Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

🌻 witam...❤️ pewnie na tarasik sie juz nie załapie ,ale to moze i dobrze ,bo dzis miałabym kłopot oprzeć sie dymkowi ;)...znowu byłam w urzedach i jestem ...jak sie bierze na logike to nie ma zadnego sensu,co sie u nas robi...jedno przeczy drugiemu...i w dodatku urzednicy tego samego biura twierdza w tej samej sprawie ,calkiem co innego ...i badz tu madry człowieku i pisz wiersze :P... ale dosyc biadolenia... ja sie zastanawiam skad u Was to słonce? u mnie juz 2 dzien pada...:(... ale akurat pogoda mi nie przeszkadza hi,hi... co do bibki,to mysle ,ze moze jak jutro wieczorkiem zaczniemy to uda nam sie juz w nocy cos na te okazje łyknac ,ja juz dzis zaczełam ładowac do lodowki :)...jeszcze jutro dokupie jakąs zagryche i bedzie ok.... no to posyłam Wam wszystkim jeszcze po 👄 i moze przez chwilke jeszcze po podglądam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja cale popoludnie na zebraniach 😭 a maile coraz pikantniejsze .... :o zaraz po zebraniu znikam bo mam spotkanie z lekarzem, wiec moze, moze dzis wieczorem wpadne. 😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popracowalam uczciwie ;-) i teraz lece do moich facetow :-P Milego wieczoru !! 🖐️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kochane ❤️ Kawka gotowa z kawaleczkiem ciasta 🌼 Zycze wszystkim milego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja 😍 !! Porywam kawe i ciasto i znikam na chwile bo mam pilna prace... ale mysle ze pojdzie szybko i jeszcze przed obiadem zagladne:-). Po 🌻 i 😘 dla wszystkich i zycze Milego Dnia !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry i ode mnie 🌻 Zapowiada nam sie sloneczny cieply piatek :) po tak dlugim okresie zimna i deszczu, mysle ze nam sie nalezy ;) Troszke zapracowana dzis bede, mam mase numerkow do przerobienia i sprawdzenia, wiec nie wiem kiedy do was zernke, ale na bibe dzis wieczorem sie pisze! :D Na razie Drogie Panie 🌻 & 😘 dla wszystkich po kolei i z osobna. Aaa, stawiam zielona herbatke dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Przed chwilą dowiedziałam się, że zmarł człowiek, którego znałam i lubiłam.... Muszę jakoś to przetrawic w sobie.... odezwę się później.... ale jeszcze dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwoniła Kasia - za kilkadziesiąt minut będzie u mnie - przyjedzie razem z moim przyszywanym wnukiem - znów pojadą na rowerach. Lepiej byc juz nie może.... :D od razu mam lepszy humor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słońce świeci na całego od jutra zapowiadają mega upały..... hi,hi,hi,hi.....i jak tu nie marudzić ;) Mrożoną herbatą częstuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej no to ja stawiam tort- szachownica- Kaszubka u was też jest chyba Wenta to będziesz wiedziala jaki to tort;) do tego jeszcze placek migdałowy i Martini Pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 witam 🌻 wiem ,ze troszke pozno ,ale jepiej pozno niz wcale...mimo ,ze na razie mam spokoj ze słoikami ,to nadal nie mam za duzo wolnego...:)... u mnie dzisiaj tez słoneczko daje czadu...ja nie wiem czy kiedys jeszcze ta pogoda znormalnieje,albo zimno ,albo od razu ukropy i duchota.... przez ten nasz zakup i chorobe krow stoimy bardzo kiepsko finansowo i dzisiaj sie juz smiałam ,bo moj malzonek posprzatał całe obejscie z wszelakiego złomu i cala przyczepe nazbierał :D...bedzie na chleb...a do tego jeszcze sprzeda puszki po napojach takze moze i na cos do chleba bedzie...:D...widzicie takie zycie na tej gospodarce...dobrze chociaz ,ze dzieci u ciotki to przynajmiej ich mam z głowy...:P... zycze na razie wszystkim miłego popołudnia i postaram sie z całych sił wieczorem zameldowac....oczywiscie posyłam po 👄 i 🌻 dla kazdej z Was...