Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Kochane 👄 ❤️ dzięki za życzenia...... i niech się spełniają :D Wczoraj wnuczki urządziły mi pobudkę już o godz 5.40 - dzwoniły ze Słowacji - nawet Sto lat odspiewały.... i znów troszkę polały się u mnie łezki - coś ostatnio oczy mam za bardzo w mokrym miejscu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubka🌻STO LAT, STO LAT, NIECH żYJE żYJE NAM.... WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO ewanisia🌻miałam w czwartek i piatek urlop ale w piatek już chciałam do pracy wracac bo tam wiecej wypoczywam niż w domu:P teraz dzieci u dziadka i chyba posiedzę dluzej w pracy;) Na prawdziwy urlop dopiero w sierpniu wesola anka🌻ja będę w Wawie od 20 do 23 sierpnia wiec mozemy sie umówić na spotkanko jak będziesz:) Moje dziecię dostało na komunię telefon komórkowy i teraz jak jest poza domem i ma załadowane konto to co godzine mi pisze smsa- mamo kocham cie ;) Ciekawe na jak długo mu starczy doładowanie:P Rybka🌻 Annapo🌻 Rebeka🌻 amarylis🌻 Dea erw🌻 pozdrawiam,pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny.........serdecznie pozdrawiam 🌼👄 Kaszubko..............żyj długie lata w zdrowiu i szczęsciu.......🌼🌼.......🌼🌼.......🌼🌼.......🌼🌼 U mnie bez zmian.....................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gapa ze mnie!!!! Kaszubko, z glebi serca, wszystkiego czego pragniesz! Jestes bardzo kochana osoba, otoczona miloscia ze strony rodziny i nas!!! Niech swieci sloneczko nad toba nawet w najciemniejszych godzinach 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! lepiej pozno niz wcale:P... Kaszubko...🌻 i👄... Przede wszystkim podpisuje sie pod wszystkimi zyczeniami moich poprzedniczek i ode mnie zycze Ci sporo zdrowia i umiejetnosci pojścia na kompromis ,oczywiscie długich lat zycia i samych dobrych dni ,minimum kłopotow za to sporo powodow do radosci... Rebeko...gdzie przebywasz?... She...mam podobny problem...wydawałoby sie ,ze jak dzieci nie bedzie w domu to człowiek troszke odpocznie ,a tu psinco,zawsze jakas praca człowieka dopadnie :)... Amarylis...Ty sie chyba za bardzo z Wesoła zaprzyjazniłas,bardzo podobne te Wasze wpisy :)...ale dobrze ,ze chociaz pamietasz,a jak znajdziesz czas ,albo jakies \"zmiany\' to napisz wiecej...:D..jak ogrod...masz juz wystarczajaco kamykow,czy dalej szukasz?... Dea...u nas burzowo i deszczowo,ale ja nie narzekam ,wrecz przeciwnie:)...jak tylko słonce wroci to juz nie bedzie odwrotu i trzeba bedzie zaczac zbierac to co urosło brrr...takze ja na razie napawam sie spokojem przed burza... Ewanisiu...tak przywykłas ,ze ja mam krowy ,wiec nic dziwnego ,ze wyszły Ci cielatka,a w sumie to za nie długo i jedno i drugie bedzie... U nas wczoraj taka burza przeszła,ze nawet pies nie chciał na podworko wychodzic... spała wiec w domu...a ok.3.30 nawet mi sie do łozka wpakowała i nijak nie chciała wyjsc...po sromotnie przegranej walce,zeby wyszla poddałam sie i pozwoliłam jej spac...nie pytajcie sie jak sie wyspałam...ona ma ok 43 kg i zajeła wieksza połowe łozka ,a jeszcze w dodatku chrapie....ufff...to była noc :)...i tym optymistycznym wspomnieniem pozegnam sie na dzis,bo moje mucki juz sie mnie domagaja...🖐️...