Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

🌻 dzien dobry 🌻 Chwala Najwyzszemu, ze dzisiaj piatek!!! Gdybym miala jeszcze jeden dzien wstac o 6tej to chyba bym padla na dobre. Ja dzisiaj zmeczona przeogromnie, bo zajechalam do domu grubo po polnocy i do lozka zebralismy sie ok 2ej… a o 6ej, jak wiecie, pobodka!!! Ale dzisiaj krotki dzien wiec moze pospie popoludniu ;) Chyba dzis kawke sobie zrobie Duze 😘 dla Was drogie panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich Sorrki ze nie pisze ale caly czas spedzam z dziecmi jutro wysylam moje starsze dziecie w swiat po raz pierwszy na dwa tygodnie,ufff mam nadzieje ze oboje to dzielnie zniesiemy;) na NK i na fotosiku wstawilam nowe zdjecia:) buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dzien dobry 🌼 dziś trochę później wpadam, bo net głupieje z zasięgiem i .... tocze z nim walkę :D No i dostałam sąsiadów [są od trzech dni] .... nic, tylko płakac.... strasznie głośni... kuchenna łacina pada co drugie słowo.... a do tego wczoraj wieczorem przyłapałam ich, gdy stali przy moich [jeszcze nie zasłoniętych] oknach od pokoju i do tego głośno sobie wymieniali uwagi o moich meblach - zero kultury u nich. Jakby tego było mało - prawie każdy kto do nich przychodzi - najpierw puka mi do okna z pytaniem czy tu oni [tzn nowi sąsiedzi] mieszkają....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w piatek :-) i po 😘 posylam Troszke pracy mam dzisiaj od rana wiec teraz tylko wpadam sie przywitac... Ewanisia 🌻 - czy to Ty jestes u mnie na NK ? Mam takie male podejrzenie ;-) ale nie jestem pewna... :-P Dea 🌻 - takie wyjscia dobrze robia na samopoczucie... WE przed nami to odpoczniesz ;-)... jak tylko Myszka pozwoli ci dluzej pospac :-) Rudamaxi 🌻 - pierwsze dluzsze rozstanie... Konradek to juz duzy chlopak wiec napewno dzielnie sobie poradzi ale chyba Tobie bedzie ciezko :-P ...? Kaszubko 🌻 - oj, sasiedzi to nielatwa sprawa :-O... potrzeba duzo cierpliwosci a czasami i spora doze dyplomacji... U nas na szczescie sasiedzi sa baaaaaardzo dyskretni ;-)... sasiadke z naprzeciwka zobaczylam pierwszy raz po 1.5 roku od przeprowadzki :-). Zycze wyrwalosci, ma nadzieje ze z czasem wzystko sie uspokoi i uciszy 😘 Ide teraz na obiadek :-), ale pozniej mam nadzieje ze juz bede z Wami na pelny etat :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te odwiedziny na NK.... :D tez myślę, ze to Ty Ewanisiu 🌼.... bo i u mnie i u Rebeki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie chwilami tez coś nie gra z klawiaturą - myslałam, ze to jakis błąd.... ale skoro i u Was podobnie .... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedzialam ze sie domyslicie :D Rebeko 👄 Ty detektywie hihii 🌼 Rudamaxi 👄 bedzie dobrze 🌼 She 👄 no co tak slabo dzis 🌼 Wesola 👄 ja poprosze kawe 🌼 Kaszubko 👄 wiedzialam ze Ty od razu posprawdzasz hihi 🌼 Dea 👄 odpoczywaj jak najdluzej ..🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę troche ponarzekać? Cholera, taka fajna imprezka sie szykuje, najpierw ma być specjalny trening ( to mój synuś) a potem grillowanie z wkladką;) ale będę tylko na treningu bo mój małż nie ma ochoty dzis na imprezowanie a ja wręcz przeciwnie, ale sama tam nie będę bo to glupio:P A własnie sobie tak dzis myślalam że ja nie mam żadnych koleżanek z którymi mogłabym iść na piwko jak łapie dola albo zwyczajniej poplotkować, do domu nie mogę zaprosić bo nie mam gdzie ugościć-mój pokój jest tak zagracony ze nie ma miejsca:( Moje wszystkie fajne koleżanki powyjeżdżały za granicę😭 Koledzy by sie znaleźli:P i to nie tylko na piwo:D ale nie o to mi chodzi:) Nudno mi cholera jasna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She 🌻 Wesola 🌻 - wow, no to chetnie sie poczestuje :-)... a jak mi powiesz ze masz jeszcze do tego bita smietane :-) ... :-D Dea - no to milego Tobie rowniez :-) Ewanisia - :-) A u mnie klawiaturka OK... ale pracy dalej troszke mam wiec tylko zagladam jednym okiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She - qrde, nie wiem czy by Ci to pasowalo, ale jakby to bylo troche blizej to chetnie bym poszla na grila z wkladka...albo na plotki ;-) Buuuuuu 😭 ! Dziewczyny czemu Wy wszystkie tak daleko 😭 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytuje Was ale nie mam cos weny do pisania ..prosze o wybaczenie..ostatnio duzo sie wydarzylo i moj organizm wypoczywa.. Pozdrawiam Was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce mi sie nawet pisac - taki upał :D Dziewczyny - ale chyba stracę dalszych parę kg.... bo jeśc też mi sie nie chce Rebeko 🌼 przystojnego masz kucharza - podkochiwałam się w ciemnowłosych, a wyszłam za mąż za blondyna :D Ewanisio 🌼 Nie ma to jak Rebeka 👄 - ja wcześniej zastanawiałam się