🖐️ to do wieczorka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi,hi,hi,hi.......rozumiem, że imieniny od dzisiaj obchodzimy ;) skończymy w niedzielę wieczorem :P żeby wszyscy mieli okazje nam życzenia złożyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo🌻nie martw sie,jak krówki wyzdrowieją to dadzą tyle pysznego mleka ze jeszcze w luksusach pływac bedziecie:) wesoła anka🌻ja właśnie zaczęłam w pracy obchodzić bo jutro mam wolne:D To polewamy\_/> w szklankach pić będziemy bo w pracy kieliszków nie mam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dzieciaki już pojechały :D ale najpierw wrzuciły mi do kompa to na czym mi bardzo zależało - inny program do pisania oraz do poprawek zdjęc :D Coraz bardziej gorąco..... zawsze po południu do moich okien puka słoneczko i jest aż do samego wieczora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem ! She...mam nadzieje,ze szczesliwie dotarłas do domu,bo to roznie bywa...a moze jeszcze po pracy gdzies zachaczyłaś ?...a odnosnie tych finansow ...to \"damy rade \" :)..widzisz przeciez ,ze mam zaradnego małzonka :)...z głodu nie umrzemy ,a reszta musi poczekac... Wesoła ...jak tam plany na jutro... jak juz dzisiaj zaczynamy z swietowaniem ,to co dopiero jutro bedzie? :P...wytrzymało to słonko,bo u mnie po południu tak lunęło ,ze w momencie człowiek robił sie cały mokry :(... Kaszubko...Ty jutro pewnie tez bedziesz zajeta przygotowaniem na imieniny corki...usciskaj ją od nas i złóż najlepsze zyczenia...ja wiem ,ze dopiero jutro ,ale zeby nie zapomniec :P.. Rebeko...nie za ciezko pracujesz?...cały dzien Cie nie było? Ewanisiu....dzieki za cistko...takie dobre ,ze mimo iz od wczoraj stoi to mi smakowało...:) Dea...a jakie \'numerki przerabiasz\" ? ;)...no i mam nadzieje ,ze nie z tym od maili ...:P jestem chwilowo na podgladzie....moze ktos da jakis znak?...w oczekiwaniu ułożę sobie pasjansa...:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu 🌼 u mnie w dalszym ciągu upał... a deszcze ani, ani :D Już wyłączam kompa - net za słabo teraz chodzi.... ostatnio wciąż mi głupieje. :D Ale rano będę - muszę przecież złożyc życzenia naszym solenizantkom 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Zapraszam na bibkę grillową :) Jest karkówka,skrzydełka,żeberka,nóżki,szaszłyki,sałatki,zimne piwo i białe wino :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻[ kwiat] 🌻 🌻 moim wszystkim imienniczkom zycze wszystkiego,najlepszego ;duzo zdrowka ,mało kłopotów, pogody ducha,dobrych przyjacioł i spełnienia wszystkich marzen..... A co tu takie pustki...:(... U mnie co chwilke cos nowego,wczoraj w nocy zaczela sie palic w jednym miejscu słoma....jeszcze straz nie zdazyła jednego ugasic a juz pare metrow dalej palila sie stodoła,i to w srodku wsi,wychodzi na to ,ze temu komus, to nie robi roznicy ,czy przy okazji nie zapali sie jakis dom......było 8 jednostek strazy ,policja.. to nie pierwszy raz w ostatnim czasie... wiecie ,ze ja juz sie zaczynam bać ,od tego jak od kradzieży nie da sie uchronic...a u mnie tez słoma,siano itp... Nie wiem jak u Was ,ale u mnie ladna pogoda,znowu słonko wyjzało,lekko wieje wiaterek ...zyc nie umierac...tylko troszke za duszno,pranie mi drugi dzien nie umie wyschnac :(... ok...czas pokombinowac cos na obiad...a Wam wszystkim zycze miłego dzionka...a wszystkim Aniom miłego swietowania...🖐️...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Dla naszych Solenizantek "Imieniny - dzień radosny, Pełen kwiatów, zapach wiosny, Wszyscy złożyć chcą życzenia Zdrowia, szczęścia, powodzenia. Niech Wam słońce zawsze świeci I niech czas radośnie leci! Niech odejdą smutki, złości I powróci czas radości! Te życzenia, choć z daleka, Płyną jak wzburzona rzeka I choć skromnie ułożone, Są dla Was przeznaczone!" 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×