraz mam już wakacje!!! pozdrawiam i częstuje piwkiem;) ZDRÓWKO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - to musi byc piekne wydarzenie :-) Ania 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 - te kwiatki to za te wszystkie dni kiedy Cie nie bylo :-) . Dzieki za znak i trzymaj sie 😘, my poczekamy a natura raczej nie ... :-O She - ja wiedzialam :-) !!!!! I to znaczy ze stypendium tez masz !? Ciesze sie jakbym to ja zdala ;-) TWOJE ZDROWIE !!! I udanych wakacji (troche Ci zazdroszcze tego wyjazdu... moze kiedys ...? ) No to teraz juz ze spokojnym (prawie) sumieniem moge sobie przed TV usiasc :-P... Prawie, bo jeszcze kilku pan brakuje... Amarylis zabiegana, Ewanisia usprawiedliwiona, Rudamaxi na wakacjach ale Goja gdzies sie zapodziala :-(...Isa o Nas zapomniala :-P, BT to juz nie pamietam kiedy ostatni raz sie pokazala tak samo jak Kiciulek ... No dobra, nie bede juz narzekac bo nie ilosc sie liczy tylko o jakosc ;-) ... a jakosc mamy pierwsza klasa :-D :-D MILEGO WIECZORU dla wszystkich !! 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Targam termos z kawą na dzien dobry :) plucha belbelucha znowu :O To na pocieszenie ciasto z wiśniami domowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wesoła anka🌻ja w podróż dopiero w sierpniu wyruszę teraz mam dwa dni wolnego bo dziecko z pierwszej swojej koloni wraca i musze go wykąpać i wyprać i przygotowac do pobytu u dziadka;) A skad Ty jesteś? Rebeka🌻to stypendium daje mi gwarancje dalszej nauki, nie chciałabym na koniec brac dziekanki, a tak mogłoby sie stać, ale nie stało sie i jestem szczęśliwa[tańcząca lala]:D kaszubka🌻w tym roku na rowerze do Ciebie nie przyjadę bo moja corka ma zwyrodnienie stawów kolanowych i musi sie oszczędzać:( wyszly ciężkie treningi Annapo🌻Ty normalnie "latawica"jesteś:D bo tak latasz;) pracuś z Ciebie Dea erw🌻u mnie od wczoraj ladna słoneczna pogoda, przesylam trochę promyczków słonca:) rybka🌻ciągle szukam Posejdona;) pozdrawiam i muszę pokój troche ogarnąć bo przez tą sesję to wszędzie mam notatki:D pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 She - dzieli nas tylko 30 km z hakiem, a jednak mamy trochę różne pogody... wczoraj u mnie jeszcze pod wieczór trochę padało. Szkoda, że nie zaliczysz naszej trasy rowerowej - jest taka śliczna. Wspaniale, że masz chęci do nauki i że bardzo dobrze Ci idzie - ja swoich planów powiązanych z nauką nie dałam rady zrealizowac - w pewnym momencie było w szkole tak mało uczni, że przeniesiono nas kilkadziesiąt km dalej do innego miasta - a ze względu na małe dzieci nie mogłam dojeżdżac. Niebo co chwilę się chmurzy - mąż jednak chce wyciągnąc mnie do ogródka [ chociaż na chwilkę - tak mówi ].... czas pokaże, czy dojdą do skutku jego plany - ja uważam, że raczej nie :D Idą coraz bardziej ciemne, ciężkie chmurzyska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam czwartkowo 😍 Posylam slonce do tych ktore go nie maja i uciekam bo mam pilna robote ... ale postaram sie szybko uwinac :-P Nara ;-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dzien dobry 🌼 Witam was wszystkie Kochane ❤️ zagladam jak obiecalam ..moje problemy sie jeszcze nie skonczyly ..ale juz z wami jestem .... dzieci od wczoraj we Wloszech ..mlodszy niechce wyjsc z wody ..tak mu sie spodobalo ...a ja jestem tak przeziebiona ..ale za kilka dni przejdzie ...zabieram sie za porzadki w domku ..mam okazje bo nikogo nie ma ..i do pracy dopiero w poniedzialek .. u mnie dzis slonecznie ..dlatego musze zrobic pranie ..szkoda pogody od jutra deszcze... Pozdrawiam was cieplutko i bede zagladac w trakcie sprzatania..❤️ Rebeko 👄 Dea 👄 Kaszubka 👄 Annapo 👄 She 👄 Gratulacje 🌼 Rudamaxi 👄 Wesola Aniu 👄 Amarylis 👄 nie czytam wstecz bo braknie mi czasu na wszystko ..ale za to jestem juz na biezaco.. milego dzionka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×