Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Witam wieczorkiem :-) Dea 🌻 - ja wiedzialam ze bez powodu bys nas samych nie zostawila ;-)... kuruj sie i wracaj do nas na pelny etat. Caluski dla cukiereczka... mam nadzieje ze zdrowa ...? Kaszubko - no widzisz jaka gafe panelam :-O... ? Niestety nie moge sie pochwalic taka pamiecia jak Twoja ;-) ... Ellisa pewno jeszcze w cieplych krajach podziwia rafy koralowe ;-) a Izochna...? W kazdym razie wierze (bo wiara podobno czyni cuda :-) ) ze wkrotce sie pojawia :-) She - milego, spokojnego i relaksujacego WE zycze !! Wesola - co by to nie bylo siegniecie do lodowki to sama przyjemnosc :-D... nie pozbawiaj sie jej dobrowolnie :-D :-D Obdzwonilam wszystkich Stanislawow i Stanislawy w rodzinie (bo wiekszosc zostala przy starej dacie imienin) i zaraz zaczyna sie jeden z moich ulubionych filmow : \"The Game\" z M. Douglas\'em :-)... wiec kanapka mnie wzywa :-D MILEGO WIECZORU KOCHANE !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka - wcale nie mam takiej pamięci, a chciałbym mieć :D Mam małą tabelkę z naszymi adresami... i to jest ta moja pamięć. oglądam Gliniarza z Beverly Hills 2... czasem warto poprawić sobie humor fajną komedią. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze na dobranoc stawiam herbatkę z melisy zmieszanej z odrobiną mięty.... ale zapach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - no to zdradzsz nam tutaj tajemnice warsztatu ;-) :-D... ale zawsze mowie ze dobra oganizowacja to klucz do sukcesu :-) Jeszcze lyk melisy na uspokojenie przed snem i ... DOBRANOC 😘 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam bladym switem ;-)... jak na mnie. Posylam po 🌻 i 😘, stawaiam aromatyczna kawe na stole i zapraszam do podpisywania listy obecnosci :-) Pilna i wazna instalacje mam dzisiaj ... wiec uprzejmie prosze o trzymanie kciukow ... a dla Was na dobry dzien : http://www.youtube.com/watch?v=a9WL0WHc4Gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko 🌻 podpisuję, i już mnie nie ma. Pracuś to me drugie imię Wsiech pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ macham szybko i spadam bo musze nadrobic 2 dni stracone w pracy :o Kaszubko, no cos mnie to swinstwo latwo lapie :o na szczescie Mysz sie nie zarazila :) (jeszcze nie bylo objawow, wiec odpukac!!!) Rebeko, trzymam kciuki! wszystkim 😘 i pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato, wycieczka jako prezent wcale niezly pomysl, a jak wezmiecie jeszcze cos last minute to bardzo tanio was wyjdzie ;) Moze bys zafundowala corce M podroz poslubna gdzies gdzie beda wlasnie panowaly monsuny????? :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko 🌻 - jak pszczolka :-) Wesola 🌻 Dea 🌻 - dzieki za kciuki :-)... pomogly :-) . Teraz ja posylam fluidki :-) Erato 🌻 - Dea ma racje ;-) ... proponuje Kube albo Dominikane... swietny okres na wycieczki w tamte rejony :-D :-D :-D A ja juz zakonczylam moj dzien ( i tydzien :-) ) pracy... i zaczynam WE :-) Chyba pojde polazic po sklepch... moze kupie cos fajnego ...? MILEGO POPOLUDNIA KOCHANE 😍 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 dziś trochę później, ale jestem... a winny jest net... za kilka dni jest koniec miesiąca rozliczeniowego, wiec nastąpił spadek przekazu - jak zwykle. Rebeko - fajnych zakupów :D Dea - już w pracy - a powinnaś najpierw porządnie się wykurować 🌼 Wesoła i Rybka również w biegu - gdzie tak pędzicie??? zwolnijcie tempo :D Erato - propozycja Dei co do wycieczki bardzo mi się spodobała - sama też wysłałabym tam parę osób z mojego grona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kchane ❤️ Przyszlam sie przywitac i poslac 👄 dla kazdej z pan,dzis mam jak to sie mowi za.......:D - na wieczor mam gosci,kolega wraca dzis z Polski ze swoja dziewczyna i my jedziemy po nich na lotnisko a pozniej zaplanowana impreza ;) oj dzis bedzie sie dzialo-robie teraz spagetti bo pewnie wroca glodni a juz od rana tluka sie do W-y i pozniej samolot. Teraz sprzatam - o dziwo dzieci mi pomagaja ale po calym tygodniu nie widze konca,wreszcie wysechl moj wlochacz-tydzien- pierwszy i ostatni pralam go w domu ...brrrrr wiecej roboty niz w pralni chemicznej,jak na razie