Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Rybko 👄 osobiscie dziekuje i Zycze Milej Szampanskiej zabawy 🌼 Kaszubko ❤️ nadstawiam kielich i w miedzyczasie odpisuje na sms-y :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko ❤️ Wszystkiego Najlepszego ❤️ -slicznie 🌼 Wprawdzie u nas jeszcze Stary Rok ale przywitalam juz z Wami Nowy Rok ,,oooo w nowej linijce ,, i to samo. ok .......................Wszystkiego Najlepszego................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aby w Nowym Roku: rzeczywistość sprzyjała Waszym marzeniom, każdego dnia świat zaskakiwał Was pozytywnie, magia szczęścia była z Wami przez cały rok! buziaki i uściski już w Nowym 2009 :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dolacze do Was 😍 ... bo \"jaki Nowy Rok taki caly rok\"... a mam nadzieje ze przez caly nowy rok bedziemy razem :-) Dla wszystkich bez wyjatku sle duze 😘 i zycze wszystkim takiego poczucia humoru w tym nowym roku ;-) : http://fr.youtube.com/watch?v=cxIlJ0F_pAs My dzisiaj caly dzien.... spimy :-D Wczorajszy wieczor spedzilismy w kameralnym gronie ale bylo bardzo fajnie, wrocilismy do domu przed 5h00 i w rezultacie spalismy do 1h00 :-P... Po obiedzie obejrzelismy sobie \"Madagaskar\"... i oczywiscie znow zasnelam pod koniec filmu :-D... Hihi, jak przez caly rok bede miala takiego lenia to cieniutko to widze :-D :-D :-D Zaraz posle Wam kilka fotek a teraz zycze milego wieczoru i uciekam jakas kolacje przygotowac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiekszosc z Was pewno jeszcze slodko spi ;-)... wiec po cichutku stawiam kawe na stole... aromatyczna, delikatna pobudka :-) Dzis w drodze do pracy przywital mnie snieg :-)... moze choc jeden dzien polezy, bo temperaturki zapowiadaja nam minusowe.... Wszystkim milym paniom zycze MILEGO DNIA 😘 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść dziewczyny kawa i ciacho? Ja stawiam kawę ... Wczoraj dzień był paskudny pogodowo, taki typowy barowy. Nic nikomu się nie chciało. Dziś niestety czas do pracy. Pozdrawiam ze smętnego Wrocławia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mamy juz ten Nowy ;) A ja zdolalam sie juz jakos przeziebic .... i nie wiem w jaki sposob, bo przeciez w dobrze ogrzanym domciu siedzimy :o Pewnie spalam z odkryta pupa :p :D:D:D Na szczescie jeszcze dzisiaj w domciu i do pracy dopiero w poniedzialek, mam nadzieje ze sie zdarze wyleczyc. Za kawke bardzo dziekuje, ale w tym wypadku herbata z cytryna bardziej wskazana, ale ciacho chetnie lapie i zmykam!!! 😘 na dobry piatek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpisuje listę której brak ;) Dzień dobry u mnie śnieg i mróz........ I ogólne lenistwo...... Wszyscy się snują......... Dzięki Bogu już piątek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja w nowym 🖐️ Ja dzisiaj miałam na 12 do pracy i tylko na chwilkę, więc mogłam się wyspać. U mnie dzisiaj też śnieg spadł, niestety w niewielkiej ilości ale jest. Pogoda fajna, bo mały mrozik. Łapię kawkę i ciacho i odrobinkę popracuję. 👄 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea 🌻 - to teraz Ci herbatke postawie ... i duuuza szklanke soku grejfrutowo-mandarynkowego :-) ... nie wiem czy lubisz ale cytrusy na przeziebienie najlepsze :-) Wesola 🌻 - u mnie tez sie snuja ;-)... wiec ja tez sie staram nie przemeczac :-P Kaszubko 🌻 - no to ten moj dzisiajszy snieg to strasznie nedzny w porownaniu z tymi zdjeciami :-D :-D Goja 🌻 - a moze w ramach \"pracy\" oproznisz skrzynke ...? Dostaje od Ciebie zwroty... No chyba ze nie chcesz przesylek, to nie ma problemu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko 🌻 jasne, że chcę przesyłki. Już opróżniam i podam Ci drugi adres skrzynki, która nigdy się nie \"zapycha\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko - u mnie nie ma wcale śniegu - ten śnieg jest zupełnie w innej części Polski - szkoda. Goja - ja od dawna wszystko wysyłam do Ciebie na drugą skrzynkę - ta pierwsza niezbyt mnie lubi :D Wesoła - sypnij trochę śniegu do nas :D Dea - mnie znów złapała chrypa i gardło zaczyna trochę bolec... czyżby za dużo gadałam hihiihihi :D Rybka - na poprawę humoru dokładam malinową herbatkę... lecz dla naszej uroczej trójeczki daję tylko słabą miętową :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki piekne za herbatke i soczek. Troszke z mala dzids pospalysmy a teraz i ona mi kicha i pokasluje, chyba obydwie cos zalapalysmy :o Wzielam juz paracetamol, w ostatecznosci bo mnie wszystkie miesnie