Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Wróciłam, ale znacznie uboższa - znów poleciały pieniążki - jak ja tego nie znoszę.... Annapo 🌼 podpisuje sie pod tym, co napisały Dea i Rebeka :D Wypocznij, nabierz sił 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny,proszę o przepisy na naleśniki na ostro lub na krokiety, póki nie ma dzieci chce po dogadzać mężowi;) kulinarnie;) Pogoda u mnie nadal wyśmienita na urlop a ja siedzę w pracy:P pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubka🌻a właśnie na Ciebie liczyłam;) Ale znalazłam juz sobie pare przepisów ,jak wyprobuje to dam Wam znać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She - ja od trzech lat nie urzęduję w kuchni..... to teraz gospodarstwo mojego męża. Krokietów nigdy nie robiłam, a naleśniki tylko na słodko - i jak jeszcze były w domu dzieci... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She 🌻 - ja moge najwyzej zapytac mojego nadwornego kucharza :-D. A co do urlopu to nie martw sie, jeszcze troche i ruszysz \"w Polske\" :-) Stawiam popludniowa kawe i na taras zapraszam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko 🌼 znów spóźniłam sie na taras :D :D Znacie to ???? „Bambo” Murzynek Bambo w Afryce mieszka, Czarną ma skórę ten nasz koleżka. Uczy się pilnie przez całe ranki Ze swej murzyńskiej pierwszej czytanki. A gdy do domu ze szkoły wraca, Psoci, figluje – to jego praca. Aż mama krzyczy: „Bambo łobuzie!”, A Bambo czarną nadyma buzię. Mama powiada: „Napij się mleka”, A on na drzewo mamie ucieka. Mama powiada: „Chodź do kąpieli”, A on się boi, że się wybieli. Lecz mama kocha swojego synka, Bo dobry chłopiec z tego Murzynka. Szkoda, że Bambo czarny wesoły, Nie chodzi razem z nami do szkoły. Przed chwilą usłyszałam fajne zdanko: "Piszę powoli, bo wiem, że wolno czytasz"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - nie spoznilas sie ide dopiero teraz... Wlasnie mielismy odwiedziny naszego "commercial" : nasz kontrakt konczy sie w grudniu... a to oznacza ze od stycznie zmieniam miejsce pracy... sama nie wiem czy mam sie cieszyc czy martwic :-P. Z jedej strony fajnie mi sie tu pracuje a z drugej strony moze bede gdzies blizej domu ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Rebeko - "osiołkowi w żłoby dano - w jednym owies, w drugim siano...." masz dylemat.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skończyłam z melisą - ale ona prawie mnie uspała..... :D Na szczęście w odwiedziny przyszedł Maciuś.... ❤️ " Na dobranoc - dobry wieczór miś pluszowy śpiewa Wam. Mówią o mnie Miś Uszatek, bo klapnięte uszko mam. Jestem sobie mały miś, gruby miś, znam się z dziećmi nie od dziś. Jestem sobie mały miś, śmieszny miś, znam się z dziećmi nie od dziś! Pora na dobranoc, bo już księżyc świeci. Dzieci lubią misie, misie lubią dzieci. " ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 POBUDKA !!!!!! Lista obecności czeka, a obok smakowicie pachnąca kawa :D :D Dzień, jak to ostatnio bywa, zapowiada sie upalny 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpisuje liste i na kawe sie lapie :-) Kaszubko 🌻 - odemnie niewiele zalezy, wszystko w rekach moich big-boss\'ow :-D. A Mis Uszatek to jedna z moich ulubionych bajek z dziecinstwa :-)... chyba zaraz po \"Bajkach z mchu i paproci\" ;-) Wszystkim milym paniom posylam po 😘 i 🌻 na dobry dzien !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobrrrrry 🌻 Kaszubko 🌻 jak ci bedzie tego slonka za duzo, to prosze przeslic kilka promyczkow do mnie. U nas niebo dzisiaj ubrane na szaro :( ale nie pada, chociaz to! Za kawe dziekuje, bo od dwoch tygodni juz nie pije, staram sie unikac substancji ktore podwyzszaja cisnienie, bom za mloda zeby wylewu dostac … Jedyne co, to jeszcze papierosy do rzucenia mi zostaly, ale z tym, wiesz, trudniej bedzie (jesli w ogole bedzie). Ale za to postawie czerwona lub zielona herbatke, o! Rebeko 🌻 to znaczy ty pracujesz dla firmy wynajmowanej. Z jednej strony fajnie tak, bo poznajesz rozne strony biznesu, lecz z drugiej chyba nigdy nie wiesz gzie cie nastepny kontrakt \"posieje\" ? Wolalabys byc blizej domu? To musze sie spieszyc na wpadniecie do ciebie