posylam slonko do wszystkich u mnie dzis pieknie 18 stopni,az chce sie cos robic. Bardzo podoba mi sie ten pomysl z ta wycieczka ale ceny jak na razie kosmiczne,widzialam najtansza za 300F na tydzien ale to jest przed ich slubem,albo wymyslilam weekend w jakims tam hotelu w Paryzu,zobacze jeszcze troszke czasu mi zostalo. Rebeko- 👄 milych zakupow zycze 🌼 Dea - 👄 dzis Ty widze na posterunku ale to nic bede zagladac w przerwach,buziaki dla Myszki 🌼 Kaszubko - 👄 moze razem wyslemy nasza familie na te ,,tsunami,,:D 🌼 Annapo 👄 ❤️ Wesola,Rybko,She,Rudamaxi, -👄 zwolnijcie troszke 🌼 Goju -👄 dziekuje slicznie 🌼 Ellisa 👄 dawno sie nie pokazywala 🌼 - a teraz wracam d kuchni bo mam malo czasu -bleee - niedlugo zajrze,pa, 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato - no to wysyłamy :D ale na tyle daleko, aby za szybko nie wrócili hihihi Pada... a przed chwilą było słonko :D kotka drzemie - swój łepek nakryła ogonkiem, a ponieważ ogonek jest puszysty - jej główki wcale nie widać :D a Psotka co rusz delikatnie [jakby od niechcenia] dotyka mnie łapką.... prosi o jakiś smaczny kąsek - łobuziara - wie, że mam słodycze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, a co tu tak pusto ... piatkowe rozleniwienie ...? Polazilam po sklepach i kupilam... dwie pary skarpetek :-D :-D :-D. Przynajmniej za duzo pieniedzy nie wydalam :-D :-D. Powoli zaczynaja sie pojawiac na ulicach i wystawach dekoracje swiateczne... jak na moj gust to troche za wczesnie - do Swiat zdaza sie juz opatrzec i, jak co roku, nie bedzie tej \"czarodziejskiej atmosfery\" ... :-( Teraz czas na kolacje, ale moze jeszcze pozniej do Was zagladne ... chyba ze M bedzie za bardzo narzekal :-P, bo ostatnio cos straszna \"przylepa\" sie z Niego zrobila ;-) Smacznego wszystkim i milego wieczoru 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w piątkowy wieczór 🖐️ Ja już trochę posprzątałam, reszta jutro rano, a później mam zamiar wyruszyć na zakupy i ciekawa jestem jaki będę miała nastrój, czy coś fajnego kupię czy może tak jak Rebeka wrócę ze skarpetkami :-D Rudamaxi 🌻 wielki buziak dla córeczki, na pewno szybko się zagoi i nie będzie śladu po oparzeniu, brawo dla Ciebie, że zachowałaś zimną krew. No i oczywiście gratulacje dla Konradka. Kaszubko 🌻 dzięki za maile, a ten Twój necik, to sobie w kulki leci :-) jaki rym mi wyszedł. Jak on może tak pojawiać się kiedy ma na to ochotę?! Ale nie ma się co dziwić, net jest rodzaju męskiego. Rebeko 🌻 jak tam w nowej pracy? A jak brzusio? Pewnie już coraz pokaźniejszy. Jeszcze tylko niecałe 4 miesiąc i będzie topikowy dzidziuś. Buziaki dla maleństwa. Dea 🌻 praca nie zając, aż tak się nią nie przejmuj. A jak zdrówko? Mam nadzieję, że się nie dałaś. Erato 🌻 moja mama zawsze powtarza \"nie pomoże puder róż, kiedy gęba stara już\". Więc \"szkoda\" mi tej pani, bo wszystkie jej starania na nic się zdadzą. A na prezent proponuję serwis obiadowy:-) Rybko 🌻 Ty nie bądź taki pracuś, usiądź kobieto weź piaścika do ręki, do drugiej coś fajnego do czytania, albo pilot i odpręż się trochę. She 🌻 pewnie jesteś już w świetnej formie. Nie ma to jak ploteczki z koleżankami. Miłego weekendu życzę. Annapo 🌻 wracaj do nas, bo smutno nam bez Ciebie. Ściskam mocno i posyłam 👄 Wesoła 🌻 ale mi narobiłaś smaka tą szarlotką, chyba będę musiała jutro coś piec. Jakiś czas temu ktoś gotował bigos i tak za mną \"chodził\", że w końcu też musiałam zrobić, a teraz ciasto... Rzena 🌻 gdzie się podziewasz? A może pociągnęłaś od wtorku wolne i masz dłuuuuuugi weekend? :-D Wszystkim posyłam 👄, życzę miłego weekendu i pięknej pogody. Pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadlam Was tylko pozdrowić. teraz zmykam spać. Jutro znów do pracy, na szczęście tylko na 4 godziny Pozdrawiam i 😘 dla wsiech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Rudamaxi kawka super, moja ulubiona. Ja dorzucam czekoladę z bakaliami i galaretką (pycha) niestety na ciasto jeszcze nie znalazłam czasu. Lecę kible szorować :-D Pa 🖐️ 🌻 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja :-) Goja (kwiat] - ja juz mam kibelki za soba ;-)... teraz wygonilam M do sklepu :-P Ja i moj brzusio (rzeczywiscie coraz pokazniejszy :-) ) zyczymy