Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Witajcie, w poniedzialkowy pracujacy juz dzien 🌻 :o Choc nie jest tak zle, ale lepiej bylo w domciu. Rebeko, wstalam, wstalam, z polgodzinnym opoznieniem ale sie z lozka zwleklam. A wiesz ze ja tez nie moglam zasnac? chyba dopiero okolo 1szej Morfeusz mnie porwal ... cos musialo sie dziac w stratosferze ;) Ja herbatke stawiam, czerwona i duze 😘 narazie posylam. Odezwe sie jak sie odkopie ;) Acha, Rebeko, ja juz jestem wieksza od ciebie!!!! wiec ciesz sie ze tak malo przybralas! Slicznie wygladasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Tak sobie poczytałam i widzę, że to nie tylko ja miałam ciężką noc. Niby z zaśnięciem nie miałam problemu, ale cały czas dużo mi się śniło, ciągle się budziłam i niestety też musiałam wstać o 6:00. Teraz mam podkrążone oczy i zasypiam na siedząco. Rebeko 🌻 wczoraj byliśmy na sankach. Na nartach zacznę się dopiero uczyć, może już w tym tygodniu pojadę (w ramach wyjazdu po towar do czech). Zawsze marzyłam o tym, żeby nauczyć si jeździć na nartach, ale niestety mój M nie ma takich marzeń i skutecznie mnie od tego pomysłu odwodził. W tym roku postanowiłam wreszcie zrealizować swoje marzenie. Moje dzieci też się do tego palą, więc pewnie coś wymyślimy na feriach. Teraz z noclegami może być problem, ale górki mamy blisko więc możemy jeździć bez noclegu. Dea 🌻 u mnie pierwsza ciąża do końca 7-go miesiąca była \"niewidoczna\" brzuszek mały i reszta ciała też, natomiast w drugiej ciąży urosłam szybko. Kaszubko 🌻 mam nadzieję, że lekarz trafi z odpowiednim lekiem i szybko wrócisz do zdrowia. Coś długo Cię męczy ta chrypka. Zacznij się wreszcie przykrywać w nocy :-) Dużo zdrówka życzę kochana. Ruda 🌻 ściskam mocno 👄 Wesoła 🌻 a oprócz mrozu i słońca jest u Ciebie śnieg? Jak tak, to może poszukaj gdzieś w okolicy jakąś górkę i improwizuj :-D Annapo 🌻 Rybko 🌻 She 🌻 widzę, że ręce pełne pracy. Jakąś piątkę nam chociaz przynieś :-D Erato 🌻 czekamy na Ciebie wieczorem Idę zrobić kawę, szykujcie kubeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja 🌻 - podstawiam kubeczek ;-)... bez kawy dzisiaj ani rusz :-O... A nauke jazdy na nartach popieram z calej duszy, to swietna rzecz... jeszcze moze snowbord ... ja sie nie przekonalam, ale mysle ze dla mlodszego pokolenia to super sport :-) Warto na jeden dzien wypozyczyc sprzet i sprobowac. Dea 😘 - dzieki, jestes slodka :-), Ty wiesz jak humor poprawic :-)... zeby moj M tak umial :-). To nie !!! Od niego w ramach pocieszenia zamiast \"nie, wcale nie jestes gruba\" slysze \"nie przejmuj sie jeszcze tylko 2 miesiace... \"Dyplomacji zero :-D :-D :-D. A co do Ciebie to napewno przesadzasz... a poza tym kobieta w ciazy jest ZAWSZE PIEKNA !!! Kaszubko 🌻 - szybkiego powrotu do zdrowia 😘 ... cos rzeczywiscie dlugo Cie to cholerstwo trzymie :-( najwyzszy czas potraktowac to antybiotykiem !! Wesola 🌻 U nas dalej snieg sypie :-) !! Nie powiem zeby to byla Polska ZIma ale jest niezle pobielone :-). A najlepsze jest to ze temperaturki zapowiadaja minusowe i na noc i na jutrzejszy dzien... Hihi znow pewno zaden autobus nie wyjedzie bo przeciez dla tutejszych drogowcow takie warunki na drogach to katastrofa :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i już po wizycie lekarza :D dostałam antybiotyk, jakiś syrop na kaszel i tab na uspokojenie hihihihi Mąż poszedł do apteki.... a wcześniej dostał ochrzan od lekarki za to, ze mnie denerwuje - należało mu się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko 🌻 fajna ta pani doktor :-D no to teraz proszę się zastosować do jej zaleceń i szybciutko do zdrowia wracać. Spod kołderki pozwalam Ci wystawiać tylko paluszki do klikania. Ja już kończę pracę i idę. Wieczorem mam ćwiczenia więc nie wiem czy zaglądnę. Na wszelki wypadek życzę miłego wieczoru. Pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - mam nadzieje ze, zgodnie z zaleceniami pani Doktor, siedzisz grzecznie pod kolderka :-) Ja tez juz do domku uciekam.. i nic nie obiecuje bo padam dzisial na pyszczek ... :-( MILEGO WIECZORU 😍 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śniegu u mnie niemalże po pachy ;) A z górką może być kłopot...... Tam gdzie nie dotarły służby porządkowe, trudno się