na obiad, mam czas do konca roku, juz nawet myslalam kiedy wskoczyc w pociag ;) She 🌻 no i jak nalesniki/krokiety? Smaka mi narobilas i teraz ja tez chce zrobic! Ale chyba zrobie na slodko jak na pierwszy raz. Jestem z siebie zadowolona, bo wczoraj zrobilam dobra kolacje, na poczatek melon, potem krokieciki rybne z ryzem wymieszanym z salatka owocow morza I brokulki (bo warzywa sa zdrowe!). A potem ugotowalam sos bolonski dla moich dzieci, bo dzis wieczorem wychodze na impreze kolezanki, to glodni nie beda chodzic. Dla wszystkich innych \"spioszkow\" duze 😘 na pobudke!!! :) Ewanisiu 🌻 powiedz, udalo sie? Mozna puscic kciuki? Rybko 🌻 gdzie sie podziewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea 🌼 posyłam Ci słoneczko - uwazaj, bo juz leci :D a skoro obawiasz sie podwyzszonego cisnienia - hmmm - specjalnie dla Ciebie stawiam herbatke z tymianku - aromat jest cudowny. Papierosów tez nie mam zamiaru rzucic :D wiem, że powinnam, ale im bardziej mnie do tego namawiają, tym bardziej stawiam opór :D Ewanisio 🌼 jak tam u Ciebie ????? Rebeko 🌼 a co z Pszczółką Mają i ze Smerfami ???? Wesoła 🌼 jesteś chyba najbardziej tajemniczą osóbką na topiku :D Rybka 🌼 my wciąż czekamy na Ciebie - odezwij się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea 🌻 - moja firma to \"IT services provider\" ... i to mi pasuje bo chyba nie znioslabym mysli ze do konca zycie bede musiala pracowac w tym samym miejscu i z tymi samymi ludzmi :-) ... lubie zmiany :-). Choc z drugiej strony, teoretycznie, moga mnie wyslac nawet na koniec swiata... co nie sprzyja zyciu rodzinnemu :-P. A co do tego obiadku ;-) : nie wiem ile u Was trwa przerwa obiadowa ;-) ale chocbym byla na drugim koncu Francji to sie zjawie :-) Kaszubko - oj duzo tego bylo :-) ... jeszcze byli "Bolek i Lolek" i "Reksio" (z mojego rodzinnego miasta ;-)) ... wszystkie bardzo lubilam, ale dzieci maja swoje wlasne kryteria ;-) Wesola 🌻 Stronka ktora daje do myslenia : http://www.worldometers.info/pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Rebeka🌻faktycznie daje do myślenia Dea erw🌻ja wczoraj miałam bób a krokiety zrobię jak będę miała pustą kuchnie żeby mi nikt nie przeszkadzał, zwykle jak wchodze do kuchni to zaraz tam jest moja mama i akurat też w tym czasie chce coś gotować:P Kaszubko🌻 oj jak ja bym chciała zeby mój mąż przestał palić, ja tak lubię się całować a z popielniczką to nie jest przyjemne:P wesola anka🌻poprosze o następną kawkę:) ewanisia🌻 rybka🌻 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko, twoje sloneczko przeciera sie troszke, ma z tym troche trudnosci, ale wiem ze na pewno mu sie uda, bo to sloneczko od ciebie! ;) Ja Misia Uchatka brdzo lubilam, Pszczolke Maje tez ale Smerfow juz nie ogladalam, moze juz za duza bylam? A jeszcze do moich ulubionych nalezaly bajki Barbapapa czy cos takiego, Wilk i zajac i Krecik :) Rebeko, ja mam na mysli wziecia sobie urlop jednodniowy i pojechac powdychac sobie smogu w Paryzu ;) ale tak naprawde to tylko wymowka zeby sie spotkac :D:D:D She, wiesz, ja bob wole niz krokiety :) Mieszkacie z mama? Nie to ze krytykuje, lecz wiem jak trudne to musi byc. Mialam dzis wspaniala niespodzianke! Kolezanka z dziecinstwa z ktora odnalazlysmy sie na NK zadzwonila do mnie do pracy! Jakie swietne uczucie! Slyszec jej glos po tylu latach - ostatni raz ja widzialam latem 84go roku…. Mam stalo-przyklejony usmiech na gebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak - najpierw zapomniałam wpisac hasło, a potem poleciało puste :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea erw🌻 no niestety mieszkamy u moich rodziców, to juz 15 lat ale jestesmy na nich skazani, nie widzę żadnych perspektyw na swoje mieszkanie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She, ale za to pewnie jest weselej? Zawsze ktos w domu jest… ja czasami potrzebowalabym miec moja mame tutaj, zeby nawet do tego glupiego kina z M pojsc. Jak juz bedziemy na nowym miejscu wyprobujemy babysitter, ale to raz ze kasa, a drugie, z babcia zawsze lepiej zostawic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dłuższą mete mieszkanie z kimkolwiek lub u kogokolwiek jest