udanych zakupow ... ! Rybko 🌻 - mam nadzieje ze czas w pracy szybko Ci minal i teraz juz odoczywasz ...? Rudamaxi 🌻 - juz dzisiaj jedna kawe wypilam ale ta wyglada tak smakowicie ze chyba dam sie skusic ;-) :-) Porywam jeszcze kawalek czekolady (pycha !) i wracam do pracy :-O... Zrobie jakis szybki obiadek i bedziemy odpoczywac :-), a wieczorem jedziemy na imieniny do taty 😍... juz sie ciesze na dobre ciasto :-) Narazie kochane 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Na topiku jest ruch - pomimo, że to sobota :D Przydałoby się słoneczko, aby rozjaśnić ten bury dzionek :D Troszeczkę ziemi, troszeczkę słońca - Eleni Gdy słońce ześle na ziemię swój blask znów myśli me płyną od nieba do gwiazd gdy barwne kwiaty się chylą do rąk podnoszę do góry wzrok Tam w niebie wysokim jest dobro i zło podziwiam obłoki nim padnie z nich grom i szukam daremnie słów , które wziął wiatr i czego mi jeszcze brak Troszeczkę ziemi, troszeczkę słońca gdy dzień nie dzieli a noc nas łączy troszeczkę ziemi, troszeczkę serca tego pragniemy by piękniej żyć Przyglądam się kwiatom i dobrze mi z tym dopóki trwa lato nie lękam się zim i chociaż jesienny powieje wnet wiatr odnajdę znów lata ślad Troszeczkę ziemi, troszeczkę słońca gdy dzień nie dzieli a noc nas łączy troszeczkę ziemi, troszeczkę serca tego pragniemy by piękniej żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko 🌻 u mnie dzisiaj było piękne słońce, może jutro dotrze do Ciebie. Wysyłam do wszystkich na jutro dużo słońca. A teraz uciekam na mecz piłki ręcznej. Normalnie kibol się ze mnie zrobił :-D Pa 🖐️ Później zajrzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko 🌻 - chyba za szybko pochwalilas... ;-) Goja - jak mi jeszcze powiesz ze masz szalik... ;-) :-D Odpoczelam troszke ... a teraz juz jedziemy na impreze... ale bede balowac ;-) :-D MILEGO WIECZORU KOCHANE 😍 ! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem po meczu. Nasi panowie wygrali. Mecz był super, niesamowite emocje. Rebeko 🌻 oczywiście, że mam szalik, ale biało-czerwony na mecze reprezentacji Polski. Na razie byłam tylko na jednym meczu siatkówki w Katowicach.Natomiast dzisiaj kupiliśmy dzieciom koszulki klubu kibica :-) Kaszubko 🌻 kicia jest super, tak czarrrrna, też bym chciała mieć taką przytulankę. Byłam dzisiaj na zakupach i kupiłam nowy portfel i sweterek, który jest na mnie trochę za duży, więc w poniedziałek pójdę go oddać, ale już sobie upatrzyłam fajne spodnie narciarskie i w zamian za sweterek (z dopłatą oczywiście) będą spodnie.Więc nie poszalałam na tych zakupach. Ale kupiłam coś jeszcze..... skarpetki, dwie pary, jedne dla mnie, drugie dla M, a co, mam być gorsza od Rebeki? :-D Idę robić kolację, bo rodzinka mi zgłodniała. Może jeszcze później zaglądnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sorki nie napisze nic innego.... nie jestem w stanie, litreki szleją ... dobranoc......................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedzielny poranek 🖐️ Rybko 🌻 nie dość, że pracuś, to jeszcze nocny marek z Ciebie :-D U mnie dzisiaj nie ma słońca,pewnie poszło do Was. Życzę wszystkim miłej niedzieli. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Ale wiatr - od wielu godzin wieje i nie ma zamiaru ustać brrrr Goja - słoneczka Ci nie podrzucę - też uciekło ode mnie :D Moja Kicia nie zalicza się do przytulanek - na kolana wcale nie wskakuje... a na pieszczoty przychodzi dopiero późnym wieczorem... ma jakiś dziwny charakterek :D Rybka - u mnie czasem również literki szaleją - wtedy na chwilę wyłączam kompa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam niedzielnie... Niestety nie czuje sie najlepiej ,ale mysle o Was i postaram sie przynajmiej od czasu do czasu pomachac,ale jak tylko poczuje sie lepiej to na pewno bede pisywac czesciej,takze nie macie co liczyc ,ze sie mnie pozbedziecie...:)... Zycze Wam miłej rodzinnej niedzieli ,duzo slonka i dobrego humoru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poqutnica
Sprzedam encyklopedię Britanica. 40 tomów, stan bardzo dobry. Nie będzie mi już potrzebna. Ożeniłem się tydzień temu. Żona wie, ku*wa, wszystko najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×