Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Grzeczne dziewczynki – podpisały się hihihihi :D żartuję, ale ten wierszyk idealnie do nas pasuje. Rebeko 🌼 pierwszą turę zdjęć już odebrałam, teraz ładują się następne…. Możesz zajrzeć na pocztę. Dea 🌼 za twoje zdjęcia wezmę się jeszcze dzisiaj…. A co z nimi zrobię – zobaczysz później sama :D O pogodę się nie martw – pod koniec tygodnia znów ma być u nas upał. Ewanisia 🌼 Tramadol tylko usuwa ból… a i to nie zawsze… z własnego doświadczenia wiem, ze tylko przy niektórych bólach pomaga. Koniecznie musisz porozmawiać z jakimś lekarzem z prawdziwego zdarzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - dziekuje za kolaze :-) 😘, moze ktorys powedruje do garnka ;-) ...? Dea (kwiat] - zgadza sie : przyjeciele z Niemiec z 14-letnim synem i jeszcze jedno malzenswo (daaaaaaawi znajomi i Polski). A jesli chodzi o pogode ... musisz szybciutko do Paryza wpasc ;-), u nas lato sie podobno dopiero zaczyna :-) Smacznego i milego popoludnia !!! Rano kawy nie pilam ale taraz sie chyba na \"mala-czarna\" skusze :-)... Ktos jeszcze chetny ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Królestwo za kawę..... co ja plotę.... pół królestwa hhihiihhi coś musi dla mnie zostac :D I jeszcze tarasik..... kto ze mną?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-a moze skoczymy na tarasik? Rebeko - dzieki za fotki sa super i jakie mile wspomnienia.🌼 Kaszubko - masz racje ..obie to wiemy a ja juz wstepnego emaila mam za soba 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co : teraz ja sie na taras spoznilam ;-) ? Mowi sie trudno, bede zdrowsza :-) Wesola 🌻 - 🖐️ !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To lece do Ciebie Kaszubko :-D !! Wprawdzie patelnia tam straszna :-P... ale wiecie jak to bylo z tym cyganem ;-) :-D Ewanisia !!! Chodz tez, bedzie weselej :-) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przytoczlam sie spowrotem do pracy. Pewnie jakies 5 kg mi przybylo :o Mialam: Kalamarnice z gryla z drobno posiekana I przysmazona biala kapustka Lampka Pinot Griggio Filet w sosie pieprzowym z przepysznymi domowymi frytkami, mniam! Palce lizac Lampka Chianti Na deser, tort czekoladowy (bezmaczny, czyli czysta czekolada) z mascarpone!!! Espresso A potem bardzo smacznego papieroska!!! A teraz pracowac mi sie nie chce ;) Ewanisiu, ja mam prywatne ubezpieczenie od bardzo dawna, bo w starej pracy mielismy udogodnienia (tzn, 50% znizki) bylam z Bupa teraz jestem w AXA PPP. Nie sa to ubezpieczenia tanie, ale poszukaj HAS, z tego co wiem jest to bardzo dostepna polisa. Naprawde, przyda ci sie! Rebeko, lece, wirtualnie!! U nas sloneczko teraz wyszlo, a ja mam polbuty na sobie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea - no to mi teraz ladnego smaka narobilas :-D... ja tylko slalatke dzisiaj zjadlam, bo w taki upal to apetytu nie mam za bardzo na nic konkretnego... za, jak znam siebie, to wieczorem sobie napewno odbije :-O... moze po pizze wstapie ...? Albo nie - pizze zostawie sobie na piatkowy wieczor ;-) Z tego co piszecie to jednak wole tutejszy system ubezpieczen ... pieniadze ciagna straszne :-O, zwalszcza za 2-gi filar, ale przynajmniej sama moge sobie wybrac lekarza ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to fajnie na tym terasiku musi byc jesli jeszcze sie tem grzejecie ;) Ja spadam do domciu, dzis nadgodziny moje zrobilam 🖐️ 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przedłużony pobyt na tarasiku spowodował, że bardzo szybko zasnęłam hihihihi :D Juz wieczór, a ja dopiero wybudzam się ze snu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo !! A mnie Dea narobila takiego smaka ;-) ze na kolacje frytki i steki i sosem pieprzowym zrobilam :-)... M nie narzekal, kawal miesa na stole zawsze Mu pasuje :-D :-D. Typowy facet :-D Teraz juz czeka na mnie \"Dr House\" ;-) wiec wszystkim milym panion zycze spokojnego, rodzinnego wieczoru ... Mam nadzieje ze my noc bedziemy mieli spokojna bo zapowiadaja nam burze ... 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry 🖐️ u nas ciagle siwo, ale ostatnio ta pogoda taka jest ze szaro i ponuro z rana a popoludniu slonce i zar ... oszalec mozna! Wczoraj po powrocie do domciu czekala juz na mnie kolacja z lamka bialego wina ... jak nigdy, a jak dobrze :) M jest w domu i pakuje co sie, ksiazki, CD DVD, i juz troche pelnych pudel zawiozl do nowego domu, to jak wrocimy to tylko \'szkielety\' nam pozostana do przewozu. Jakos idzie ... lece na kawke bo dzis cisnienie cos nie tak i bol glowy nadchodzi :( duze 😘 na dobry dzionek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Dea ❤️ to przeprowadzka pełną parą ???? jeszcze trochę i już będziesz na swoim. Rebeka ❤️ to