coraz bardziej paskudne.... im dalej, tym lepiej. Chocby każdy z domowników starał sie jak najlepiej - zawsze pozostaje jakis cień... a to muzyka za głośna, a to za długo spią.... mozna by wyliczac w nieskończonośc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubka🌻 ja widze ze Ty dobrze znasz temat;) Ja kocham swoich rodziców ale myśle że oddzielne mieszkanie zwiększyłoby tą miłość:) Dea erw🌻u mnie jest tak ze jak my chcemy gdzies wyjść to mama zrywa sie na nogi i oni wlasnie wychodzą:D A jeśli już zostają to mamy telefony że za długo,że oni też maja swoje zycie i takie tam:P A gdy moi bracia chca zostawic swoje dzieci na cały weekend to nie ma problemu. Dobrze, ze moje dzieciaki sa już na tyle duze że nie wymagaja az takiej opieki i mozna ich samych zostawiać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kochane ❤️ Tylko Wam pomacham bo mam panow w domu ..gdzies mi sie gaz ulatnia ..wiec dzis ciag dalszy ..sa od wczoraj a tak glupio pisac jak oni sa.... pusccie juz kciuki ..nie jest az tak zle ..dzieki wielkie ..niedlugo maja przerwe to napisze wiecej ..buziaki dla wszystkich z osobna ..👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She - przez pierwsze czternascie lat mojego życia mieszkałam w małej kamieniczce - my na parterze, zas dziadkowie na pierwszym piętrze.... to teraz wiesz dlaczego tak dobrze znam ten temat :D Ewanisia 🌼 a ci panowie są chociaz przystojni ???? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea - tak przypuszczalam ;-) Przyjezdzaj kiedy tylko masz ochote, smogu Ci u nas dostatek ;-) :-D :-D. A tak powaznie, to bylo by super jakbys dala rade :-). Fajna niespodzianke Ci kumpela zrobila :-) Ewanisia - to w takim razie na taras pojdziemy pozniej... teraz troche chyba u Ciebie niebezpiecznie :-P Kawe-siekiere poprosze ... bo znow sie 敬語は人間のなんらかの najadlam :-P i zaraz zasne :-O !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ❤️ Mam pol godzinki wolnego .panowie maja przerwe ..nastawilam obiadek..pamietacie moje problemy ze spaniem? okazuje sie gaz mi sie ulatnial w domu ..mamy nowy piec ale dzis wymieniaja na calkiem nowy ...mialam duze stezenie gazu w domu..dobrze ze sami przyszli bo chyba bym sie zaspala na smierc... ....................................................................................... Annapo 👄 jestem za Twoim urlopem ..jedz i wypoczywaj ..komu jak komu ale Tobie nalezy sie ..Pozdrawiam i milego leniuchowania ..🌼 She 👄 krokiety bardzo lubie ..a nalesniki u mnie robi mlodszy syn..nauczylam go wczesniej i sprawia mu to teraz wielka frajde..z korzyscia dla mnie oczywiscie..a wracajac do mieszkania z rodzicami ..to u mnie bylo podobnie dlatego wyprowadzilam sie majac 17 lat..najgorzej bylo jak przyszedl na swiat pierwszy syn...chcialas miec to baw...pozniej juz lzej ..na poczatku byly czeste wizyty az sie wyprowadzilam daalej ..i nie zaluje ..juz nie moglabym mieszkac w domu rodzinnym ..u siebie to u siebie ..a swoja droga to co stoi na przeszkodzie abyscie mieszkali osobno? 🌼 Kaszubko 👄 ale mi przypomnialas z tym murzynkiem Bambo ..a pamietacie ,,Gaske Balbinke,, 🌼 Rebeko 👄 no to masz ci los z ta praca ..nie jestes w stanie przewidziec gdzie bedziesz...ale trzymam kciuki aby blizej domu..a do bajek dolaczylabym jeszcze Koralgola ..🌼 Dea 👄 no wiesz wylew w tym wieku? z papierosami mam to samo ..raz kiedys nie palilam ale tylko tydzien ..bo bylam w szpitalu ...oczywiscie jak wrocilam to kawka i paieros ..i tak to sie zaczelo...🌼 Wesola 👄 milego leniuchowania w tropikach.🌼 Rybka 👄 czekamy na Ciebie 🌼 Wczoraj bylam z moim synem wyjasniac sprawe w ktora sie wrobil a wlasciwie to koledzy polacy go wrobili ..(byl tam tez chlopak corki meza) sprawa zakonczyla sie w sadzie ...wczoraj zapadl werdykt ..trzeba uiscic oplaty sadowe i maja 4 -miesieczne pogadanki w jakiejs instytucji...to by bylo na tyle ..dzis sa urodzinki mojego synusia ...wiec jeszcze chcialabym upiec ciasto ale to sie okaze jak dlugo panowie jeszcze tu beda ...jak na razie zycze Wam milego dnia ..i postaram sie zajrzec pozniej ..oczywiscie nic nie obiecuje ..ale kto wie ... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×