Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Hej Właśnie sie dowiedziałam że za ten egzamin tydzień temu co był dostałam 5:) Dziewczyny,trzymajcie za mnie mocno kciuki w sobotę bo przez cały dzień będe sie męczyć na egzaminach. Jutro i pojutrze mam wolne,troche sie pouczę, w piątek jade z córką na rezonans magnetyczny kolana. Pozdrawiam i ściskam Was mocno,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! dzięki za pocieszenie z waszej stony... dzis mam wolne,niedawno skonczył mi się urlop i znowu w domu siedzenie,nie lubię w domu przebywac zwłaszcza z tesciami,chyba mnie rozumiecie.. she, masz upatrzone ładne mieszkanie,napewno..pytam ,bo sama kiedys miałam kupic mieszkanie,ale mój mąż się przestraszył wysokich rat... Anappo będzie dobrze i czekamy na informacje od ciebie Kszubko może napijesz się ze mną kawy... wesoła anka miłego dnia,chyba już wstałas.. pozdrawiam wszystki panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć meg9996🌻nasze raty tez beda duze, prawie cała moja wypłata ale perespektywa mieszkania oddzielnie-na swoim jest tak piekna, ze zdecydowaliśmy się i mamy nadzieję ze bank będzie nam przychylny;) Przepraszam dziewczyny że nie pisze do kazdej z osobna-chociaz bym chciala ale nie mogę teraz zebrac mysli, bede po egzaminach to postaram sie to nadrobić,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ❤️ Witaj Meg 🌼 kawy nigdy nie odmówię.... nawet o drugiej w nocy :D Może napisałabyś do mnie - mój adres jest pod nickiem :D She 🌼 zawsze boisz się o swoje egzaminy.... niepotrzebnie - jestem pewna, że podołasz wszystkiemu... jesteś twarda wobec samej siebie i wiesz, czego chcesz.... dasz radę, bo masz motyw :D Martwi mnie nieobecność Erato.... dziewczyno - odezwij się ❤️ Dla wszystkich 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie cały klubik 30-tek. Z wielką przyjemnoscią sie Was czyta. I widze , że każda ma takie same problemy jak ja. Byłby to wielki zaszczyt gdybym mogla do Was dołączyć. Mam 38 lat dwoje dzieci (syn- 16 lat, córka-11 lat) Pana męża i psa. Codziennie borykam się z przyziemnymi problemami. Mam gorsze i lepsze dni . Kredyty do spłacenia i dorastającego syna , ktory prawie codziennie zapewnia mi dzień pełen niezapomnianych wrażeń, za którymi niestety nie tesknię. Jestem kobietą pracujacą na dwa etaty: od 7-15- praca i od 15-...... dom. No i jeszcze istotna sprawa , zę od każdego nastepnego dnia przechodze na dietę i do nadal schudnąc nie mogę. Przepraszam, ze nie upiekszam swojego tekstu kwiatuszkami i minkami, ale moja zakuta pała nie umie tego zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kaszubka ! Kawusię już robię a do kawusi może ciasteczko zjemy ? Ja na stronkę emotikonów wchodze , tylko nie wiem co dalej. klikam , pstrykam i nic mi się nie robi. A ja bym chciala takie go ladnego kwiatuszka wstawić lub łapeczką pomachać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blaszka - nie ma żadnego problemu z ikonkami No. chcesz dać cześć .... robisz nawias[piszesz czesc znów nawias] pamiętaj aby nie robić spacji między wyrazem a nawiasami. Uśmiech to : D lecz też bez spacji..... popróbuj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i tak jak pisałam mój syna-łukasiu, kochane dziecko nie zapomniał o mamusi . Juz po dzionku , a tak fajnie sie zapowiadał. Właśnie dostałam od córki (Oli) smsa, ze jej kolezanki, które mieszkają kolo gimn. czesto Go tam widzą jak pali papierosy. Ona mi już wcześniej mówiła , że jak wraca z psem ze spaceru to śmierdzi jego kurtka ale ja nigdy nic nie poczułam. Moja mala to straszny " kabel" i nic przed nia sie nie ukryje. Skarży na Niego, na mnie do męza a na męża do mnie . Tylko nigdy na siebie. Po prostu chodzący "anioł". Zajde do domu to łeb mu urwę. Wziełam juz tabletke to mi moze do 15,00 trochę przejdzie. Jestem straszny nerwus. Najpierw działam potem myślę. Moja corka stwierdzila kiedyś do meza , że mama ma ADHD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blaszka - wzięłaś już tabletkę? ok - to teraz jeszcze raz przeczytaj, to co napisałaś..... Już???? a teraz zastanów się..... dlaczego córka jest taką kablarą, jaki jest tego powód? Moim zdaniem, to dziewczynka chce za wszelka cenę zwrócić na siebie uwagę.... lub odwrotność sytuacji - nie chce, aby zwracano na nią uwagę - wszyscy są zajęci niegrzecznym bratem, a on może robić, co jej się tylko podoba. Druga sprawa - syn - krzykiem nie dasz rady zabronić jemu palenia papierosów... pogadaj z nim na spokojnie... wytłumacz dlaczego nie chcesz aby to robił.... więcej załatwisz rozmową niż krzykiem. Trzecia sprawa - nerwy nerwami - ale czy nie za często wybuchasz.... rodzinka pewnie zdążyła się już przyzwyczaić się do tego - zaciśnij zęby i zmień taktykę.... policz nawet do stu - a potem dopiero działaj. