Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Jestem... i co widze ? Pusto ... nic to, jutro bedzie lepiej :-) Co sie dzieje ? Kaszubka i Goja w dolku :-(... Oj, kochane, nie dawajcie sie, w razie czego moge pozyczyc \"saperke\" do zakopania dolka ... Uszka do gory 😘 !!! Erato - nie zartuje, naprawde nie pozwolil... ale nie zaluje bo mily wieczor spedzilismy... A dzisiaj sie dowiedzielam ze wczoraj wieczorem kafe miala jakies \"widzi-mi-sie\" :-D.. nie wiem, jakies przeczucie mial, cy cus ...? :-D Badania zrobilam, znow mi pobrali pol litra krwi :-P... jutro rano odbieram wyniki i do Pani doktor... zobaczymy ;-) Chyba juz dosyc tej pozycji stojaco-chodzacej ;-) na dzisiaj ... teraz juz kanapa mnie wzywa :-D 🌻 😘 🌻 MILEGO WIECZORU 🌻 😘 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilka godzin temu usłyszałam w telewizji, ze jak się ma złe dni, to najlepszym lekiem na pozbycie się ich jest wspominanie tych lepszych dni. Ciekawe - spróbuje, a może się uda :D 👄 dla wszystkich - dobranoc 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato, ksiazke do prawka mam po angielsku, czemu mialabym miec po polsku? nie wiem, ale cos tu nie lapie.... Mysz nie ma zadnego wirusa :) dala mi popic dzis popoludniu, choc i tak pospalysmy sobie zdrowo okolo 2.5 godz. a teraz chrapie znowu w naszym lozku. Po prostu wchodzi pod koldre i muwi ze spi dzisaj w duzym lozku... ona rzadzi :) Dobranoc Kochane, oby nocka wszystkie dolki pozasypywala!!! 😘😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nieeee, a coz to sie wplatalo???? oczywiscie mowi!!!! Przepraszam za obrzydliwego byka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich Jako ze mi ulzylo ze to nic powaznego;)wiec z werwa wzielam sie za sprzatanie domku.Tym bardziej ze dzisiaj zaprosilam do siebie kolezanke z dwojka dzieci beda u mnie nocowac.Musze kobiete jakos podbudowac bo sobie nie radzi po rozwodzie. errato moze w link wejdziesz http://smyki.pl/domeny/smyki.pl/wiktoriagloria/index.php?op=galeria buziaki wsiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 witam sobotnio 🌻 Miałam w planie wczoraj weczorkiem zajrzec ,ale niestety odezwały sie moje\"ciagotki do miski\" i juz nie miałam na nic ochoty... Dzisiaj tez juz sobie porozmawiałam z kibelkiem i oddałam mu moje zapasy :O...to juz 14 tydzien ,i mimo ze co rano temu mojemu organizmowi tłumacze ,ze w/g bardzo madrej ksiazki powinno sie juz takie cos nie zdarzac to on dalej swoje...:)i w dodatku to powinnam sie cieszyc ,bo to swiadczy o tym ,ze małe ma sie dobrze ufff...a ja? No dobra koniec marudzenia :)... Kaszubko przeczytalam o tej flegaminie i kiedys moja pediatra mi powiedziała ze własnie przez to ,ze pozwala na odkrztuszanie nie powinno sie jej brac przed snem ,bo przeciez ciezko by sie kaszlało podczas snu... Rebeko... do mojej skrzynki reklamujacy nawrzucali sporo \"kopert\" a ze ja teraz nieczesto kompa uruchamiam wiec mogło sie zdarzyc ,ze była zapchana po sam czubek :)...ale juz wyczysciłam i mysle ,ze powinno byc lepiej... Dea...mam nadzieje,ze macie naprawde spore te \"małzenskie łoze\",bo widze ,ze niedługo bedzie musiało pomiescic 4 osoby :)... Wszystkim paniom zycze miłego dnia i serdecznie pozdrawiam... A tak swoja droga ,to ciekawe czy uda nam sie jeszcze pogadac do poznych godzin nocnych,musze przyznac,ze troszke mi tego brakuje...ale co zrobic jak teraz o 20 juz mi sie slepia zamykaja...a potem o 2,3 w nocy juz jestem wyspana ...no ale przeciez nie bede jak jakas zmora włączać o tej porze kompa :) 👄 wsiem i 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ❤️ Melduję, że dzisiaj mam humorek znacznie lepszy :D ale też nikt nie próbował wyprowadzić mnie z równowagi hihihiihi Annapo ❤️ w czwartej mojej ciąży [z Piotrusiem] też szybko zasypiałam... wstawałam zaś o 5 rano. Ruada ❤️ widać, ze spadł Ci kamień z serca :D i niech już więcej się nie pokazuje... a kysz... Dea ❤️ Mysz wciąż będzie próbować... tym bardziej, ze ona już coś wyczuwa :D oby tylko później nie była zazdrosna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Tak się zastanawiam czy postawić kawę, czy życzyć dobrej nocy :-D Ja niedawno wróciłam od moich przyjaciół z imprezki. Było super, nawet policja przyjechała, bo oni mają takich głupich sąsiadów, którym wydawało się,że jest głośno. Pośmialiśmy się z policjantami i oni pojechali, a my się dalej bawiliśmy. Annapo ❤️ jeszcze tylko troszkę i będzie ok, czuję to w kościach :-) Wiecie co, uciekam spać, bo strasznie trudno mi trafić w klawiaturkę :-D Buziaki dla wszystkich i jednak życzę dobrej nocy. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam oooo, a co tu się dzieje??? Pomorka jakiś??? Nie ma co czytać :( Pozdrawiam świątecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry [ serce] a właściwie to Dobry wieczór 🌼 Spałam aż dwa razy w ciągu dnia - to u mnie oznacza powrót do zdrowia :D poprzez sen regeneruję [wszystkie utracone w czasie choroby] siły. Rybko ❤️ sama mało wpadasz i mało piszesz - dlaczego ???? może zaczniesz znów częściej tu zaglądać ? Erato ❤️ to czekam niecierpliwie do jutra :D Goja ❤️ po wpisie jednak nie widać, że klawiaturka była niegrzeczna hihiihi dała się w końcu złapać : Miałam dziś przygodę z prądem - przez kilka godzin pojawiał się i znikał.... oby tylko już się to nie powtarzało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema...jakby to Owsiak...powiedzieł:D Juz sie tak bardzi za wsmi stesknilam ze mosze choc na troszke... przegonilam zle demony rodzinne i na jakis czas mam spokuj...Wesele bylo udane tylko w nocy cyganie chcieli nam auto ukrasc na szczescie czujne oko pana mlodego nas uratowalo:) Annapo❤️mam nadzieje ze sie chociaz troszke lepiej czujesz...zycze szczescie i lepszego samo poczucia👄 Kaszubko❤️dziekuje za to ze jesteś👄 Rebeka❤️jak pogoda poprawila sie ?Slyszalam ze bylo nienajlepiej dziekuje ze zdjęcia👄🌼:D👄:D Erato❤️dzieki za pamiec👄Goja❤️i uściski:D👄 Goja❤️:) Dea❤️a to łoże ile ma metró hihi...moze i ja na nowe mieszkanie takie sobie fundne👄 Rudamaxi[serce[dziekuje i mam nadzieje na powtórke:D👄 She❤️jak Twoja nauka ,dajesz rade?👄 Rebeka❤️\") Rybka❤️:) i wszystkim 👄i 🌼 Słodkich snów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane 😍 Ja Wam dzisiaj tylko pomacham 🖐️ i dobrej nocy pozycze ...Jutro do Was zagladne na dluzej to poczytam i popisze cos wiecej, ale jesli chodzi o poranna kawe to na mnie nie liczcie :-P :-) ... bo ja jutro bede spala do oporu :-) Caluski dla wszystkich 😘 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kochane ❤️ Kawke ja dzis stawiam,deszcz pada tak mocno a mi jak zwykle wstac sie nie chcialo :D a tu na dodatek poniedzialek i poczatek tygodnia. W sobote mialam imprezke w domku - ktora skonczyla sie nad ranem ;) a wlasciwie rano-no coz wykorzystuje ostatnie podrygi w mlodosci :D Rebeko 👄 Wolne masz Kobieto juz co? :D ajjjjj jak fajnie wyleguj sie ile sie da ale wpadaj do nas 🌼 Goja 👄 jak milo Cie widziec - widze ze my obie imprezowiczki :D a co bedziemy sobie zalowac 🌼 Annapo 👄 jak dobrze slyszec ze u Ciebie juz lepiej,juz niedlugo Kochana - teraz na zmiane bedziecie sie zmieniac na warcie hihi, zycze duzo cierpliwosci i zdrowka 🌼 Rybko 👄 Kaszubka ma racje,dlaczego tak rzadko wpadasz do nas? a moze skusisz sie na kawke w naszym towarzystwie🌼 Rzena 👄 Kupe czasu ;) wpadaj czesciej :D ciesze sie ze Weselicho sie udalo 🌼 Dea 👄 pobudka!!! nowy dzionek - a z testami to powiem Ci ze ja jak szlam na egzamin to wolalam jednak polskie testy-pozniej tak troszke glupio sie czulam ale jakos poszlo-jak wejdziesz na stronke -Emanus -to znajdziesz wszystko-🌼 Rudamaxi👄 dziekuje -🌼 She 👄 a Ty gdzie sie podziewasz? jak egzaminy?