Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Erato - śniegu już więcej... a przed chwilą dzwoniła córka mieszkająca na wsi - mówi, że u niej jest bardzo dużo :D Może mi jakies zdjęcia podeśle - to Wam pokażę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macham wam wieczorkiem ... pobawie sie w blondynke wieczorowa pora bo widze ze nasza \"sluzbowa\" chyba zajeta ;-) Kaszubko 🌻 - fajnie ze snieg spadl ... lepiej pozno niz wcale... szkoda tylko ze Swieta i ferie byly bez sniegu... Erato 🌻 - dzisiaj zwykle cotygodniowe zakupy, z tymi \"innymi\" poczekam jeszcze troszke ... za tydzien zaczynaja sie u nas przeceny to bede szalec po sklepach :-D. Autko bomba ! jestem jest pod wrazeniem ... tak samo jak M :-) Dea 🌻 - tak à propos przecen : pokazywali dzisiaj w TV przeceny w Harrods\'ie :-)... i tak sobie pomyslalam, ze juz od paru lat marzy mi sie taki wypad... chocby puszke dobrej herbaty kupic ;-) :-D :-D Teraz to chyba musze moje marzenie na pare lat pod poduszke schowac ... No ale moze kiedys :-P... ? Zapomnialam Wam wczoraj napisac ze moja kuzynka urodzila coreczke 😍 (3.350g, 54cm) Mama i coreczka zostaly zaszczycone wizyta burmistrza bo... mala Nicola jest pierwsza obywatelka miasta urodzona w 2009 roku :-) W czepku urodzona :-)... oby cale jej zycie bylo takie szczesliwe :-) !! A teraz juz zycze dobrej nocy i do jutra !! 🖐️ 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wesola 😘 to cos nie wesolo ze ci noworoczne postanowienie zzarlo ;) a takie to denerwujace!!! Rebeko 😘 co sie odwlecze to nie uciecze i Harrod\'s beda tu jeszcze przez jakies ladne lata ;) ale wiesz co, czemu masz odkladac na kiedy indziej? Wskakuj w Eurostar!!!!! U nas chata jeszcze w remoncie ale miejsce zawsze sie znajdzie!!! Kaszubko 😘 zasypalo Was? U nas mrozno oj mrozno, ale tylko zaszronione i sniegu nie przewiduja 😠 a juz mialam nadzieje, ze i u nas spadnei i wtedy do pracy nie bede mogla dojechac :D:D:D bom sie wielki len zrobila przez te swieta :D:D:D Erato 😘 no karoca niczego sobie! Ja tez takie bardzo lubie, masz tylko racje, raz ze duzo benzyny pali a dwa podatek wyzszy :o a to wyscie wasze Audi na to zamienili? Kiedys mi wytlymaczysz jak to dziala? Dla Wszystkich Drogich i Niewymienionych Pan (boscie sie jeszcze dzisiaj nie podpisaly ;) :p ) duze 😘 na dobra niedziele!!! Acha, zerknelam na chinski kalendarz przepowiadania plci dziecka i wyszlo ze bedzie dziewczynka :) nawet jesli ja w te rzeczy tylko pol-wierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ❤️ Śnieg zaczyna się topić buuu :D Coraz gorsze te zimy... Dea - mnie tak szybko nie zasypie.... najszybciej to tam na wsi, gdzie mieszka moja Danusia.... Nawet gdy była zima stulecia - dojazd do mojego miasta był możliwy. To do nas przejeżdżano saniami lub traktorami po żywność :D Próbowałaś sprawdzać pleć dziecka przy pomocy obrączki [może być nawet kółeczko] i szklanki do połowy napełnionej wodą ??? :D Wahadełko też coś potrafi :D tylko czy to jest tak ważne ??? dzidziuś i tak będzie przyjęty z wielką radością... nieważna płeć. Wesoła - takiego wytłumaczenie nie przyjmuję hihiihihi napisz jeszcze raz :D Rebeko - obejrzałam zdjęcia - mało jesteś zaokrąglona... to dobrze - nie będzie problemu ze zgubieniem wagi już po... :D Erato - na samochodach się nie znam - dla mnie dobry jest ten, gdzie jest wygodnie :D zawsze patrzę, czy można bez problemu wejść do samochodu - i czy jest wystarczająco duży - nie lubię ścisku :D http://www.wgraj.net/img.php?mode=full&file=35849 http://www.wgraj.net/img.php?mode=full&file=35851