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hiellou,hiellou :) Ale burzysko na maxa wczoraj było ja nawet prądu nie miałam :( Co się dzieje z tą pogodą ? A przed burzą to istny tropik,wilgotność 100% normalnie tylko pod prysznicem można było wytrzymać..... Kaszubko nasza kochana,abyś zawsze była taka urocza :) Słońca w życiu i marzeń samo spełniających się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to miło otrzymywac życzenia 🌼 jestescie wspaniałe 👄 ❤️ Mam dziś kłopoty z internetem - z ledwością udało mi sie wejśc na topik - wyjątkowo bardzo słabo chodzi. Jest bardzo duszno - niby wygląda, że będzie padac, niby jakieś pomruki nadchodzącej burzy.... ale za chwilę wszystko znika i jest słońce.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie 😍 ! Kaszubko 🌻 - spoznione ale szczere : wszystkiego \"NAJ\" !!! Przede wszystkim zdrowka, bo to najwazniejsze i duzo milosci wokol Ciebie 😘. Smakowite kaski nam serwujesz :-) Ania 🌻 - szlajam sie :-P :-D... nie umiem w domu siedziec kiedy troche wolnego ;-) Rybko 🌻 - Tak to jest : \"z\" zle ale \"bez\" jeszcze gorzej ;-) Wesola 🌻 - klimat szaleje :-D Ewanisia 🌻 - pewno ze raz sie zyje :-D A za zaproszenie dziekujemy, kto wie...moze kiedys...? Kto wie gdzie nas jeszcze zaniesie ;-) :-P She 🌻 - do sierpnia juz niedaleko :-) Dea 🌻 - Twoja kawa mnie chyba dzisiaj obudzila :-) Amarylis 🌻 - brak wiadomosci - dobra wiadomosc ;-) A my spedzilismy prawie dwa dni poza domem :-P. Wczoraj po obiedzie wywialo nas na Paryz : bylo sporo imprez i po raz pierwszy widzialam nasza stara poczciwa \"Eifelke\" na niebiesko i z gwiazdkami ;-) ( od 1 lipca swieci na niebiesko z okazji tego ze Francja przewidniczy Unii Europejskiej). A dzisiaj obejrzelismy defilade w TV a pozniej bylismy przewietrzyc mieszkanie rodzicow, zobaczyc czy wszystko ok i pospacerowalismy troche nad jeziorem :-) Teraz czeka mnie prasowanie :-O i powoli trzeba sie przestawic na tryb \"praca\" :-(... no ale tylko 4 dni to moze nie bedzie tak tragicznie ;-) Milego wieczoru dla wszystkich i po duuuzym 😘 dla kazdej z osobna :-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmoglam potwora pod tytulem \"prasowanie\" (na raty, ale udalo sie ;-) ), poogladalismy sztuczne ognie i teraz kolderka wzywa :-) MILYCH SNOW KOCHANE 😘 !! Do juterka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ludziska, termos przytargany, kawa jest, do kawy też coś mam placek drożdżowy z kruszonką :) Słonce na maxa , humor też :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam slonecznie, radosnie i letnio 😍 ! Bezchmurne niebo, i juz teraz 27°C... czego chciec wiecej :-) ? Placek z kruszonka (mniam :-) ) to sztandarowe ciasto mojego taty :-), rozne warianty : najczesciej z jablkami ale czasami tez ze sliwkami albo brzoskwiniami :-P Wszystkim milego dnia zycze !!😘 😘 PS : Wyjasniam hurtowo : na zdjeciu chodzilo o film \"Co mi zrobisz jak mnie zlapiesz\"... scena na dworcu kolejowym przy wystawie \"Podroz koleja skraca czas\" :-D. Wiem ze ciezko sie domyslic.... nie kazdy jest takim maniakiem filmow Barei jak my ;-) :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Wesola, dawaj tego placka bo to moj ulubiony! :) Ja tez kawe stawiam ale tylko dla tych co soje lubia :p A to niej mam banany, jabluszka i klementynki … :o U nas slonce dzisiaj zaspalo, moze pozniej sie przetrze, ale co mi tam, i tak caly dzien w biurze przesiedze :( ale za to nie jest juz niesamowicie zimno - wiecie, ze w sobote wlaczylam ogrzewanie w domu bo nie dalo sie wytrzymac? Mowie, w srodku lipca!!!!! Dobrego dnia zycze Paniom 😘🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - pasuja :-) ! A Psotka ma bardzo figlarne oczy ;-) Moze na taras wyskoczymy...? Z kawka w lapce ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj cholecia, zagapilam sie :o juz