🌼 Wesola 👄 🖐️ Kaszubko 👄 wyjasnilam juz - a u mnie dalej bez zmian-ja wciaz czekam - Ty wiesz na co ? hihi 🌼 - dziewczyny mam powaznego wirusa w komputerze -pisze z tego drugiego i wciaz sie denerwuje bo on taki czolgowaty:D a dopiero jutro moge zrobic formata bo czasu bede miala wiecej-tak to jest jak ostatnio moj syn korzystal z mojego komputera-ahhhh to bylo do przewidzenia... -zycze kazdej z pan z osobna Milego Dnia i posylam 👄 i 🌼 na mily poczatek dnia.do uslyszonka..... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry !! 😍 Wybaczcie kochane ale korzystam z okazji ze M w domku i jedziemy poogladac (a moze i kupic ;-) ) \"ciezki sprzet\" dla malutkiej : wozek, fotelik do auta, lezaczek... Wszystkim zycze milego dnia i ... postaram sie szybko wrocic :-) Papatki !! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja też się z Wami witam, bo jeszcze pomyślicie, że mnie przymknęli po ostatniej imprezce :-D Wczoraj cały dzień mieliśmy ubaw. Mój tato stwierdził, że skoro wizyta policjantów była dla nas taką atrakcją, to szkoda, że kogoś z nas nie przymknęli, mielibyśmy jeszcze większą atrakcję. Oczywiście pod warunkiem, że nie byłabym to ja :-D U mnie świeci słoneczko, ale mrozik się utrzymuje. Miłego dnia wszystkim 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg009
witajcie kobitki! widze,że dalej jestescie w rytmie.oby tak dalej.nie było mnie troche ponieważ mam ciężko chora mame tylko jeden Bóg wie co dalej będzie ma dopiero 53 lat,a już dopadła ja ta paskudna choroba.ale tak jest w życiu. jak się czuje nasza Annapo? Erato33 widzę dalej wesoła, Rebeko,Kaszybko, Goja miło was wszystkie przywiatac dziewczyny głowa do góry mamy piękną zimę....pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny to ja, jak mnie pamiętacie pomyliłam się nie meg009 tylko tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ❤️ Zaliczyłam pierwszą w tym roku wizytę Maciusia :D Meg 🌼 🖐️ już myślałam, że o nas zapomniałaś :D Goja 🌼 gdyby jednak do tego doszło - ale byłoby co czytać później na topiku hiihihihi :D Dea 🌼 co tak skromnie ??? Wesoła 🌼 znów liczysz słowa ?? Rebeko 🌼 fajnych zakupów :D Erato 🌼 mój syn pewnie tez tam zaglądał hihiihihi dlatego nałapał sobie niesłychanie dużo rożnych wirusów :D do mojego kompa syn nie dostępu - właśnie z tego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczy mnie bola od kompa :o albo od pracowania ;) :p Rebeko, udanych zakupow! Jak ja takie zakupy uwielbiam! Meg, ojejeku, wielkie usciski i sily do zwalczenia chorobska mamy! Ale jest mloda, na pewno wszystko pojdzie dobrze! Erato, nie mialam czasu zeby wejsc na link, ale ja podejzewam ze gdybym miala zdawac po polsku to bym sie dluzej uczyc musiala. po prostu mysle, ze niektorych slow, przedewszystkim tych technicznych pewnie nie znam. Ja teorie juz zdalam ale 20 lat temu i po wlosku ;) tylko z praktyki mnie olali bo jezdzilam jak wariatka (jesli to Wloch powiedzial to musiala byc prawda :D:D:D ) Rybko, ja dolaczam sie do tego co juz dziewczyny powiedzialy ;) wracam do mojego excel\'u .... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Melduje sie :-) po zakupach ... Nie powiem co kupilismy, bo nie bede sie wyrazac :-O... Niby wszystko w sklepach jest a jak przyjdzie co do czego to \"osiolkowi w zloby dano...\" i nie jestem w stanie wybrac :-D Rudamaxi 🌻 - czys Ty sie czasami z powolaniem nie minela... nasza Pani Psycholog ;-) :-) ... Zdaje sie ze juz raz wyciagalas z dolka kolezanke i to z dobrym skutkiem ...? :-) Ania 🌻 - tez mi troche brakuje tych \"pogaduszek\" ale napewno sie nam uda :-)... w niedalekiej przyszlosci :-) Najwazniejsze ze wszystko jest OK i na dobrej drodze !!! Kaszubko 🌻 - ja wiedzialam ze ten Twoj dolek to bez powodu sie nie wykopal.. przeciez Ty z natury pogodna osobka jestes :-) !! Goja 🌻 Rybko 🌻 - to tylko chwilowy zastoj ;-)... jutro bedzie lepiej :-) Rzena 🌻 - u nas po ponad 10 dniach mrozow zaczyna sie odwilz :-) ...oj zaczna teraz wirusy szalec :-D Erato 🌻 - jakie \"ostatnie podrygi w mlodosci\" !?!?! Przeciez kobieta zawsze jest mloda !!! A ja mam przed soba 5 miesiecy siedzenia w domu ale mysle ze nudzic sie nie bede :-D :-D No i obiecuje regularne odwiedziny na topiku :-) Wesola 🌻 - no i co z tym Twoim postanowieniem ? Zostajesz przy pisania na topiku czy znalazlac cos innego :-P ...? Meg 🌻 - jasne ze pamietamy :-) Przykra wiadomosc z mama:-( , ale jak pisze Dea : mama jeszcze mloda i mam nadzieje ze organizm sobie poradzi z chorobskiem .. czego zycze z calego serducha !!! Dea 🌻 - mnie tez akurat takie zakupy sprawiaja mi duzo radosci :-)... tylko M sie troszke niecierpliwi, ale ja mu tlumacze ze jak on sobie kupowal swoje pierwsze 4 kolka to tez byl wybredny :-P Zdaje sie ze bede miala naprawde twardy orzech do zgryzienia :-D !! No ale jeszcze troche czasu mamy... i jeszcze kilka sklepow do \"obskoczenia\" nam zostalo :-) Ide cos na ruszta wrzucic... ale jeszcze tu wroce :-P !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko - kiedyś było inaczej - zero wyboru - dużo kupowało się od kogoś - używane, bo w sklepie dostać nie można było. Dołki wykopuje mi mąż - czasem udaje mi się je omijać, ale nie zawsze :D Za kilkanaście dni będzie duża i pełna rocznica ślubu.... do tego czasu mąż musi wszystko ślicznie wyrównać - nie ma innego wyjścia :D Dostałam ponad 60 zdjęć z wczorajszych występów dwójki wnucząt - net słaby, wiec ściąganie trwało wyjątkowo długo. :D na dwóch zdjęciach znalazł się nawet Maciuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem:0 Melduje sie grzecznie i sorki za pore ,ale wieczorkami ma tylko czas bo syn ma duzo nauki a bez pilnowania nie da rady.Zaczelam chodzic na basen i kondycja zaczyna sie odzywac nie myslalam ze az tak ze mna zle,ledwie basen przeplynelam i zadyszka jakas...hihi... Erato❤️:Dmam zamiar bywac i ciesze sie ze jestem z WAMI👄a wesele jeszcze wspominam hihi... Rebeko❤️no to dobrze bo 10 dni to troszke za długo,cieszko gdziekolwiek sie poruszyć jakos nie przepadam za mrozem 👄a jakie to wirusy mam nadzieje ze trzymasz sie z daleka od nich... Pozdrawiam i uciekam na film\"Czas komanczów\" papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - zgadza sie... kiedys bylo gorzej. Teraz przynajmniej jest z czego wybierac... A my juz zawezilismy nasze pole poszukiwan, wiec teraz powinno juz leciec z gorki :-). A M mysle ze sie postara i na rocznice juz slicznie wszystko wyrowna ;-) Widze ze duzego ruchu tu nie ma... moze w okienku cos ciekawego bedzie... a jak nie to jeszcze mam ksiazki :-) MILEGO WIECZORU 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzena - u mnie w pracy polowa kolegow na chorobowym a druga polowa to "kaszlace smarkacze" :-D... wiec zgodnie z zaleceniem Pani Doktor postanowilam trzymaci sie od nich z daleka :-P, bo szkoda by bylo na finiszu jeszcze cos zlapac... a zreszta i tak za 2 tygodnie zaczynam juz macierzynski wiec te 2 tygodnie nikogo u mnie w pracy nie zbawia.. a ja mam spokojna glowe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POQTNICA