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko, szkoda ze snieg juz topnieje - co za czasy co? Ale ponoc w innych czesciach PL maja byc zamiecie ... :o Nie probowalam innych sposobow, bo jak i ty mowisz, po co? Najwazniejsze zeby bylo zdrowe, bo kochane to juz jest :) A czemu ja nie mam zadnych zdjec od Rebeki???? Na natomiast juz jestem dosc dobrze zaokraglona, az sie boje co ze mnie \'wyrosnie\' przez te nastepne 6 miesiecy!!!! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea - zaokrąglenie jest zależne od genów faceta. U starszej córki długo nie było nic widać, a u młodszej - natychmiast :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam, podpisuję listę, bo ktoś delikatnie dał do zrozumienia, że nie wymienia tych co dziś się nie podpisały :-D Ja weekend spędziłam sportowo. Wczoraj na lodowisku, a dzisiaj na sankach. Kaszubko 🌻 u nas jest trochę śniegu, a dzisiaj przez cały dzień prószył i nawet go przybyło. Bardzo fajna pogoda, lekki mrozik, tylko szkoda, że takie opóźnienie z tym śniegiem. Za dwa tygodnie u nas zaczynają się ferie, może śnieg poleży do ferii, a jak nie to i tak mam blisko góry, a tam powinien się utrzymać. Erato 🌻 samochód fajny. Ja lubię duże samochody, tylko takimi dużymi źle jeździ się po mieście, a właściwie nie jeździ tylko parkuje. Ale za to bardzo wygodnie pakuje się zakupy do takich dużych aut, a ile można tam napakować :-D tak, że na wyprzedaż będzie jak znalazł. Rebeko 🖐️ ja na Twoim miejscu skorzystałabym z zaproszenia Dei, będziesz tyle czekała? No chyba, że urodzi Ci się córeczka, a kobiety rodzą się z miłością do zakupów, to może w przyszłym roku wybierzecie się razem :-) Wesoła 🌻 ja często jak dużo napiszę, to zanim wyślę, to kopiuję wszystko, bo też mi się zdarzało, że ucięło mi część wpisu lub całkiem zniknęło. Jakieś złośliwe krasnoludki czasem nam przeszkadzają. Dea 🌻 ja jak byłam drugi raz w ciąży, to bardzo chciałam znać płeć, ale moja córcia nie dała się podglądnąć na usg i wiesz co? Jak urodziłam, to byłam bardzo szczęśliwa, że nie znałam płci wcześniej, bo to była taka miła niespodzianka. Idę szykować kolację, bo wszyscy po wycieczce w góry bardzo zgłodnieli :-) 👄 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goju, no to teraz masz 😘 ;) :D:D:D Zazdroszcze ci tego saneczkowania! Nawet jak tu zasniezy to o sankach raczej nie ma mowy... chyba z sobie sami gorke jakas zrobimy w ogrodzie ;) A co do plci, to kurka chcialabym wiedziec co mam zrobic z masa ciuchow (naprawde masa!) po Myszy, trzymac? Jak bedzie chlopczyk to bedzie musial troche w rozowym pochodzic :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane 😍 ! Wesola 🌻 - zlosliwosc przedmiotow martwych :-D Dea 🌻 - nie zapomnialam o Tobie ;-)... tylko wyslalalm na skrzynke do pracy... bo do tej \"domowej\" zadko zagladasz :-P, ale nie pomyslalam ze przeciez teraz nie ma Cie w pracy przez 2 tygodnie :-D :-D Zawsze zrobie cos na opak :-D :-D. Moze podeslij jakies swoje aktualne zdjecie :-) ...? Kaszubko 🌻 - no to sie sie sniegiem nacieszylicie ... :-( A co do