poruszać..... A tam gdzie sypią to aż strach w lepszych butach chodzić, bo całe białe będą.... Siedzę sobie i myśle co by tu sobie na Nowy Rok postanowić....... Żeby pod koniec módz się z czegoś rozliczyć hi,hi,hi,hi,hi...... Dopiero - 12,5 st. na termometrze :O ciekawe ile w nocy będzie ? Normalnie ocieplenia brak , natomist oziębienie jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzecznie melduję, że pod kołdrą nie siedzę hihihihi w domu ciepło :D Rano było 12 st mrozu, potem 5 st, a teraz znów około 10 i podnosi się... To jest dobra lekarka - leczę się u niej od 9 lat - nie mogę na nią narzekać :D i wiecie - zawsze mogę na nią liczyć - kiedy tylko zadzwonię -zaraz się zjawia. Przy mojej pierwszej ciąży brzuszek uwidocznił się dopiero w ósmym miesiącu... gdy poszłam do porodu, stwierdzili, ze chyba jeszcze nie pora na mnie, ze jeszcze co najmniej dwa miesiące - dopiero gdy zajrzeli w moje papiery - uwierzyli, że to już czas. Gdy z trzecim dzieckiem szykowałam się do porodu - pytano mnie co urodziłam - nie chciano wierzyć, że dopiero urodzę... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoła - ale u nas za kilka dni ma być 3 st na plusie... ale jazda z tą pogodą :D bo teraz w nocy ma być maksimum 11 st mrozu. Od piątku ma być to ocieplenie - słucham radia, bo coś się porobiło z anteną i żadnego programu w TY nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kobietki ❤️ Widze ze wszystkie dzisiaj pracujace a ja zastrajkowalam - wstalam popatrzylam ze na dworze bialo i polozylam sie z powrotem spac,ale ja tez do 3-ej nie spalam a przedwczorajszej nocy wogole,aj jak to szybko mozna wskoczyc na nocny biegmale jutro juz musze isc -mam postanowienia do wykonania . Wesola ]usta] wczoraj Ci wpis zzarlo ale za to dzis jest piekny i zazdroszcze sniegu u mnie taki gdzie niegdzie lezy ale na noc zapowiadaja -5 ciekawe 🌼 Dea 👄 podatek jest niewiele wiekszy a pali 16 na 100 :D a z ta zamiana to nie ma problemu,u nas to po prostu okazja pewien Amerykanin wyjezdza i musi je tu sprzedac a ze nie oplaca mu sie targac go z powrotem do Stanow to sprzeda za grosze a z drugiej strony jak chce cos zarobic to wymieni sie z nami bo predzej pusci nasze Audi na biegu niz bedzie sie bujac z 5-ciolitrowym silnikiem a my i tak go sprzedamy ale po wyzszej cenie,na poczatek jest dobrze bo ma po lewej kierownice -okaze sie w lutym.🌼 Rudamaxi 👄 🖐️ Rebeko 👄 chyba wszystkie dzis pojdziemy szybko spac :D dziekuje za kawke chociaz przyznam sie od kilku dni kawy nie pilam,dzieki za fotki wygladasz super Kaszubka ma racje przytyjesz pod koniec - a nogi C i puchna juz czy nie? 🌼 Kaszubko ❤️ dzisiaj Ty nam sie rozchorowalas? biedulko szybko marsz pod kolderke wygrzac sie a moze jakiegos grzanca wypijesz :D a jak Sylwia sie czuje 🌼 Goju 👄 jestem i to nawet wczesnie ale niedlugo sie wszyscy zejda M juz wraca mlodszy na basenie a od jutra szkola i dobrze bo te dzieci cos sie sniuja juz po domu bez celu;) Goju Ty dziewczyna z gor i nie jesdzisz na nartach? no cos Ty - zycze milej zabawy na nartach 🌼 aaaa Rebeko Gratulacje dla kuzynki ❤️ Wesola slyszalam ze u Was dzisiaj mrozno i to nawet bardzo -kurcze to prawdziwa zima 🌼 - a teraz uciekam do kuchni zrobic szybko jakas zupke bo mam straszliwego lenia ;) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej dzis postanowilam ze jak dzieci pojda spac to troche poczytam co u was ,bo mam straszne braki i nie wiem co u kogo ,kto z kim i jak;) Jakby co to na blogach dzieci w galeriach sa fotki ze swiat i z sylwestra;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesola sie rozpisala :D:D:D 😘 ❤️ Najlepsze postanowienia to sa te ktore pozwalaja ci jesc duzo slodyczy :P ;) Kaszubko, swietnie ze masz juz co brac, bo rzeczywiscie cos za dlugo to sie ciaglo. A ta pania doktor to chyba do Rebeki trzeba wyslac zeby nakrzyczala na jej M - kobieta w ciazy nigdy nie jest gruba!!!!! A ty to mialas po prostu szczecie, u mnie to chyba rodzinne te kilka kilo na plusie ;) eeee, zycie za krotkie zeby sie martwic! Erato, ja tez chce zastrajkowac!!! :) Moje Drogie Panie, ja tez padam na ryjek i chyba juz do domku uciekne ;) Do zobaczenia choc nic nie obiecuje 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi,hi,hi,hi,hi jak byłam u