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie siedzę i myślę , że przecież ja w jego wieku też poznawałam świati wielu rzeczy próbowałam. Palić jeszcze nie paliłam no ale... świeta nie byłam! Mój mążjuż kopcił jak szalony. Dopiero 6 lat temu rzucił. Wiem, że krzykiem nic nie załatwię , zbieram myśli jak to zalatwić. On wie dlaczego nie powinien palić. Caly czas mu to powtarzamy. Urodzil się z dziurką miedzy komorami w serduszku (jak każde dziecko).Tylko On mial pecha i jemu sie to nie zarosło.Majac rok przeszedł operację . Tojest dobre dziecko (nie mam z nim problemów w szkole) tylko za wszelka cenę chce się dopasować do towarzystwa, w którym sie obraca.Nie chce się wyróżniać. A moja córcia, tojest typ adwokata w domu. Mala stara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam jedną 15 letnią Olę - od początku - ledwo tylko nauczyła się mówić - można było tylko to o niej powiedzieć - za dużo gada, za wszelką cenę stara się być na piedestale.... i że to "mała dorosła" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Pewnie,że wstałam....już dawno ;) Coś mnie głowa dzisiaj boli...ciśnienie leci czy cuś ? Znowu dzisiaj w nocy śnieg spadł..... I znowu auto trzeba odśnieżyć...nie lubie!!!! A nasza nowa koleżanka skąd do nas pisze? Kanapkę jem z szynką z indyka i kwaszonym ogórkiem,mogę poczęstować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoła ❤️ i kawę poproszę i smaczną kanapkę :D A właśnie - zapomniałam - Blaszko ❤️ możesz podać [chociaż w przybliżeniu] skąd jesteś ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i łapeczką macham Mieszkam sobie na Ślasku dokladniej jest to Zagłębie. Dąbrowa Górnicza (130 tys. ludziów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blaszak - to dzieli nas dwie całaaaa Polska hihiihihhi - jestem z Kaszub. Jesteś więc piątą Anią na topiku..... ale fajno. :D Wesoła - a kawka też pycha hihihiihi A gdzie dzisiaj jest reszta dziewcząt....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ,że jesteś z Kaszub, czytałam Wasze wcześniejsze topiki. Ile tu jest życia opisanego. Scenariusz na telenowelę gotowy. Szkoda , że tak późno na Was trafiłam. Wiekszosc to sama szmira typu on che a ona nie itd. Juz nawet sobie spisałam Twoja mieszanke ziół na trądzik dla młodego. Tylko nie wiem w jakich proporcjach 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blaszka - napisz do mnie na @... adres mam pod nickiem - podeślęCi moja apteczkę ziołową :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napiszę ale jak wrócę do domu. Z pracy nie mogę. I jakbyś miala coś na bardzo cienkie, wypadajace wlosy to bym była bardzo wdzieczna 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kochane prawie umarłam z tęsknoty za Wami. Ja jak zwykle biegam jak oszołom. Rebeko 🌻 wychodzi na to, że Twoje ciuchy zostały dwa razy wyprasowane. Pamiętasz jak mi je podrzuciłaś do prasowania we wtorek? Widocznie w transporcie powrotnym do Ciebie się pogniotły i musiałaś prasować jeszcze raz :-D She 🌻 będę trzymać za Ciebie kciuki, chociaż mam takie samo zdanie jak Kaszubka, na pewno będą same 5. W sobotę mam gości więc wieczorkiem wypiję toast za twoje bardzo dobre oceny. Meg 🌻 życzę dużo zdrowia dla mamy i wytrzymałości dla Ciebie. Mój M też kiedyś nie chciał słuchać o kredytach, a teraz do tego dojrzał i od czasu do czasu lubi coś kupić na raty, np. wczoraj kupił mi laptopa na urodziny :-) Wesoła 🌻 ja nic nie chcę mówić, ale ten ogórek do kanapki może coś zwiastuje :-D Blaszka 🌻 witam Cię serdecznie. Mój syn w tym roku skończy 13 lat i jak na razie nie mam z nim żadnych problemów, córka skończy 7 lat i podobnie jak Twoja uwielbia donosić na braciszka, ale tak w ogóle, to się bardzo kochają. Ostatnio zastanawiałam się właśnie nad tym kiedy pojawi się problem papierosów. Nie próbuję Ci nawet nic doradzać jak powinnaś się zachować, bo nie mam pojęcia, ale jednego jestem pewna, zresztą pisała już o tym Kaszubka. Nic nie można załatwiać krzykiem, bo chłopak się dopiero zbuntuje i wtedy dopiero będzie problem. Życzę Ci kochana pomyślnego rozwiązania problemu i spokoju. ❤️ Annapo 🌻 bardzo miło Cię zobaczyć na topiku. Może już niedługo zaczniesz wystawiać listę obecności :-) Cały czas pamiętamy o Tobie ❤️ Kaszubko 🌻 jak tam Twoje przeziębienie już wyleczone? Też mnie martwi nieobecność Erato, ale mam nadzieję, że ona po prostu nie ma chwilowo czasu i niedługo do nas zawita. Gorące buziaki dla wszystkich 👄 Może ten mój wpis to wielki chaos, ale bardzo się spieszę, więc wybaczcie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariusia
Hej czy jest tu jakaś przedszkolanka lub nauczycielka klas wczesnoszkolnych bądź rodzic przedszkolaka znający sie dobrze na ustroju przedszkola i reformie 6 latki ida do szkół?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×