okraglosci to mysle ze jeszcze przez te 2 miesiace niezle \"spuchne\" :-D :-D Ale wiesz, mozliwe ze cos jest w tych \"genach faceta\".. u M wszyscy w rodzinie szczupli... mam nadzieje ze mala w tej dziedzinie odziedziczy jego geny a nie moje :-O Goja 🌻 - zapowiedziala sie corcia :-), wiec jest duza szansa na wyprawe \"shopping\'owa ;-) :-D. Fajny taki sportowy WE ... my ostatnio strasznie statyczni sie zrobilismy... :-( Planujecie jakis wyjazd na narty czy ewentualnie tylko jednodniowe wypady ? Troszke mi w brzuchu burczy... ide cos na ruszta wrzucic ale jeszcze tu wroce :-P :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko 😘 to sobie jutro ciebie poogladam :) Ja chyba sie juz na zdjecia nie mieszcze ... cus mi sie tak wydaje ;) Mysz obcina sobie paznokcie u nozek, a, teraz raczek.... nie ma z nia mocnych sama chce i koniec! Po kim to ona ma?????? na szczescie nie ma mojej mamy bo odpowiedz by mi w polsekundy doleciala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea ❤️ hihiihihi to juz wiem po kim Mysza to ma :D a zdjęcie podeślij - lubię takie figurki oglądać :D Rebeko ❤️ u mnie mrózzzz i ma byc coraz większy :D Zrobisz się szersza - owszem - od połowy ósmego będzie przybywać na wadze :D Przydałyby się jeszcze zdjęcia jednej naszej dziewczyny - ciekawa jestem jak teraz wygląda :D Goja ❤️ ty masz góry - ja morze - spora odległość między nami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - cala Polska!!! :) Mala sobie paznokietek na lewym kciuku za gleboko sciela :o hmm, i to pewnego rodzaju nauka... Jak tylko sie pozbieramy z tego mega lenistwa i sie doprowadze do jakotakiego pozadku to porobimy fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea - gdy jeszcze miałam w pokoju piec - pilnowałam, aby dziecko nie podchodziło do gorących drzwiczek.. ba, nawet zastawiałam [czym się tylko dało] dojście do nich. Pewnego dnia jedna ze starszych sąsiadek powiedziała mi, ze mam pozwolić, aby dzieciak sie oparzył - już więcej tego nigdy nie zrobi - nie podejdzie do gorących drzwiczek - posłuchałam jej... i sąsiadka miała świętą rację - od tego dnia miałam jeden kłopot z głowy mniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prosze, prosze, ale sie rozgadaly :-) ... wystarczy Was na chwile zostawic ... :-P Dea - miescisz sie, miescisz... najwyzej zrob foto w wiekszym formacie :-D. Paluszka ucaluj, to sie szybciej zagoi ... :-( Kaszubko - nie strasz mnie bo ja juz mam prawie 9kg na plusie :-O Tez bym chciala zeby nasza \"chwilowo nieobecna\" 😍 juz do nas wrocila ... Dostalam dzisiaj troche polskich gazetek do poczytania ...to sobie porownam metody i zalecenia... cos mi sie wydaje ze jest sporo roznic w podejsciu do wielu spraw ;-)... A moja mala wlasnie szaleje :-D... jakby chciala przez pepek wyjsc :-D :-D :-D... chyba lubi tosty hawajskie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi, bo tutaj fajnie sie gwarzy ;) Kaszubko, ja mam podejscie wychowawcze podobne do twojej sasiadki, M natomiast odwrornie ... na poczatku bylam uwazana za niekompetentna matke 😡 teraz powoli powoli widzi ze jednak dobry efekt moje sposoby mialy :) :p Rebeko, ja jak porownywalam sposoby polskie, angielskie i wloskie to prawie co nie zwariowalam. Na koniec wybralam angielski, bo tutaj mieszkamy i mala ma opieke lekarska, z malymi poprawkami. I nie zaluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najlepszy sposob to bedzie ten twoj! Instynkt Matki jest niezastapiony!