takiej baby tybetańskiej od odchudzania to ona do mnie też: to w orginale bo ona tak śmiesznie polski kaleczyła slotkie lubi? a w noci je ? na szczęście nie lubi i w nocy raczej śpi to o mnie :D:D:D:D:D:D Hm....hm.....to coś innego trzeba wybrać :):):):):) A ja po świętach spodnie dzisiaj na leżąco wkładałam ;) bo się więcej mieści :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh jedno z moich postanowien na ten rok to przytyc wiec moze mi podrzucicie te swoje nadwyzki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda - ja z mila checia odstapie troche,jak kazda Ci sie zrzuci to wiecej nie bedziesz potrzebowala :D 🌼 Dea - ja teraz moge strajkowac ile chce - urlop Kochana mam caly a dzis juz szefowa dzwonila ze jak zle sie jeszcze czuje to moze wezme kilka dodatkowych dni-fajnie ale urlopu szkoda.🌼 Wesola 🖐️ Kaszubko 🖐️ Macham Wam Kobietki bo ja ide pod prysznic i do lozeczka,juz sie wyrobilam ze wszystkim ale len nadal pozostal -Milego Wieczoru Kochane ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdziwi amanci wygineli razem z Wokulskim,wiec nie licz na nas. Dziewczyny przyjme wszystko bo ja szybko spalam:D a chcialam wam sie jeszcze pochwalic ze od 29 nie karmie piersia :D i od tego czasu niunia nie jest juz w nocy transportowana do mojej sypialni.I wreszcie wszyscy sie wysypiamy Chcecie zobaczyc Konradka w plasach tanecznych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" rudamaxi Prawdziwi amanci wygineli razem z Wokulskim,wiec nie licz na nas. Dziewczyny przyjme wszystko bo ja szybko spalam a chcialam wam sie jeszcze pochwalic ze od 29 nie karmie piersia i od tego czasu niunia nie jest juz w nocy transportowana do mojej sypialni.I wreszcie wszyscy sie wysypiamy Chcecie zobaczyc Konradka w plasach tanecznych? " Ale bredzisz.Czuję się niedoceniony:O.Jestem profesjonalistą ale o tym nie wiesz:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wole bredzic niz robic z siebie nie wiadomo kogo ,tak jak ty to robisz,skoro jestes taki wspanialy to czemu szukasz kobiety w internecie i to jeszcze anonimowo?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dobranoc tylko informuję, ze w prawie całym kraju duży mróz - nawet -17, a u mnie zaledwie -2... :D 👄 dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyspalam sie w dzien to teraz sie placze,znowu bedzie problem ze wstaniem :D Rudamaxi 🖐️ 👄 Kaszubko 👄 u mnie na razie spokojnie lekki mrozik -3 ale kto wie moze bedzie wiecej - bedzie dobrze - 🌼 🌼 DOBRANOC 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ❤️ Paskudny kaszel nie dał mi spac buuuuu :D O 6 rano było 7 st mrozu... coś skacze ta temperaturka. Stawiam kawę i świeże bułeczki plus dżem truskawkowy :D http://www.garnek.pl/kama13/4059863 ____________________________________@@_______ ____________________________________@@_______ _____________________________________@@______ ___________________________@@@@_____@@_____ __________________________@@@@@@___@@_____ __________________________@@@@@@@@@@_____ ________________@@@@@@__@@@@@@@@_______ ______________@@@@@@@@@@@@@@@_________ ____________@@@@@@@@@@@@@@@___________ ___________/@@@@@@@@@@@@@@____________ ____________@@@@@@@@@@@@@@____________ ____________@@@@@@@@@@@@@______________ _____________@@@@@@@@@@@@______________ _____________@@@@@___@@@@@______________ _____________@@@@_____@@@@______________ ____________@@@@@@@@@@@@@______________ __________@@@@@@@@@@@@@@@@___________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ O kurcze, ale z Was ranne ptaszki :-D Kaszubko 🌻 z wielką przyjemnością łapię te wszystkie pyszności i zabieram się do pracy. Skoro Kaszubka już postawiła kawę, to ja wykładam listę obecności. Miłego dnia życzę wszystkim 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zamarzam! W pracy mam 9st. Mamy kominek i fajnie jest popatrzeć jak się w nim pali drzewo i ogień trzaska, ale zanim zrobi się ciepło musi minąć co najmniej 2 godz. Dzisiaj jestem bez samochodu, a w pracy mam wino. Tak się zastanawiam czy jak je zacznę pić, to czy się rozgrzeję. Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, zaczęłam nową stronkę. To chyba jest jakiś znak, żeby to wino otworzyć :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×