bylyscie, prawda? zagadalam sie przez telefon ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Rebeka🌻ja dokładnie wiedziałam o ktory fragment filmu chodziło ale myślałam że jest to \"Nie lubię poniedziałku\";) A najbardziej to mi sie podobał fragment jak facet opowiadal jak do pracy sie wybiera;)myśle że wiesz o jaki fragment mi chodzi;) U mnie dziś pochmurno, ale to nawet lepiej bo w pracy siedzę:P pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She - hihi, ja mam prawie taka sama droge do pracy :-D.. tylko nie jade ciezarowka z mlekiem :-D... Mieszkam na zadupiu, niestety ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Dzis dzień, jak codzień. she 🌻 no wlasnie, a dreblinki ( qrka wodna ) są z jakiego filmu? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na taras pewnie nie zdążyłam - trudno się mówi - uciekł mi internet buuuu.... :D U mnie chmurno, ale za oknem - nie w domu - tu za niecałą godzinę nareszcie będzie Piotrek [dostał urlop] 🌼 Aż do wieczora raczej nie zajrzę na topik.... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko - qrde, dreblinki sa w \"Nie lubie poniedzialku\" ... to wiem napewno :-)... a co do wystawy to mam teraz powazne watpliwosci ... ;-) :-O...Juz wiem co bede dzisiaj ogladac wieczorem :-D Kaszubko - milego dnia w milym towarzystwie 😘 Lece szybciutko na obiad i zaraz wracam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko 🌻 \" Oj córciu , ty moja córcia ... \" - pamiętasz z jakiego filmu? Lubię również książki Chmielewskiej zekranizowane Życzę Wam miłego popołudnia na mnie czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko, a ktore ksiazki Chmielewskiej zostaly zekranizowane? Chetnie bym sobie obejzala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z powrotem :-) Rybko - corcia byla chyba w \"Kogiel-Mogiel\" :-) . Milej pracki 😘 Dea - nie ogladalam zadnej nowej ekranizacji Chmielewskiej ... uroki emigracji :-(... a ze starych to pamietam \"Klin\" i \"Upiorny Legat\" (zdaje sie ze wyszedl pod tytulem \"utracona kolekcja\" czy cos podobnego...? )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Widze ,ze dzisiaj o filmach :O...no i znowu wyszło ,ze mamy podobne gusty...co prawda az taka zagorzałą fanka filmow Barei nie jestem ,ale tez lubie czasami obejrzec... U mnie dzis i słonko i chmury i deszcz i wiatr...wszystkiego po troszeczku :) i podobnie z humorkiem,i wesoło i do płaczu...Dzisiaj musiałam sie pozegnac z moim ulubiencem i chociaz rozum caly czas mi tłumaczy ,ze w koncu po to sie trzyma te zwierzeta ,zeby je sprzedac,to dzisiaj było bardzo ciezko...rozbeczałam sie okropnie i maz musiał dokonczyc tranzakcje...poszłam do domu sie wypłakac i jak mnie widziała tesciowa i spytała sie o co chodzi to po chwili obie wyłysmy jak głupie...:D Cale popołudnie mecze sie z ogorkami ,ale teraz juz skonczyłam i mam chwilke spokoju uff... no to moze jakas popołudniową kawke wypijemy hmmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko...a moze jeszcze czekoladki kawałeczek na otarcie łez...a własnie o niego mi chodziło...duzo zwierzat juz "przeszło" przez moje rece,ale on był wyjatkowy...potrafil sie prosic o to by go pogłaskac,nigdy nikogo nie kopnal ,ani nic złego nie zrobił,nawet ogonem nie uderzył ...W dodatku miał od malego imie i na nie reagowal ... Och qurcze....😭... Chyba sie dzis upije ... :O...To moj M nie bedzie mnie musial spijac tylko wsadzi do paczki i posle zgodnie z tym pozytecznym łancuszkiem...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×