dawaj te zdjęcia na Garnek :D Dla wszystkich 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 Słoneczko usiłuje przebic sie przez chmury.... niech robi to troszkę szybciej, bo chcę dziś zrobic zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie na posterunku 😍 U nas od 5.00 do 7.00 przeszla pieeekna burza :-)... z blyskawicami jak marzenie i ulewa jak sie patrzy :-) ... Dobrze ze dopiero o 5.00 bo juz sie troche wyspalismy :-P. A teraz juz slonce powoli przeciera sie przez chmury i zapowiada sie ladny dzien :-) Dea 🌻 - fajnie ze mozecie sobie powzolic na spokojna przeprowadzke. My przeprowadzilismy sie w ciagu jednego dnia :-P... na 2 samochody ososbowe i 5 osob :-)... ale tez sie udalo :-D i pomimo wszystko bardzo milo ten dzien wspominam :-) Kazubko 🌻 - cierpliwosc jest cnota ;-) :-D 😘 Wszystkim milego dnia zycze i po 😘 posylam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kochane ❤️ Witam wszystkich w czwartkowy ranek ..ja juz wstalam bo musze troszke sie przejsc ..M wzial dzis auto ale ja mam w zamiarze maly spacerek do miasta ..moze to mi pomoze ... Dea 👄 dziekuje za informacje napewno mi sie przyda ..juz wczoraj sprawdzilam na necie ..moja ostatnia przeprowadzka byla dwa lata temu ..ale u mnie dzieci pomagaly i kolega,wiec raczej sprawnie szlo ..juz niedlugo odpoczniesz ..trzymie kciuki za sprwnosc i szybkosc 🌼 Kaszubko 👄 zycze Ci milych i udanych zakupow 🌼 Rebeko 👄 ,,burza,, oj czasami lubie ale swego czasu jak mieszkalam w Polsce w najwyzszym budynku w mojej miejscowosci to sie balam ..bylam sama z dziecmi a moj budynek nie mial piorunochrona...raz z okna widzielismy jak uderzyl w drzewo ...bylos trasznie ale ciekawie ..🌼 -u mnie mile panie juz 25 stopni ale bez slonca,za to duszno ..jak mowi Dea pewnikiem po poludniu bedzie upal ..pije kawke i zbieram sie do miasta..milego dnia zycze 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia 🌻 - najpiekniejsza burze w zyciu widzilam kilka lat temu w Alpach... Pioruny walily na potege i jeden uderzyl w slup wysokiego napiecia na przeciwleglym stoku, na wprost naszych okien :-) ... mialam wrazenie jakby ze slupa splynal stopiony metal :-) . Milego spaceru :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wróciłam - zakupy były udane :D Jest słońce i gorąco.... dzięki temu w sklepach nie ma kolejek :D W sprzedaży są teraz zioła w tabletkach - fajnie - nie trzeba pic naparów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja juz po obiedzie i na kawe zapraszam : \\_/> \\_/> \\_/> \\_/> \\_/> ... powinno wystarczyc a jak nie to jeszcze doniose :-) . Tyle ze, niestety, nie mam do kawy nic slodkiego :-(... She 🌻 - qrde, nie mam glosu :-(, nie wiem dlaczego :-(... w domu poslucham :-) Kaszubko - napewno prakyczne, ale kto to wie co w tych tabletkach naprawde jest ...? Z tego co wiem to sposob suszenia ma berdzo duze znaczenie w przypadku niektorych ziol... ? Nie ma to jak wlasnorecznie przygotowane ziola :-) Znow naplynely chmurzyska :-O, przemykalismy miedzy kroplami wracajac z obiadu :-P... a juz myslalam ze sie wypogodzi na popoludnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko - wszystko się zgadza, jeśli chodzi o zioła - lecz jest jednak kilka ale.... nie każdy lubi pic napary, czy odwary... nie wszystkie ziółka są w ogródku..... częśc ziółek można połykac w takiej postaci tzn w tabletkach lub sproszkowane [zależne jest to od choroby] Jest udowodnione, iż najskuteczniejsze są zioła rosnące w najdalej w promieniu do 100 km.... zebrane w słonecznym dniu i wysuszone w cieniu. Taki majeranek - i ziółko i przyprawa - jaki ma piękny zapach i smak, gdy zerwany jest z grządki... ten w sklepie nawet połowy tego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie, Kaszubko, sa tacy ktorzy naparu nie przelkna i bij glowa w sciane :-O ...Ale czasami sie zastanawiam czy te wszystkie ziola kupowane w sklepach maja chociaz 50% swoich wlasciwosci... Oczywiscie tez je kupuje bo nie mam innego wyjscia ... Ale te Twoje wlasnorecznie (no, niech bedzie ze rekami M :-P ) zbierane i calkowicie ;-) wlasnorecznie suszone ziolka sa napewno 10 razy lepsze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko 👄 bo są w 100% pewne i silniejsze w działaniu. Ogrodową miętę zmieszałam z polną - jest smaczniejsza, a działanie takie samo. To tez jest dobre: W łagodnych dolegliwościach żołądkowych Do ciemnej 0,7 l butelki wsypać świeże, posiekane [lub suszone] liście mięty do wysokości 1/3 objętości butelki, następnie zalać 0,5 l wódki, zakręcić butelkę. Po kilku tygodniach nalewka jest gotowa. Zlać roztwór do innej ciemnej butelki. Dozowanie: pić niewielką ilość samej nalewki bądź rozcieńczonej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×