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea - masz racje, raczej tez tak zrobie... ale poczytac troche nie zaszkodzi. A moj instynkt to taki troche zywiol :-P... nie wiem czy moge mu zaufac :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się - Instynkt matki i tylko to :D a rady można przyjmować, lecz wybierać rozsądnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - rady sa bardzo potrzebne... wlasnie po to zeby mozna bylo porownac i dobrze wybrac :-) Dea - u nas chyba bedzie to samo bo M tez z tych co to uwazaja ze z dzieckiem ponizej roku to nie mozna sie dalej jak na kilka kilometrow od domu ruszy :-O... Oj, bede sie musiala chyba bic zeby swoje racje przeforsowac :-O Ratunku, wezcie odemnie ten koszyk z litchi !!! Jeszcze mi duzo zostalo, jak zjem wszystkie to chyba pekne a nie umiem przestac ich jesc !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko - są pampersy, leżaczek i wiele, wiele innych rzeczy potrzebnych dziecku - można je zapakować i hajda.... i Tobie i dziecku to się przyda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi, Kaszubko, zeby wszystkie "niezbedne" rzeczy zapakowac to chyba bedziemy musieli kupic taki samochod jak Erato :-D... Wynioslam litchi do kuchni ... caly czas podjadam ale teraz juz po kazda musze isc ;-)... i troszke wolniej to jedzenie idzie ... jest szansa ze mnie nogi od tego chodzenia zabola :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niekoniecznie - bo pod namiotem nie będziecie :D coś wymyślisz do tego czasu. Ja też podjadam, ale jabłka ... spróbuj - po nich sie nie tyje hihiihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - to juz jutro, bo dzisiaj nic mi sie juz nie zmiesci ! Uciekam spac 😴 bo jutro znow pobudka o 6.00 :-(... ale jeszcze tylko 3 tygodnie :-) DOBRANOC 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubka ma racje Rebeko, niezbednych rzeczy dla dziecka nei ma az tak duzo, sama sie przekonasz. No ale po czasie, ja to wiem dopiero teraz ;) Jejku, ja nie mam zupelnie pojecia jak ja to jutro wstane o 6tej... Rebeko, krzyczniesz na mnie rano???? dobrej nocki wszystkim 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie 😍 i kawe stawiam na stole :-)... Stawiam szatana, bo mam za soba ciezka noc :-O : co z tego ze poszlam wczoraj normalnie spac jak zasnelam dopiero ok 2h00 i w dodatku jeszcze przez te nedzne 4 godzinki snu wstawalam 3 razy :-O...Oj, cos czuje ze nie bedzie dzisial latwo utrzymac oczy otwarte ... Dea 🌻 - qrde, nie obudzilam Cie ale mam nadzieje ze nie zaspalas... a nawet jesli to masz do tego pelne prawo ;-) Rudamaxi 🌻 - dla Ciebie i dzieci po 😘 :-) Wszystkim sle po 😘 i zycze milego dnia. PS : Pada snieg :-) !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ❤️ W domu cieplutko... za oknem 5 st mrozu :D Czekam na lekarza - zamówiłam wizytę domową... pacjentów jest dużo, więc nie wiem kiedy się zjawi :D Za bardzo męczy mnie i kaszel i katar i chrypa ... do tego cały czas utrzymuje się stan podgorączkowy - teraz pora na antybiotyki. Rebeko - odlicz na dzieciątko i wszystkie tzw śmieci - mało kg nadwyżki Ci zostanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×