i nic - pustka :D She 🌼 współczuję ❤️ 👄 ja też walczę z mężem i nie zawsze wygrywam - większośc z nich to wielcy egoiści.... a kaszubi to strasznie uparci chłopy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie do domu :-O... cos sie ostatnio czesto zdarzaja te intensywne piatki :-O Milego wieczoru i milego WE... ja jutro spie do oporu :-D 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wieczorowa Pora! She-szkoda ze wszystkie mieszkamy tak daleko od siebie bo pewnikiem czesto bysmy sie spotykali..wiadomo na ,,zywo,, inaczej..a przypuszczam ze skoro siedzimy na topiku,to na codzien zadna z nas nie ma kolezanek..ot sporadycznie..zawsze jakies sa..wiesz co mam na mysli ;) 🌼 Rebeka- placa Ci chociaz za nadgodziny? :D bo faktycznie dlugo tam siedzisz,biorac jeszcze pod uwage czas dojazdu do domu..a weekend taki krotki.🌼 Kaszubko- albo mialas cos innego na mysli,albo to ja nie rozumiem.ja myslalam ze to M Rebeki a nie kucharz..Rebeko popraw mnie jesli myle..no chyba ze .....nic nie kumam:D 🌼 Dea -probowalas moze ten chleb z orzechami .(wiem ze tu jest dostepny) .a moze ktoras z pan wie co mam na mysli? bardzo mi smakuje .ale jak zjem za duzo to mam uczulenie..przy zakupie jest napisane,ze powoduje alergie pytam tylko bo czasami widze ze smakuja nam podobne rzeczy jak kawa z mlekiem sojowym itp; 🌼 MM przygrywa mi tutaj a ja ogladam w miedzyczasie film ,,Cela,, z Jenifer Lopez ..dosc ciekawy ..Pozdrawiam i Milego Wieczoru zycze.. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudamaxi - widzialas i o Tobie nie wspomnialam ..nic sie nie martw ..kazda ,,Mama,, musi przejsc koleje losu swoich dzieci,kazda z nas drzy i jest ciagle w niepewnosci bo stara sie otoczyc swoje dzieci jak najwieksza opieka,oczywiscie do pewnego wieku ..bo jak juz pociechy podrosna to zaczynaja nas przyzwyczajac do swoich wyskokow z domu ..ale przed Taba jeszcze dluga droga ..jak na razie to Konradek sie cieszy ze swojego wyjazdu i checi zadnych przygod ..bedzie dobrze ..tez bylas kiedys w tym wieku ..Pozdrawiam i calusy dla dzieci 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toba mialo byc ..cos musze poprzekrecac ..ale sorki po calym tygodniu upalow .to weekendowo wystarczy jeden drineczek i juz szumi...Pozdrawiam ❤️ Rybka ..a moze Ty sie obrazilas na nas za cos? nie zartuj ..pomachaj do nas ...my machamy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia - mąz też może byc przystojnym kucharzem :D Ide spac - mąż chce wcześnie rano wyruszyc do ogrodu - ze mną.... ale laptopa zabiore ze sobą - tyle wytargowałam :D ❤️ Dobranoc ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko 👄 wiedzialam ze bedziesz trzymac sie pierwszej wersji :D nic nie szkodzi .chyba Cie nie urazilam ..to sa zarty ..a u mnie na pozadku dziennym ..Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kochane ❤️ Mialam spac rowniez do bolu, ale jak przychodzi sobota to ja najdluzej ze dwie godzinki (dluzej) pospie ..a do tego wczoraj mnie bolal splot nerwowy w mostku ze az wzielam na noc tabletki..nie powiem zebym lepiej sie dzis czula ..do tego kregoslup ..powracajace nerwy ..wiecie pewnie o kogo chodzi ..sama doprowadzilam do zgody to teraz znowu mam ... Kaszubko 👄 a pogoda sprzyja grillowaniu? bo u mnie deszczowo i pochmurnie a na termometrze 23 stopnie ..czy na tym zdjeciu to ktos z Twojej rodziny czy przypadkowe? milego grillowania 🌼 Rebeka 👄 dzieki 🌼 Milego dnia zycze 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no nie mowcie, ze w Polsce pogoda sie psuje bo za tydzien przylatujemy! Ja to zawsze mam takie szczescie, albo za goraco i w domu sie siedzi albo zimno i mokro :o No nie wiem do kogo sie zglosic zeby super pogode zamowic? Ewanisiu, masz racje, lubimy podobne rzeczy, chleby z roznymi ziarenkami i orzechami tez mi po zabkach :) Ten z orzechami moze powodowac alergie, jesli twoj organizm ma takie predyspozycje. Tutaj na mase produktach jest napisane, ze moga wywolac reakcje allergiczna, bo duzo ludzi ma alergie na orzechy. W mojej rodzinie na szczescie to nie istnieje. She, mam nadzieje ze jednak poszlas na imprezke, czemu samej glupio? Ja nie przejmowalabym sie takimi sprawami. No i rzeczywiscie, szkoda ze blizej nie mieszkamy, bo z toba na piwko zawsze bym wyskoczyla! Kaszubko, dobrego dnia w ogrodku. My dzisiaj na zakupy butow dla malej chcemy sie wybrac ale pogoda cos nedzna i nie chce mi sie nosa z domu wystawiac no to narazie dziolchy, dobrego dnia 😘 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea 👄 powoduje alergie jesli jem cos dluzej niz dwa dni ..na jajka tez jestem uczulona ..dwa dni i wysypka .co prawda chwilowa ale meczaca..owocnych zakupow zycze 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×