tak okropnie bola jakby ktos po mnie walkiem przejechal po przebiegnietym maratonie :o Jakby sie przydaly te banki!!! Mam nadzieje ze M wroci wczesnie z pracy bo czasami az mi sie slabo dzieje, oj maruda ze mnie jak choruje, przepraszam. Za to Mysz juz od wczoraj opanowala robienie tez i kupki na nocnik!!! :D:D:D Niby to gowienko, ale dla mnie wielka radosc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea ❤️ wycałuj ode mnie córeczkę - zasłużyła na to :D Czy bańki mogą być??? czy to nie zaszkodzi? Zapowiadają duże mrozy i od jutra w mojej okolicy ma padać śnieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko, caluski jej dam jak nalprawde na to zasluzy, w tym momencie jest troche niegrzeczna a i ja nie mam za duzo cierpliwosci przy zapchanych zatokach ... chce lodow przed kolacja, i nie ma mocnych zeby jej wytlumaczyc.... Ale dziekuje za nia, a z tymi bankami to nie mam pojecia.... U nas sniegu ani ciut ciut :o Rebeka, przeslalam ci cos na wannado :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea - to jeszcze nie wszystkie problemy jakie mogą Ciebie spotkać - Mysza może być zazdrosna [ale nie musi] gdy już na świat przyjdzie maleńka istotka... może też stać się bardzo opiekuńcza... będziesz musiała mieć oczy wszędzie... i do tego bardzo dobry słuch. Ale o tym jeszcze pogadamy... jeszcze jest czas. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane w Nowym Roku ❤️ Pozno dzis jestem ale bylismy daleko paza domem ogladac autko na zamiane ---hihi ale z europejska kierownica ..to juz cos - dziewczyny jak ta zamiana dojdzie do skutku to cala maoja rodzina bedzie pracowac na benzyne :D smieje sie ale to prawda. Pozdrawiam wszystkie panie i lece zrobic cos do jedzenia bo wszyscy glodni i dzis bez obiadu,kazdej z pan posylam 👄👄👄 i 🌼 na ladny wieczorek i jeszcze raz zycze Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku buziaki pa,pa. -do uslyszenia 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weoła anka
Dzień dobry :) Mroźny i słoneczny... Śniegu proszę bardzo mogę podsypać jak piaskowy dziadek hi,hi,hi.....ja będę sypać jako śnieżna baba ;) Dla chętnych kawa w piżamie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wrocilam z zakupow i padlam sie z Wami przywitac 😍 Goja 🌻 - poszlo ;-) Dea 🌻 - mala rzecz a cieszy :-D. Dzieki za przesylke 😘, jak usiade na troszke dluzej do kompa to odpisze ... Kaszubko 🌻 - u nas na trawnikach zaledwie nedzna drobina sniegu lezy :-D Erato 🌻 - pewno jakis duzy 4x4, co ...? Uwielbiam takie wieeeeelkie samochody :-), czuje sie w nich bezpiecznie. Wesola 🌻 - cos mi sie wydaje ze znam Twoje postanowienie na Nowy Rok ... Obiecalas sobie ze bedziesz troszke wiecej pisac na topiku ;-) ...? Jesli tak to z calej duszy popieram :-) Teraz zabieram sie za obiadek a pozniej trzeba troszke zajac sie domem bo po tych Swietach jakis taki straszny balagan sie zrobil... :-P MILEGO DNIA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ❤️ Rebeko - u mnie dalej nie ma śniegu - jedynie dachy są troszkę pobielone :D Jesteś wróżką i odgadłaś postanowienie Wesołej ??? to byłoby akurat całkiem, całkiem :D Dla wszystkich 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sobotnio ❤️ Znowu pozno ale my wstalismy dopiero 3 godz. temu i pozno poszlismy spac,aj jaka my mamy melodie do spania co? ale co dzieci juz duze i same lubia spac :D Widze ze panie juz po porzadkach i u was wieczor :D hihi ... Wesola 🖐️ widze zes Ty dzis wesola :D i ja poprosze tego sniegu bo u mnie ani grama ;) 🌼 Rebeko - a coz to za zakupy,pochwal sie co kupilas? a co do auta masz racje ..tu masz stronke - tez lubie takie duze . .http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/c/ce/1st-Chevrolet-Tahoe-4door.jpg Pozdrawiam 🌼 Kaszubko - u Ciebie chociaz troszke tego sniegu jak u Wesolej a tu echo-przynajmniej moge Twoje fotki poogladac :D oooo i doczytalam ze pada snieg -Szczesciaro - 🌼 Dea - buziaki 🌼 Goju 🌼 Rybko - bawilas sie moze w Sylwestra w rynku? widzialam w TW i bardzo mi sie tam podobalo 🌼 Annapo - i jak Kochana u Ciebie? 🌼 Rudamaxi 🌼 - a teraz ja juz po kapieli i dobrym sniadanio-obiado-kolacji - zaczynam wieczor w milym towarzystwie,komputer ten drugi mam nieczynny do poniedzialku wieczora bo musze zarejestrowac aktywacje a nie pracuja juz ...gdybym wstala godzinke wczesniej to daloby rade to zrobic a tak musze sie podzielic z dzieckiem..tak .. ale to nic ..zycze wszystkim Milego Wieczoru i duuuzo sniegu..👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×