Za chwilę będziemy rozliczać PIT-y. To tak do pomyślenia: Przypowieść o podatkach Załóżmy, że każdego popołudnia 10 znajomych wybiera się wspólnie na obiad do restauracji. Rachunek za cały obiad wynosi 100 zł. Ponieważ cała dziesiątka nie zarabia po równo, a wręcz przeciwnie - mają bardzo zróżnicowane zarobki, postanowili, że rachunek będą płacić w następujący sposób.: - Czterech najbiedniejszych nie zapłaci nic. - Piąty od końca pod względem dochodów zapłaci 1 zł. - Szósty - 3 zł. - Siódmy - 7 zł. - Ósmy - 12 zł. - Dziewiąty - 18 zł. - Dziesiąty, najbogatszy z nich wszystkich - 59 zł. Tak sobie postanowili. Ale pewnego dnia właściciel restauracji oznajmił im: - Jesteście takimi dobrymi klientami, że obniżę wam cenę za 10 obiadów o 20 zł. Więc posiłek kosztował ich 80 zł. Ale ciągle chcieli płacić rachunek w ten sam sposób. Więc 4 najbiedniejszych ciągle jadłoby za darmo. Pozostałych 6 policzyło, że obniżka, 20 zł, podzielona na 6 daje 3,33 zł, jeśli więc każdemu płacącemu oddać te pieniądze, to właściwie piąty i szósty dostaliby pieniądze za zjedzenie posiłku. Właściciel restauracji, widząc, że panowie mają problem z podzieleniem kwoty obniżki, zaproponował im, żeby każdy z płacących dostał zwrot proporcjonalny do tego, ile wcześniej płacił. I tak: - Czterech najbiedniejszych ciągle jadło za darmo. - Piąty, teraz nie płaci nic, tak jak poprzednich czterech. - Szósty teraz płaci - 2 zł, zamiast 3 zł (obniżka o 33%). - Siódmy - 5 zł, zamiast 7 zł (obniżka o 28%). - Ósmy - 9 zł, zamiast 12 zł (obniżka o 25%). - Dziewiąty - 14 zł, zamiast 18 zł (obniżka o 22%) - Dziesiąty - 49 zł, zamiast 59 zł (obniżka o 16% ). Pierwszych czterech ciągle je za darmo, a z pozostałej szóstki każdy skorzystał i je taniej niż poprzednio. Jednak kiedy wyszli z restauracji zaczęli porównywać, ile każdy zyskał: - Dostałem tylko złotówkę z 20 zł - powiedział Szósty. - Ale Dziesiąty dostał połowę - 10 zł! - Właśnie! Ja też dostałem tylko złotówkę - przytaknął mu Piąty. - - To niesprawiedliwe, że on dostał 10 razy więcej niż ja! - To prawda! - dodał Siódmy - Czemu on dostał 10 zł, a ja tylko 2 zł? Bogaci dostają najwięcej! - A my nic nie dostaliśmy !- zaczęła krzyczeć pierwsza czwórka. - Ten system wykorzystuje najbiedniejszych! Cała dziewiątka otoczyła Dziesiątego i dotkliwie go pobiła. Następnego dnia znów przyszli na obiad. Ale Dziesiąty się nie pojawił. Kiedy przyszło do płacenia rachunku, zorientowali się, że pomimo obniżki ceny, nie są w stanie zapłacić nawet połowy rachunku! I tak to już jest z podatkami, zwolennicy państwa socjalnego i głosiciele "sprawiedliwości społecznej". Bogaci najbardziej zyskują na obniżce podatków, ale spróbujcie ich opodatkować za bardzo, atakujcie za bycie bogatymi, a następnym razem mogą nie pokazać się przy stoliku. Jest wiele świetnych restauracji w innych krajach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Stawiam termos z kawą :) Postanowienie ma się dobrze ;) Ale nie zawsze jest czym podzielić się : Ale staram się :D W porównaniu z zeszłym rokiem to rozgadana jestem :D A tak wogóle to śnieg leży mróz -2, i szaro-buro i ponuro....... I skrzynia coś mi się zapchała........jakieś problemy na gazecie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×